Esileht Sünnitus Kus looteveed puhkend?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kus looteveed puhkend?

Postitas:
Kägu

Kus on teil enne sünnitust looteveed puhkend? Mul on kolmvarasemat rasedust, kus kahel avati looteveed ja kolmas oli erakorraline keiser. Seekord mõtlen, et milleks peaks valmis olema.

Kas kannate igaks juhuks varuriideid kaasas? Või kas olete kodus diivani ja voodi turvanud?

Võib ka kummalisi ja ootamatuid juhtumisi kirjeldada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. rasedusega kodus. Hommikul ärkasin plõksu peale. Voodist välja sain ning vannituppa jõudsin siis jooksid veed maha.

2. rasedusega hakkasid enne valud. Ning veed tulid autos teel haiglasse.

Kaasas ma midagi eraldi ei kandnud ega ka mõelnud väga sellele. Eks ikka vahest poes mehega naljatamisi, et mõtle kui keset poodi nüüd tulevad.

Tegelikult vist pidi statistiliselt olema see % väike kellel veed ise ära tulevad.

Samas kui kuhugi lähed ja lõpp paistab võib ju mingi kott autos sul valmis olla kui nii mugavamalt tunned ennast. Ning lisaks osta neid veekindlaid aluseid ja istumise alla panna autos/kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1 ja 2 tulid öösel voodist tõustes, kui vetsu hakkasin minema. 3ndaga õhtul vetsu potile istudes, 4ndaga avati haiglas. Ei midagi põnevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus on teil enne sünnitust looteveed puhkend? …

Kas pärast sünnitust võivad ka looteveed puhkeda?

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kus on teil enne sünnitust looteveed puhkend? …

Kas pärast sünnitust võivad ka looteveed puhkeda?

Haha.
Võivad puhkeda enne sünnitust, aga ka sünnituse ajal ja vahel alles siis, kui laps reaalselt on sündinud (nn õnnesärgis sündivad lapsed). Nii et küsimus igati korrektne.

Omal puhkesid üks kord varahommikul voodis ja teine kord hilisõhtul voodis, mingi tekk vm oli ligi, nii et terve tuba ei ujunud – ega seda päris tonnide kaupa ka esimese sekundiga tule. Valud hakkasid esimesel korral üle 12 ja teisel korral üle 10 tunni hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesega avati sünnituse käigus.

Teisega tulid ise, kui just olin haiglasse jõudnud. 15min peale sisse registreerimist. Oleks ma haiglasse minekuga viivitanud, oleks autos või kodus tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on olnud kõik sünnitused esile kutsutud ja kahel juhul avati veed sünnituslaual.

Ühel juhul läks aga vähe teistmoodi- pidin muudkui KTG vahet käima sünnituseelses osakonnas ja siis- peale viimast KTG -d jõudsin mõned sammud teha kui kõhus käis plõks ja veed voolasid lihtsalt põrandale …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kõigi kolmega avatud sünnituslaual.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese puhul ärkasin öösel üles ja kui püsti tõusin oli nagu filmis, sekunditega suur loik voodi ees.

Teisega hakkasin koju jõudma ning õues ukse ees püksid märjad nagu oleks täis teinud. Samal päeval ma tundsin, et natuke nagu imelikum tunne on, et vist äkki täna sünnib.

Ja märge, et veed võivad tulla ära erinevas etapis, on õige. Kolmandaga läksin selle sama imeliku tunde peale kontrolli. Sünnitegevus oli alanud.  Kolmas laps oli nii vaagnas, et veed ei pääsenud põhimõtteliselt mööda. Sündis laps ja peale teda tulid kohe veed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öösel ärkasin ja jõudsin püsti tulla, kui veed tulid voodi ette põrandale. Teisel korral avati esilekutsumise käigus haiglas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haiglas (esilekutsumisel) trepi peal. Kirja läks spontaanse sünnituse algusena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autos teel haiglasse. Olime selleks ette valmistunud ja auto istmed, põrand oli veekindlate kilede ja rätikutega kaetud, ma ise olin esi- ja tagaistme vahel põrandal maas. Ettevalmistus oli väga õige tegevus, sest vesi avanes sellise pauguga, et istmed ja põrand oleksid kõik märjad olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese lapsega: kohvikus… 🫣

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Sünnitus Kus looteveed puhkend?