Esileht Kodunurk Kuller tõi mulle võõrast kaupa

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Kuller tõi mulle võõrast kaupa

Postitas:

Tellisin poest süüa, kuller tõi kotid kohale. Kui pärast vaatama hakkasin, oli ühes kotis lisaks minu 1 asjale veel terve hulk toidukraami, mida ma ei tellinud. Teistes kottides olid õiged asjad. Olen püüdnud kullerile mitmeid kordi mobiili peale helistada (ta helistas mulle ette, et kohe jõuab, sellepärast on mul ta number), aga ta ei vasta telefonile. Sellel ühel kotil, kus oli 1 minu asi ja teised valed asjad, ei olnud ka tellimuse kleepsu peal, nii et selle järgi ka ei saanud tuvastada, kas oli mulle mõeldud, aga valesti komplekteeritud kaup või pidi see kellelegi teisele minema. Mida teha?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 12:37; 07.03 12:40; 07.03 12:47;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui on hea kraam siis jäta endale, pole ju sinu viga.

+9
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutad või helistad e-poe üldkontaktidele. Võib-olla tullakse järgi, võib-olla jäävad kaubad sulle. Mul on nii ja naa olnud – kui kaubad mulle jäid, öeldi, et neil pole infot, et kulleril oleks midagi valesti läinud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on hea kraam siis jäta endale, pole ju sinu viga.

No aga äkki keegi kusagil ootab oma makstud kaupa.

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 12:37; 07.03 12:40; 07.03 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada sõnum, kui kõnele ei vasta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga helista siis konkreetse kaupluse teenindusse, tihti on arve peal või tellimuse kinnitusel veebis vmt ka number olemas.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 12:41; 07.03 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidupoodidel on nn e-poe telefon, helista ja kirjuta ka meilile. Vahel nad vastavad meilile rutem kui võtavad telefoni. Aga nii ilus, et tähelepanu pöörad ja niisama ei vaiki maha. Minu lugupidamine.

+28
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin poest süüa, kuller tõi kotid kohale. Kui pärast vaatama hakkasin, oli ühes kotis lisaks minu 1 asjale veel terve hulk toidukraami, mida ma ei tellinud. Teistes kottides olid õiged asjad. Olen püüdnud kullerile mitmeid kordi mobiili peale helistada (ta helistas mulle ette, et kohe jõuab, sellepärast on mul ta number), aga ta ei vasta telefonile. Sellel ühel kotil, kus oli 1 minu asi ja teised valed asjad, ei olnud ka tellimuse kleepsu peal, nii et selle järgi ka ei saanud tuvastada, kas oli mulle mõeldud, aga valesti komplekteeritud kaup või pidi see kellelegi teisele minema. Mida teha?

Äkki tahtis kuller sulle üllatuse teha ja ostis ise sulle ka midagi.

+4
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, helistasin arvel olevale numbrile ja lubati kuller järele saata sellele kotile.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 12:37; 07.03 12:40; 07.03 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista poodi.
Mul juhtus peaaegu aasta tagasi sama asi. Lausa kolm kilekotitäit oli võõraid asju. Ka päris kallis konjak. Kuller ei võtnud toru. Helistasin poodi. Kuller tuli tagasi, võttis need asjad ära. Paari tunni pärast helistati sealt poest, et kas kuller võib korraks läbi tulla. Ütlesin, et muud üleliigset kraami ei olnud. Aga noh, äkki allkirja vaja vms.
Tuli siis kuller samal päeval ja tõi tänutäheks tordi, kotitäie apelsine ja kuuspaki Borjomi ning potilille. Kõiki neid asju va lill olin ka varem ostnud sellest e-poest, seega päris umbluu-asju ei olnud.

+59
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 13:05; 07.03 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, et sinusuguseid ausaid inimesi neil veel on! Respekt! ????

+35
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli hiljuti samalaadne juhtum, lisaks enda kaubale suur kotitäis kaupa võõra oma. Mina saatsin nii sõnumi kui helistasin. Kuller tuli pärast järele. Mul ei tekkinud hetkekski mõtet et jätaks koti endale, küll aga mõtlesin, et oleksid võinud tänutäheks kasvõi väikese šokolaadi kinkida. Aga ju siis see hea mõte neile pähe ei tulnud

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli hiljuti samalaadne juhtum, lisaks enda kaubale suur kotitäis kaupa võõra oma. Mina saatsin nii sõnumi kui helistasin. Kuller tuli pärast järele. Mul ei tekkinud hetkekski mõtet et jätaks koti endale, küll aga mõtlesin, et oleksid võinud tänutäheks kasvõi väikese šokolaadi kinkida. Aga ju siis see hea mõte neile pähe ei tulnud

No kust kuller selle šokolaadi oleks pidanud võtma?

+28
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on hea kraam siis jäta endale, pole ju sinu viga.

No aga äkki keegi kusagil ootab oma makstud kaupa.

Ei niisugune rott sellest aru saa ????

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista poodi.

Mul juhtus peaaegu aasta tagasi sama asi. Lausa kolm kilekotitäit oli võõraid asju. Ka päris kallis konjak. Kuller ei võtnud toru. Helistasin poodi. Kuller tuli tagasi, võttis need asjad ära. Paari tunni pärast helistati sealt poest, et kas kuller võib korraks läbi tulla. Ütlesin, et muud üleliigset kraami ei olnud. Aga noh, äkki allkirja vaja vms.

Tuli siis kuller samal päeval ja tõi tänutäheks tordi, kotitäie apelsine ja kuuspaki Borjomi ning potilille. Kõiki neid asju va lill olin ka varem ostnud sellest e-poest, seega päris umbluu-asju ei olnud.

Nii äge! Mis pood oli?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli hiljuti samalaadne juhtum, lisaks enda kaubale suur kotitäis kaupa võõra oma. Mina saatsin nii sõnumi kui helistasin. Kuller tuli pärast järele. Mul ei tekkinud hetkekski mõtet et jätaks koti endale, küll aga mõtlesin, et oleksid võinud tänutäheks kasvõi väikese šokolaadi kinkida. Aga ju siis see hea mõte neile pähe ei tulnud

No kust kuller selle šokolaadi oleks pidanud võtma?

No kuskilt kotist ikka mõne oleks leidnud.
/nali

+8
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tõi Barbora kunagi hulga porgandeid ja pirne (mingi jänkupere tellimus vist). Kulleri viga ei olnud, sest need olid ühe koti põhjas minu kauba all. Kirjutasin Barbora üldmeilile, vastati alles mitme päeva pärast, et jätku ma need endale. Kingitust ei saanud.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.03 14:24; 07.03 15:35; 07.03 16:40; 07.03 19:35; 07.03 20:01; 07.03 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nii ilus, et tähelepanu pöörad ja niisama ei vaiki maha. Minu lugupidamine.

Niisama perekoolis kõvatas, ega keegi tema pläma kontrollida ju ei saa.
Ja ilmselt oleks ta selle e-poe telefoni iseseisvalt samuti üles leidnud, kui oleks väga tahtnud.

0
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.03 14:57; 07.03 16:13; 07.03 18:03; 07.03 19:56; 07.03 21:48;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aga mul juhtus hoopis nii, et tellisin e-poest mitme koti jagu toitu ja majapidamisvahendeid. Muu hulgas ka 4 kanakintsu, et suppi teha. Noh, kuller käis ära, vedasin kotid kööki ja asusin kaupa oma kohale laduma.

Ja siis avastasin, et kana puudu. Helistasin klienditeenindusse, palusin kullerilt uurida, et järsku jäi kana mingisse külmkasti vms. Helistati peagi tagasi, et kuller raudpolt kindel, et tema viis kõik kohale. Noh, klienditeenindus vabandas siis ja ütles, et maksavad raha tagasi. Maksidki.

Möödus mingi nädal ja hakkasin roiskumise haisu tundma. Ei saanud täpselt aru ka kust. Pärast põhjalikku tuulamist leidsin üles: olin tellinud ka suure paki tualettpaberit ja see toodi kilekotis. Kilekott oli ilusti tihedalt ümber ja nii ma olin selle WC-paberi majapidamiskappi koos kilekotiga pannud. Aga tuli välja, et sellesama kilekoti põhja oli surutud ka kaks alust kanakoibadega, mis nüüd haisesid.

Mul oli nii piinlik, et ma poodi enam ei helistanud, et raporteerida kana leidmisest.

+38
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 15:04; 07.03 15:35; 08.03 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on hea kraam siis jäta endale, pole ju sinu viga.

On ikka alatuid inimesi olemas!

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul juhtus hoopis nii, et tellisin e-poest mitme koti jagu toitu ja majapidamisvahendeid. Muu hulgas ka 4 kanakintsu, et suppi teha. Noh, kuller käis ära, vedasin kotid kööki ja asusin kaupa oma kohale laduma.

Ja siis avastasin, et kana puudu. Helistasin klienditeenindusse, palusin kullerilt uurida, et järsku jäi kana mingisse külmkasti vms. Helistati peagi tagasi, et kuller raudpolt kindel, et tema viis kõik kohale. Noh, klienditeenindus vabandas siis ja ütles, et maksavad raha tagasi. Maksidki.

Möödus mingi nädal ja hakkasin mingit roiskumise haisu tundma. Ei saanud täpselt aru ka kust. Pärast põhjalikku tuulamist leidsin üles: olin tellinud ka suure paki tualettpaberit ja see toodi kilekotis. Kilekott oli ilusti tihedalt ümber ja nii ma olin selle WC-paberi majapidamiskappi koos kilekotiga pannud. Aga tuli välja, et sellesama kilekotti põhja olid surutud ka kaks alust kanakoibadega, mis nüüd haisesid.

Mul oli nii piinlik, et ma poodi enam ei helistanud, et raporteerida kana leidmisest.

No selle peale ikka annab tulla et pakkida kanakintsud wc paberi alla. Ei tuleks ise ka selle peale et wc paberi alt kanakintse otsida. Piinlikust pole vaja küll tunda. Arvan et kuller võttis külmkapist need ja suras esimesse ettejuhtuvasse kotti, mis ilmselgelt polnud mõeldud et wc paberiga ühte kotti surada.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.03 15:22; 07.03 16:06; 07.03 16:38; 07.03 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul juhtus hoopis nii, et tellisin e-poest mitme koti jagu toitu ja majapidamisvahendeid. Muu hulgas ka 4 kanakintsu, et suppi teha. Noh, kuller käis ära, vedasin kotid kööki ja asusin kaupa oma kohale laduma.

Ja siis avastasin, et kana puudu. Helistasin klienditeenindusse, palusin kullerilt uurida, et järsku jäi kana mingisse külmkasti vms. Helistati peagi tagasi, et kuller raudpolt kindel, et tema viis kõik kohale. Noh, klienditeenindus vabandas siis ja ütles, et maksavad raha tagasi. Maksidki.

Möödus mingi nädal ja hakkasin mingit roiskumise haisu tundma. Ei saanud täpselt aru ka kust. Pärast põhjalikku tuulamist leidsin üles: olin tellinud ka suure paki tualettpaberit ja see toodi kilekotis. Kilekott oli ilusti tihedalt ümber ja nii ma olin selle WC-paberi majapidamiskappi koos kilekotiga pannud. Aga tuli välja, et sellesama kilekotti põhja olid surutud ka kaks alust kanakoibadega, mis nüüd haisesid.

Mul oli nii piinlik, et ma poodi enam ei helistanud, et raporteerida kana leidmisest.

No selle peale ikka annab tulla et pakkida kanakintsud wc paberi alla. Ei tuleks ise ka selle peale et wc paberi alt kanakintse otsida. Piinlikust pole vaja küll tunda. Arvan et kuller võttis külmkapist need ja suras esimesse ettejuhtuvasse kotti, mis ilmselgelt polnud mõeldud et wc paberiga ühte kotti surada.

Kullerid minu teada ju ei komplekteeri neid tellimusi. Ikka poe töötajad? Või eksin?

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullerid minu teada ju ei komplekteeri neid tellimusi. Ikka poe töötajad? Või eksin?

Arvan ise ka, et kuller ei olnud süüdi. See kilekott oli ikka nii tihedalt ümber, et ei kujuta küll ette teda furgooni ukse juures WC-paberit sisaldava kliekotiga maadlemas. Lihtsam oleks olnud need kanakoivad, kui need tõesti eraldi olid, mõnda vähemtühja kilekotti sokutada.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 15:04; 07.03 15:35; 08.03 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullerid minu teada ju ei komplekteeri neid tellimusi. Ikka poe töötajad? Või eksin?

Loomulikult mitte. Mõni memm kujutab ette, et auto seisab tunde kuni kuller kaupa kokku kogub. Viimati ei olnud Barbora autol logosidki peal, ju  on vedu nii kasvanud, et ei jõuta autosidki kujundada.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.03 14:24; 07.03 15:35; 07.03 16:40; 07.03 19:35; 07.03 20:01; 07.03 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullerid minu teada ju ei komplekteeri neid tellimusi. Ikka poe töötajad? Või eksin?

Loomulikult mitte. Mõni memm kujutab ette, et auto seisab tunde kuni kuller kaupa kokku kogub. Viimati ei olnud Barbora autol logosidki peal, ju on vedu nii kasvanud, et ei jõuta autosidki kujundada.

Mõni memm on suure suuvärgiga.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.03 15:22; 07.03 16:06; 07.03 16:38; 07.03 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tuli välja, et sellesama kilekoti põhja oli surutud ka kaks alust kanakoibadega, mis nüüd haisesid.

Absoluutselt keegi ei imesta.
See on perekoolika puhul stammkäitumine. Et ta ei saa aru/ei adu/ei tunne huvi, kui suur või raske on majapidamisepaberi kilekott.

Seda enam, et need on standardsuurusega, ka seda ta ei tea.

0
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.03 14:57; 07.03 16:13; 07.03 18:03; 07.03 19:56; 07.03 21:48;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No kui edasi arutada, siis et kuller väitis et 100% viis kanakoivad kohale siis pidi ju teadma et need seal wc paberi alla surutud? Või kuidas muidu NII kindel olla selles? Nendele kes väitsid et kuller haaras kilekotte ilma teadmata mis sees oli? Järsku kullerdas kellegile teisele näiteks. Imestan sellise kindlameelsuse üle.

P.S. kullerite naised võiksid oma solvumisest üle saada, kõik me teeme vigasid.

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.03 15:22; 07.03 16:06; 07.03 16:38; 07.03 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui edasi arutada, siis et kuller väitis et 100% viis kanakoivad kohale siis pidi ju teadma et need seal wc paberi alla surutud? Või kuidas muidu NII kindel olla selles?

Lihtne taibata, et kui tal neid enam autos ei olnud, ise ära ei söönud, mis võimalus üle jääb?

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.03 14:24; 07.03 15:35; 07.03 16:40; 07.03 19:35; 07.03 20:01; 07.03 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui edasi arutada, siis et kuller väitis et 100% viis kanakoivad kohale siis pidi ju teadma et need seal wc paberi alla surutud? Või kuidas muidu NII kindel olla selles?

Lihtne taibata, et kui tal neid enam autos ei olnud, ise ära ei söönud, mis võimalus üle jääb?

No näiteks viis kogemata kellegile teisele?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.03 15:22; 07.03 16:06; 07.03 16:38; 07.03 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui edasi arutada, siis et kuller väitis et 100% viis kanakoivad kohale siis pidi ju teadma et need seal wc paberi alla surutud? Või kuidas muidu NII kindel olla selles? Nendele kes väitsid et kuller haaras kilekotte ilma teadmata mis sees oli? Järsku kullerdas kellegile teisele näiteks. Imestan sellise kindlameelsuse üle.

Kuller ei käi kõigi kilekottide sisu läbi ju. Tema teab ju ainult pakkide/kottide arvu. Ja siis saabki väita, et kõik mis talle kohaletoimetamiseks anti, viis ta kohale.

Kliendil on muidugi õigus tellimuse üleandmisel kulleri juuresolekul kottide sisu saatelehega võrrelda, aga arvan, et 95% juhtudel seda ei tehta, eriti kui tellitud artikleid on palju.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Kodunurk Kuller tõi mulle võõrast kaupa