Esileht Ilu Külm mask silmadele

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Külm mask silmadele

Postitas:
Kägu

Milline on hea rutiin silma tursete ja kortsude eemaldamiseks? Olen palju erinevaid kreeme katsetanud aga edutult.

Tekkis mõte, et kas võiks olla hea mõte külma geeliga silmamask, alla paneks näiteks veel kurgi viilud?

https://www.aliexpress.com/item/1005001463705428.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aliexpressist tellitud toodet ma küll silmade peale ei paneks, mine tea mis kemikaalidest see tehtud on. Muidu külm mask on kindlasti hea ning turseid alandav.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et see duubeldamine on mõttetu, et nii kurk kui geelmask. Proovi alustuseks lihtsalt kurki näiteks. Ise olen avastanud, et hästi mõjub kohe pärast ärkamist külmapoolse veega näo loputamine, silmadel teen masseerivat liigutust suunaga väljapoole – nii silmde alt kui pealt. Ja tähtis on ka hea uni ja mitte liiga soe magamistoa temperatuur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid geelmaske müüakse tihti tigeris, selveri laadapäevadel jne pudipadipoodides.

Aga toimivad ka sama hästi külmikus hoitavad lusikad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid geelmaske müüakse tihti tigeris, selveri laadapäevadel jne pudipadipoodides.

Ja need kõik tulevad samamoodi “eiteamiskeemiattäisHiinast”.

Kui silmad on hommikuti väga paistes, väldi hilisõhtul palju joomist, neerud tahavad ka öösel puhata. Ja külm mask on hea asi tursetele, olgu siis geelmask (kurki võid siis eraldi katsetada), külmikus hoitud kasutataud teekotid, lusikad jms, mis nipp kellelgi on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid geelmaske müüakse tihti tigeris, selveri laadapäevadel jne pudipadipoodides.

Ja need kõik tulevad samamoodi “eiteamiskeemiattäisHiinast”.

Kui silmad on hommikuti väga paistes, väldi hilisõhtul palju joomist, neerud tahavad ka öösel puhata. Ja külm mask on hea asi tursetele, olgu siis geelmask (kurki võid siis eraldi katsetada), külmikus hoitud kasutataud teekotid, lusikad jms, mis nipp kellelgi on.

Vähe on asju, mis hiinast ei tule. Sealjuures – kontrollituna on hiina ja korea kosmeetika ja kosmeetikatöösus vaat, et üks parimaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis keemiat? See on ju tavaline külmageel kilepakendis, mis imekeemiat teie arvates sealt eraldub? Mul on selliseid kotikesi külmkapis mitu tükki, mõni on vist sügavkülmas ka. Lapse oma põrsas Peppa kujuline, paneb põlve otsa, kui ära lööb kuhugi.

Ses mõttes on idee arusaadav, et kurgiviil soojeneb naha peal väga ruttu üles ja muutub vastikuks lötsiks. Kui see asjandus peale panna, seisab kauem külm. Aga iial ei viitsiks kuskilt Hiinast oodata seda. Küsi apteegist külmakotti ja asi vask.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külmakott on igatahes hea asi, aga need prillikujulised silmamaskid sesiavad paremini peas ja ei pea kinni hoidma. Ma ka ei saa aru, mis imekeemiat te sellest külmageelist saada kardate, toodetakse need kõik ühtemoodi.

See on aliexpressi link, nii uhket (hea lai kuklapael) pole meie poes näinud, aga pudipadipoodides ja vast igas suuremas ilutarvete poes on olemas mingi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Külm mask silmadele