Esileht Hobinurk Kust ostate spordijalatseid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kust ostate spordijalatseid?

Postitas:
Kägu

Kergejõustikku harrastaval pojal tekivad aina suuremad nõudmised-vajadused spordijalatsite järgi. Vaja erinevaid tosse talveks, suveks, erinevatel maastikel  jooksmiseks jne. Kui meie spordipoodide hindu vaatan, siis läheb kõik kokku päris kenakese summa maksma.Lappasin praegu ka veebi, aga huvitaval kombel ei leia eriti e-poode, mis ka Eestisse tarniks. Seega, kust teie jooksutosse ostate? Hetkel oleks kõige pakilisemalt vaja  Nike Zoom Fly 4.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.runningwarehouse.eu/

Siin on hea valik ja saab ka Eestisse tellida nii jooksu- kui kergejõustikutosse. Usaldusväärne leht ja üle 99 eurose tellimusega on transport tasuta. Tennisetossud siit

https://www.tenniswarehouse-europe.com/

Netist saad muidugi osta siis, kui oma numbrit täpselt tead. Samas Nike omasid olen tellinud korduvalt ja pole veel kunagi pidanud tagasi saatma, kõik on hästi istunud.

Kui Eestis ja kiiresti soodsalt vaja on olnud või peab kindlasti jalga proovima, siis olen käinud Tondi Selveri kõrval olevas Nike Outletis (või siis Lasnamäe Centrumi outletis), sealt saab teinekord päris häid diile ja jaanuaris on allahinnatud väärt kaupa palju.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jooksujalanõud peavad tõesti head olema ja hakkama saab esialgu 2 paariga. Ühed sileda tallaga siledal pinnal jooksmiseks (siseruum, asfalt, staadion) , teised maastikule. Maastiku omadega saab ka praegu joosta. Mul on Hoka omad ja AT spordist, seal ka jooksulint proovimiseks. Võib ka jopata, et proovid At-s ära ja saad soodsamalt mysport.lv-st sama mudeli

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin, et mysport.lv peal nike zoom fly 4 meestele suurused 42,5 kuni 45,5 täiesti olemas. Hind on muidugi päris krõbe, 189,95€, aga see tundub olevat uus mudel ja ilmselt on vara seda veel kusagilt outletist otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna kindlalt ei ole noormehel vaja kõige kallima brändi kõige uuemat mudelit. Outlettides on ka teiste firmade vanemaid mudeleid, mis on jooksmiseks üsna head.

Teine võimalus on, et teenib ise.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sportamore’s on ka aeg-ajalt päris häid pakkumisi https://www.sportamore.com/ee/search/nike%20zoom%20fly%204?page=1 boonuseks tasuta tarne automaati ja ka tasuta tagastamine

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna kindlalt ei ole noormehel vaja kõige kallima brändi kõige uuemat mudelit. Outlettides on ka teiste firmade vanemaid mudeleid, mis on jooksmiseks üsna head.

Teine võimalus on, et teenib ise.

Pidin just sama kirjutama:)

Emake kirjutab pojast nagu tegemist oleks vähemalt olümpialasega:)))

Usu mind, trennitegemise võimalikkus ja tulemused ei sõltu sellest, kas jalas on tutikas mudel või eelmine:)

Ma saadaks poja pikalt.  Objektiivse vajadusega pole siin midagi pistmist, puhas teismelise suurushullustus ja edvistamine.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sportsdirectist leiab üsna soodsalt sorodijalanõusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.sportsshoes.com/ või siis googeldan mudeli nime ja vaatan, kust parasjagu odavamalt saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna kindlalt ei ole noormehel vaja kõige kallima brändi kõige uuemat mudelit. Outlettides on ka teiste firmade vanemaid mudeleid, mis on jooksmiseks üsna head.

Teine võimalus on, et teenib ise.

Pidin just sama kirjutama:)

Emake kirjutab pojast nagu tegemist oleks vähemalt olümpialasega:)))

Usu mind, trennitegemise võimalikkus ja tulemused ei sõltu sellest, kas jalas on tutikas mudel või eelmine:)

Ma saadaks poja pikalt. Objektiivse vajadusega pole siin midagi pistmist, puhas teismelise suurushullustus ja edvistamine.

Aga kus sa võtad, et ta tulevikus kuskil olümpial pole? Lisaks, need tossud ei ole nüüd teab mis kallid. Kas 200 eurot maksev saabas on sinu jaoks kallis?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna kindlalt ei ole noormehel vaja kõige kallima brändi kõige uuemat mudelit. Outlettides on ka teiste firmade vanemaid mudeleid, mis on jooksmiseks üsna head.

Teine võimalus on, et teenib ise.

Pidin just sama kirjutama:)

Emake kirjutab pojast nagu tegemist oleks vähemalt olümpialasega:)))

Usu mind, trennitegemise võimalikkus ja tulemused ei sõltu sellest, kas jalas on tutikas mudel või eelmine:)

Ma saadaks poja pikalt. Objektiivse vajadusega pole siin midagi pistmist, puhas teismelise suurushullustus ja edvistamine.

Aga kus sa võtad, et ta tulevikus kuskil olümpial pole? Lisaks, need tossud ei ole nüüd teab mis kallid. Kas 200 eurot maksev saabas on sinu jaoks kallis?

Nike Fly ja Vaporfly mudelitel on väidetavalt jooksjale teisi jalanõusid kasutavate konkurentide ees teatavaid eeliseid. Samas pärast seda, kui Keenia jooksja Kipschoge talle spetsiaalselt loodud Nike Vaporfly jalatsitega maratoni alla kahe tunni jooksis, puhkes kriitika tema jooksutossude suhtes ja teda süüdistati ebaausa eelise kasutamises ning Kipschoge Vaporfly kasutamine võistlustel keelati. Ka teistel spordialadel on juhtunud sama (nt ujujatel spetsiaalsed trikood ja tennisistidel spetsiaalne reketikeelestus, mis tunnistati ebaõiget konkurentsieelist andvaiks). Soovitan lugeda https://theconversation.com/nike-vaporfly-ban-why-world-athletics-had-to-act-against-the-high-tech-shoes-131249

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ema küsib, kust saaks odavamalt, siis järelikult on see talle tiba kallis. Ja ongi. Nagu öeldud, on siinkohal tegemist puhta edvistamisega ja mitte vajadusega. Jooksusussid saab vabalt ka 50 euro eest.

/eesti meessprinter olümpial, hea nali/

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ema küsib, kust saaks odavamalt, siis järelikult on see talle tiba kallis. Ja ongi. Nagu öeldud, on siinkohal tegemist puhta edvistamisega ja mitte vajadusega. Jooksusussid saab vabalt ka 50 euro eest.

/eesti meessprinter olümpial, hea nali/

Saapad saab ka mingi 30 euroga, aga sa ei osta ju 30 euroseid saapaid? Või sa oled see kes peab 200 eurot maksvaid saapaid edvistamiseks?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur tänu kõigile vastajatele ja nõuandjatele, siin paar huvitavat epoodi, mis mulle veebiotsinguga millegipärast näppu ei sattunud, uurin neid lähemalt.

Päris nii ka pole, et pojake soovib ja emake kohe hüppab :), olengi olnud seni pigem sellise hoiakuga, et ega toss ei jookse, vaid ikka poiss ise. Kuna aga ta nüüd otsapidi Eesti koondise künnisel oma vanusegrupis ja võtab asja väga tõsiselt, siis plaan veidi lahkemalt investeerida. Poleks rahaliselt ka probleemi poodi jalutada ja sobivad osta, aga vaataks esmalt siiski muid võimalusi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.runnerinn.com/running

Olen sealt trekkinnist tellinud matkavarustust, tuli kenasti kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sportsdirectist leiab üsna soodsalt sorodijalanõusid.

No ei! Koerapissitamiseks või looduses liikumiseks on valikut küll aga kui tahad korralikumat kinga jooksmiseks siis valikut ei ole üldse. Ja ega Sportlandis ja Rademaris asi parem ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ema küsib, kust saaks odavamalt, siis järelikult on see talle tiba kallis. Ja ongi. Nagu öeldud, on siinkohal tegemist puhta edvistamisega ja mitte vajadusega. Jooksusussid saab vabalt ka 50 euro eest.

/eesti meessprinter olümpial, hea nali/

Saapad saab ka mingi 30 euroga, aga sa ei osta ju 30 euroseid saapaid? Või sa oled see kes peab 200 eurot maksvaid saapaid edvistamiseks?

Ma ostan saapaid vastavalt eesti ilma vajadustele. Ehk mõni paar UGGe on. Ja on ka 30 euroseid saapaid mul. Mis su idee fix selle 200 euroga on?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saapad saab ka mingi 30 euroga, aga sa ei osta ju 30 euroseid saapaid? Või sa oled see kes peab 200 eurot maksvaid saapaid edvistamiseks?

Ma ostsin 42-eurosed Jana saapad ja kannan juba viiendat aastat mõnuga. Kõnnin ca 7 km päevas. Väga mugavad, täpselt minu jala järgi. Soojad lumes ja lörtsis ka ei lase vett läbi.
150-eurosed ostsin  pigem ilu pärast jalga panna – puhas nahk, kreemitan ja lasen vussudega üle, ikka lähevad seest niiskeks. Ja venisid ka suht kohe välja. Mugavad jah, aga libedad ja mitte enam eriti ilusad peale üht kuud kandmist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna kindlalt ei ole noormehel vaja kõige kallima brändi kõige uuemat mudelit. Outlettides on ka teiste firmade vanemaid mudeleid, mis on jooksmiseks üsna head.

Teine võimalus on, et teenib ise.

Pidin just sama kirjutama:)

Emake kirjutab pojast nagu tegemist oleks vähemalt olümpialasega:)))

Usu mind, trennitegemise võimalikkus ja tulemused ei sõltu sellest, kas jalas on tutikas mudel või eelmine:)

Ma saadaks poja pikalt. Objektiivse vajadusega pole siin midagi pistmist, puhas teismelise suurushullustus ja edvistamine.

Aga kus sa võtad, et ta tulevikus kuskil olümpial pole? Lisaks, need tossud ei ole nüüd teab mis kallid. Kas 200 eurot maksev saabas on sinu jaoks kallis?

Tean, sest teismelisena pole ta isegi mitte veel Eesti koondises. Eesti koondis on selline asi enamikel spordialadel, et kui oled Eesti tippude tipp, on sul lootust Eestist väljaspool midagi saavutada, muidu mitte. Ehk et baastasand.

Kui ta isegi Eesti noortekoondisesse jõudnud pole, pole tegu kindlasti tulevase olümpialasega.

See selleks.

200.- eurosed saapad pole kindlasti kallid, pigem odavad. Ja ka 200.- eurosed tossud pole kallid, kui selliseid lihtsalt ostetakse, poest, ja pole vaja teematada. 200.- eurosed tossud võib ju osta lihtsalt koeraga jalutamiseks, ei pea mingi sportlane olema.

Pojakesel aga nimelt tosse vaja hulgim, iga ilma ja katte jaoks erinevad. Ja uusimaid mudeleid vaja. Ja ilmtingimata vaja, sest no selline talent.

Lihtsalt see talendijutt on täiesti kõrvaline. Veelkord, Eesti sport on nii madalal tasemel, et kui sa isegi Eesti noortekoondises pole, oled järelikult tubli armas harrastaja.

Asi taandub lihtsalt pere rahakotile, kas koeraga jalutatakse ja jooksutrennis käiakse 20.- või 200.- euroste tossudega.

Lisaks teismeliste puhul mina järgin alati teatud kasvatuslikku momenti, kuigi raha pärast poleks vaja. Nähku vaeva ja panustagu ise ka.

Minu poeg näiteks sai oma esimesed vastava spordiala tippklassi jalanõud siis, kui siirdus välislepingusse. Panustas kolmandiku ka oma raha. Eesti koondises oli ta selleks ajaks olnud 7 aastat, alates esimesest koondise vanuseklassist, mis olemas. Ma natuke seda maailma ikka tean. Ja pole kordagi täheldanud, et uusimad ja kalleimad mudelid tippu kannavad:)

Nii et natuke “katus sõidab” värk teemaalgatajal ja tema pojal ikka küll, selle asemel, et keskenduda palju olulisemale – vaja proovida, et teada, kui mugavalt mingi mudel istub. Ei pruugi üldse sobida.

Osta kuskilt internetist on vastupidi tõsiselt mitteprofi suhtumine.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanem soovib oma lapsele osta neid jalanõusid, siis las ta ostab. Pole teie asi siin teisi õpetama tulla, sest ma ei nàinud, et seda oleks küsitud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tekib küsimus, et kui kõlbab ainult kõige uuem mudel, siis kas enne selle mudeli saabumist keegi ei jooksnudki või? Kuidas viis aastat tagasi said olümpiavõitjad joosta tossuga, mis täna on lootusetult vananenud teismelisest harrastaja jaoks? No ei ole nii, et teismeline saab sporti teha kas ainult ühe spetsiifilise tossumudeliga või üldse mitte.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma korraks teemaalgatajana ikkagi veel vastan – olen sinuga täiesti nõus, minu poeg olümpialootus kindlasti pole ja mul selle üle väga hea meel. Ei tahakski seda talle. Küll aga olen väga rahul, et ta aina tõsisemalt võtab oma spordiala ja töötab sihipäraselt. Teeb trenni, mõtleb toitumisele, ei hängi tühja jne. Eks temal see katus ka veidi sõidab – täiesti nõus, ja ihaldab ikka viimast mudelit. Minul katus ei sõida, olen lihtsalt otsustanud hetkel poja soovile saada veidi parem varustus seekord eraldnlikult vastu tulla.

Asjast ka. Ülalpool pakutud veebilehtedelt ei leidnud kahjuks sobivat numbrit, aga üllatuslikult saime Sportsdirecti lehelt tossud, mida tal tegelikult vaja ja loodan, et nendega ka selles lumesodis joostes jalad enam-vähem kuivad püsivad:

https://ee.sportsdirect.com/nike-pegasus-trail-3-gore-tex-mens-trail-running-shoe-213003#colcode=21300303

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on igati ok investeerida lapse hobisse. Jooksutossud peavad korralikud olema ja kui lapse jaoks on mingi kindel trendikas mudel oluline, siis juhul kui see pere leivaraha arvelt ei tule- miks siis mitte.
Sain ka teemast kasulikke vihjeid spordipoodide osas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma korraks teemaalgatajana ikkagi veel vastan – olen sinuga täiesti nõus, minu poeg olümpialootus kindlasti pole ja mul selle üle väga hea meel. Ei tahakski seda talle. Küll aga olen väga rahul, et ta aina tõsisemalt võtab oma spordiala ja töötab sihipäraselt. Teeb trenni, mõtleb toitumisele, ei hängi tühja jne. Eks temal see katus ka veidi sõidab – täiesti nõus, ja ihaldab ikka viimast mudelit. Minul katus ei sõida, olen lihtsalt otsustanud hetkel poja soovile saada veidi parem varustus seekord eraldnlikult vastu tulla.

Asjast ka. Ülalpool pakutud veebilehtedelt ei leidnud kahjuks sobivat numbrit, aga üllatuslikult saime Sportsdirecti lehelt tossud, mida tal tegelikult vaja ja loodan, et nendega ka selles lumesodis joostes jalad enam-vähem kuivad püsivad:

https://ee.sportsdirect.com/nike-pegasus-trail-3-gore-tex-mens-trail-running-shoe-213003#colcode=21300303

Sulle üritataksegi selgitada, et sa ei osta mitte parimat, vaid kõige kallimat. Et parim leida, peab ikka üsna palju tosse jalga proovima ja ehk ka tsipa jooksma.

Jääs ja lumes ei joosta. Lõhub kõik asjad ära, lisaks väga suur vigastuste oht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Zalandos on ka hea valik jalanõusid. Need zoomid täitsa olemas. Numbri olemasolu ei vaadanud. Osadel oli ka soodus 150-lt 119-le.
Ma tellin Soome Zalandost. Olen alati rahule jäänud ja headele soodustele sattunud. Eesti omaga mul kogemust ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanem soovib oma lapsele osta neid jalanõusid, siis las ta ostab. Pole teie asi siin teisi õpetama tulla, sest ma ei nàinud, et seda oleks küsitud.

Kõik õige. Aga jätame selle talendi ja talendist tuleneva erivajaduse viimase mudeli järele välja.

Täiesti okei on kirjutada, et laps käib jooksmas (või jumala eest, koeraga jalutamas) ja soovib X jalanõusid. Kust selliseid odavamalt saaks osta?

Veelkord. See superandekuse ja pühendumise toonitamine oli absoluutselt kõrvaline. Justnagu vabandus, ehkki vabandust otsida pole vaja.

Samad tossud võib ju ilma süümekateta osta lapsele, kes nendega kooli kehalises käib.

Ja veelkord. Ükski profisportlane ega koondislane ei osta oma jalanousid, uut tundmatut ise proovimata katsetamata mudelit,  internetist:) Seepärast oligi naljakas see internetiostu soov ja koondisesse purgimine ühes isikus:)

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa imelik, jälle see teemataja möliseb siin, nagu oleks ise mingi olümpiavõitja. Jää oma supipottide ja tugitoolide parandamise juurde. Igas teemas võtab sõna, nagu tema oleks mingi universumi kuningas igal teemal. Otsib google’st mingisugust filtrita infot ja kukub mölisema. On ikka tüüp.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanem soovib oma lapsele osta neid jalanõusid, siis las ta ostab. Pole teie asi siin teisi õpetama tulla, sest ma ei nàinud, et seda oleks küsitud.

Kõik õige. Aga jätame selle talendi ja talendist tuleneva erivajaduse viimase mudeli järele välja.

Täiesti okei on kirjutada, et laps käib jooksmas (või jumala eest, koeraga jalutamas) ja soovib X jalanõusid. Kust selliseid odavamalt saaks osta?

Veelkord. See superandekuse ja pühendumise toonitamine oli absoluutselt kõrvaline. Justnagu vabandus, ehkki vabandust otsida pole vaja.

Samad tossud võib ju ilma süümekateta osta lapsele, kes nendega kooli kehalises käib.

Ja veelkord. Ükski profisportlane ega koondislane ei osta oma jalanousid, uut tundmatut ise proovimata katsetamata mudelit, internetist:) Seepärast oligi naljakas see internetiostu soov ja koondisesse purgimine ühes isikus:)

Enda meelest pole kusagil öelnud, et kutt on superandekas või et poleks proovimas käinud. Käis ja proovis, ei mäleta enam mis poodides ja mis olid teised variandid, aga need sobisid jalale kõige paremini. Minu mõte oligi, et ostaks seekord veidi odavamalt veebist asjad, mida nagunii ostaks. Tavaliselt pole viitsinud jännata sellega. Seega polnud soov osta mitte kõige kallimaid, vaid neid, mis poeg oli peal poeotsinguid välja valinud ja see eesmärk sai kenasti täidetud. Ei vabandanud, ega õigustanud oma soovi, lihtsalt selgitasin.

Aitäh veelkord heade soovituste eest!

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna kindlalt ei ole noormehel vaja kõige kallima brändi kõige uuemat mudelit. Outlettides on ka teiste firmade vanemaid mudeleid, mis on jooksmiseks üsna head.

Teine võimalus on, et teenib ise.

Pidin just sama kirjutama:)

Emake kirjutab pojast nagu tegemist oleks vähemalt olümpialasega:)))

Usu mind, trennitegemise võimalikkus ja tulemused ei sõltu sellest, kas jalas on tutikas mudel või eelmine:)

Ma saadaks poja pikalt. Objektiivse vajadusega pole siin midagi pistmist, puhas teismelise suurushullustus ja edvistamine.

Aga kus sa võtad, et ta tulevikus kuskil olümpial pole? Lisaks, need tossud ei ole nüüd teab mis kallid. Kas 200 eurot maksev saabas on sinu jaoks kallis?

Jah, tunneksin ennast ka halvasti kui lootustandvale sporditalendile ehk siis oma pojale üritaks leida kõige odavamad jooksujalanõud kui endale ostan silma pilgutama 500 eur + korralikud kontsasaapad …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanem soovib oma lapsele osta neid jalanõusid, siis las ta ostab. Pole teie asi siin teisi õpetama tulla, sest ma ei nàinud, et seda oleks küsitud.

Kõik õige. Aga jätame selle talendi ja talendist tuleneva erivajaduse viimase mudeli järele välja.

Täiesti okei on kirjutada, et laps käib jooksmas (või jumala eest, koeraga jalutamas) ja soovib X jalanõusid. Kust selliseid odavamalt saaks osta?

Veelkord. See superandekuse ja pühendumise toonitamine oli absoluutselt kõrvaline. Justnagu vabandus, ehkki vabandust otsida pole vaja.

Samad tossud võib ju ilma süümekateta osta lapsele, kes nendega kooli kehalises käib.

Ja veelkord. Ükski profisportlane ega koondislane ei osta oma jalanousid, uut tundmatut ise proovimata katsetamata mudelit, internetist:) Seepärast oligi naljakas see internetiostu soov ja koondisesse purgimine ühes isikus:)

Enda meelest pole kusagil öelnud, et kutt on superandekas või et poleks proovimas käinud. Käis ja proovis, ei mäleta enam mis poodides ja mis olid teised variandid, aga need sobisid jalale kõige paremini. Minu mõte oligi, et ostaks seekord veidi odavamalt veebist asjad, mida nagunii ostaks. Tavaliselt pole viitsinud jännata sellega. Seega polnud soov osta mitte kõige kallimaid, vaid neid, mis poeg oli peal poeotsinguid välja valinud ja see eesmärk sai kenasti täidetud. Ei vabandanud, ega õigustanud oma soovi, lihtsalt selgitasin.

Aitäh veelkord heade soovituste eest!

Hind mida soovid maksta ei ole kohane jooksujalatsitele mida kantakse võistlemise eesmärgil. Minu enda tagasihoidlikud jooksutossud millega tõesti vaid sörkimas käin maksid 199 eur … sellistega ükski tõsiselt sportlaseks pürgiv noor küll võistlema ei lähe …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Hobinurk Kust ostate spordijalatseid?