Esileht Koolilaps Kus müüte lastele väikeseks jäänud asju veebis?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kus müüte lastele väikeseks jäänud asju veebis?

Postitas:

Kasutasin varem Buduaari turgu aga nüüd seal vaikus, kus müüte? Kas FB gruppides, või kusagil mujal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panen oma poisi asjad kõik osta’sse ja olen sealse müügiga VÄGA rahul 🙂 kantud asjad panen 0.10EUR alghinnaga, uued esemed mõistliku alghinnaga ja kätte ei ole veel midagi jäänud 🙂 FB gruppides laiutavad broneerijad ja sendisaagijad on nii tüütu kontingent, et osta.ee on lausa õnnistus …

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsi müüa midagi. Viisin humana kogumiskasti ja müügu ise. Enamus olidki juba sellised ka, et keegi neid nagunii enam ei ostaks. Ise uuena ostnud asjad hoidsin alles, järgmise lapse jaoks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 11:59; 30.04 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige rohkem müün läbi fb gruppide. Buduaaris tõesti väga vaikne, kuigi ise otsides vaatan alati esimsena just sinna. Ostas pole kunagi müünud, kogemus puudub.
Aga jah, mida aeg edasi, seda rohkem tassin kotid mõnda heategevusega tegelevasse poodi, nt aarete laegas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kunagi. Koledaks kantud asjad viin prügikasti, ilusad ja terved jagan laiale, kellel sobivas mõõdus lapsi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikelapse nunnusid ja vähekantud asju sai müüdud, aga suuremate laste puhul ei näe mõtet.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma kodukoha FB turu-grupis. Saab asjad käest kätte üle anda. Postikulu jääb ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lastega kodune olin, siis müüsin põhiliselt osta.ee-s, aga enam ei viitsi. Viin kõik Humana kogumiskastidesse. Vahet pole, mis rõivafirmaga tegu või mis maksis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müün ainult üleriideid ja jalanõusid. Muuga ei viitsi jamada. Viin Uuskasutuskeskusesse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müün ainult üleriideid ja jalanõusid. Muuga ei viitsi jamada. Viin Uuskasutuskeskusesse.

Sama siin.
Toariided annetan sugulasele kel sobivas suuruses laps ja raha vähe või viin kuhugi kogumispunkti.
Mina pole koolilapsele järelturult väga leidnud toariideid mida tahaks osta. Lihtsam on h&m või zara poest kiiresti vajaminev osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsi müüa midagi. Viisin humana kogumiskasti ja müügu ise. Enamus olidki juba sellised ka, et keegi neid nagunii enam ei ostaks. Ise uuena ostnud asjad hoidsin alles, järgmise lapse jaoks.

Humanal pole kogumiskaste juba mingi 8 aastat.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 18:00; 02.05 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kolinud buduaari turult üle kirbukatele. Tartus on neid päris mitu. Korralikud ja väga populaarsed! Tallinnas tean, et on nt Sarapuu kirbukas- sõbranna müüb kõik oma lapse asjad väga hea hinnaga seal maha.
Lihtne ja mugav, lihtsad rendid boksi ja viid oma asjad sinna. Aegajalt viin juurde, kui miskit kappe koristades jälle avastan. Tavaliselt teen sellised boksirendid kevadel ja sügisel. Just eile rentisin ühes kirbukas boksi. Täna viisin asju juurde ja kassas oli üks naine, kes just maksis paari asja eest, mis pärit minu boksist.
Asjad, mis üle jäävad, viin Uuskasutuskeskusesse.

Netis meeldib mulle FB Muksula grupp. Sinna panen küll vaid mõned üksikud esemed, kuid saan alati neist üsna kiiresti ka lahti.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kolinud buduaari turult üle kirbukatele. Tartus on neid päris mitu. Korralikud ja väga populaarsed! Tallinnas tean, et on nt Sarapuu kirbukas- sõbranna müüb kõik oma lapse asjad väga hea hinnaga seal maha.

Lihtne ja mugav, lihtsad rendid boksi ja viid oma asjad sinna. Aegajalt viin juurde, kui miskit kappe koristades jälle avastan. Tavaliselt teen sellised boksirendid kevadel ja sügisel. Just eile rentisin ühes kirbukas boksi. Täna viisin asju juurde ja kassas oli üks naine, kes just maksis paari asja eest, mis pärit minu boksist.

Asjad, mis üle jäävad, viin Uuskasutuskeskusesse.

Netis meeldib mulle FB Muksula grupp. Sinna panen küll vaid mõned üksikud esemed, kuid saan alati neist üsna kiiresti ka lahti.

Minu kogemus selliste renditud boksidega on, et kaubaks lähevad ainult vähekantud õueriided hooaja alguses. Soodsa hinnaga ja tuntud firmanimega. Kui firmakad ei ole, siis võid jäädagi neid asju müüma. Kolmandal või neljandal nädalal oli boksi rendihind juba suurem kui nädala läbimüük.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsi müüa midagi. Viisin humana kogumiskasti ja müügu ise. Enamus olidki juba sellised ka, et keegi neid nagunii enam ei ostaks. Ise uuena ostnud asjad hoidsin alles, järgmise lapse jaoks.

Humanal pole kogumiskaste juba mingi 8 aastat.

Muidugi on..igas parklas need punased kastid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 11:59; 30.04 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panen oma poisi asjad kõik osta’sse ja olen sealse müügiga VÄGA rahul ???? kantud asjad panen 0.10EUR alghinnaga, uued esemed mõistliku alghinnaga ja kätte ei ole veel midagi jäänud ???? FB gruppides laiutavad broneerijad ja sendisaagijad on nii tüütu kontingent, et osta.ee on lausa õnnistus …

mina panin ka. kolm kuud olid müügis ja lõpuks läkski see kohvritäis 10 sendi eest ostjale, kes ei raatsinud isegi tagasisidet jätta.
järgmised asjad olen enamasti lihtsalt uuskasutuskeskusse viinud, vaid mõned üksikud (nt teismelisele poisile väikseks jäänud villased poolmantlid) hiljem veel 10€ alghinnaga osta-sse müüki pannud.

kirbukasse olen 2x viinud:
– üks kord oli aastaid tagasi, seal polnud boksisüsteemi, vaid iga asja hinnast läks 50% poele, seal teenisin tõesti paarkümmend euri ja 3/4 asju jäi lihtsalt müümata
– teine kord oli nn boksi tüüpi kirbukas. ära müüdi paar lasteasja, ära varastati rohkemgi. boksi renti poleks lasteasjade müügist iial tagasi saanud, aga õnneks tekkis mõte viia samassse boksi müüki ka sületäis vanu ajakirju, need läksid õnneks müügiks ja tänu neile sain nibin-nabin boksiüüri tagasi. Lisaks oodati seal, et müüja käiks iga päev või ülepäeva kohal ja koristaks” oma boksi (otsiks proovimiskabiinide juures olevatelt puudelt oma asjad üles ja tassiks boksi tagasi, korjaks naaberboksidest tagasi oma asjad, puhastaks ja riputaks uuesti üles need, mis maha kukkunud ja millel vahel porised jäljedki pealeastumisest peal). pärast sellist kogemust pole isegi ostjana soovi midagi boksisüsteemis kirbukatest osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korralikud üleriided ja jalatsid müün Buduaari turul. Muud riided annan tuttavatele ära või viin kuhugi kogumiskasti. Mõnikord, kui selleks aega on, siis panen kokku nt kotitäie, pildistan ja mõistliku hinnaga kõik korraga müüki. Ükshaaval mingeid T-särke või kleite pole mõtet müüagi, võtab liiga palju aega. On näha, et inimesed eelistavad ühe enam ise poes käia, soodukate ajal osta, välismaalt tellida, ei taheta enam kuskilt müügiportaalidest teise ringi asju taga otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kolinud buduaari turult üle kirbukatele. Tartus on neid päris mitu. Korralikud ja väga populaarsed! Tallinnas tean, et on nt Sarapuu kirbukas- sõbranna müüb kõik oma lapse asjad väga hea hinnaga seal maha.

Lihtne ja mugav, lihtsad rendid boksi ja viid oma asjad sinna. Aegajalt viin juurde, kui miskit kappe koristades jälle avastan. Tavaliselt teen sellised boksirendid kevadel ja sügisel. Just eile rentisin ühes kirbukas boksi. Täna viisin asju juurde ja kassas oli üks naine, kes just maksis paari asja eest, mis pärit minu boksist.

Asjad, mis üle jäävad, viin Uuskasutuskeskusesse.

Netis meeldib mulle FB Muksula grupp. Sinna panen küll vaid mõned üksikud esemed, kuid saan alati neist üsna kiiresti ka lahti.

Boxi rent on 65-72 eurot kuus. Müügiks lähevad vaid uued või uueväärsed brändiriided, kantud asjadest ostetakse vaid naisteriideid, kantud lasteasju jäädki müüma. Teenida pole sel moel küll midagi võimalik, hea kui nulli jääd. Aga milleks kõik see mässamine?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 18:00; 02.05 19:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koolilaps Kus müüte lastele väikeseks jäänud asju veebis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.