Esileht Kodunurk Kust ostate ilusat voodipesu?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kust ostate ilusat voodipesu?

Postitas:

Hei,

Kus Tallinnas müüakse ilusat voodipesu? Sooviks satiin-puuvilla.

Ja kust saab häid kummiga voodilinu?

Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

houseoffraser.co.uk

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 22:50; 11.08 19:03; 11.08 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockmannist ostan, allahindluste ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.saarlander.eu/epood
Kvaliteet ja hind on vägagi hea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 12:41; 13.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.saarlander.eu/epood

Kvaliteet ja hind on vägagi hea.

Vaatasin neid satiinist valgeid triipmustriga tekikotte ja no ma ei saa aru, mis mõõdud need sellised imelikud on, pole enne kohanud, et tekikott on 150×230, 150 x 240 ja 147×230 jne? millisele tekile? See 150 on ju laius sellisel juhul?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 17:51; 11.08 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin neid satiinist valgeid triipmustriga tekikotte ja no ma ei saa aru, mis mõõdud need sellised imelikud on, pole enne kohanud, et tekikott on 150×230, 150 x 240 ja 147×230 jne? millisele tekile? See 150 on ju laius sellisel juhul?

Need on hotellidele mõeldud tekikotid. Need on ülipikad ja alumine ots on täiesti lahti. Koduseks kasutuseks üsna halb – tühi kott ripub lihtsalt üle voodi ääre.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 22:50; 11.08 19:03; 11.08 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magaziinist ostsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin neid satiinist valgeid triipmustriga tekikotte ja no ma ei saa aru, mis mõõdud need sellised imelikud on, pole enne kohanud, et tekikott on 150×230, 150 x 240 ja 147×230 jne? millisele tekile? See 150 on ju laius sellisel juhul?

Need on hotellidele mõeldud tekikotid. Need on ülipikad ja alumine ots on täiesti lahti. Koduseks kasutuseks üsna halb – tühi kott ripub lihtsalt üle voodi ääre.

Isver, kas siis hotellides ripubki nii või?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 17:51; 11.08 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin neid satiinist valgeid triipmustriga tekikotte ja no ma ei saa aru, mis mõõdud need sellised imelikud on, pole enne kohanud, et tekikott on 150×230, 150 x 240 ja 147×230 jne? millisele tekile? See 150 on ju laius sellisel juhul?

Need on hotellidele mõeldud tekikotid. Need on ülipikad ja alumine ots on täiesti lahti. Koduseks kasutuseks üsna halb – tühi kott ripub lihtsalt üle voodi ääre.

Isver, kas siis hotellides ripubki nii või?

Ei ripu. Hotellides topitakse kõik linad ja tekikotid madratsi alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 22:50; 11.08 19:03; 11.08 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Netist saab tellida näiteks sellisest kohast. http://hotellitarbed.ee/et/234-voodipesu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.saarlander.eu/epood

Kvaliteet ja hind on vägagi hea.

Mina enam siit ei julge tellida. Mõõdud on seal täitsa mööda, lisaks on osadel komplektidel tekikottidel üks serv täiesti lahti, st pole ei lukku ega muud kinnitust ja kohutavalt ebamugav on, kuna tekk kipub välja libisema, tuli ise trukid panna. Kui oled valmis, et pead tekikoti ise väiksemaks tegema ja sellele veel kinnituse õmblema, siis võib ju tellida, aga no ei ole seda vaeva väärt. Materjal ei ole ka suurem asi, pildil nägi muidugi kena välja, aga tegelikult oli hästi õhuke ja lirakas, jätab sellise hiinaka mulje tegelikkuses.

Mõõdule vastavat ja korralikku vastupidavat voodipesu olen ostnud Paldiski mnt E-tekstiili poest ja Teasponist. Koduilu e-poest olen tellinud, seal olid ka mõõtudele vastavad ja korralikust materjalist komplektid (tellisin paar aastat tagasi, nii et hetkeolukorda ei tea).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

henrietta.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.saarlander.eu/epood

Kvaliteet ja hind on vägagi hea.

Mina enam siit ei julge tellida. Mõõdud on seal täitsa mööda, lisaks on osadel komplektidel tekikottidel üks serv täiesti lahti, st pole ei lukku ega muud kinnitust ja kohutavalt ebamugav on, kuna tekk kipub välja libisema, tuli ise trukid panna. Kui oled valmis, et pead tekikoti ise väiksemaks tegema ja sellele veel kinnituse õmblema, siis võib ju tellida, aga no ei ole seda vaeva väärt. Materjal ei ole ka suurem asi, pildil nägi muidugi kena välja, aga tegelikult oli hästi õhuke ja lirakas, jätab sellise hiinaka mulje tegelikkuses.

Mõõdule vastavat ja korralikku vastupidavat voodipesu olen ostnud Paldiski mnt E-tekstiili poest ja Teasponist. Koduilu e-poest olen tellinud, seal olid ka mõõtudele vastavad ja korralikust materjalist komplektid (tellisin paar aastat tagasi, nii et hetkeolukorda ei tea).

Hmm. Ok. Ma olen sealt kaks korda tellinud ja saanud korraliku asja. Vastas ka mõõtudele. Tekikoti ots ei ole täitsa lahti.
Ju siis oleneb mudelitest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 12:41; 13.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Kust ostate ilusat voodipesu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.