Esileht Kodunurk Kus poes müüakse robottolmuimejaid?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kus poes müüakse robottolmuimejaid?

Postitas:

Ma tean, kust netist neid tellida aga tahaks minna poodi, oma silmaga parameetrid üle vaadata ja reaalselt näha. Mind huvitavad Xiaomi mudelid aga tehnikapoodidel väga nirud valikud, vähemalt netipoes. Kas on mõni pood, kus on korralik valik koha peal olemas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 14:47; 02.01 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Euronics

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa täpsemalt näha tahad? Mina tellisin oma Xiaomi Roborocki internetist ja robot oli täpselt selline nagu piltidel/tooteinfol näha oli.

Narva Euronicsis on väljas Xiaomi Mi, aga sama raha eest saab Roborock S5 maxi, mis on sellest etem. Telli mõnest Eesti e-poest, vaata kodus rahulikult üle ja saada vajadusel tagasi. Korraliku ülevaate saab minu arust ikka ainult andmeid kõrvutades ja teiste arvustusi lugedes, poes kohapeal on see väga keeruline…

https://www.hinnavaatlus.ee/1738078/xiaomi-roborock-s5-max-white/

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 17:26; 02.01 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks enam Roombasid ei kiideta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ma saan netipoes ka parameetreid vaadata aga enamustel need puudulikud. Panin nt kaup24s võrdlusesse kolm toodet, täiesti mõttetu. Kõigil puudulikud andmed. Ühel on kaal olemas, teistel mitte. Ühel on tolmukogumiskarbi maht teisel mitte jne.

Mida sa täpsemalt näha tahad? Mina tellisin oma Xiaomi Roborocki internetist ja robot oli täpselt selline nagu piltidel/tooteinfol näha oli.

Narva Euronicsis on väljas Xiaomi Mi, aga sama raha eest saab Roborock S5 maxi, mis on sellest etem. Telli mõnest Eesti e-poest, vaata kodus rahulikult üle ja saada vajadusel tagasi. Korraliku ülevaate saab minu arust ikka ainult andmeid kõrvutades ja teiste arvustusi lugedes, poes kohapeal on see väga keeruline…

https://www.hinnavaatlus.ee/1738078/xiaomi-roborock-s5-max-white/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 14:47; 02.01 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks enam Roombasid ei kiideta?

Kiidetakse ikka, aga Roombad on väga kallid, nende asemel on võimalik mõistlikumaid valikuid teha. Roombadel on väga hea imemisvõimsus ja kallimatel ka automaatne tühjendamine, aga kui robotid, millel on parem aku ning mis on VÄGA palju nutikamad (oskavad oma teekonda efektiivsemalt planeerida, ei jäta ühtegi kohta tähelepanuta, tuvastavad takistusi paremini jne), maksavad mitu korda vähem, siis paljud ei näe mõtet nii palju raha välja käia.

Eestis kiidetakse kõva promotöö tulemusena Mamiboti, aga nendes ei ole tegelikult midagi erilist.

Muidugi ma saan netipoes ka parameetreid vaadata aga enamustel need puudulikud.

Jah, Eesti e-poodide andmed on puudulikud. Vaata seda infot ikka tootja lehelt. Või välismaiste edasimüüjate lehtedelt. Või arvustustest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 17:26; 02.01 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

k-rautas on xiaomit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis iLife.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks enam Roombasid ei kiideta?

Kiidetakse ikka, aga Roombad on väga kallid, nende asemel on võimalik mõistlikumaid valikuid teha. Roombadel on väga hea imemisvõimsus ja kallimatel ka automaatne tühjendamine, aga kui robotid, millel on parem aku ning mis on VÄGA palju nutikamad (oskavad oma teekonda efektiivsemalt planeerida, ei jäta ühtegi kohta tähelepanuta, tuvastavad takistusi paremini jne), maksavad mitu korda vähem, siis paljud ei näe mõtet nii palju raha välja käia.

Roomba on küll veidi kohmaks ja alati ei jõua iga nurga taha ja toolijala ümber. Aga on uskumatu, kui palju tolmu ta iga kord suudab tõmmata. Isegi imestan, et kust ta selle võtab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis iLife.

Mina ostsin selle Aliexpressist 107 euroga, tuli Poolast tehase laost nädalaga kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on ka nt mitmeid xiaomi mudeleid

https://hometrend.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on ka nt mitmeid xiaomi mudeleid

https://hometrend.ee/

Püha taevas, mis hinnad seal on, maksta Roborocki eest peaaegu 70 eurot rohkem kui mujal!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Kus poes müüakse robottolmuimejaid?