Esileht Kodunurk Küsimus seinale paigaldatava WC poti kohta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Küsimus seinale paigaldatava WC poti kohta

Postitas:

Kõik räägivad, kui hea see on ja kui vähe võtab ruumi vannitoas. Aga mina ei saa ikka ühest asjast aru. Mees üritab mulle selgeks teha, et see ei käi seina sisse vaid ikka seina peale metallist n.ö karkassi külge ja siis sinna ümber ehitatakse karp. Kui tahta teha nii, et see jääbki visuaalselt seina peale, peab kogu vannitoa seina 15cm ettepoole tooma, et sinna siis see loputuskast ära mahuks. Aga siis ei saa ju rääkida kuidagi ruumisäästlikusest, kui terve vannituba on wc poti pärast oluliselt kitsam.
Meil nimelt maja ehitus pooleli. Tegelikult alles oleme vundamendi juures. Aga mina nagu ikka tahan parimat ja mulle need seinapealsed potid meeldivad. Visuaalselt ilus. Lihtsalt ma nii pettunud, et mees üritab selgeks teha, et seda ei saa. Kast ümber poti on inetu ja meil kitsas ja pikk vannituba 2x3m, kus kraanikauss ja wc pott ühes pikas seinas. Sein on puitkarkass ja u 15cm jäme.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 13:30; 11.09 18:18; 12.09 12:47; 13.09 12:20; 13.09 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

su mehel on õigus, tegelikult see pott ruumi ei säästa, aga visuaalselt tundub ikka kuidagi avaram. kui alles ehitate, siis saab kombineerida nii, et mitte terves ulatuses ei raiska seda 15 cm ruumi ära, vaid teete sinna mingid sisseehitatud riiulid v kapi v orvad poti kohale. kui seinu pole veel, siis olenevalt sellets, mis teisel pool seina on, saab selle vajamineva ruumi ka kõrvalt võtta (mul nt garderoob vannitoa seina taga).

seinapealsed potid on koristamise mõttes ülimalt tänuväärsed – tõmbad poti alt puhtaks ja mingeid nurki ega nurgataguseid ei ole, kuhu mustus koguneb ja kust käpuli nühkima peaks.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 13:52; 12.09 13:16; 14.09 23:21; 22.09 12:54; 23.09 14:15; 24.09 08:59;
To report this post you need to login first.

jah, mehel on õigus – kuskil peab ju vesi paagis olema. Nii on ta lihtsalt esteetilisem, mugavam, praktilisem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 13:58; 11.09 14:17; 12.09 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2×3 m on peaaegu ruut ju, mis pikast ja kitsast vannitoast sa räägid?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

ja 2×3 on igatepidi piisav suurus, et sinna sisseehitatud pott panna!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 13:58; 11.09 14:17; 12.09 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2×3 m on peaaegu ruut ju, mis pikast ja kitsast vannitoast sa räägid?

Kitsas selles mõttes, et vastasseina tuleb integreeritud õhk-vesi soojuspump koos boileriga. Ja selle seina taga, kuhu WC pott peaks tulema, on lapse tuba. See sein tuleks nagunii natuke paksem ja veidi helikindlam, aga kui pott seal seina sees, siis võib juhtuda, et tõmbad vett ja kohin tuleb lapse tuppa. Tema voodi veel seal seina vastas ka.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 13:30; 11.09 18:18; 12.09 12:47; 13.09 12:20; 13.09 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kast ümber poti on inetu ja meil kitsas ja pikk vannituba 2x3m, kus kraanikauss ja wc pott ühes pikas seinas. Sein on puitkarkass ja u 15cm jäme.

Aga mõelge siis planeering läbi, äkki annab selle poti sinna 2-meetrise seina otsa ehitada – st seda 3-meetrist seina lühemaks teha lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 18:26; 14.09 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2×3 m on peaaegu ruut ju, mis pikast ja kitsast vannitoast sa räägid?

Kitsas selles mõttes, et vastasseina tuleb integreeritud õhk-vesi soojuspump koos boileriga. Ja selle seina taga, kuhu WC pott peaks tulema, on lapse tuba. See sein tuleks nagunii natuke paksem ja veidi helikindlam, aga kui pott seal seina sees, siis võib juhtuda, et tõmbad vett ja kohin tuleb lapse tuppa. Tema voodi veel seal seina vastas ka.

Noo see on kúll täielik lollus! Kes siis lapse magamistoa pelleri ka katlamaja kōrvale teeb?. Piinlik.
Kui muuta midagi ei taha siis pead leppima tavalise wc potiga mitte seina pealsega.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 00:09; 12.09 17:13;
To report this post you need to login first.

mis mõttes on ebamugav hooldada?? Vastupidi ülimugav ju. Ja vannitoa üldilme ka kordades rahulikum ja meeldivam.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 13:58; 11.09 14:17; 12.09 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mõelge siis planeering läbi, äkki annab selle poti sinna 2-meetrise seina otsa ehitada – st seda 3-meetrist seina lühemaks teha lihtsalt.

Ei mängi välja. Ühes seinas on maast laeni aken ja teises seinas dušinurk ja pesumasin koos kuivatiga.

Noo see on kúll täielik lollus! Kes siis lapse magamistoa pelleri ka katlamaja kōrvale teeb?. Piinlik.
Kui muuta midagi ei taha siis pead leppima tavalise wc potiga mitte seina pealsega.

Vannituba ei ole katlamaja, kui seal on õhk-vesipump sees. Selle võid vabalt ka tuppa paigaldada, näiteks esikusse. Meil pisike maja. Kaks väikest magamistuba ja elutuba koos köögiga. Ei anna seal kuidagi WCd kuskile ära peita.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 13:30; 11.09 18:18; 12.09 12:47; 13.09 12:20; 13.09 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo see on kúll täielik lollus! Kes siis lapse magamistoa pelleri ka katlamaja kōrvale teeb?. Piinlik.
Kui muuta midagi ei taha siis pead leppima tavalise wc potiga mitte seina pealsega.

täielik BS on su jutt. käisin spetsiaalselt praegu vett tõmbamas ja loputuskasti seina taga olevas majandusruumis kuulamas, kui kohutav see siis on – mitte midgai ei olnud kuulda. ja kuna teiselpool seina on majandusruum, siis ilmselgelt ei ole sinna mingit täiendavat heliisolatsiooni paigaldatud. vee tõmbamine kostab läbi wc ukse, kuid loputuskasti jooksvast veest ei tule ühtki heli läbi. see, mida tavaliselt (mitmekordsetes majades) kuulda võib, on kanalisatsioonitorust äravool, kui toru jookseb mingis vaheseinas ülalt alla.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 13:52; 12.09 13:16; 14.09 23:21; 22.09 12:54; 23.09 14:15; 24.09 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo see on kúll täielik lollus! Kes siis lapse magamistoa pelleri ka katlamaja kōrvale teeb?. Piinlik.

Kui muuta midagi ei taha siis pead leppima tavalise wc potiga mitte seina pealsega.

täielik BS on su jutt. käisin spetsiaalselt praegu vett tõmbamas ja loputuskasti seina taga olevas majandusruumis kuulamas, kui kohutav see siis on – mitte midgai ei olnud kuulda. ja kuna teiselpool seina on majandusruum, siis ilmselgelt ei ole sinna mingit täiendavat heliisolatsiooni paigaldatud. vee tõmbamine kostab läbi wc ukse, kuid loputuskasti jooksvast veest ei tule ühtki heli läbi. see, mida tavaliselt (mitmekordsetes majades) kuulda võib, on kanalisatsioonitorust äravool, kui toru jookseb mingis vaheseinas ülalt alla.

Nōukaaegses paneelmajas küll on kuulda, kui ülemine naaabrimees seistes kust soristab ja peeretab ja vee peale tōmbab. Sittudes peeretab ja ähib nagu sünnitaks. Lasnamäel on küll ja küll selliseid kortermaja, kus ühe toa sein on Wc ga külg külje kōrval. Loogiliselt ja ehitustehniliselt eitohiks midagi kostuda, sest wc sein mingi 5 cm valukamber ja toasein on kuskil 10-12 cm paks aga ikkagi on úlemiste hääled kuulda alumistele samamoodi oma pere vee peale tōmbamised ja kōvemad peerukärtsud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 00:09; 12.09 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loputuskast on sellesama raami sees. Minul seinast 20 cm, on ehitatud kast ümber. Sealt edasi poti ees-servani 52 cm. Väga rahul just koristamise mõttes.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 18:59; 14.09 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka põrandalseisval potil on taga loputuskast, mis oma 15-20 cm ruumi võtab, lisaks ei saa seda panna päris vastu seina, sest loputuskasti all on vee ühenduskoht ja sellele peab ka ligi pääsema. Olles elanud nii eraldiseisvate pottidega kui ka seina küljes potiga elamistes, on minu kindel veendumus, et seina külge kinnituva poti puhul on kordi lihtsam koristada: ei ole mingeid nurgataguseid, kuhu lapi (ega ka käega) ligi ei pääseks; pole loputuskasti, mis kõrgema õhuniiskuse korral niiskeks muutuks ja tolmu endale külge kleebiks.

Seda loputuskasti karpi ei pea tegema terve seina ulatuses. Mul ühes üürikas oli pott keset seina, ja seinast ulatus mõlemast küljest välja see raami osa, see oli keraamiliste paatidega kaetud. Ühe raami külje vastas oli pesumasin ja teiselpool kraanikauss sama laia kapi peal. Loputuskasti raami peale panin potilille (vastasseinas oli aken). Minu meelest ei näinud üldse väga kummaline välja.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 19:59; 13.09 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik räägivad, kui hea see on ja kui vähe võtab ruumi vannitoas. Aga mina ei saa ikka ühest asjast aru. Mees üritab mulle selgeks teha, et see ei käi seina sisse vaid ikka seina peale metallist n.ö karkassi külge ja siis sinna ümber ehitatakse karp. Kui tahta teha nii, et see jääbki visuaalselt seina peale, peab kogu vannitoa seina 15cm ettepoole tooma, et sinna siis see loputuskast ära mahuks. Aga siis ei saa ju rääkida kuidagi ruumisäästlikusest, kui terve vannituba on wc poti pärast oluliselt kitsam.

Meil nimelt maja ehitus pooleli. Tegelikult alles oleme vundamendi juures. Aga mina nagu ikka tahan parimat ja mulle need seinapealsed potid meeldivad. Visuaalselt ilus. Lihtsalt ma nii pettunud, et mees üritab selgeks teha, et seda ei saa. Kast ümber poti on inetu ja meil kitsas ja pikk vannituba 2x3m, kus kraanikauss ja wc pott ühes pikas seinas. Sein on puitkarkass ja u 15cm jäme.

Mis häda sunnib sellise lolli projekti põhjal ehitama?
Küttesõlm ka vannitoas?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 20:28; 13.09 10:02; 13.09 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib ka põrandapealne rohkem. Ta on tervenesti mul silma all ja ma näen, mis toimub – ega kuskilt ei tilgu ja kõik on korras. Meil on oma puurkaev ja vesi rauane, päris mitu korda oleme pidanud kasti sisu välja vahetama, seda on palju lihtsam teha. Koristamine pole mingi probleem, suur kompaktne jalg tuleb sirgelt maha, käin desinfitseeriva salfakaga üle ja valmis. Kui loputuskast vahel eriti kuumade ilmadega niiskeks läheb, siis parem olgu ta nähtaval ja õhu käes, mitte ei tilgu kuskile seina vahele, nii et ma ei teagi, mis seal taga on, hallitab juba või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 09:51; 24.09 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õigest paigaldamisest vist pole ka aimugi?

Mulle meeldib ka põrandapealne rohkem. Ta on tervenesti mul silma all ja ma näen, mis toimub – ega kuskilt ei tilgu ja kõik on korras. Meil on oma puurkaev ja vesi rauane, päris mitu korda oleme pidanud kasti sisu välja vahetama, seda on palju lihtsam teha. Koristamine pole mingi probleem, suur kompaktne jalg tuleb sirgelt maha, käin desinfitseeriva salfakaga üle ja valmis. Kui loputuskast vahel eriti kuumade ilmadega niiskeks läheb, siis parem olgu ta nähtaval ja õhu käes, mitte ei tilgu kuskile seina vahele, nii et ma ei teagi, mis seal taga on, hallitab juba või mitte.

Õigest paigaldamisest vist pole ka aimugi?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 20:28; 13.09 10:02; 13.09 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik räägivad, kui hea see on ja kui vähe võtab ruumi vannitoas. Aga mina ei saa ikka ühest asjast aru. Mees üritab mulle selgeks teha, et see ei käi seina sisse vaid ikka seina peale metallist n.ö karkassi külge ja siis sinna ümber ehitatakse karp. Kui tahta teha nii, et see jääbki visuaalselt seina peale, peab kogu vannitoa seina 15cm ettepoole tooma, et sinna siis see loputuskast ära mahuks. Aga siis ei saa ju rääkida kuidagi ruumisäästlikusest, kui terve vannituba on wc poti pärast oluliselt kitsam.

Meil nimelt maja ehitus pooleli. Tegelikult alles oleme vundamendi juures. Aga mina nagu ikka tahan parimat ja mulle need seinapealsed potid meeldivad. Visuaalselt ilus. Lihtsalt ma nii pettunud, et mees üritab selgeks teha, et seda ei saa. Kast ümber poti on inetu ja meil kitsas ja pikk vannituba 2x3m, kus kraanikauss ja wc pott ühes pikas seinas. Sein on puitkarkass ja u 15cm jäme.

Mis häda sunnib sellise lolli projekti põhjal ehitama?

Küttesõlm ka vannitoas?

See projekt on meie enda tehtud ja vastab täpselt meie vajadustele. Ükski ruutmeeter pole üleliigne, sest kõik maksab. Ehita ise maja oma palgast ilma laenudeta ja siis tule rääkima. Ma arvana, et sa ka ei hakka tuhendeid raiskama mingi tehn. ruumi peale, kui saab ka ilma selleta. Ventsüsteem näiteks tuleb pööningule. Majas elab 3 inimest ja meil pole vaja üle 100ruudust maja. 80m2 on paras. Pigem elutuba suurem, kui mingi teh.ruumi putka kuskile. Pigem väga kvaliteetselt ehitatud ja veidi kallimatest materjalidest väike maja kui keskpärane suur maja. Aga ma saan ka täiesti aru, kui enamus ei jaga minu arvamust. Maitse asi.
Ja üldse, jutt käis wc-potist. WC-poti puhastus on nagunii üks vastik tegevus. Ma selle peale juba olen mõelnud. Mulle üldse need tänapäeva potid ei meeldi. Nende potiauk on nii kitsas, et kui kellelgi tuleb rohkem paksemat kraami, siis ummistab mõnusalt ära. Leia jälle mingi ora ja ürita siis susida seal potis, et kõik alla läheks. Kusjuures vanasti sellist probleemi polnud. Meil kõik Gustavsbergi potid olnud ja see kord siis sai korterisse uus ostetud. Juba poes mees vaatas, et nii pisikese auguga. Teiste firmade omad olid samasugused. Aga noh, seal pole vahet, kas seinapealne või maas seisev. Augud ikka ühesugused.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 13:30; 11.09 18:18; 12.09 12:47; 13.09 12:20; 13.09 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geberitil on olemas ka 8 cm paksune raam. Selle võib seina sisse ära nikerdada, aga teisele poole jääb puudu sel juhul heliisolatsioonist. Kui teisel pool seina on abiruum, siis peaks ok olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik räägivad, kui hea see on ja kui vähe võtab ruumi vannitoas. Aga mina ei saa ikka ühest asjast aru. Mees üritab mulle selgeks teha, et see ei käi seina sisse vaid ikka seina peale metallist n.ö karkassi külge ja siis sinna ümber ehitatakse karp. Kui tahta teha nii, et see jääbki visuaalselt seina peale, peab kogu vannitoa seina 15cm ettepoole tooma, et sinna siis see loputuskast ära mahuks. Aga siis ei saa ju rääkida kuidagi ruumisäästlikusest, kui terve vannituba on wc poti pärast oluliselt kitsam.

Meil nimelt maja ehitus pooleli. Tegelikult alles oleme vundamendi juures. Aga mina nagu ikka tahan parimat ja mulle need seinapealsed potid meeldivad. Visuaalselt ilus. Lihtsalt ma nii pettunud, et mees üritab selgeks teha, et seda ei saa. Kast ümber poti on inetu ja meil kitsas ja pikk vannituba 2x3m, kus kraanikauss ja wc pott ühes pikas seinas. Sein on puitkarkass ja u 15cm jäme.

Mis häda sunnib sellise lolli projekti põhjal ehitama?

Küttesõlm ka vannitoas?

See projekt on meie enda tehtud ja vastab täpselt meie vajadustele. Ükski ruutmeeter pole üleliigne, sest kõik maksab. Ehita ise maja oma palgast ilma laenudeta ja siis tule rääkima. Ma arvana, et sa ka ei hakka tuhendeid raiskama mingi tehn. ruumi peale, kui saab ka ilma selleta. Ventsüsteem näiteks tuleb pööningule. Majas elab 3 inimest ja meil pole vaja üle 100ruudust maja. 80m2 on paras. Pigem elutuba suurem, kui mingi teh.ruumi putka kuskile. Pigem väga kvaliteetselt ehitatud ja veidi kallimatest materjalidest väike maja kui keskpärane suur maja. Aga ma saan ka täiesti aru, kui enamus ei jaga minu arvamust. Maitse asi.

Ja üldse, jutt käis wc-potist. WC-poti puhastus on nagunii üks vastik tegevus. Ma selle peale juba olen mõelnud. Mulle üldse need tänapäeva potid ei meeldi. Nende potiauk on nii kitsas, et kui kellelgi tuleb rohkem paksemat kraami, siis ummistab mõnusalt ära. Leia jälle mingi ora ja ürita siis susida seal potis, et kõik alla läheks. Kusjuures vanasti sellist probleemi polnud. Meil kõik Gustavsbergi potid olnud ja see kord siis sai korterisse uus ostetud. Juba poes mees vaatas, et nii pisikese auguga. Teiste firmade omad olid samasugused. Aga noh, seal pole vahet, kas seinapealne või maas seisev. Augud ikka ühesugused.

Kuidas ta vastab siis vajadustele kui sa ei saa sellist potti mida tahad?
Sa võid kasutada kallid materjale aga tulemus on ikkagi niru kuna tundub, et asjast ei jaga midagi.
Mismoodi mingi tehnoruumi sein tuhandeid maksab?
Tõesti vinge vannituba kus soojasõlm jm vannitoas. Tõesti kvaliteet.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 20:28; 13.09 10:02; 13.09 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta vastab siis vajadustele kui sa ei saa sellist potti mida tahad?
Sa võid kasutada kallid materjale aga tulemus on ikkagi niru kuna tundub, et asjast ei jaga midagi.
Mismoodi mingi tehnoruumi sein tuhandeid maksab?
Tõesti vinge vannituba kus soojasõlm jm vannitoas. Tõesti kvaliteet.

Sa räägid soojussõlmest nagu mingist jubedast koledusest. Vannituppa tuleb külmkapisarnane Nibe soojuspump, kus sees siis ka boiler. Näeb viisakas välja. Vannitoas ju pesumasin ja kuivati võivad olla või need ka ei tohi seal olla. Lisaks on plaanis tõesti veesõlm koos filtritega ka vannituppa tuua. Samuti põrandakütte kollektor. Need saab ilusti kappi ära peita ja kappi saab ka veel muude asjade hoidmiseks kasutada. No milleks sel juhul tehnoruum. See pole lihtsalt ju 3m2 lisakulu. See ei ole ju putka maja küljes, vaid peaks majas sees olema. Sellevõrra muutuvad kogu maja kabariidid ju. Ega siis sein ainult maksa. Maksab katus, soojustus, vundament jne. 1m2 keskmiselt 1000euri.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 13:30; 11.09 18:18; 12.09 12:47; 13.09 12:20; 13.09 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui loputuskast vahel eriti kuumade ilmadega niiskeks läheb, siis parem olgu ta nähtaval ja õhu käes, mitte ei tilgu kuskile seina vahele, nii et ma ei teagi, mis seal taga on, hallitab juba või mitte.

Kui loputuskast on “seina sees” ja välisõhust isoleeritud, ei lähe ta niiskete ilmadega niiskeks, seega pole ka ohtu, et seina sees hallitama hakkaks. Kui mõni peidus toru lekib, siis see muidugi suurem probleem.

Loputuskasti pole mina veel seest puhastanud. Üürikates ei pidanud ma seda oma mureks ja päriskodus on meil filtrid vahel, neid vahetame/puhastame regulaarselt. 7 aastat on loputuskast puhastamata seina sees hakkama saanud. Kui vaja puhastama hakata, eks siis tuleb remont plaani võtta kui muidu ligi ei pääse. 🙂

PS! Minu pott on alt sile.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 19:59; 13.09 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõlemad. maas olevat potti ma oskan parandada, “parandada”. st kui poti loputuskasti koguneb katlakivi, siis jääb vesi jooksma või hoopis kinni. sest katlakivi muudab kõik osad karedaks. kruvin siis loputuskasti kaane maha ja lasen mingit katlakivi eeemaldajat täis. ka saab kättpidi loputuskatis käia. aga kui seinasisene loputuskast vett jooksma jääb, siis kuidas seda parandada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koledusest. Vannituppa tuleb külmkapisarnane Nibe soojuspump, kus sees siis ka boiler. Näeb viisakas välja. Vannitoas ju pesumasin ja kuivati võivad olla või need ka ei tohi seal olla. Lisaks on plaanis tõesti veesõlm koos filtritega ka vannituppa tuua. Samuti põrandakütte kollektor. Need saab ilusti kappi ära peita ja kappi saab ka veel muude asjade hoidmiseks kasutada.

Jeerum! Ja inimesed ise planeerivad endale sellise elamise?!
Ideaalis tõesti võiks ka pesumasin/kuivati kusagil mujal olla kui vannitoas. Mina ei taha oma vannitoas küll midagi peale duši, valamu ja wc poti näha.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 18:26; 14.09 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui seinasisene loputuskast vett jooksma jääb, siis kuidas seda parandada?

Veevajutusnupu koht on 15 x 20 cm, see käib eest ära.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 18:59; 14.09 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loputuskasti pole mina veel seest puhastanud. Üürikates ei pidanud ma seda oma mureks ja päriskodus on meil filtrid vahel, neid vahetame/puhastame regulaarselt. 7 aastat on loputuskast puhastamata seina sees hakkama saanud.

meil 15 aastat seinasisene pott ilma probleemideta toiminud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 13:52; 12.09 13:16; 14.09 23:21; 22.09 12:54; 23.09 14:15; 24.09 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees üritab mulle selgeks teha, et see ei käi seina sisse vaid ikka seina peale metallist n.ö karkassi külge ja siis sinna ümber ehitatakse karp.

Selline asi joonistatakse projekti sisse. Või siis ei joonistata.
Ja poole tööde pealt ei saa minna perekooli kägu ja hakata midagi majandama.

Kus sa enne olid, kui majaprojekti tegemine käis? Elementaarne oleks siis see 15cm ju kuskilt leida.
Aga ilmselt ajad sa maja ehituse ja remondi segamini. Kui nii lihtsatel asjadel juba vahet ei tee, ära rohkem sekku.
Koristustöid võid teha.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.09 14:07; 17.09 14:44; 17.09 16:04; 17.09 17:21; 17.09 20:49; 22.09 10:37; 22.09 13:07; 23.09 14:51; 24.09 07:43; 24.09 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes postituses keegi paigaldas veesõlme ka filtrid. Mida te filtrite? Kui tahket ainet siis ok, saan aru, aga ülejäänud udu a la raskmetallid jne on lihtsalt pettus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.09 13:25; 17.09 15:27; 17.09 16:54; 17.09 17:49; 17.09 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes postituses keegi paigaldas veesõlme ka filtrid. Mida te filtrite? Kui tahket ainet siis ok, saan aru, aga ülejäänud udu a la raskmetallid jne on lihtsalt pettus.

Mõnes kohas Eestis on kohalik tsentraalne vesi nii vastiku maitsega, et sellega kannatab ainult aeda kasta, murul on ükskõik.
Aga et juua, siis miinimum selline junn peab vahel olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.09 14:07; 17.09 14:44; 17.09 16:04; 17.09 17:21; 17.09 20:49; 22.09 10:37; 22.09 13:07; 23.09 14:51; 24.09 07:43; 24.09 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes postituses keegi paigaldas veesõlme ka filtrid. Mida te filtrite? Kui tahket ainet siis ok, saan aru, aga ülejäänud udu a la raskmetallid jne on lihtsalt pettus.

Mõnes kohas Eestis on kohalik tsentraalne vesi nii vastiku maitsega, et sellega kannatab ainult aeda kasta, murul on ükskõik.

Aga et juua, siis miinimum selline junn peab vahel olema.

Teile lihtsalt teadmiseks, et see JUNN ei tee midagi muud kui näitlikult … valage tavalisele köögis kasutatavale sõelale liiva ja kruusa segu. Liiv kukub sõela avast läbi (liivatera on väike), aga kruus mitte. See JUNN ei püüa kinni vees lahustunud (panete suhkru kohvi sisse) aineid!
Mitu korda päevas sellele filtrile tagasivoolu läbipesu teete? Kulusid olete vaadanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.09 13:25; 17.09 15:27; 17.09 16:54; 17.09 17:49; 17.09 22:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Kodunurk Küsimus seinale paigaldatava WC poti kohta