Esileht Kodunurk Kuivainete purgid

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kuivainete purgid

Postitas:

Probleem sellega, et kapp on kotikesi ja karbikesi täis, mitu karpi helbeid, riise.. Vajaks kontrolli selle kaose üle. Olen ostnud odavaid 1-liitriseid kandilisi purke, aga nende metallkaaned kipuvad roostetama.
Kodus vedeleb 3-liitriseid tavalisi nõukaaegseid purke. Kas on keegi neid kasutanud, või mis arvate, kas jäävad liiga suureks ja kohmakaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 09:28; 22.07 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli suurem kuivainemajanduse ümberpakendamine aasta tagasi, kui meie köök toidukoide rünnaku alla sattus.
suurem osa mingites nõukaaegsetes keeratava kaanega plastmasspurkides. neid on mitmes suuruses, toidukoid sealt kaane vahelt läbi ei tule. Vahel liigub selliseid ka uuskasutuskeskustes paarikümne sendi eest tk.
Jahu hoiangi alati 3-liitrises klaaspurgis, sinna mahub täpselt 2kg jahu (terve pakk) ära. See purk on raske, küpsetamiseks vaja see 2 käega lauale tõsta ja siis suure lusikaga jahu välja tõsta, sest kallata ei jaksa.
Vanadest täpilistest Norma plekkpurkidest on kasutusel veel vaid sellised, mida koid ei söö: suhkur, kakao, pipar, kaneel, loorber.
Juurde oleme viimael ajal ostnud kandilisi hermeetilise kaanega klaaspurke, kahjuks on need ülalt riiulilt võtmiseks liiga rasked.
ja siis veel pooleliitrrised keeratava kaanega klaaspurgid, neis hoiame endakuivatatud maitsetaimi ja kuivatatud marju ning marjakrõpse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan pakendikeskisest tugevaid karpe või panen kuivained purkidesse. Purgid siis kas jäänud mingitest toitudest üle või ostan magaziinist natuke teistsuguse kujuga neid. Ja magaziinist mustad kaaned. Ilusam on siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on plastmassist läbipaistvad kandilised karbid, mille kaas ka läbipaistev, sest asuvad sahtlis, mitte riiulil. Väga mugav süsteem

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on sellised purgid https://www.koduekstra.ee/et/a/kommipurk-395ml-sobiv-kaas-63mm
Neid on mitmes suuruses, mugavad üksteise kõrvale panna tänu kahele siledale küljele ja putukad ei poe sisse.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 23:18; 23.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Norma mummulisid – esitaks on peale kirjutatud, mis sees on, teiseks on nad kandilised ja võtavad cargos vähe ruumi, kolmandaks kerged. Juurde olen ostnud plastmassit läbipaistvaid neljakandilisi pealt avatavaid kõrgeid karpe (cargol on suur riiulite vahe) spagettide jt. pastatoodete, hommikusöögikõrbinate jne jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 08:27; 23.07 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan pakendikeskisest tugevaid karpe või panen kuivained purkidesse. Purgid siis kas jäänud mingitest toitudest üle või ostan magaziinist natuke teistsuguse kujuga neid. Ja magaziinist mustad kaaned. Ilusam on siis.

Kas siis on keeratavad metallkaaned või pealevajutatavad plastikkaaned?

Kui mustad plastikkaaned saaks (mitte keeratavad) oleks päris äge tõesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 09:28; 22.07 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust need Norma plekkpurgid just roostetavad mis hirmus. Teil ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust need Norma plekkpurgid just roostetavad mis hirmus. Teil ei?

Mul on mõned alles, roostetanud pole küll ükski.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on sellised purgid https://www.koduekstra.ee/et/a/kommipurk-395ml-sobiv-kaas-63mm
Neid on mitmes suuruses, mugavad üksteise kõrvale panna tänu kahele siledale küljele ja putukad ei poe sisse.

Need tunduvad väga mõistlikud ja mahuvad palju paremini kappi-sahtlisse võrreldes ümmarguste purkidega, kui külgepidi tihedalt kokku saab panna. Väga hea idee, aitäh! Vast on neid ka suuremaid, sellesse ei mahu ju kilo riisi vms, ainult teematerjal jms. (oligi samas valikus)

Norma plekkpurgid pole küll kuivas köögikapis 30a jooksul rooste läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vast on neid ka suuremaid, sellesse ei mahu ju kilo riisi vms, ainult teematerjal jms. (oligi samas valikus)

On ikka suuremaid. Nendesse mis minul on mahub suuremasse kilo kuivaineid, jahu isegi rohkem, tihedam kaup. Väiksematesse mis ilmselt pildil näiteks ca 1,5-2 pakki söögisoodat, riivsaia vms. Võibolla on veel väiksemaid pole huvi tundnud, pole vaja olnud. Mul on homme Koduekstrasse asja ja võin ülevaadata pakutavad mahud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 23:18; 23.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi köögikapi alla töötasapinna kohale käivaid kuivainemahuteid ka on? Nagu vanasti nõuka-ajal Kadri köögimööblis olid… Otsin neid ammu taga, aga ei ole leidnud midagi sarnast. Need olid ülimugavad, kaant peal ei olnud vaja, aga putukad ka sisse ei läinud kunagi, sest tihedalt soones jooksid. Kahjuks jäid eelmisesse kodusse…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust need Norma plekkpurgid just roostetavad mis hirmus. Teil ei?

Kasutuses 20 aastat ja ei roosteta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 08:27; 23.07 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kandilised plastmassist karbid, mis on sellise laiusega, et saab ühe käega tõsta. Jahu jaoks suurem plastikust karp, mille kaas käib terves ulatuses maha. Ma küpsetan palju ja on mugav kui jahu saab võtta ükskõik kui suure lusika, kulbi või mõõtenõuga.

Klaaspurgid mulle isiklikult ei meeldi, need on rasked. IKEAs võib hea valik mõistliku hinnaga karpe olla näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Kuivainete purgid