Esileht Ilu ja tervis Küsimus hambaarstile

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Küsimus hambaarstile

Postitas:

Kui 40.-ks eluaastaks on inimesel enamus hambaid kas juureravitud või siis kuskilt ikkagi valguskõvaneva täidisega plommitud (välja arvatud esihambad -nii ülemised kui alumised 6 esihammast on plommivabad). Milline on sellisel juhul prognoos edasiseks? Kas järgmised 10 a on proteeside päralt või kui kaua üldse peavad vastu juureravitud või plombeeritud hambad?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 18:44; 11.10 01:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 40.-ks eluaastaks on inimesel enamus hambaid kas juureravitud või siis kuskilt ikkagi valguskõvaneva täidisega plommitud (välja arvatud esihambad -nii ülemised kui alumised 6 esihammast on plommivabad). Milline on sellisel juhul prognoos edasiseks? Kas järgmised 10 a on proteeside päralt või kui kaua üldse peavad vastu juureravitud või plombeeritud hambad?

Ma hambaarst ei ole, aga mul on ensmus juureravitud ja plommiga hambaid nii 25 aastat heas vormis olnud. Üks krooniga hammas ka umbes sama kaua.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa hügienisti juures oled käinud? Võibolla on midagi valesti suuhoolduses või toitumises või on mingi haigus kallal?

Iseenesest võib juureravitud või plommiga hammas kaua vastu pidada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 40.-ks eluaastaks on inimesel enamus hambaid kas juureravitud või siis kuskilt ikkagi valguskõvaneva täidisega plommitud (välja arvatud esihambad -nii ülemised kui alumised 6 esihammast on plommivabad). Milline on sellisel juhul prognoos edasiseks? Kas järgmised 10 a on proteeside päralt või kui kaua üldse peavad vastu juureravitud või plombeeritud hambad?

Ma hambaarst ei ole, aga mul on ensmus juureravitud ja plommiga hambaid nii 25 aastat heas vormis olnud. Üks krooniga hammas ka umbes sama kaua.

Mul plommiga ja ravitud hambad umbes sama kaua, seega kardangi, et varsti-varsti võib implantaate vaja minna. Nii mitmedki annavad tunda kui magusat, haput, külma või kuuma saavad. Juureravitud hammastel närve vist enam pole. Hügienisti olen külastanud kord aastas või iga 2 aasta tagant, hambaniiti ja hambavaheharju TePe kasutan peaaegu iga päev. Miinimum 3x nädalas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 18:44; 11.10 01:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Küsimus hambaarstile