Esileht Kodunurk Kust osta pikka öösärki?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kust osta pikka öösärki?

Postitas:

Kas keegi teab soovitada mõnd poodi, kust osta täispikka öösärki, st mis ulatuks pahkluudeni? Igal pool müüakse pika öösärgi nime all mingeid poolde säärde, sellist ei taha. Varrukad võivad olla pikad või lühikesed, see pole väga oluline. Olen hädaga nõus ka netist tellima kui päris poest ei saa, aga kindlasti mitte Hiina lehtedelt ega Amazonist. Hüva nõu on kallis, ehk keegi veel kannab sellist ja teab kust saada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 17:36; 12.10 09:23; 12.10 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magaziin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sidonase keti poodides on samuti

keskturul ca pooltel riietemüüjatel valikus.

nõmme keskuse 2.korrusel vähemalt kahes pesupoes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marati poes oli niisugune pikkade varrukatega.e-pood on ka neil

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marati poes oli niisugune pikkade varrukatega.e-pood on ka neil

Pildi järgi tundusid need marati särgid pigem sellised allapõlve pikkusega olevat, mitte pahkluuni nagu teemaalgataja soovis. Isegi poolde säärde pikkusega öösärke on üsna vähe leida, enamus sellise pikkusega, et seistes on tagumik kaetud, magades kipub mitte olema. Pahluudeni ulatuvat pole kusagil näinud (juhul kui teemaalgataja ikka normaalkasvus on).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.hanro.com/catalogsearch/result/?q=NACHTHEMD+LANG

Hanro on saksa firma, alates 100€ ostust postikulu ei ole.

https://vintagedancer.com/victorian/victorian-nightgowns/

ja sealt saad inspiratsiooni leida, mis firmasid otsida, kui hanro liiga kallis tundub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.10 00:52; 11.10 17:10; 11.10 23:03; 13.10 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.hanro.com/catalogsearch/result/?q=NACHTHEMD+LANG

Hanro on saksa firma, alates 100€ ostust postikulu ei ole.

https://vintagedancer.com/victorian/victorian-nightgowns/

ja sealt saad inspiratsiooni leida, mis firmasid otsida, kui hanro liiga kallis tundub.

Seal Hanro lehel ongi ju kõik poolde säärde või lühemad, aga mitte pikad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal Hanro lehel ongi ju kõik poolde säärde või lühemad, aga mitte pikad.

Kust otsast näiteks SEE sul poolde säärde on? Selline ongi pikk. Kui sa oled sellest modellist pikem, siis ehk jah on see öösärk sulle lühem, aga kui sa oled modellist lühem, siis ehk isegi lohiseb mööda maad järgi.

Kui sa tahad endale täpselt kandadeni öösärki, siis on kõige kindlam variant see, et osta kangas, mine õmbleja juurde, ta teeb täpselt sinu mõõtude järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.10 00:52; 11.10 17:10; 11.10 23:03; 13.10 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal Hanro lehel ongi ju kõik poolde säärde või lühemad, aga mitte pikad.

Kust otsast näiteks SEE sul poolde säärde on? Selline ongi pikk. Kui sa oled sellest modellist pikem, siis ehk jah on see öösärk sulle lühem, aga kui sa oled modellist lühem, siis ehk isegi lohiseb mööda maad järgi.

Kui sa tahad endale täpselt kandadeni öösärki, siis on kõige kindlam variant see, et osta kangas, mine õmbleja juurde, ta teeb täpselt sinu mõõtude järgi.

119 + postikulud öösärgi eest?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

119 + postikulud öösärgi eest?

No teemaalgataja ei öelnud seda, et peab ilmtingimata hästi odav olema. Pigem vihjas sellele, et Aliexpressist tellida ei taha, seega ta ei otsi kõige odavamat. Hanros üle 100 euro ostudel ei ole postikulu, madalama hinnaga asjadel on 5€. Outleti all on ka odavamaid pikki, ma lihtsalt tõin esimese näite pika öösärgi kohta, sest väideti, et seal on kõik öösärgid lühikesed.

Põhimõtteliselt, kui raha vähe, on ju täiesti võimalik ka alasti magada, minu meelest on alasti magamine kõige mõnusam. Aga teemaalgataja vajab miskipärast just pikka öösärki, no päris tasuta seda ei saa ja kui Aliexpress ei sobi, siis võib oletada, et ei sobi ka sellised, mida turul või magaziinis müüakse (enamasti hiina või poola kaup).

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.10 00:52; 11.10 17:10; 11.10 23:03; 13.10 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest. Amazonist ja Hiina lehtedelt ei soovi ma tellida eetilistel põhjustel, mitte niivõrd raha pärast. Need tõesti ei ole kauplejad, kelle kasumisse ma panustada soovin. Seal Hanro lehel kahjuks ei ole särkide pikkusi kirjas, ma olen 173, tahaksin mingit 130-135 cm särki pigem. Guugeldades tuleb selliseid pea üldse mitte, jäävad rohkem 115-125 kanti. Aga Hanrol on tõesti kirjas knöchelumspielende, modellid on tavaliselt pikad, ehk tõesti on see särk piisavalt pikk. Hind võtab küll kukalt kratsima, nii et otsin esialgu veel edasi ja ootan ka siin veel soovitusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 17:36; 12.10 09:23; 12.10 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vägagi huvitaks mis nendel Amazoni ja Hiina kauplejatelel viga on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 09:56; 13.10 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa küsid tõsiselt? Päriselt ei tea?
Amazoni problemaatika on nii laialt tuntud, et sellest on lausa juba Wikipediasse artikkel kirjutatud, palun väga: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Criticism_of_Amazon
Amazon kotib oma töötajaid, kauplejaid, ostjaid, sööb väiketootjad välja (nt vaatab, et oh, see kaup läheb hästi, hakkame ise tootma odavamat analoogi), väldib maksude tasumist kõigis riikides, kus aga saab jne jne jne. Pane guuglisse Amazon unethical practices ja tutvu.
Mis puutub hiinlastesse, siis see on selline košmaar, et pole midagi rääkidagi. Kuidas ja mis tingimustel peaks olema reaalselt võimalik mingi 3 eurot maksev nodi ilma postikuluta Euroopasse saata, nii et kõik osapooled oma töö eest õiglast tasu saaks? Asjade massiline transport Hiinlast siia meie kanti laastab keskkonda ja raiskab ressursse rääkimata kvaliteedist või materjalide ohutusest.
Ühesõnaga, ma tõesti enne magan alasti kui Amazonist või Hiinast tellin.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 17:36; 12.10 09:23; 12.10 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

cellbes.ee

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 02:04; 13.10 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mujalt tellides on asjad “Made in France” vms? Enamus tavatoodangut on tehtud Aasias.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mujalt tellides on asjad “Made in France” vms? Enamus tavatoodangut on tehtud Aasias.

Noh, ma näiteks tellin palju riideid ja jalatseid Yooxist, seal on ikka enamus riideid Made in italy, made in great britain, made in spain, made in france. Mitte kambodža, china vms. Ja ma ütleks, et seal on ka siiski tavatoodang, ma ei osta sealt mingit hotkotüüri.

Nii et tõepoolest, mujalt kui Aliexpressist tellides on tõenäosus suurem, et saad mitte aasias toodetud kraami. Muidugi on neid hiina nodi edasimüüjaid väga palju erinevaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.10 00:52; 11.10 17:10; 11.10 23:03; 13.10 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

cellbes.ee

Mind päriselt huvitab, mis selle postituse miinustajale ei meeldinud. Teemaalgataja on ju valmis netipoest tellima ja seal poes on pikki öösärke. Mina lühikese inimesena pean pärast pesu Cellbesi pikka särki laiusesse venitama, sest nööri peal vajub nagunii pikemaks ja kui laiemaks ei venita, võib ebamugavalt pikaks venida. Ostes kattis pahkluud. Muidugi ma ei tea, kui pikk on teemaalgataja, võib-olla nii pikk, et tema jaoks lihtsalt ei toodetagi pahkluuni öösärke, peab hoopis kellelgi õmmelda laskma. See ei tohiks väga kalliks minna, seal ju mõned suht sirged tükid overlokiga kinni vuristada vaid. Kui tarvis, võin soovitada õmblejat, kes tellimuse peale trikotaaži õmbleb ja postiga saadab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 02:04; 13.10 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa küsid tõsiselt? Päriselt ei tea?

Amazoni problemaatika on nii laialt tuntud, et sellest on lausa juba Wikipediasse artikkel kirjutatud, palun väga: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Criticism_of_Amazon

Amazon kotib oma töötajaid, kauplejaid, ostjaid, sööb väiketootjad välja (nt vaatab, et oh, see kaup läheb hästi, hakkame ise tootma odavamat analoogi), väldib maksude tasumist kõigis riikides, kus aga saab jne jne jne. Pane guuglisse Amazon unethical practices ja tutvu.

Mis puutub hiinlastesse, siis see on selline košmaar, et pole midagi rääkidagi. Kuidas ja mis tingimustel peaks olema reaalselt võimalik mingi 3 eurot maksev nodi ilma postikuluta Euroopasse saata, nii et kõik osapooled oma töö eest õiglast tasu saaks? Asjade massiline transport Hiinlast siia meie kanti laastab keskkonda ja raiskab ressursse rääkimata kvaliteedist või materjalide ohutusest.

Ühesõnaga, ma tõesti enne magan alasti kui Amazonist või Hiinast tellin.

Ja selle silmakirjalikkusega päästjad maailma? Nagu “puhtad eesti maasikad” ja kõik muu.
Enamikel juhtudel ikka kangas jm aasiast ja kui isegi euroopas õmmeldakse teeb seda näruse palga eest immigrant.
Ajupesu mõjub tõesti imehästi mõnede puhul.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 09:56; 13.10 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paide Maksimarketi II korruse riidepood.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

120 eurot öösärgi eest on ikka no minu jaoks meeletu hind. Vahet pole, mis rahaline seis mul on.

No teemaalgataja ei öelnud seda, et peab ilmtingimata hästi odav olema. Pigem vihjas sellele, et Aliexpressist tellida ei taha, seega ta ei otsi kõige odavamat.

Väga kalli ja odava naftast toote vahele jääbki see keskmine, tavaline. Miks alati kahest äärmusest räägitakse?

https://www.bonprix.ee/shop/oosark_33440024
https://teaspon.ee/pood/valge-oosark-triin/
Kasuks tuleb see ka, et kui midagi sobivat leiad, siis tasub võtta kaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Kodunurk Kust osta pikka öösärki?