Esileht Ilu Kust saab suure rinnaga naine Eestis pesu osta?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Kust saab suure rinnaga naine Eestis pesu osta?

Postitas:

Olen vaadanud kvaliteetseid pesupoode, aga suurused saavad otsa C või väiksema D juures. Kus nt 100D ja edasi saavad ilusat ja kvaliteetset pesu? Oleks vaja, et kaup asuks kohapeal, mitte tuleks välismaa laost. 🙂

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Suure dekolteega ei kantagai pesu.</p>

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta otsingut, siin neid samasuguseid muresid ennegi olnud. Aga näiteks Prismas on ka suuremaid numbrei leida. Triumph minu meelest teeb ka suuremaid, aga kui hea valik nende esinduspoes on, ma ei tea. Change poes ka, kui nende pisut pealetükkivaid müüjatarid välja kannatad 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teema – mina tahaks ka osta E ja F korviga pesu ja eelnevalt proovida. Praegu olen sellise korvimõõduga leidnud ainult ümbermõõduga alates 100 cm, aga mul oleks vaja 75E ja 75F, no heal juhul 80E ja 80F.

Palju on räägitud rinnasuurendusoperatsioonidest, no ma ei saa enda naturaalrinnalegi hoidjaid, mis sa siin suurendad siis veel…

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:03; 28.05 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka 75E olen lindexi juurde jäänud, minu arust neil isegi 75F olemas, aga poes pole seda näinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kena.ee

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostan changest, ja mulle just meeldib see, et alguses mõõdetakse üle ja siis tuuakse sobivad mudelid proovimiseks:)

90I hetkel sealne mõõt

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan dieediga alustada. Nii suur rind on mõttetu rasv ja koormaks seljale.

+4
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.05 11:54; 29.05 09:21; 29.05 09:27; 29.05 09:31; 30.05 17:50;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Changeis on laiem valik kuni 90L, 95te on vähem korve. Suurused algavad 60Dst. Laiematele kui 95 pole Changei mõtet soovitada 🙂

Ja seda ka, et neil on iga paari kuu tagant osta 1 saa 1 tasuta või -50% aled, täishinnaga ma sealt ostma ei läheks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled see proua, kes mingi aeg otsis soovitusi ülisuure rätiku ostmiseks?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan dieediga alustada. Nii suur rind on mõttetu rasv ja koormaks seljale.

Aga kuidas sa seletad siis sellist asja, et naine on küll ülekaaluline, aga rind on ikka A mõõdus? Ka neid naisi on üksjagu, isegi tean mitut.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan Lindexist vaadata, seal on valikut nii E kui ka F korvile, olen sealt päris mitmeid komplekte saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Realiseerimiskeskuses oli suurerinnalistele Femilet pesu. Vbl mõni mudel klapib. Käisin just Tallinnas, Kadaka teel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan dieediga alustada. Nii suur rind on mõttetu rasv ja koormaks seljale.

Aga kuidas sa seletad siis sellist asja, et naine on küll ülekaaluline, aga rind on ikka A mõõdus? Ka neid naisi on üksjagu, isegi tean mitut.

Mida siin seletada on? Sellisel kehatüübil ei kogune rasv rindadesse lihtsalt. Mingi F või I korv on ilmselgelt puhas rasv ju. Sinna juurde veel rinna-alune mõõt 100? Lai luu?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on rinnahoidja 75F, kaalun 70 kg, pikkus 175 cm. Isegi kui ma pingelisematel aegadel 65 kg kaalusin ja üsna kondise riidestange moodi välja nägin, siis ma küll ei märganud, et rind kuidagi väiksemaks oleks jäänud.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:03; 28.05 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan dieediga alustada. Nii suur rind on mõttetu rasv ja koormaks seljale.

Korvi suurus ju ei sõltu otseselt rinnaaluse ümbermõõdu suurusest. Suurerinnaline võib olla täiesti normaalkaalus (= tervislik kaal). Ekstreemse näljutamise puhul tõepoolest mingil määral rinna rasvkude hakkab vähenema ja rinna asemel tekib tühi sokkrind. Minul on sokkrinnad ja neile ei leia ammugi hästi istuvaid rinnahoidjaid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Change. Sealsed suurused ei vasta tavalistele mõõtudele, seega need müüjad oma mõõtmiste ja “pealetükkivusega” on täiesti omal kohal. Valehäbist tuleb üle saada. Mul endal küll õnnestub ka tavapoe valikust pesu saada, aga juba aastaid ostan rinnahoidjaid ainult Change’ist, just sellepärast, et tean, et sealse teenindaja abiga saan endale sobivas suuruses ja hästi istuva rinnahoidja. Ja kvaliteet on samuti suurepärane. Pesen rinnahoidjaid pesumasinas ja praegune seljasolev “igapäevarinnahoidja” on vähemalt 3 aastat tagasi ostetud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan dieediga alustada. Nii suur rind on mõttetu rasv ja koormaks seljale.

Kaalust maha võttes sai 75 G-st 70 G. Rinnahoidjate saadavus kesine, aga võib leida soodsa hinnaga Kadaka tee pesu outletist (Triumph), mõnikord ka Triumphi pesupoest. Ka Linette poes võib Rosme kaubamärgil midagi olla. Päris mure on päevitusriietega, aga imekombel oli minu numbrit saada Kalda tänava laomüügis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Changeis on laiem valik kuni 90L

L? Päriselt ongi selline nähtus olemas? See tähendab siis, et on olemas korvid A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L,? Minu fantaasiast selle ette kujutamiseks ei jätku.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 19:22; 31.05 07:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust saab laia selja ja väikese korviga naine rinnahoidjaid osta?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaalulisust ei näita antud juhul mitte korvi suurus, vaid rinnaalune ümbermõõt. Kui see on ikka 90-100 cm, siis on ilmselgelt tegu kas +185 cm pika naisega või tugevalt ülekaalulisega. Keskmist kasvu naisel (165-175bcm) on puus nii lai, mitte rinnaalune ümbermõõt.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 21:09; 28.05 21:27; 28.05 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaalulisust ei näita antud juhul mitte korvi suurus, vaid rinnaalune ümbermõõt. Kui see on ikka 90-100 cm, siis on ilmselgelt tegu kas +185 cm pika naisega või tugevalt ülekaalulisega. Keskmist kasvu naisel (165-175bcm) on puus nii lai, mitte rinnaalune ümbermõõt.

Jama. Olen normaalkaalus naisterahvas, 172cm pikk, aga tegelen aktiivselt ujumisega lapsepõlvest peale. Rinnakorv on D-E, alumine ümbermõõt ei muutu. Minge arutage oma dieedi teemat mujal, see küll pole see koht.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.05 10:50; 28.05 21:16; 29.05 00:53; 29.05 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust saab laia selja ja väikese korviga naine rinnahoidjaid osta?

Lindexist ostsin just 85A. Oli ka 90A ja 95A olemas sellel mudelil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaalulisust ei näita antud juhul mitte korvi suurus, vaid rinnaalune ümbermõõt. Kui see on ikka 90-100 cm, siis on ilmselgelt tegu kas +185 cm pika naisega või tugevalt ülekaalulisega. Keskmist kasvu naisel (165-175bcm) on puus nii lai, mitte rinnaalune ümbermõõt.

Jama. Olen normaalkaalus naisterahvas, 172cm pikk, aga tegelen aktiivselt ujumisega lapsepõlvest peale. Rinnakorv on D-E, alumine ümbermõõt ei muutu. Minge arutage oma dieedi teemat mujal, see küll pole see koht.

No seda ma räägingi, et ka normkaalulisel võib olla korv D-E. Millele sa vastu vaidled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 21:09; 28.05 21:27; 28.05 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tugevalt ülekaaluline, kuid üle 85 mu rinnahoidja mõõt pole olnud. Korv on jah G-H olenevalt mudelist. Just ostsin ühe 90 mõõdus rinnahoidja ja midagi pole teha, jääb suureks.

Viimased ostud tegin Läti pesupoest Rosme. Nägin kuulutust Facebookis. Rinnahoidjad 15-25 euri ja püksid 7-15 euri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaalulisust ei näita antud juhul mitte korvi suurus, vaid rinnaalune ümbermõõt. Kui see on ikka 90-100 cm, siis on ilmselgelt tegu kas +185 cm pika naisega või tugevalt ülekaalulisega. Keskmist kasvu naisel (165-175bcm) on puus nii lai, mitte rinnaalune ümbermõõt.

Jama. Olen normaalkaalus naisterahvas, 172cm pikk, aga tegelen aktiivselt ujumisega lapsepõlvest peale. Rinnakorv on D-E, alumine ümbermõõt ei muutu. Minge arutage oma dieedi teemat mujal, see küll pole see koht.

Sama siin! Ujumistrenni aastatega rinnakorv (alumine üm) on väga suur. Nüüd 95 cm, pikkus pigem lühike.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaalulisust ei näita antud juhul mitte korvi suurus, vaid rinnaalune ümbermõõt. Kui see on ikka 90-100 cm, siis on ilmselgelt tegu kas +185 cm pika naisega või tugevalt ülekaalulisega. Keskmist kasvu naisel (165-175bcm) on puus nii lai, mitte rinnaalune ümbermõõt.

Jama. Olen normaalkaalus naisterahvas, 172cm pikk, aga tegelen aktiivselt ujumisega lapsepõlvest peale. Rinnakorv on D-E, alumine ümbermõõt ei muutu. Minge arutage oma dieedi teemat mujal, see küll pole see koht.

Sama siin! Ujumistrenni aastatega rinnakorv (alumine üm) on väga suur. Nüüd 95 cm, pikkus pigem lühike.

No te teete isegi naiskulturistidele silmad ette, hobiujujad. Tubli saavutus, kui ujumisega selline lihasmass on suudetud kasvatada.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 21:09; 28.05 21:27; 28.05 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan dieediga alustada. Nii suur rind on mõttetu rasv ja koormaks seljale.

Nii rumalat vastus polegi tükk aega näinud. 75 suuruses inimene peaks alustama dieediga…

Ma kaalun 50kg ja kannan rinnahoidjat 75F, kuhu alla võtta? Olen ka tegelenud ujumisega (mitte hobiujumisega, vaid igapäevaselt trennis käinud).  Juba geneetiliselt on antud nii nagu on.

No tõesti.

 

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 23:53; 29.05 00:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan dieediga alustada. Nii suur rind on mõttetu rasv ja koormaks seljale.

Nii rumalat vastus polegi tükk aega näinud. 75 suuruses inimene peaks alustama dieediga…

Ma kaalun 50kg ja kannan rinnahoidjat 75F, kuhu alla võtta? Olen ka tegelenud ujumisega (mitte hobiujumisega, vaid igapäevaselt trennis käinud). Juba geneetiliselt on antud nii nagu on.

No tõesti.

ma olen 50kg ja kannam 70A ???? kui pikk sa oled?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen 50kg ja kannam 70A ???? kui pikk sa oled?

Ma kannan teksapükse 25/28 või 30.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 23:53; 29.05 00:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Ilu Kust saab suure rinnaga naine Eestis pesu osta?