Esileht Ilu Küsimus proffessionaalsetele juuksuritele

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Küsimus proffessionaalsetele juuksuritele

Postitas:

Minu juuksur teeb blondid salgud ja peale seda pesu käigus lubas järgmine kord mingi toonijaga üle teha, mis peaks andma hõbedase tooni, sest salgud on ikka üsna kollased. Oskab keegi öelda milles asi? Kui juuksur peale salgutamist niiviisi toonib, siis kas jas juuksurid segavad mitut värvi toonijat kokku või teevad ühe tooniga? Teaks milline oleks hea ja teeks hõbedaseks hangiks ise profitoote /seda peab vist aktivaatoriga segama). Endal kasvab salkude kaupa hall välja ja nii häirib kui ülejäänud juuksed on kolllased 🙁 Teeks siis juuksurikäikude vahel /vahe poolteist kuud/ ise toonijaga hõbedaseks vahepeal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 16.03 09:39; 09.06 16:19; 09.08 14:59; 08.11 21:57; 30.05 21:19; 03.11 22:14; 21.11 11:12; 13.12 10:55; 23.01 11:10; 21.02 14:50; 22.02 10:15; 11.04 09:48; 15.05 07:56; 28.06 13:16; 05.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ta nüüd seda ei teinud?

toonijad segatakse kokku vastavalt kliendi värvile ja soovitud tulemusele. vahest vaja kokku segada kolm neli värvi pluss mix toone.

kodus võid kasutada nn lillasid sampoole, maske, palsameid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ta nüüd seda ei teinud?

toonijad segatakse kokku vastavalt kliendi värvile ja soovitud tulemusele. vahest vaja kokku segada kolm neli värvi pluss mix toone.

kodus võid kasutada nn lillasid sampoole, maske, palsameid.

Polnud piisavalt aega broneerinud, et teha.

Mul see probleem ka, et on vähe neid lillasid maske mis reaalselt tooni külmaks muudaks, Lisaks muudavad need (näiteks esteli oma) oma hallid salgud erklillaks. Ehk oskad midagi soovitada? Ja võiksin ka profitooted soetada kui teaksin mida tellida – vana sugulane on juuksurilitsentsiga tema kaudu saaks aga ta on nii vana, et adekvaatset nõu anda enam ei oska 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 10:15; 22.02 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult ma ei saa enam juuksuritest aru. Minu juuksur kolis juba aastatid tagasi ära ja nüüd ma jõlgun ühe juurest teise juurde ja sellist tulemust ma oma blondide juustega enam ei saa, et oleksin rahul. Kas jäävad kollased peale blondeerimist ja siis kasutavad palsamit või šampooni, et salongist tulles olen lilla, hall või sinine.  Minu ammune juuksur ei kasutanud neid toonivaid palsameid, kui blondeeris olin blond ilma soperdamata, ei teinud üle ka kergvärviga või mis iganes nad kasutavad, et kollast ära saada. Ma ei tea kas ta segas sinna blondeerimisvahendi hulka kohe mingit neutraliseeriat aga sellist sitta nagu praegu ta kokku ei keeranud. Vabandan oma tööd armastavate juuksurite ees aga minule neid kahjuks pole ette enam sattunud. Vaatad pilte, kena töö, lased ise teha, karju appi. Ja hinnad pole mitte odavad!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 11:39; 22.02 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu juuksur teeb blondid salgud ja peale seda pesu käigus lubas järgmine kord mingi toonijaga üle teha, mis peaks andma hõbedase tooni, sest salgud on ikka üsna kollased. Oskab keegi öelda milles asi? Kui juuksur peale salgutamist niiviisi toonib, siis kas jas juuksurid segavad mitut värvi toonijat kokku või teevad ühe tooniga? Teaks milline oleks hea ja teeks hõbedaseks hangiks ise profitoote /seda peab vist aktivaatoriga segama). Endal kasvab salkude kaupa hall välja ja nii häirib kui ülejäänud juuksed on kolllased ???? Teeks siis juuksurikäikude vahel /vahe poolteist kuud/ ise toonijaga hõbedaseks vahepeal.

ei ole ise proovinud aga siit varem on selle soovitusi läbi jooksnud https://www.loverte.com/et/lowengrip-blonde-perfection-silver-shampoo-250ml

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 11:39; 22.02 11:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Küsimus proffessionaalsetele juuksuritele