Esileht Kodunurk Kust saaks krõmpsuvat hapukurki?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kust saaks krõmpsuvat hapukurki?

Postitas:

Kust saaks Tallinnas osta head krõmpsuvat hapukurki?
Marketites müüdavad on kahjuks pehmed ja vedelad.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 00:01; 02.02 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab ka. Poekurgid tõesti liiga pehmed viimasel ajal.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanaema käest maalt. Ehk siis turult.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 01:04; 18.01 18:07; 19.01 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veel Säästumarketid olid, siis ostsime sealt suure purgiga, 1.99 veel maksis. Need olid kõige paremad poekurgid, just mõnusad krõmpsuvad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas need peipsi kurgid ei krõmpsu? suvel on küll head kõvad. ega ma ei tea, kas and praegu neid teevad üldse, loogiline oleks, et mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas need peipsi kurgid ei krõmpsu? suvel on küll head kõvad. ega ma ei tea, kas and praegu neid teevad üldse, loogiline oleks, et mitte.

Ei krõmpsu eriti, üsna pehmed ja lödid on. Head krõmpsuvat hapukurki olen saanud suurest Maximast lahtiselt, aga seal on vedamise asi, kas seda on üldse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas need peipsi kurgid ei krõmpsu? suvel on küll head kõvad. ega ma ei tea, kas and praegu neid teevad üldse, loogiline oleks, et mitte.

Need on kõige lödimad üldse.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hapukurk ei saagi eriliselt krõmps olla. Salvesti hapukurgid on väga head, seisavad ka vedelikus hästi. Turult saab ka häid, aga lähevad kiiresti käest ära, sest pole vedelikku. Osad siin räägivad ehk hoopis marineeritud kurgist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hapukurk ei saagi eriliselt krõmps olla. Salvesti hapukurgid on väga head, seisavad ka vedelikus hästi. Turult saab ka häid, aga lähevad kiiresti käest ära, sest pole vedelikku. Osad siin räägivad ehk hoopis marineeritud kurgist?

Mis mõttes ei saa krõmps olla? Muidugi mitte nii krõmps kui kurk toorelt, aga ikka krõmps. Külmas vees leotamine enne purki panekut on see trikk, mis krõmpsuks teeb. Mina pole küll iial kurke marineerinud, ikka soola- või hapukurki teinud, need vist sünonüümid või ma ei tea ka, mis täpselt vahet on, soola kogus?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 01:04; 18.01 18:07; 19.01 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sel nädalal ostsin selkust neid Viibergi omasid, krõmpsusid meeldivalt

https://www.selver.ee/et/hapukurk-400-g

St et hapukurk tõepoolest ei olegi iial nii krõmps kui marineeritud kurk ja eks partiid on ka erinevad, aga need lingitud hapukurgid sattusid seekord küll head.

LÖDI ei tohiks hapukurk siiski olla. Ma ükskord ostsin poest Salvesti hapukurke, need olid tõesti lödid, kirjutasin firmasse, vabandati ette ja taha, toodi erinevaid asendustooteid kingituseks, purk võeti uurimiseks kaasa. Selgus et oligi praakpartii.

Hapukurk peaks siiski olema koospüsiv ja kurgi moodi, kui on lödi, siis on tootmisprotsessis midagi viltu läinud. Mina räägin sellisest juhtumist, kus sõrmega puutudes kurk lausa pudenes laiali, st oligi lödi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hapukurgid peavad käärima minema enne purki panekut, vähemalt 3 päeva hapnema. Muidugi võivad ka purgis hapneda. Soolakurk läheb otse purki ja purk kinni.
Minumeelest ka klassikaline hapukurk ongi lödi.

Okei, siis on need soolakurgid, millest ma räägin. Võimalik, et hapukurk tõesti ei saagi krõmps olla. Aga arvan, et enamik inimesi ei teegi neil vahet, kõik üks hapukurk puha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 01:04; 18.01 18:07; 19.01 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.zalando.co.uk/mens-clothing-casual-shirts/_olive/

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turult saab ka häid, aga lähevad kiiresti käest ära, sest pole vedelikku.

Turult leiab pea alati korralikku krõmpsuvat hapukurki. Vähemalt 10 aastat olen käinud oma 2-liitrise suletava pangega, alati olen vedeliku peale küsinud. Õnneks viimasel ajal on ka müüjatelt võimalik ka eri suuruses pangesid saada.
Jõuluks ostsin 4 kg, eile lõpetasime viimase, ka see krõmpsus, polnud pehmeks läinud. Hoian alati külmas, kas kapis või õueas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turult ostan, seal müüakse lahtiselt, ise saab võtta ja tangidega ikka tunned, kas on pehme või ei.
Õismäel on üks juurviljaputka (Maxima XX kõrval), sealt saab ka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Just sel nädalal ostsin selkust neid Viibergi omasid, krõmpsusid meeldivalt

see Viibergi kurk on tõesti väga hea, just paras soolasus ka (mitte liiga soolane). Comarket müüs vahepeal, nüüd pole näinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi kiitis siin Viibergi hapukurki.
Kuna täna on lapse sünnipäev ja kartulisalati tegemine, siis ronisin spetsiaalselt Selverisse, et seda hapukurki osta.
Ja tõepoolest, kurk on väga maitsev ja krõmpsuv. Ja pakend on ka mõnus, taassuletav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinni-vinni, sinni-vinni, hapukurk jäi ……..kinni.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

purgikurkidest viimasel ajal avastanud, et on hea salvesti talukurk. aga see vist ei kvalifitseeru hapukurgiks. pigem marineeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise teed siis saadki. Ostad kurgi ja järgid marineerimise juhiseid. Kurk peab ka muidugi kvaliteetne olema, aga kümnete kilodega ostes saad ikka kehvemat ka. Süüa kõlbab aga naudingut ei paku.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõikvõimalikud kurgid

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sel nädalal ostsin selkust neid Viibergi omasid, krõmpsusid meeldivalt

https://www.selver.ee/et/hapukurk-400-g

St et hapukurk tõepoolest ei olegi iial nii krõmps kui marineeritud kurk ja eks partiid on ka erinevad, aga need lingitud hapukurgid sattusid seekord küll head.

LÖDI ei tohiks hapukurk siiski olla. Ma ükskord ostsin poest Salvesti hapukurke, need olid tõesti lödid, kirjutasin firmasse, vabandati ette ja taha, toodi erinevaid asendustooteid kingituseks, purk võeti uurimiseks kaasa. Selgus et oligi praakpartii.

Hapukurk peaks siiski olema koospüsiv ja kurgi moodi, kui on lödi, siis on tootmisprotsessis midagi viltu läinud. Mina räägin sellisest juhtumist, kus sõrmega puutudes kurk lausa pudenes laiali, st oligi lödi.

Need Viibergi kurgid on tõesti päris head!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 00:01; 02.02 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millal saab kurgisaaki? augustis-septembris.
millal tehaks seiise? augustis-septembris.
üldiselt on ime kui hapukurk on krõmps veel pärast jõulegi sest ta ju hapneb edasi, imetabane kelder peab olema. meil on jaanuaris-veebruaris juba lögased. marineeritud kurgid on kauem krõmpsud aga aastat ei vea needki hästi välja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turult küll ei julge osta, tundmatut päritolu ja kontrollimata. Kes teab mis seal sees kõik olla võivad ja kui räpaste kätega tädid neid hapendanud on.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ostsin Salvesti maitselt mahedat kurki ja Põltsamaa mingi mahe kurk (vist perekurk) oli ka – täiesti krõmpsuvad. Kas peab tingimata hapendatud olema?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka neid Viibergi hapukurke, säilivad ka poolikus pakis, kuna pakendatud grip-kotti. Mina ostan Delice-Comarketi poest, Selveris pole näinud kordagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi kiitis siin Viibergi hapukurki.

Kuna täna on lapse sünnipäev ja kartulisalati tegemine, siis ronisin spetsiaalselt Selverisse, et seda hapukurki osta.

Ja tõepoolest, kurk on väga maitsev ja krõmpsuv. Ja pakend on ka mõnus, taassuletav.

Pehmeks rääkisite, homme lähen neid otsima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Kodunurk Kust saaks krõmpsuvat hapukurki?