Esileht Kodunurk Külmutatud mais

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Külmutatud mais

Postitas:
Kägu

Pole külmutatud maisi (ainult mais) juba kaua poodides näinud. Topsis-purgis maisid kipuvad raisku minema kuna ei jõua seda ära tarbida ja külmutatud mais maitseb mulle tegelikult paremini.

Või on keegi kuskil seda silmanud?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun selgitust, kuidas käib poes käimine, kus “pole näinud”. Kui sina ei märka, kas siis tähendab, et poes maisi pole. Mine järgmine kord teenindaja juurde ja küsi, kus on külmutatud mais ja ta näitab sulle. Ma isegi otsinud asju, arvates et pole.  Aga poe kauba väljapaneku loogikat teavad poe töötajad kõige paremini. Igas poes oma loogika.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaupmehes peaks olema, mujal küll eraldi pole näinud

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.prismamarket.ee/products/17835

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ega jah eraldi külmutatud maisi ei hakka silma, kui on, siis on segude sees, a la porgand hernes mais, mehhiko segu jms.

Ukraina on suur maisitootja, eks sealgi hulk maisi kinni. Ega ei tea, kes või kus seda külmutatud maisi varem tootis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prismas on sortimendis küll, mitme tootja valikus. Kas mingis konkreetses kaupluses hetkel on – ei oska öelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui elad Tallinnas, siis soovitan vaadata sellist poodi nagu Kariamarket (Mustamäel Tammsaare tee ääres ja Lasnamäel Tähesaju teel). Seal on tohutus valikus külmutatud toiduaineid sh maisi ja väga palju asju, mida ma muudes poodides pole ammu näinud (nt külmutatud küüslauk nii hakituna kui koorituna).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult külmutatud maisi veel mõni aasta tagasi ikka veel oli näha. Tahaks ilma muude lisanditeta. Kahjuks väga paljudes segudes, mis mind huvitaksid, on paprika sees.

Prismas on sortimendis küll, mitme tootja valikus. Kas mingis konkreetses kaupluses hetkel on – ei oska öelda.

Läksin nende e-poe lehele – ja ongi 🙂  Peab siis vaatama, kuidas see sealt nii kätte saada, et teel koju ära ei sula (minu lähedal pole Prisma poodi ja autoga ei liikle).

Kui elad Tallinnas, siis soovitan vaadata sellist poodi nagu Kariamarket (Mustamäel Tammsaare tee ääres ja Lasnamäel Tähesaju teel). Seal on tohutus valikus külmutatud toiduaineid sh maisi ja väga palju asju, mida ma muudes poodides pole ammu näinud (nt külmutatud küüslauk nii hakituna kui koorituna).

Tänud. Pean uurima, kus see asub, Lasnamäe oma on lähemal. Pole enne kuulnudki sellisest kauplusest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurtest marketitest vaid Prismas ongi. Kontrollitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mismoodi seda sööte? Mulle ei meeldi segudeski mais.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult külmutatud maisi veel mõni aasta tagasi ikka veel oli näha. Tahaks ilma muude lisanditeta. Kahjuks väga paljudes segudes, mis mind huvitaksid, on paprika sees.

Prismas on sortimendis küll, mitme tootja valikus. Kas mingis konkreetses kaupluses hetkel on – ei oska öelda.

Läksin nende e-poe lehele – ja ongi ???? Peab siis vaatama, kuidas see sealt nii kätte saada, et teel koju ära ei sula (minu lähedal pole Prisma poodi ja autoga ei liikle).

Kui elad Tallinnas, siis soovitan vaadata sellist poodi nagu Kariamarket (Mustamäel Tammsaare tee ääres ja Lasnamäel Tähesaju teel). Seal on tohutus valikus külmutatud toiduaineid sh maisi ja väga palju asju, mida ma muudes poodides pole ammu näinud (nt külmutatud küüslauk nii hakituna kui koorituna).

Tänud. Pean uurima, kus see asub, Lasnamäe oma on lähemal. Pole enne kuulnudki sellisest kauplusest.

See on Tähesaju tee 31, uuskasutuskeskuse ja home4yoy poega samas majas, varustavad restorane külmutatud aedvilja, liha, kala ja magustoitudega, aga pood on eraisikutele avatud ja toiduvalik teistsugune kui tavapoes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mismoodi seda sööte? Mulle ei meeldi segudeski mais.

Maitse asi…

Paneksin seda toitudesse lisaks, teeksin omletti. Kõik ei taha, aga mulle sobib.

Konserveeritud on teise maitsega ja need kipuvad enne pahaks minema kui potsik otsa saab ja lõhn on neil teine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan maisi  suppides ja salatites, nt ka tavalises  makaronisalatis. Sobib paljudesse köögiviljahautistesse ja hakkliharoogadesse, olgu see siis ahjuvorm, pikkpoiss või kotletid. No ja takodesse  muidugi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prismades on alati olnud, mujal jah ei ole enam näinud.

Mina praen seda külmutatud maisi koos roheliste ubadega kergelt võis, maitsestan soola ja paprikaga, teinekord lisan natuke chorizo vorsti või sinki ja naudin. See on selline toit, mida teen siis, kui on vaja endale kiire lõunasöök teha ja tahaks midagi maitsekat ja head, aga kus oleks palju kiudaineid ning muudki kasulikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Külmutatud mais