Esileht Ilu Kulmude püsimeik

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kulmude püsimeik

Tahaks lasta kulmude püsimeiki teha (ei pea silmas tavalist keemilist värvimist, vaid seda). Pelgan aga natuke, kas tulemus jääb ikka loomulik ja kuskilt on kõrvu jäänud, et ajaga läheb see meik sinakaks. Kui siis enam uuendada ei taha/saa, kas siis see sinakus kaob millalgi ikka ära ka? Kus oleks Tartus usaldusväärne koht püsimeigi tegemiseks?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.04 16:24; 24.06 12:39; 28.06 10:21; 28.06 11:09; 27.07 12:11; 16.09 12:39; 06.09 16:16; 21.09 15:02; 07.10 21:29; 09.02 01:04; 10.02 15:55; 04.03 12:58; 30.03 19:09; 16.04 12:21; 16.07 10:34; 18.07 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lähed korraliku tegija juurde ei lähe midagi siniseks. Musta värvi kuludele ei panda ja seda tehti head 10 aastat tagasi. Tegija oskab kindlasti arvestada sinu soovidega ja saad temaga läbi arutada. Tartus Kelli Bendelian ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks päästsin enda olematud kulmud püsimeigiga. Noorena sai nii üle kitkutud, et polnudki kulme ja sai nö. joonistatud neid. Püsimeiga sain kindla joone ette ja nüüd on ilus kulm oma karvaga, parim otsus mis tegin.
Enne tuleks uurida töid ja tausta, et oleks korralik tegija ja enamjaolt jääb ikka väga loomulik tulemas, kui mitte süsimusti teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lasin ikka need puuderkulmud endale ära teha ja pean ütlema, et praegu olen küll rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma näen viimasel ajal muudkui püsikulmude lasereemaldusi, üks ja teine siin kajastab protseduuri, kes mõni aasta tagasi on kulmud pähe lasknud teha. Kui sellisele lasereemaldusele minnakse, siis mind paneb küll mõtlema, kui hea idee see kulmude joonistamine õigupoolest on. Olen vaadanud ka enne-pärast tulemusi ja tõesti, ei näinud kena välja enam, nii et eemaldamise põhjus on arusaadav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen vaadanud ka enne-pärast tulemusi ja tõesti, ei näinud kena välja enam, nii et eemaldamise põhjus on arusaadav.

Ilmselt eemaldatakse neid vanu, nahale värvitud musti/siniseid õuduseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen vaadanud ka enne-pärast tulemusi ja tõesti, ei näinud kena välja enam, nii et eemaldamise põhjus on arusaadav.

Ilmselt eemaldatakse neid vanu, nahale värvitud musti/siniseid õuduseid.

Need on inimesed, kes on esimese püsimeigi lasknud teha mõne aasta eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen käinud püsimeiki tegemas kaks korda (+ üle tegemised siis mõlemal korral). Esimene kord olin umbes 19, tehnik ütles ise, et nii noortele tegelikult püsimeik väga hästi ei sobi, kuna kipub kiiresti maha kuluma ja nii läkski – mul oli mõne kuuga juba praktiliselt kadunud.

Nüüd uuesti tegin eelmisel aastal ja olen tulemusega super rahul. Tehnikuga sai läbi räägitud nii palju, et tahan võimalikult loomulikku tulemust ja ta tegi mulle kõige heledama tooniga, mis tal oli. Juuksevärvilt olen nn eestlaslikult klassikaline kartulikoor ja kulmud jäidki täpselt sama tooni. Esimene ring ei jäänud mul praktiliselt mitte midagi peale, aga peale üle tegemist jäi tulemus täpselt selline nagu soovisin.

Teised ei saa üldse aru, et mul püsimeik oleks. Tuttav, kes on kosmeetik ja kunagi aastaid tagasi ka ise püsimeiki teinud, ütles, et tema silm näeb muidu alati ära kui püsimeik on, aga minu puhul ta ei oleks osanud arvatagi. Sõbrannad on ka öelnud, et nagu ei olekski kulmud värvitud, aga ise saan ikkagi aru, et nägu on peas, sest mul on väga heledad kulmud ja ilma värvimata eemalt vaadates mul praktiliselt kulme nagu ei olekski. Nüüd on umbes aasta möödas ja tunnen, et peaks varsti üle tegema, kuna ta on ikkagi juba nii palju kulunud, et nt õhtumeigi juurde ma nüüd juba värvin kulmud pliiatsiga üle – jäävad muidu liiga kahvatud.

Tooni kujunemine aga sõltub ikkagi sinu enda naha eripäradest ka. Mul ema läks ka minu loomuliku tulemuse peale tegema, käis sama tehniku juures ja talle tehti sama tooniga, mis mulle, aga tema nahal jäi see toon palju tumedam ja konkreetsem. Temal jäi rohkem selline joonistatud mulje. Ilmselt mõjutab ka see, et tema kulmud on hõredamad, minul kadus see värv justkui karvade sisse ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on inimesed, kes on esimese püsimeigi lasknud teha mõne aasta eest.

Mul ning sõbrannadel on tehtud 3 aastat tagasi puudertehnikas või puuder+karvtehnikas ja meil on väga ilus. Teised värskendavad kord aastas, ma pole isegi üle käinud tegemas, nii ilus on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin mis on vahet puuderkulmudel ja karvatehnikas kulmud.Kummad püsivad kauem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin mis on vahet puuderkulmudel ja karvatehnikas kulmud.Kummad püsivad kauem.

Puuderkulmud on nagu hajutatud nahale spreiga. Karvtehnikas reaalselt joonistataksegi karvakujulised kriipsud.
Olen kuulnud, et karvtehnika ehk siis microblading ei ole väga kaua püsiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin mis on vahet puuderkulmudel ja karvatehnikas kulmud.Kummad püsivad kauem.

Puudertehnika on jah selline hajutatud tehnika. Karvtehnika on pisikesed karvakesed joonistatud. Karvtehnika tundus mulle piltidelt ilusam ja loomulikum ja alguses üldse ei mõistnud, miks tehnik ei soovinud mulle seda teha. Ütles, et minu nahal jäävad need joonistatud karvakesed hägused ja aja jooksul muutub veel koledamaks. Osa tehnikuid teevad ka kombineeritult, et teevad osaliselt hajutuse (mõni koguni mitme värviga) ja siis peale veidi karvakesi. Karvtehnikaks peaks endal ka vist päris korralikud karvad olema, minul kahjuks eriti ei olnudki kulmu ja see oleks jäänud ebaloomulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Istusin täna lauas naisega, kellel siis ilmselt puudertehnikas olid kulmud tehtud. Ausalt – oli ikka lähedalt õudne küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin mis on vahet puuderkulmudel ja karvatehnikas kulmud.Kummad püsivad kauem.

Puudertehnika on jah selline hajutatud tehnika. Karvtehnika on pisikesed karvakesed joonistatud. Karvtehnika tundus mulle piltidelt ilusam ja loomulikum ja alguses üldse ei mõistnud, miks tehnik ei soovinud mulle seda teha. Ütles, et minu nahal jäävad need joonistatud karvakesed hägused ja aja jooksul muutub veel koledamaks. Osa tehnikuid teevad ka kombineeritult, et teevad osaliselt hajutuse (mõni koguni mitme värviga) ja siis peale veidi karvakesi. Karvtehnikaks peaks endal ka vist päris korralikud karvad olema, minul kahjuks eriti ei olnudki kulmu ja see oleks jäänud ebaloomulik.

Minul ütles ka tehnik, et minu nahatüübile ainult karvtehnika ei sobi, kuna mul on rasune nahk ja siis kipub see karv laiali hajuma. Mul tehti sisenurkadesse karvtehnikas, aga peale kärnade maha kulumist ei olnud neid nö karvu enam näha, oli kulunud ühtlaseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Temal jäi rohkem selline joonistatud mulje. Ilmselt mõjutab ka see, et tema kulmud on hõredamad, minul kadus see värv justkui karvade sisse ära.

Kui püsimeik teha kulmude sisse, mis on reaalselt endal olemas, siis jääb muidugi loomulik, sest karvad katavad joonistuse. Hoopis teine pilt jääb aga siis, kui omal kulmukarvu ûldse pole. Siis ikka alati näha, et joonistatud ja pole ka eeiti kena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on selline kollakat tooni nahk, pigem tömmu, huvitav mis värvi sinna jääb? On rasusem nahk aga kindlasti tahaks karvatehnikas teha. Oma kulm on musta värvi aga hõre. Ripsmed on mustad, pikad ja kaardus,ehk siis eemalt paistavad nagu pikendused. Tahaks et kulmud ka ilusad oleksid. Aga loomulikud.

Sooviragw Tallinnas  kedagi  kes sellega hakkama saaks (räägime hinnast ka, lihtsalt teadmiseks, odavat tegijat ei otsi ja kindlasti mitte algajat).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Istusin täna lauas naisega, kellel siis ilmselt puudertehnikas olid kulmud tehtud. Ausalt – oli ikka lähedalt õudne küll.

Värskelt tehtu ongi alguses kole.

Kust sa tead, et oli puudertehnikas?

Kuidas need saavad koledad olla?

http://xn--psimeik-n2a.ee/et/uncategorized/%F0%9F%8C%BA-puudertehnikas-kulmud/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Värskelt tehtu ongi alguses kole. Kust sa tead, et oli puudertehnikas? Kuidas need saavad koledad olla? http://xn--psimeik-n2a.ee/et/uncategorized/%F0%9F%8C%BA-puudertehnikas-kulmud/

Ega ta täpselt ei teagi, mis need koledad asjad olid, võib-olla oli inimene ise endale need joonistanud, võib-olla oli alles paranemisjärgus asi vms. Mina igatahes enne endale ilusaid kulmusid ei saanud, kui ei olnud püsimeiki proovinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitage Tallinnas ja häid tegijaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Värskelt tehtu ongi alguses kole. Kust sa tead, et oli puudertehnikas? Kuidas need saavad koledad olla? http://xn--psimeik-n2a.ee/et/uncategorized/%F0%9F%8C%BA-puudertehnikas-kulmud/

No aga ei olegi lähedalt vaadates ilus ju? Ehk siis tema puhul kulmukarva nagu polnudki, lihtsalt see tumedaks värvitud soolikas silma kohal. Ebaloomulik.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga ei olegi lähedalt vaadates ilus ju? Ehk siis tema puhul kulmukarva nagu polnudki, lihtsalt see tumedaks värvitud soolikas silma kohal. Ebaloomulik.

Kui kulmukarvad puuduvad, ei tehta puudertehnikat. Siis tehakse karvtehnika või kui kulme mingil määral siiski on-miksitakse karv-ja puuder kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hm, plaanisin ka ja tegin korraliku kodutöö ning loobusin. Lasen teha vanakoolikalt maniküüris/pediküüris käies  vahaga ja püsivärviga kulmud. Kuna seoses koroonaga tekkis kodus ripsmete värvimise komme (perekooli abiga), siis tõmban kergelt ka kulmudele värvi ja nii on kulm kena veel kaua. Järgmisel korral teeb maniküür uuesti kulmud korda ja siis on juba lihtne endal hooldada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on inimesed, kes on esimese püsimeigi lasknud teha mõne aasta eest.

Mingi suvalise juures ilmselt tehtud siis. Või ei ole korrektselt kord aastas värskendatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ausõna mitte ühtegi ilusat püsimeiki näinud (k.a. iseendal) ja ma ei käinud suvalise juures, valisin ühe kalleima ja tuntuima tegija. Reklaampildid on tõesti ilusad paljudel, aga reaalsus on pisut teine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ausõna mitte ühtegi ilusat püsimeiki näinud (k.a. iseendal) ja ma ei käinud suvalise juures, valisin ühe kalleima ja tuntuima tegija. Reklaampildid on tõesti ilusad paljudel, aga reaalsus on pisut teine.

Et siis reklaampildid on kuskilt varastatud või mida sa öelda tahtsid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ausõna mitte ühtegi ilusat püsimeiki näinud (k.a. iseendal) ja ma ei käinud suvalise juures, valisin ühe kalleima ja tuntuima tegija. Reklaampildid on tõesti ilusad paljudel, aga reaalsus on pisut teine.

Et siis reklaampildid on kuskilt varastatud või mida sa öelda tahtsid?

Reklaampildid on tehtud vahetult peale tegemist, suur osa sellest kulub paranedes maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ausõna mitte ühtegi ilusat püsimeiki näinud (k.a. iseendal) ja ma ei käinud suvalise juures, valisin ühe kalleima ja tuntuima tegija. Reklaampildid on tõesti ilusad paljudel, aga reaalsus on pisut teine.

Et siis reklaampildid on kuskilt varastatud või mida sa öelda tahtsid?

Reklaampildid on tehtud vahetult peale tegemist, suur osa sellest kulub paranedes maha.

Ja teine asi, et pilt on kahemōõtmelime, aga päris elus paistavad kulmud ka kûlje pealt ning mõjuvad ebaloomulikult oma kahemõōtmelisuse tõttu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja teine asi, et pilt on kahemōõtmelime, aga päris elus paistavad kulmud ka kûlje pealt ning mõjuvad ebaloomulikult oma kahemõōtmelisuse tõttu.

Inimeste enda lauvärvi, vaha, pliiatsijoonistused jne ning keemiline värvimine paistab ikka kordi ebaloomulikum. Mina olen palju ilusaid kulmusid näinud ja olen enda omadega ka rahul. Keemilise värvimisega seevastu ei olnud üldse rahul, see oli ebaloomulik ja kole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimeste enda lauvärvi, vaha, pliiatsijoonistused jne ning keemiline värvimine paistab ikka kordi ebaloomulikum. Mina olen palju ilusaid kulmusid näinud ja olen enda omadega ka rahul. Keemilise värvimisega seevastu ei olnud üldse rahul, see oli ebaloomulik ja kole.

Nõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ausõna mitte ühtegi ilusat püsimeiki näinud (k.a. iseendal) ja ma ei käinud suvalise juures, valisin ühe kalleima ja tuntuima tegija. Reklaampildid on tõesti ilusad paljudel, aga reaalsus on pisut teine.

Et siis reklaampildid on kuskilt varastatud või mida sa öelda tahtsid?

Reklaampildid on tehtud vahetult peale tegemist, suur osa sellest kulub paranedes maha.

Ja teine asi, et pilt on kahemōõtmelime, aga päris elus paistavad kulmud ka kûlje pealt ning mõjuvad ebaloomulikult oma kahemõōtmelisuse tõttu.

Miks ta peaks kahemõõtmeline jääma? Kahemõõtmeline jääb ehk vaid neil, kel endal kulmukarvu üldse pole. Mina lasin helepruunid puudekulmud nö. põhjaks teha ja siis enda kulmukarvad ka keemiliselt helepruuniks värvida ja on vägagi kolmemõõtmelised kulmud. Jätavad lihtsalt oluliselt tihedama ja ühtlasema mulje kui varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Ilu Kulmude püsimeik