Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kus õppida raamatupidamist?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kus õppida raamatupidamist?

Postitas:

Millises õppeasutuses tasub raamatupidamist õppida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.07 19:10; 13.07 20:28; 13.07 20:41; 14.07 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti tulid tugevad raamatupidajad Eesti Majandusjuhtide Instituudist, sisuliselt said finantsjuhi hariduse. Uuri kas nüüd on ka seal võimalik õppida.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti tulid tugevad raamatupidajad Eesti Majandusjuhtide Instituudist

Võiksid huvi pärast ise ka googeldada, mis sa siia kirja panid. ????

Aga teemaalgataja, uuri nt seda: https://www.tktk.ee/sisseastujale/oppekavad/majandusarvestus

Ma olen väga hästi kursis õppeasutustega kus seda õpetatakse aga mind huvitab just see, et millises neist ehk kus tasub õppida?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.07 19:10; 13.07 20:28; 13.07 20:41; 14.07 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulle pakuti juba kõige laiemate võimalustega õpepevarianti siin (majandusarvestus), aga kui sa oled enda sõnul uurinud, siis peaksid juba ise ka teadma, mis kõige laiemapõhjalisem on. Teadagi, et tänapäeval kitsaste teadmistega sellel erialal läbi ei löö enam. Raamatupidajaid on niigi palju. Töökuulutustes otsitakse ka sageli kõrgharidusega raamatupidajat.

Küsimus oli: “KUS?”

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.07 19:10; 13.07 20:28; 13.07 20:41; 14.07 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti Majandusjuhtide Instituudist

Max nädalase täiendkoolitusega said tugevaks? Mida kõike (jaburat) siia kokku ei kirjutata.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sa raamatupidamist ei oska, aga õppida tahad, siis mine päevasesse sellesse viidatud kooli, mitte kaugõppesse. Aga arvesta sellega, et raamatupidajaid koolitatakse meeletult palju võrreldes vajadusega, nii et tõenäosus erialast tööd leida ja sellel alal ka püsima jääda on suht väike, meie kursusel on 25% õpitud erialal tööl.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 23:38; 15.07 03:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttavad on kiidavad Mõdrikut, tegemist on küll juba erialal töötavate inimestega, kes on seal käinud hiljem endale kõrgharidust saamas, töötuks ei ole ka keegi jäänud, väga tugeva põhjaga kool.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 07:50; 15.07 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

…töötuks ei ole ka keegi jäänud.

Jah, töötuks ei ole keegi jäänud ja olen kuulnud, et palju on neid kes on läinud hoopis kassapidajaks, koristajaks, poemüüaks jne.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.07 19:10; 13.07 20:28; 13.07 20:41; 14.07 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttavad on kiidavad Mõdrikut, tegemist on küll juba erialal töötavate inimestega, kes on seal käinud hiljem endale kõrgharidust saamas, töötuks ei ole ka keegi jäänud, väga tugeva põhjaga kool.

Rakvere müüjate hulgas on vist kõige rohkem neid, kel Mõdriku haridus. Ja on väga suur vahe, kas Mõdriku kaugõppes õpib töötav teadmiste ja kogemustega raamatupidaja või raamatupidamisvõhik. See viimane variant üldiselt pole kõige mõistlikum ettevõtmine.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 23:38; 15.07 03:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on Mõdrikusse mindud n.ö. lapsepõlve pikendama, et kuskil on vaja õppida. Ma ju räägingi neist, kes töötasid juba ning läksid kõrgharidust omandama (riigiametis on see nõutav) – nemad on küll kiitnud ja kursusel oli väga palju tegev raamatupidajaid, kellel ka huvi eriala vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 07:50; 15.07 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin kunagi tükk aega töötu ja siis kästi mingitele kursustele minna, kus oli 30 teist töötut. 90 protsenti nendest olid eluaegsed raamatupidajad, kes olid ära koondatud ja uut tööd ei leidnud enam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kus õppida raamatupidamist?