Esileht Kodunurk Küpsetusplaat

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Küpsetusplaat

Postitas:

Kas kasutate küpsetusplaadi peal küpsetuspaberit? Kookide jms ilmselgelt aga kui näiteks vorste või midagi väiksemat/rasvasemat vms küpsetate (minipitsasid, ōunapomme jne).
Hoiab plaadi kauem ilusama ja lihtne puhastada ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 18:07; 07.06 05:34; 07.06 18:00; 08.06 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi kasutan. Eriti just rasvaste asjade all.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 18:24; 09.06 00:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka kasutan. Just sellepärast, et on lihtsam puhastada. Olen samas hakanud kasutama suurt keraamilist vormi vorstide, kala jm küpsetamiseks, seda on parem puhastada ja mahub vajadusel ka nõudekasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka paber või foolium alla, poole vähem nyhkimist. Ahjuvormid on tõepoolest samuti hea mõte — juba sellepärast, et nende põhja jäänud praeriismeist saab nt koore, veini, mahla või vee abil vähese vaevaga kastme ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan küll.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 00:15; 07.06 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, sain kinnitust, et olen normaalne ning ei aja kiusu taga, kui seda oma korterinaabrilt palusin teha, kuna kasutab minu nõusid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 18:07; 07.06 05:34; 07.06 18:00; 08.06 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, sain kinnitust, et olen normaalne ning ei aja kiusu taga, kui seda oma korterinaabrilt palusin teha, kuna kasutab minu nõusid.

Ma kasutan just mugavuse pärast. Ma ei viitsiks paari vorsti või mõne puru pärast plaati pärast pesta ????. Paber prügikasti ja plaat jääb puhtaks.
Ta jätab siis pärast selle pesemata ka?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 00:15; 07.06 07:20;
To report this post you need to login first.

ikka kasutan – küpsised, väiksed koogid-pirukad. Üle plaadi pitsa ja piruka puhul ei kasuta, jääb krõbedam põhi.
Rasvane kraam ahjuvormis, just nõudepesumasina mõttes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, sain kinnitust, et olen normaalne ning ei aja kiusu taga, kui seda oma korterinaabrilt palusin teha, kuna kasutab minu nõusid.

Palu tal siis oma paberit samuti kasutada, kui juba nii lahke oled.
See 1€ maksev paber ei tee teid vaeseks ka.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 09:24; 07.06 19:41; 09.06 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan. Liha ja rasva kuumutamisel tekib lõpuks küpsetuspannile selline kiht, mida võtavad ainult profivahendid, isegi kui iga kord puhtaks teed. Liha-kala teen kas paberil või klaasvormis, leemega asju ammugi.
Küpsetuspaber on 99 senti terve rull, kui ta on sinu köögis ja sinu nõudega, las kasutab siis.
Fooilumit ma kusjuures ei kasuta, vähemalt kuumutamisega- alumiinium.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, sain kinnitust, et olen normaalne ning ei aja kiusu taga, kui seda oma korterinaabrilt palusin teha, kuna kasutab minu nõusid.

Ma kasutan just mugavuse pärast. Ma ei viitsiks paari vorsti või mõne puru pärast plaati pärast pesta ????. Paber prügikasti ja plaat jääb puhtaks.

Ta jätab siis pärast selle pesemata ka?

Mina kasutan ka nii mugavusest ja siis ei riku plaadi pinda ka. Korterikaaslane puhastab ära küll aga mingid jäljed on juba plaadile tekkinud. Panni ka puhastab aga sang jms nagu jäävad rasvaseks aga siit juba tuleks eraldi teema teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 18:07; 07.06 05:34; 07.06 18:00; 08.06 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta, tundub mõttetu ebakeskkonnasõbralik mugavustoode ning üritan võimalikult vähe prügi tekitada. Ma küll ei küpseta mingeid mitmetunniseid lihasid ahjus, puhtaks saan plaadid alati – kui kohe ei viitsi pesta, panen likku. Klaasvormi pesen nõudepesumasinas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 18:41; 08.06 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta, tundub mõttetu ebakeskkonnasõbralik mugavustoode

Kui sul auto sõidab endiselt fossiilkütusega (ja mitte Eestis kanalisatsioonijääkidest toodetava surugaasiga), siis see paberiga eputamine on mõttetu snobism.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 09:24; 07.06 19:41; 09.06 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta, tundub mõttetu ebakeskkonnasõbralik mugavustoode ning üritan võimalikult vähe prügi tekitada. Ma küll ei küpseta mingeid mitmetunniseid lihasid ahjus, puhtaks saan plaadid alati – kui kohe ei viitsi pesta, panen likku. Klaasvormi pesen nõudepesumasinas.

Sul rikub see pesemine ja leotamine rohkem loodust kui küpsetuspaber.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.06 18:07; 07.06 05:34; 07.06 18:00; 08.06 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta, tundub mõttetu ebakeskkonnasõbralik mugavustoode

Kui sul auto sõidab endiselt fossiilkütusega (ja mitte Eestis kanalisatsioonijääkidest toodetava surugaasiga), siis see paberiga eputamine on mõttetu snobism.

Autot pole, nii et vist on siis lubatud seda paberit säästa? 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 18:41; 08.06 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta, tundub mõttetu ebakeskkonnasõbralik mugavustoode

Kui sul auto sõidab endiselt fossiilkütusega (ja mitte Eestis kanalisatsioonijääkidest toodetava surugaasiga), siis see paberiga eputamine on mõttetu snobism.

Autot pole, nii et vist on siis lubatud seda paberit säästa? ????

Eks igaüks ise arvutab, mida ta säästmiseks peab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 18:24; 09.06 00:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autot pole, nii et vist on siis lubatud seda paberit säästa? ????

Aga loomulikult.
Kui toitu kunagi ära ei viska, dušši all kasutad vett max 3L ja Hawaii`l ja Kanaaridel käid sõude- või purjepaadiga.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 09:24; 07.06 19:41; 09.06 08:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Küpsetusplaat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.