Esileht Pereelu ja suhted Kummaline kokkusattumus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kummaline kokkusattumus

Postitas:
Kägu

Pigem ajaviiteline teema. Lihtsalt jagan, milline kokkusattumus mul oli.

Umbes kuu aega tagasi saatis mulle täiesti võõras mees fb-sse sõbrakutse. Ehkki nimi oli võõras, võtsin ta vastu. Paar päeva hiljem mees küsis messengeris, et kas me tunneme teineteist. Kuna minu jaoks oli see võõras nimi (mõnikord on mul juhtunud nii, et esialgu võõras nimi, aga hiljem selgub, et ikka tuttav), siis ei vastanud talle midagi, ja eemaldasin ta sõbralistist.

Paar nädalat tagasi tegin endale ühte tutvumiskeskkonda konto. Olen seal anonüümne, ilma pildita. Paljud mehed on kirjutanud. Vastanud olen vaid paarile üksikule, kelle konto kuidagi kõnetab.

Täna kirjutas üks mees. Mõningaste kirjavigadega ja jutt täiesti suvaline. Selliseid tüüpe kirjutab mulle palju ja neile ei vasta ma mitte kunagi. Aga sellele täna kirjutanud mehele millegipärast ühmasin paar sõna vastu. Sealt aga hakkas jutuke edasi veerema. Ikka ei midagi huvitavat, aga ometi me jõudsime oma jutuga nii kaugele, et selgus, et see mees elab minust paari kilomeetri kaugusel. Me elame Kesk-Eestis, täiesti maal. Isegi mitte kuskil alevis, vaid külas. Ja tema nagu selgub, siis minu naaberkülast.

Olin väga ettevaatlik, aga siiski olin nõus privaatsemalt suhtlema. Tegin omale kiiresti fake fb konto ja võtsin ta siis n-ö sõbraks.

Ja, mis selgub! Täpselt seesama mees, kes mind mõni aeg tagasi täiesti kogemata oli fb-s sõbraks lisanud (minu õige, päris konto alt).

Täiesti kummaline juhtum minu jaoks! Ja see, et kõik on olnud juhuslik, on enam kui kindel.

+6
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Issand kui põnev! Ilmselgelt olete saatuse poolt kokku määratud!

+6
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Juu siis suhtlus käib mitmetuhandega. vanus?

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Juu siis suhtlus käib mitmetuhandega. vanus?

Arvata võib, et kontakteerub paljudega.

Kelle vanust küsid?

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Puutusin hiljuti vist ühe inceliga esimest korda kokku. Algselt tegi väikseid komplimente, siis juba ütles roppusi nagu võtku talt suhu ja kas olen kena välimusega. Eitava vastuse peale sõimati h.raks ja sama ring käis mõni kord. Kõik toimus internetis. Kui talle ütlesin, et kõrvetada saanuid on palju ja sellepärast pole vaja sõimata, ei vastatud midagi.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Arvata võib, et kontakteerub paljudega. Kelle vanust küsid?

Mehe vanust küsisin. Lapsi ka on? Suhtleb oma pärisnime alt?

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Arvata võib, et kontakteerub paljudega. Kelle vanust küsid?

Mehe vanust küsisin. Lapsi ka on? Suhtleb oma pärisnime alt?

Suhtleb pärisnime alt. Googeldades tuli ilusti välja. Vanuseks ütles 41. Laps või lapsed peaksid ka olema (tutvumisankeedi järgi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvata võib, et kontakteerub paljudega. Kelle vanust küsid?

Mehe vanust küsisin. Lapsi ka on? Suhtleb oma pärisnime alt?

Üks saritutvuja satub mu teele pidevalt veel. Ükskõik, kuhu konto teen (igal pool olen anonüümselt) on alati tema platsis.

See mees on kindlalt lastetu. Päris vanus on 37 või 38. Tutvumisportaalides valetab end alati vanemaks – ikka 40+ vanuses on alati, sest teda huvitavad vanemad naised ja ilmselt on kogenud, et 50-aastased naised nii noori ei taha kui tema.

+4
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaimse häirega naisterahvas kah platsis kommentaaridest teavitamas. Oeh.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tegin omale kiiresti fake fb konto ja võtsin ta siis n-ö sõbraks.

Ja mis probleem on ausalt oma nime alt suhelda? Imelikud inimesed ikka.

Nagu ma eelnevalt ütlesin, siis ma satun koguaeg ühe konkreetse saritutvuja peale. Kuna ma tõesti ei soovi temaga mitte mingit kokkupuudet, siis enne ennast uuele tuttavale ei avalikusta, kui olen veendunud, et see pole jälle seesama saritutvuja.

Kõrvaltvaatajale tundub ehk imelik, aga ise asja sees olles tundub õige ja vajalik.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mida naiivsust! Otse loomulikult ei ole tegu mingi juhuse või kokkusattumusega. FB nii toimibki. Mehele lihtsalt tuli sinu profiil ette kui “Inimesed, keda sa võid tunda”, sest FB teab, kus te mõlemad elate ja/või teil on mõlemal sõpru, kes elavad samas piirkonnas. Ei midagi salapärast ega esoteerilist. Sa ise ei teagi ilmselt, mida kõike FB sinu kohta veel teab.

See tutvumisleht ka absoluutselt kindlalt profileerib asukoha järgi, isegi kui see ei ole Tinder. Parimal juhul vahetavad tutvumisleht ja sinu FB isegi omavahel infot. Mehikese omad ka. Ja palun, saitegi paari, lihtne matemaatika.

Ainus kummaline asi siin teemas on, et sa hakkasid ikkagi suhtlema mehega, kes on kirjaoskamatu. Vaat sellele veidrale fenomenile ma küll ei oska selgitust pakkuda.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mida naiivsust! Otse loomulikult ei ole tegu mingi juhuse või kokkusattumusega. FB nii toimibki. Mehele lihtsalt tuli sinu profiil ette kui “Inimesed, keda sa võid tunda”, sest FB teab, kus te mõlemad elate ja/või teil on mõlemal sõpru, kes elavad samas piirkonnas. Ei midagi salapärast ega esoteerilist. Sa ise ei teagi ilmselt, mida kõike FB sinu kohta veel teab.

See tutvumisleht ka absoluutselt kindlalt profileerib asukoha järgi, isegi kui see ei ole Tinder. Parimal juhul vahetavad tutvumisleht ja sinu FB isegi omavahel infot. Mehikese omad ka. Ja palun, saitegi paari, lihtne matemaatika.

Ainus kummaline asi siin teemas on, et sa hakkasid ikkagi suhtlema mehega, kes on kirjaoskamatu. Vaat sellele veidrale fenomenile ma küll ei oska selgitust pakkuda.

See on väga hea teooria. Ma ise oleks pakkunud, et äkki see naaberküla mees ikkagi teab teemaalgatajat kusagilt mitte pole kõik juhus. Või valetab, et on naaberkülast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täiesti loomulik. FB pakubki sõpradeks inimesi, kelle nutiseadmed on  omavahel lähestikku sattunud. Mulle näiteks on FB pakkunud sõpradeks mitmeid minuga samas kortermajas ja kõrvalmajades elavaid inimesi. Peale mõnda üritust neid inimesi, kes samuti sellel üritusel käisid. Ja tutvumisäpp omakorda pakub välja eeskätt inimesi, kes viibivad sinu asukoha lähedal.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvata võib, et kontakteerub paljudega. Kelle vanust küsid?

Ükskõik, kuhu konto teen (igal pool olen anonüümselt) on alati tema platsis.

Kus suhtluslehtedel siis saab anonüümselt olla ja veel mitmuses neid portaale? Mina tegin flirticusse, seal ei saanud ennem suhtlema hakatagi, kui oma näoga pilt pidi ülesse minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mida naiivsust! Otse loomulikult ei ole tegu mingi juhuse või kokkusattumusega. FB nii toimibki. Mehele lihtsalt tuli sinu profiil ette kui “Inimesed, keda sa võid tunda”, sest FB teab, kus te mõlemad elate ja/või teil on mõlemal sõpru, kes elavad samas piirkonnas. Ei midagi salapärast ega esoteerilist. Sa ise ei teagi ilmselt, mida kõike FB sinu kohta veel teab.

See tutvumisleht ka absoluutselt kindlalt profileerib asukoha järgi, isegi kui see ei ole Tinder. Parimal juhul vahetavad tutvumisleht ja sinu FB isegi omavahel infot. Mehikese omad ka. Ja palun, saitegi paari, lihtne matemaatika.

Ainus kummaline asi siin teemas on, et sa hakkasid ikkagi suhtlema mehega, kes on kirjaoskamatu. Vaat sellele veidrale fenomenile ma küll ei oska selgitust pakkuda.

Miks naiivsus?

Täiesti kindlasti me ei tea üksteist. FB-s meil ühtegi ühist tuttavat ei ole. Ja see fb konto, kuhu ta mulle sõbrakutse saatis ei ole ka tegelikult minu päris eraisiku oma, vaid selle alt ma teen müüki. Minu päris nime-nägu seal kuskil ei ole. Samuti ei toimu müük piirkonnapõhiselt (a la näiteks olen Kohila piirkonna fb liige, et hakkaks mind selle piirkonna inimestele pakkuma), vaid üle kogu Eesti. Selles äri-fb-s ei ole mul ka mitte ühtegi sõpra. Seetõttu mulle endale ei pakuta seal sõpru (nii nagu eraisiku omas) ja olen kindel, et ka mind ennast ei pakuta seal kellelegi sõbraks. Ja fb avapilt ei ole ka selline, mis võiks tutvumissooviga mehi ligi tõmmata.

Tutvumisportaal on selline, mis ei profileeri piirkonna järgi. Tean, et osad tutvumislehed pakuvad sulle sinu piirkonnast kaaslast. See kindlasti mitte.

Aga selle üle juurdlen ma isegi, et miks ma pöörasin tähelepanu kellelegi, kellesugused seni olen kõik vastuseta jätnud. Vaatan, täna ta juba kirjutab mulle aktiivselt fb-sse. Sain pildi ka, aga see pole vist päris selline mees, kes mulle meeldib.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti kindlasti me ei tea üksteist. FB-s meil ühtegi ühist tuttavat ei ole. Ja see fb konto, kuhu ta mulle sõbrakutse saatis ei ole ka tegelikult minu päris eraisiku oma, vaid selle alt ma teen müüki. Minu päris nime-nägu seal kuskil ei ole.

Ja see konto pole sinu konto küljes, et vahetad kontosid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a) ei võta mingite suvaliste sübrakutseid vastu

b) ei kola ja ei suhtle mingite imelikega imelikes protaalides

c) ei teki selliseid probleeme

d) tõenäoliselt teadis ta sind kuskilt lähikonnast, mingist kogukonnast, huvitegevustest vms, kui teadis su pärisnime ja samamoodi kolab tutvumiportaalides.

e) Mida muffi sa kolad portaalides pildita kontoga ja õngitsed, kui sul omal on mees olemas?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin omale kiiresti fake fb konto ja võtsin ta siis n-ö sõbraks.

Ja mis probleem on ausalt oma nime alt suhelda? Imelikud inimesed ikka.

Minu teada ei saagi võltsnimega fb teha.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täiesti loomulik. FB pakubki sõpradeks inimesi, kelle nutiseadmed on omavahel lähestikku sattunud. Mulle näiteks on FB pakkunud sõpradeks mitmeid minuga samas kortermajas ja kõrvalmajades elavaid inimesi. Peale mõnda üritust neid inimesi, kes samuti sellel üritusel käisid. Ja tutvumisäpp omakorda pakub välja eeskätt inimesi, kes viibivad sinu asukoha lähedal.

Esimest korda kuulen. Fb Friend suggestions come from things like: Having friends in common. Your profile information and networks (example: your current city, school or work). Your Facebook activity (example: joining groups or being tagged in the same photo or post). Contacts you or someone you may know uploaded to Facebook or Messenger.”

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada ei saagi võltsnimega fb teha.

Päris naiivne 🙂 Misasjad need Mina Olen ja Lepa Triinu profiilid on?

FB nuhib päris eduliselt.

Ja kaks kõikvõimalikke suhtluskanaleid aktiivselt kasutavat inimest said juhuslikult FB lingitud, mis selles nii kohutavalt eriskummalist on. Vabalt võite olla mõnes kogukonna meililistis koos ja FB saab sealt andmed, samuti võib nuhkiga meilikontaktides ja -listides.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus suhtluslehtedel siis saab anonüümselt olla ja veel mitmuses neid portaale? Mina tegin flirticusse, seal ei saanud ennem suhtlema hakatagi, kui oma näoga pilt pidi ülesse minema.

Näiteks Ihas. Seal ei käsi sul keegi endast pilti panna. Kontosid võid sinna teha lõpmatu arv. Ja seal ei ole ka mingit nn piirkondlikku soovitust (vaata sinu lähedal elavaid mehi/naisi). Kui tahad, siis võid oma profiilile kirja panna, kus kandis elad, aga see ei ole kohustuslik. Ja ka juhul, kui märgid elukoha, ei hakka see kindlasti sulle sama piirkonna inimesi ette söötma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti kindlasti me ei tea üksteist. FB-s meil ühtegi ühist tuttavat ei ole. Ja see fb konto, kuhu ta mulle sõbrakutse saatis ei ole ka tegelikult minu päris eraisiku oma, vaid selle alt ma teen müüki. Minu päris nime-nägu seal kuskil ei ole.

Ja see konto pole sinu konto küljes, et vahetad kontosid?

Ei saa küsimusest aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin omale kiiresti fake fb konto ja võtsin ta siis n-ö sõbraks.

Ja mis probleem on ausalt oma nime alt suhelda? Imelikud inimesed ikka.

Minu teada ei saagi võltsnimega fb teha.

Valesti tead.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a) ei võta mingite suvaliste sübrakutseid vastu

b) ei kola ja ei suhtle mingite imelikega imelikes protaalides

c) ei teki selliseid probleeme

d) tõenäoliselt teadis ta sind kuskilt lähikonnast, mingist kogukonnast, huvitegevustest vms, kui teadis su pärisnime ja samamoodi kolab tutvumiportaalides.

e) Mida muffi sa kolad portaalides pildita kontoga ja õngitsed, kui sul omal on mees olemas?

Kust sa selle välja lugesid, et mul on omal mees olemas?

Miks ma ei tohi omada kontot tutvumisportaalis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa küsimusest aru.

Kas sa saad ettevõtte fb-i oma kontolt teisele kontole liikudes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa küsimusest aru.

Kas sa saad ettevõtte fb-i oma kontolt teisele kontole liikudes?

Ei!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei näe midagi ülearu juhuslikku siin, teab sind toidupoest, kultuurikeskusest või mujalt, elate ju lähistel…

Tider näitab kaugust ju!!!  Ta näeb, et oled u 10 km. Raadiuses… Swaipis paremale ja sina Ise käitusid samuti…

Oled ettevaatlik, aga suhtled aktiivselt, lisaks Tegid feik konto kiirelt…

Tema otsib naist, sina otsid meest ja käitute vastavalt…

Su imestusest, juhuslikkusest ega ka teemaalgatusest ei saa väga aru… Et milles on su küsimus

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panid mehe nime googlesse… Ilmselt näed temaga seonduvat infot veel mõneski kohas, ja võid jäädagi nägema…

See ongi nii mõeldud, et sulle näiks tohutu kokkusattumusena.

Kes asjast aru saavad nimetavad seda algoritmiks.

Kui sul tõesti temaga mitte ühtegi ühist sõpra ei ole, siis piisab sellest, et temal on, või mõnel tema tuttaval, või tuttava tuttaval on.. Ja oledki tema vaateväljas FBs või tutvumissaidis ja igalpool mujal internetis…

Kui tõesti sina ühtegi toodet maakonnas ei müü ja arvad, et mitte keegi ei müügist ei tea, siis nii see pole kui su müügikonto on avalik…

Ja isegi kui see on nii, siis piisab teie asukohtadest, et tema või teine seda “puhtjuhuslikult” näeb…

Aga see on sulle juba siin tegelikult ära kirjeldatud. ????

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa küsimusest aru.

Kas sa saad ettevõtte fb-i oma kontolt teisele kontole liikudes?

Ei!

 

Kui sa oled internetis ja isegi müüd seal midagi, siis sind teatakse. MOT

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha lihtsameelsus… Ei tea küll, kuidas vanasti mehed naise said – kõik vallalised olid kuidagi ka sotsmeediata teada juba aegade algusest. Sind ega mind ei oleks muidu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kummaline kokkusattumus