Esileht Hobinurk Kust osta raamat, mis on läbi müüdud?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kust osta raamat, mis on läbi müüdud?

Postitas:

Jah, olen raamatuvahetuses ootel koos mitmekümne inimesega, olen otsinud läbi poed, kus raamat välja müüdud. Mis variant veel on? Raamatuvahetus on üles ehitatud raamatute ära andmise mõttega, aga ma olen valmis raamatut ka ostma. Kust leida raamat, mida kuskilt ei saa 🙂
Soovin seda: Orlando Figes “Sosistajad”.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

On variant panna ennast ootejärjekorda vanaraamat.ee lehel.

Osta.ee, seal võib liikuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen raamatuvahetuses ootel koos mitmekümne inimesega, olen otsinud läbi poed, kus raamat välja müüdud. Mis variant veel on? Raamatuvahetus on üles ehitatud raamatute ära andmise mõttega, aga ma olen valmis raamatut ka ostma. Kust leida raamat, mida kuskilt ei saa ????

Soovin seda: Orlando Figes “Sosistajad”.

Küsi kuskilt taaskasutuse grupist või mõnest kodukoha grupist

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Vahel aitab ka otse kirjastusele kirjutada. Vahel neil oma laos veel mõni või võimalus uus trükk teha.</p>
<p style=”text-align: left;”>Ise sain kunagi ühe raamatu nö pdf faili, kui kirjutasin otse autorile.</p>
Muidu vanaraamatupoed, räägi oma lugu ja jäta kontakt, et kui peaks saabuma saavad helistada.

Hoia netis silm peale ja pane ka ostu soovid igale poole.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inglise keeles ei loe? Rahva Raamatust täitsa tellitav mõne nädalaga. Olen ise tihti seda varianti kasutanud, kui kodukeelset versiooni lihtsalt pole võimalik hankida. Keeleoskusele halba ei tee.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta tõlkijale, nad saavad alati mingi koguse eksemplare ja võib juhtuda, et pole kõiki laiali jaganud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On sul FBs sõpru? Postita oma soov ja palu jagada. Sealtkaudu võib imeasju leida. Kui endal on kontakte vähe, võib mõnel sõbra sõbral olla neid sadu või lausa  tuhandeid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan soovituste eest!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inglise keelne ka sobib, siis Amazonis tundub olevat. Linki ei lase lisada, aga googeldades saad kohe kätte.

Ma ei ole raamatuvahetust kasutanud, aga kui kellegi on pakkuda ja ta ise soovib vahetuseks raamatut, mis meil müügil, siis ehk saad vahetaja poolt soovitud raamatu osta ja diili ära teha.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul see raamat loetud ja olemas. Võin ära müüa-jäta oma meili aadress. Raamatut lugenud vaid 1 inimene-väga heas korras.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole teemaalgataja, kuid sooviksin ka seda raamatut.

Tahaksid sa seda ehk osta.ee müüki panna?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatukois saab ka end järjekorda panna, kui mõni eksemplar müüki tuleb, annavad teada. Olen nii mitu raamatut saanud, mida pikalt otsinud olin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raamatukogu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina

Raamatukois saab ka end järjekorda panna, kui mõni eksemplar müüki tuleb, annavad teada. Olen nii mitu raamatut saanud, mida pikalt otsinud olin.

Mina panin ennast kunagi “Lumivalgekese” järjekorda kui lapsed väiksed olid. Nüüd on mõlemad juba täiskasvanud, aga minu soovitud raamatut pole ikka veel tulnud. No ei usu, et keegi vahepeal seda sügavalt nõuk aegset raamatut müüki pole pakkunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on osta.ee-s müügis. Aga ma ei toetaks autorit selle ostmisega, kuna ta on üsna alatu petis, kes pealekauba üritas Savisaart teha ja oma ebaeetilist käitumist naise kaela lükata: https://ekspress.delfi.ee/artikkel/30714423/ennast-kiitev-raamatuautor-paljastatud

Proovi, äkki õnnestub varastada torrentist vmt, see oleks õige ja hea teguviis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Hobinurk Kust osta raamat, mis on läbi müüdud?