Esileht Pereelu ja suhted kummaline mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )

Teema: kummaline mees

Postitas:

Olen nüüd suhtes mehega. Aga ta jube kummaline just sekis osas või selle algatamises.

Teiste kaalstega on kõik kuidagi sujuv olnud lähme voodisse suudleme jne ja teame kuhu jõuame.

Praegune mees siis küsib hoopis teistmoodi. Kas täna sekisme? Kas tahad täna sekisda, meil õhtu vaba.Mis sa arvad, kui enne magaaminekut seksiksime? Hommikul küsib, kas tahad veel magada või seksime? Minu jaoks see kuidagi kummaline, et küsib selliseid asju ja nagu ka planeeriks seksi. Olen mõelnud ja tegelikult pole jus elles midagi halba kui avalikult nn. sekists räägime. Aga selline, kas täna sööme või hoopsi seksime.Tahan süüa. Ol siis sööme. Selline kõnekeel kudiagi turn-off. Samas saan jua ru, et ka pikemas suhtes tuleb seda teadlikult planeerida ja niisama asjad ei juhtu.

 

 

 

 

 

 

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see sekis on? Muidu ma arvan, et see on tore, kui mees sinuga suhtleb ja sinu arvamust küsib.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see nii tore pole, et juba kell kuus nii purjus oled.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas täna sekisme? Kas tahad täna sekisda, meil õhtu vaba.Mis sa arvad, kui enne magaaminekut seksiksime? Hommikul küsib, kas tahad veel magada või seksime?

Kas ta vähemalt mõnel korral küsib teistmoodi või ainult jaurab seksist? Näiteks: Täna k*ppi teeme? N*ssi tahad? N*kun sind läbi? Vänta võtad? Panen sulle taha? Jne. Eesti keeles on 100 teistsugust väljendit, et uurida suguühtesse astumise võimaluste kohta. Inimese kõnekeele rikkus  kaunistab teda, näitab inimese haritust ning lugemust.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas täna sekisme? Kas tahad täna sekisda, meil õhtu vaba.Mis sa arvad, kui enne magaaminekut seksiksime? Hommikul küsib, kas tahad veel magada või seksime?

Kas ta vähemalt mõnel korral küsib teistmoodi või ainult jaurab seksist? Näiteks: Täna k*ppi teeme? N*ssi tahad? N*kun sind läbi? Vänta võtad? Panen sulle taha? Jne. Eesti keeles on 100 teistsugust väljendit, et uurida suguühtesse astumise võimaluste kohta. Inimese kõnekeele rikkus kaunistab teda, näitab inimese haritust ning lugemust.

😂😂😂😂😂😂😂😂

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on sama mees-meritäht?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga imelik teema ja sõnastus, mis sõna on sekista? Mees räägib sekistast ja naine räägib üldse söömisest, väga imelik suhe, ma ütleks.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen nüüd suhtes mehega. Aga ta jube kummaline just sekis osas või selle algatamises.

Teiste kaalstega on kõik kuidagi sujuv olnud lähme voodisse suudleme jne ja teame kuhu jõuame.

Praegune mees siis küsib hoopis teistmoodi. Kas täna sekisme? Kas tahad täna sekisda, meil õhtu vaba.Mis sa arvad, kui enne magaaminekut seksiksime? Hommikul küsib, kas tahad veel magada või seksime? Minu jaoks see kuidagi kummaline, et küsib selliseid asju ja nagu ka planeeriks seksi. Olen mõelnud ja tegelikult pole jus elles midagi halba kui avalikult nn. sekists räägime. Aga selline, kas täna sööme või hoopsi seksime.Tahan süüa. Ol siis sööme. Selline kõnekeel kudiagi turn-off. Samas saan jua ru, et ka pikemas suhtes tuleb seda teadlikult planeerida ja niisama asjad ei juhtu.

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –>

😀 😀 😀

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas täna sekisme? Kas tahad täna sekisda, meil õhtu vaba.Mis sa arvad, kui enne magaaminekut seksiksime? Hommikul küsib, kas tahad veel magada või seksime?

Kas ta vähemalt mõnel korral küsib teistmoodi või ainult jaurab seksist? Näiteks: Täna k*ppi teeme? N*ssi tahad? N*kun sind läbi? Vänta võtad? Panen sulle taha? Jne. Eesti keeles on 100 teistsugust väljendit, et uurida suguühtesse astumise võimaluste kohta. Inimese kõnekeele rikkus kaunistab teda, näitab inimese haritust ning lugemust.

Mina küll ehmataks end kaameks, kui mees mulle taoliste fraasidega läheneda üritaks, juba see pidev “kas ikka seksime” on päris hirmutav kuulata. Ma küll ei tahaks, et mees minuga nii räägiks.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vasta siis: jah, sekisme või ei sekisme.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vasta siis: jah, sekisme või ei sekisme.

Ta ju vastab, et hoopis tahab süüa. 😀 😀 mees siis vastab, et OL sööme. 😀

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea ajaplaneeringuga mees! Täna oli pensipäev, täna ei sekisme. Homme on neljapäev, see on kalapäev. Reedel võiks juba sekismiga tegeleda, tuleb plaani panna, st täpsustada sekismi osapoolega üle, kas on ikka õige päev. No laupäeval reedest väsinud ja kes peale sauna ikka jaksab sekismida. Pühapäeval tuleb juba valmistuda esolevaks töönädalaks: võiks teha OL söögipäeva (OL siis okey? ladna?). Ülejäänud päevadel sekismi kaaslasel pea valutab või paha tuju jne, ei hakka tülitama.
Minu arvates võiks lausa selline kalender olla, et teed ristikese sekismi osas. Teine pool tuleb töölt koju, paneb poekoti laual ja vaatab kalendisse: polegi OL päev. Pagan, miks ma seda poekotti siis tassisin!

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teil viga on, vastajad? Kuigi muidugi on mõni siin ikka mitmeid ja mitmeid vastuseid vorpinud. Te ei aja kunagi paari tähte segi kirjutades? Rääkimata muidugi üleüldse suhtumisest.

TA, mul on samasugune mees, ma tean, millest sa räägid. Ainult et meil muutus ta selliseks siis, kui olime juba pikalt koos olnud, ilmselgelt ka suhe jahtunud ja seks ongi rohkem selline kokkuleppe asi – aga mind häirib endiselt, kui niimoodi küsib.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teil viga on, vastajad? Kuigi muidugi on mõni siin ikka mitmeid ja mitmeid vastuseid vorpinud. Te ei aja kunagi paari tähte segi kirjutades? Rääkimata muidugi üleüldse suhtumisest.

Mismõttes paari tähte? TA jutt on ju algusest lõpuni paksult lohakusvigu täis. Kas on tõesti nii keeruline enne postitamist oma jutt üle lugeda?

See on lugupidamatus lugejate suhtes.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed ja nende kombed on väga erinevad. Ei maksa midagi eeldada, muidu pettud iseenda ettekujutustes sellest, missugune teine inimene olema peab. Kui ta sulle meeldib ja kohe päriselt, siis tegelikult on see isegi äge, et ta sinust ja seksist aina mõtleb 🙂 Mulle muidugi tuli silme ette kohe pilt ägedast enesekindlast mehest, aga reaalsus võib olla hoopis teistmoodi. Teiste naiste arvamus ei ole küll midagi väärt sinu sisetunde kõrval.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mingi üldine rahulolematus suhtes, eks siis need väiksed “häirimised” ka võimenduvad. Väljenda end otse, ütle, et ei soovi, et ta nii otse ettepanekut teeks, vaid jätaks ka spontaansusele ruumi, annaks kehakeelega märku vms. Vahel võib ju küsida ka, ja on tõsi, et pikemas suhtes veidi planeerima peabki, aga kui kogu aeg kokkuleppe peale, siis on jah veits turn off. Mu kaaslane tõi mu arust algul välja, et tore, et meil on nii, et spontaanselt toimub, ju tal oli enne ka täpselt selline kokkuleppimine või otse välja ütlemine 😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik pseudoprobleem.

Ja mind selline asi ei häriks. Häirima hakkaks see kindlasti siis, kui häiriksid mingid muud asjad, kui mees enam üldse ei meeldiks ja närvidele käima hakkaks, siis häiriks see ka, kuidas ta hingab või kuidas oma juukseid kammib jne.

Sa parem mõtle välja, mis sind TEGELIKULT häirib. Kui sa siiski soovid temaga seksida ja ta meeldib sulle, siis lihtsalt rägi temaga, et ta ei küsiks seksi kohta, vaid laseks kohe kätel käia? Seda tahad või? Või soovid sa seda, et ta loeks kuidagi ridade vahelt su mõtteid, et kas täna oled lainel või mitte? Ilmselt mingist asjast on mehe selline käitumine tingitud, varem püüdis ilma küsimata ja sai korduvalt eitava vastuse, nüüd ei soovi enam seda emotsiooni, et tema on juba silitamisega algust teinud aga sa ei taha. Siis parem küsib enne, kas on üldse lootust ja kui ei ole, siis ei hakka üritamagi. Normaalne. Mis siin kummalist on?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teil viga on, vastajad? Kuigi muidugi on mõni siin ikka mitmeid ja mitmeid vastuseid vorpinud. Te ei aja kunagi paari tähte segi kirjutades? Rääkimata muidugi üleüldse suhtumisest.

TA, mul on samasugune mees, ma tean, millest sa räägid. Ainult et meil muutus ta selliseks siis, kui olime juba pikalt koos olnud, ilmselgelt ka suhe jahtunud ja seks ongi rohkem selline kokkuleppe asi – aga mind häirib endiselt, kui niimoodi küsib.

ise küsin, ise vastan :D.

sa ajasid selle sõna ju järjepidevalt sassi, lisaks palju muid sõnu ja vorpisid sellest sada teemat. Palju võtnud olid?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ise küsin, ise vastan :D. sa ajasid selle sõna ju järjepidevalt sassi, lisaks palju muid sõnu ja vorpisid sellest sada teemat. Palju võtnud olid?

Eks igaüks kahtlustab teist selles, milles ise tihti eksib. Tead, kõigil pole kombeks ise enda teemadele vastata. Mina olen see vastaja, keda siin nii “läbinägelikult paljastad”. Ja ma ei ole TA. Minu kommentaar käib kogu sinu postituse kohta – kaasa arvatud see võtmise osa.

Inimesed, kes kiirelt kirjutavad ning pole väga tähelepanelikud, ajavadki tihti tähti sassi ja on minulgi paar sõna, milles alailma eksin. Mina olen küll õppinud juba oma kirjutatut kontrollima. Tähtede segi ajamine sõnas ei anna mitte kellelegi alust kirjutajast üleüldist naerualust teha, kuni see inimene just ei väida, et ta kunagi ei eksi või ei taotle õigekirjaauhinda. Midagi sellist mina teemast ei leia, kuidas sina? Tüüpiline 4.b klassi tase – hakata irvitama kaaslase eksimuste üle, jättes tähelepanuta selle, millest jutt käis.

Ma jään oma seisukoha juurde ka siis, kui tegelikult on tegemist trolliteemaga, mis on meelega valesti kirjutatud. Ikkagi pole siin põhjust tähtede kallal närida.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, mul on samasugune mees, ma tean, millest sa räägid. Ainult et meil muutus ta selliseks siis, kui olime juba pikalt koos olnud, ilmselgelt ka suhe jahtunud ja seks ongi rohkem selline kokkuleppe asi – aga mind häirib endiselt, kui niimoodi küsib.

Ja sa pole talle siiani suutnud selgeks teha, et ta niiviisi mitte kunagi enam ei räägiks? Vaikselt talud lihtsalt? Ma ei teeks mingit seksi nii idiootse jutu peale.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa pole talle siiani suutnud selgeks teha, et ta niiviisi mitte kunagi enam ei räägiks? Vaikselt talud lihtsalt? Ma ei teeks mingit seksi nii idiootse jutu peale.

Jah, ma ei ole siiani suutnud talle selgeks teha, et ta nii ei teeks. Ei, ei talu vaikselt.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed, kes kiirelt kirjutavad ning pole väga tähelepanelikud, ajavadki tihti tähti sassi ja on minulgi paar sõna, milles alailma eksin. Mina olen küll õppinud juba oma kirjutatut kontrollima. Tähtede segi ajamine sõnas ei anna mitte kellelegi alust kirjutajast üleüldist naerualust teha, kuni see inimene just ei väida, et ta kunagi ei eksi või ei taotle õigekirjaauhinda. Midagi sellist mina teemast ei leia, kuidas sina? Tüüpiline 4.b klassi tase – hakata irvitama kaaslase eksimuste üle, jättes tähelepanuta selle, millest jutt käis. Ma jään oma seisukoha juurde ka siis, kui tegelikult on tegemist trolliteemaga, mis on meelega valesti kirjutatud. Ikkagi pole siin põhjust tähtede kallal närida.

On küll põhjust närida, kui kogu tekst on läbivalt lohakusvigu täis. Igal ühel juhtub vigu, aga kui terves tekstis on jutt sekist, mitte seksist, pluss veel erinevad lohakusvead, siis on lihtsalt lugupidamatus teiste suhtes. Ja see, et ta suutis oma teema a la kümme korda postitada, on samuti omamoodi kõnekas.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ma ei ole siiani suutnud talle selgeks teha, et ta nii ei teeks. Ei, ei talu vaikselt.

Talud ju, kui ikka seksid. Seksile lõpp, kuni kohale jõuab!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll põhjust närida, kui kogu tekst on läbivalt lohakusvigu täis. Igal ühel juhtub vigu, aga kui terves tekstis on jutt sekist, mitte seksist, pluss veel erinevad lohakusvead, siis on lihtsalt lugupidamatus teiste suhtes. Ja see, et ta suutis oma teema a la kümme korda postitada, on samuti omamoodi kõnekas.

See, et igal ühel on kirjutatud lahku, pole isegi mitte lohakusviga. Kui nüüd kord norida teiste õigekirja kallal, võiks enda oma ka üle vaadata (igaühel, igalühel).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Talud ju, kui ikka seksid. Seksile lõpp, kuni kohale jõuab!

Palun too välja, kus ma kirjutan, et seksin.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun too välja, kus ma kirjutan, et seksin.

Küsimus – kui see mees sulle ei meeldi, sa temaga ka ei seksi, milleks sa siis üldse temaga veel suhtes oled? Lõpeta ära see enda ja mehe piinamine.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll põhjust närida, kui kogu tekst on läbivalt lohakusvigu täis. Igal ühel juhtub vigu, aga kui terves tekstis on jutt sekist, mitte seksist, pluss veel erinevad lohakusvead, siis on lihtsalt lugupidamatus teiste suhtes. Ja see, et ta suutis oma teema a la kümme korda postitada, on samuti omamoodi kõnekas.

See, et igal ühel on kirjutatud lahku, pole isegi mitte lohakusviga. Kui nüüd kord norida teiste õigekirja kallal, võiks enda oma ka üle vaadata (igaühel, igalühel).

Üks asi on teadmatusest tehtud vead. Teine asi lohakusvead. See teine oleks väga lihtsasti välditav, kui inimene vähegi viitsiks. Aga, kuna ta ei viitsi, siis saabki täpselt sellised vastused, nagu on saanud. Seega, pahandamiseks ei ole mingit põhjust.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu kummalisi mehi on olemas. Filmis “Savusanna sõsarad” rääkis üks naine, et tal oli mees, kes enne ei sisenenud naisesse, kui naine polnud palunud meest: “Palun peenist!”.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun too välja, kus ma kirjutan, et seksin.

Küsimus – kui see mees sulle ei meeldi, sa temaga ka ei seksi, milleks sa siis üldse temaga veel suhtes oled? Lõpeta ära see enda ja mehe piinamine.

Mulle meeldib see mees. Seks pole minu vanuses enam sugugi suhte telg. Kedagi ei piinata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun too välja, kus ma kirjutan, et seksin.

Küsimus – kui see mees sulle ei meeldi, sa temaga ka ei seksi, milleks sa siis üldse temaga veel suhtes oled? Lõpeta ära see enda ja mehe piinamine.

Mulle meeldib see mees. Seks pole minu vanuses enam sugugi suhte telg. Kedagi ei piinata.

Huvitav, mis vanus see selline siis on, kus seks ei ole enam üldse oluline?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted kummaline mees