Esileht Kodunurk KÜSIMUSTIK teie nõudepesumasinate kohta!

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: KÜSIMUSTIK teie nõudepesumasinate kohta!

Postitas:

Tere!
Teen seda lihtsalt, kuna mul igav ja tahaks teada teiste nõudepesumasinate kohta.

1. Masina mark:
2. Masina mudel (kui viitsite vaadata):
3. Kõige sagedasem programm:
4. Millised pesuvahendeid kasutate?
5. Masina pesutulemus (1-5p):
6. Masina kuivatustulemus (1-5):

Teen siis ise otsa lahti:
1. Masina mark: AEG
2. Masina mudel (kui viitsite vaadata): https://m.euronics.ee/kodumasinad/noudepesumasinad/fse63767p/integreeritav-noudepesumasin-aeg-(15-noudekomplekti)
3. Kõige sagedasem programm: Auto 45-70C
4. Millised pesuvahendeid kasutate? Finish Allin1Max tabletid, sool
5. Masina pesutulemus (1-5p): 4
6. Masina kuivatustulemus (1-5): 4
Tänud kes seda teha viitsivad!

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 23:59; 09.05 01:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

UPO Pisara 60E, kasutan normaalipesu programmi, vaatasin et praegu 65 kraadi valitud (ilmselt seetõttu, et mõni aeg tagasi mingi nõmeda pulbri otsin, mis korralikult puhtaks ei pesnud), varem ikka pigem 55 kraadi.
Pesuvahendina praegu finish powerpall no perfume (trio bio naturali, mida viimased paar aastat olen kasutanud poes polnud), enne seda sun pulbrit (seda vaid stockmanniśt saanud viimasel ajal, ja lõhn on ka liiga tugev, vanasti nagu lõhn ei häirinud).
Pesutulemus sõltub täiesti pulbrist või tabletist, enamasti võiks 4 või 5 hindeks panna, Kuivatustulemust on raske hinnata, kõik on kuiv veidi aega peale masina avamist va horisontaalsele nõgusale pinnale jäänud vesi, kas mõni masin suudab selle ka ära aurustada ilma katlakivi jälge jätmata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masina pesutulemus (1-5p): 4
6. Masina kuivatustulemus (1-5): 4

Aga igavusest sa selle peale ei tulnud, et sellisel kombel adekvaatselt hinnata, peab sul 5 masinat kõrvuti töötama ning kuhu paned võrdselt musti nõusid jne võrdsed algandmed sisse.

Vastasel korral KUIDAS sa tead, kuidas teised masinad peseks?
Või võrdled ennast nuustiku ja rätikuga versus masin?
Nunuh.

Vanasti oligi pesumasinal nimeks Tiiu või Asta jne.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis selle küsitluse esmärk on?
mul on kokku olinud 3 masinat viimase 15a jooksul. kõige kauem neist pidas vastu Indesit, millel peale 8a elektroonikaplokk kuumusest ära sulas. siis oli mingi naisenimeline, miski some firma ja praegu on beko.
kahe esimese masinaga kasutasin soola+pesuvahendid+loputusvahendit, viimasel paar viimast aastat vaid geelkapsleid

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Masina mark: Bosch
2. Masina mudel (kui viitsite vaadata): SMV46DX05E
3. Kõige sagedasem programm: auto 45-65 (+ Extra Hygienic + Extra Dry lisafunktsioonid)
4. Millised pesuvahendeid kasutate? praegu Bio Mio tabletid. Soola või loputusvahendit ei kasuta.
5. Masina pesutulemus (1-5p): 5
6. Masina kuivatustulemus (1-5): 5- (klaasidele ja plastmasskarpidele siiski mingid jäljed jäävad, aga ma ei ole ka ekstra reguleerinud nt vee pehmusele vastavalt vms)

Edit: vaatasin täna klaasid terava pilguga üle – neile siiski veepiisajälgi ei jää nagu plastkarpidele, lihtsalt teinekord pokaaliservale (mis ilmselt kauem märg) võib jääda mingi ähmane viiruke.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 23:51; 11.05 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beko mingi 16a umbes. 9komplekti läheb sisse.
Mudel üks esimeste hulgast.
Kasutan Prisma Rainbow kuubikuid.
Pesu tulemus hea , kuivatus normaalne.
Pole teisi massinaid proovinud nii, et ei oska teiste tootjatega võrrelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 00:47; 11.05 01:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masina pesutulemus (1-5p): 4

6. Masina kuivatustulemus (1-5): 4

Aga igavusest sa selle peale ei tulnud, et sellisel kombel adekvaatselt hinnata, peab sul 5 masinat kõrvuti töötama ning kuhu paned võrdselt musti nõusid jne võrdsed algandmed sisse.

Vastasel korral KUIDAS sa tead, kuidas teised masinad peseks?

Või võrdled ennast nuustiku ja rätikuga versus masin?

Nunuh.

Vanasti oligi pesumasinal nimeks Tiiu või Asta jne.

Mul on olnud kokku hoopis 5 masinat, esimene aastast 1997 ning praegune AEG aastast 2018. Pesu- ja kuivatustulemuse paningi nende 5 masina põhjal.

Nt minu eelmine, Beko masin oli kõikidest nasinatest kõige odavam, aga kõige s*temate tulemustega- 2 aasta jooksul oli ta u 10x katki. Lõpuks viskas kopa nii ette, et ostsin kallima ning tuntuma firma masina.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 23:59; 09.05 01:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean tunnistama, et kolistasin pikalt mööda kastutatud tehnika poode, et sobiv masin leida. Eelmisel andis ka elektroonika saba. Leidsin lõpuks mehaanilise nupuga masina ja väga rahul. Peseb ideaalselt, kuivatab ka, ei laula, kui valmis saab – ootab ilusti vaikselt :). Kui vaja, keeran nuppu edasi ja saab kiiremini valmis. Pole ka sadat erinevat programmi, mida ma niikuinii ei kasutanud. Mingi põhjamaine firma oli.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaja, keeran nuppu edasi ja saab kiiremini valmis.

Mis mõttes?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 08:37; 09.05 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masina pesutulemus (1-5p): 4

6. Masina kuivatustulemus (1-5): 4

Aga igavusest sa selle peale ei tulnud, et sellisel kombel adekvaatselt hinnata, peab sul 5 masinat kõrvuti töötama ning kuhu paned võrdselt musti nõusid jne võrdsed algandmed sisse.

Vastasel korral KUIDAS sa tead, kuidas teised masinad peseks?

Või võrdled ennast nuustiku ja rätikuga versus masin?

Nunuh.

Vanasti oligi pesumasinal nimeks Tiiu või Asta jne.

Miks see nii võimatu on? Minul näiteks ongi kogemusi viie erineva masinaga (kõik erinevad firmad). Linnakodus on mul praegu kolmas masin. Suvilas on mul kaks masinat olnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 08:37; 09.05 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Masina mark:
2. Masina mudel (kui viitsite vaadata):
3. Kõige sagedasem programm:
4. Millised pesuvahendeid kasutate?
5. Masina pesutulemus (1-5p):
6. Masina kuivatustulemus (1-5):

1. BEKO
2. ei viitsi, päris vana juba
3. 70 kraadine pikk pesu (tablett pidi tahtma lahustumiseks kuuma)
4. tribio ja mustemate nõude korral fairy platinum
5. 4,5 (kõrbenud pott jääb vahel mustaks)
6. 5

minu meelest on bekol parim hinna ja kvaliteedi suhe – 300 euro eest saab täiesti toimiva masina. mina ostsin esimese 15-16 a tagasi, pidas 10 aastat vastu, praegu teine. sõbrants ostis oma esimese masina samal ajal ja kallima otsa masina, tema ostis paar kuud tagasi oma neljanda masina. kasutussagedus (st pere suurus) sama.
hunnik erinevaid programme ei huvita, kasutan niikuinii vaid üht põhilist, vahel harva seisnud nõude kiiremaks üleloputamiseks kiirpesu

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 10:08; 11.05 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga igavusest sa selle peale ei tulnud, et sellisel kombel adekvaatselt hinnata, peab sul 5 masinat kõrvuti töötama ning kuhu paned võrdselt musti nõusid jne võrdsed algandmed sisse.

Vastasel korral KUIDAS sa tead, kuidas teised masinad peseks?

Loomulikult saab hinnata ilma teisi masinaid omamata, need ei puutu ju asjasse – nõude puhtus on oluline. Eriti lihtne on see 5-palli süsteemis.
Alati mitmel taldrikul-kahvlil mingi jääk või plekid, kõik nõud tuleb üle vaadata – tulemus 1. Kõik säravad ja läigivad, mitte kunagi ühtki kuivanud toidukriimu, ka kahvliharud alati puhtad, klaasid plekkideta kuivad – tulemus 5.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Bosch SHPM65Z55N

Valisin selle järgi, et oleks kolm riiulit (kõige ülemine pannilabidatele vms) ja võimalikult vaikne. See on 44db, nii et tõesti ei kuule isegi kõrval seistes kui käib, ideaalne. Vana masin oli 60db, sellest oli ikka tegu, et üle rääkida, panime ainult ööseks tööle kui vähegi võimalik ja siis ka ärkasin vahel üles, kuna magamistuppa oli kuulda.

Peseb ja kuivatab ideaalselt, annaks maksimumpunktid. Üleüldse väga rahul masinaga. Mõned aastad on see olnud, midagi katki pole läinud, käib 1-2 korda iga päev.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Bosch SMV59T00SK/23

Vaikne on ja väga meeldivad ka nõude asetamisvõimalused, aga kuivatanud on kogu aeg üsna kesiselt ja viimasel ajal ei pese ülemisel nõuderestil olevaid nõusid puhtaks. Tundub, et põhjuseks on see, et tiivik käib oma kinnituse vastu. Tiivikut saab eemaldada, aga selle kaugust kinnitusest muuta ei saa – õlg ja see ots, kuhu vastu käib, on ühes tükis.
Masin on küll ca 10 aastat vana, aga kasutan 2-3 korda nädalas ja oleks oodanud, et hea firma masin võiks ikka kauem vastu pidada. Samas muid probleeme tal pole tõesti olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masina pesutulemus (1-5p): 4

6. Masina kuivatustulemus (1-5): 4

Aga igavusest sa selle peale ei tulnud, et sellisel kombel adekvaatselt hinnata, peab sul 5 masinat kõrvuti töötama ning kuhu paned võrdselt musti nõusid jne võrdsed algandmed sisse.

Vastasel korral KUIDAS sa tead, kuidas teised masinad peseks?

Või võrdled ennast nuustiku ja rätikuga versus masin?

Nunuh.

Vanasti oligi pesumasinal nimeks Tiiu või Asta jne.

Mul on olnud kokku hoopis 5 masinat, esimene aastast 1997 ning praegune AEG aastast 2018. Pesu- ja kuivatustulemuse paningi nende 5 masina põhjal.

Nt minu eelmine, Beko masin oli kõikidest nasinatest kõige odavam, aga kõige s*temate tulemustega- 2 aasta jooksul oli ta u 10x katki. Lõpuks viskas kopa nii ette, et ostsin kallima ning tuntuma firma masina.

Millest sa räägid?!
Mul on Beko 16 a jooksul korra remondis olnud. Vee äravool ummistus. Tehti keemiline pesu 50€ ja töötab edasi. Kahjuks. Tahaks ka mõnda uut ja moodsat proovida.:-(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 00:47; 11.05 01:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masina pesutulemus (1-5p): 4

6. Masina kuivatustulemus (1-5): 4

Aga igavusest sa selle peale ei tulnud, et sellisel kombel adekvaatselt hinnata, peab sul 5 masinat kõrvuti töötama ning kuhu paned võrdselt musti nõusid jne võrdsed algandmed sisse.

Vastasel korral KUIDAS sa tead, kuidas teised masinad peseks?

Või võrdled ennast nuustiku ja rätikuga versus masin?

Nunuh.

Vanasti oligi pesumasinal nimeks Tiiu või Asta jne.

Mul on olnud kokku hoopis 5 masinat, esimene aastast 1997 ning praegune AEG aastast 2018. Pesu- ja kuivatustulemuse paningi nende 5 masina põhjal.

Nt minu eelmine, Beko masin oli kõikidest nasinatest kõige odavam, aga kõige s*temate tulemustega- 2 aasta jooksul oli ta u 10x katki. Lõpuks viskas kopa nii ette, et ostsin kallima ning tuntuma firma masina.

Millest sa räägid?!

Mul on Beko 16 a jooksul korra remondis olnud. Vee äravool ummistus. Tehti keemiline pesu 50€ ja töötab edasi. Kahjuks. Tahaks ka mõnda uut ja moodsat proovida.:-(

Tema räägib 2 aastat tagasi ostetud Bekost, sina 16 aastat tagasi ostetud Bekost. Sellest see erinevus tulebki.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 23:51; 11.05 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema räägib 2 aastat tagasi ostetud Bekost, sina 16 aastat tagasi ostetud Bekost. Sellest see erinevus tulebki.

bekol on 2 aastat garantii – kui läheb sel ajal teist korda katki, siis tasub masin välja vahetada, mitte 10 korda remontida lasta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 10:08; 11.05 22:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk KÜSIMUSTIK teie nõudepesumasinate kohta!