Esileht Ilu ja tervis Kunstrinnad ja suitsetamine

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kunstrinnad ja suitsetamine

Postitas:

Sorry, olen uus siin, aga uuriksin pigem neilt naistelt kes on juba kandnud aastaid kunstrindu, et kas on tervis kuidagi ka halvenenud? Olen uurind, lugenud nende kohta ja kuna olen ise sellise õrnema tervisega(magu haige), siis kuidas kellegil mis süvenenud on? Tahaks väga implantaate, aga kardan tervise halvenemist! Ja suitsetajatele küsimus, et kas jätsite maha suitsetamise ennem/peale oppi? Ja kas e-sigarett on ka peale oppi sama kahjulik kui tavaline tubakas?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry, et teemast välja, aga pidin pikali kukkkuma, kui kuulsin, et implantaatide panek juba 7000.- maksab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetamine kohe mingit mõju ei avalda, kuid 5-10 a pärast on rinnad rohkem vajunud kui mittesuitsetajatel kuna naha elastsus väiksem (vahet ole kas tavaline või e-sigar). Kindlasti ei soovitata suitsetada opist taastumise ajal, kuna see muudab haavaparanemise aja pikemaks ja põletiku tekkimise oht kordi suurem (kehtib mis iganes opi puhul).
Olen ilukirurgias õena töötanud ja ausalt öeldes operatsniooni perioodil ei ole küll ühtegi suitsetajat näinud. Need kes tulevad opie ja on nõus suure raha maksma, ei riski suitsetamise pärast tulemuse rikkumisega ilmselt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetamine ahendab veresooni ja on seetõttu kahjulik ükskõik millises eluetapis.
Kunstrindu pannes peab olema valmis selleks, et hiljem ei pruugi ükski kopsu röntgen-uuring informatiivne olla (silikooni vari segab õiget hindamist), südame ultraheliuuringut on palju raskem läbi viia ja tulemused ei pruugi õiged olla jne. Huvitav, kas sellest räägitakse?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 10:59; 24.08 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

(vahet ole kas tavaline või e-sigar)

Sa teed tava- ja e-sigaretil vahet? Tead, mis aineid need sisaldavad ja mis põhjustab naha lõtvumist või muid sümptomeid? Ja ikka võrdsustad tavasigareti e-sigaretiga?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(vahet ole kas tavaline või e-sigar)

Sa teed tava- ja e-sigaretil vahet? Tead, mis aineid need sisaldavad ja mis põhjustab naha lõtvumist või muid sümptomeid? Ja ikka võrdsustad tavasigareti e-sigaretiga?

Suitsetamine on suitsetamine.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 10:59; 24.08 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelikult ühel juhul on see suitsetamine, sest tubaka põlemise tulemusena tekib suits, teisel juhul vedeliku kuumutamisel tekib aur. Protsessid on juba ainuüksi selles osas erinevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru miks tervis peaks halvenema, kui silikoonid????
Ainus mis võib olla – kui sul ennem oli AA ja siis paned ala E, siis ilmselgelt seljavaludest ei pääase. Muus osas küll ei kujuta ette, mis halvenemisi peaks olema.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 10:57; 26.08 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru miks tervis peaks halvenema, kui silikoonid????

Ainus mis võib olla – kui sul ennem oli AA ja siis paned ala E, siis ilmselgelt seljavaludest ei pääase. Muus osas küll ei kujuta ette, mis halvenemisi peaks olema.

See, et sina sellest kuulnud ei ole, ei tähenda, et seda olemas pole.
On olemas lausa selline seisund nimega kunstrinnahaigus ehk BII(Breast Implant Illness).

https://www.healthline.com/health/breast-implant-illness#symptoms

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru miks tervis peaks halvenema, kui silikoonid????

Ainus mis võib olla – kui sul ennem oli AA ja siis paned ala E, siis ilmselgelt seljavaludest ei pääase. Muus osas küll ei kujuta ette, mis halvenemisi peaks olema.

See, et sina sellest kuulnud ei ole, ei tähenda, et seda olemas pole.

On olemas lausa selline seisund nimega kunstrinnahaigus ehk BII(Breast Implant Illness).

https://www.healthline.com/health/breast-implant-illness#symptoms

No vot siis peabki teise gruppi selle küsimuse panema, siin on mitukümmend lehekülge opi tegijaid, eks siis kuuleb paljud sellega kokku on puutunud. Iga asjaga võib igasugu jubedusi juhtuda, ei ole vaja äärmuslik olla. Ma siinkohal mõtlesin, et teemaalgataja mõtles ikka tavalisi üldseisundit muutvaid haigusi, või mis on ikka väga sagedased probleemid. Tampooni pannes võib ka toksilise šoki risk olla.
Mul teised silikoonid – esimestega oli ühes rinnas kapseldumise 2 aste + sain PIP implantaadid. (vahetasin välja, sest siiski ei soovinud PIP omadega ringi käia, kapeldumisest sain teada alles peale oppi) Teisel korral oli korralik hematoom ühes rinnas. Kõik sai korda ja edasi elan tavalist elu. Kui tekib probleem, siis tegelen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 10:57; 26.08 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled oma tervise pärast mures, siis kas sa arvad, et sigaretist loobumine poleks teema? Vahet pole kas tavaline või e-sigaret või kas kunstrinnad või mitte.
Suitsetamine võib ka maole mõjuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Kunstrinnad ja suitsetamine