Esileht Ilu ja tervis Kustkohast saan välja trükkida vaktsineerituse tõendi?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Kustkohast saan välja trükkida vaktsineerituse tõendi?

Postitas:

Või kuidas ma saan tõestada, et olen vaktsineeritud? QR koodi tõmban nutitelefoni alla, kas sellest piisab? Või on patsiendiportaalist vaja välja trükkida paberile midagi? Mis aadressilt saab alustada?

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina tegin nii. Läpakaga (Win10) sisenesin digilugu.ee ja tekitasin endale selle tõendi. Salvestasin tõendi pdf-na läpaka kõvakettale. Trükkisin ka sealt paberile välja. Siis saatsin läpakast endale meili gmail.com peale. Telefoni jooksevad gmail.com kirjad sisse (arvutist saan muidugi ka neid vaadata). Telefonis avasin gmaili ja laadisin sealt tõendi telefoni. Nüüd vajadusel otsin telefonis failihaldurit kasutades tõendi välja. Samas on mul paberi kujul tõend kogu aeg auto kindalaekas. Olen haiglat külastades sealt paberil tõendi võtnud ja haigla uksel seda näidanud.

See on üks võimalus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Digilugu ja tõmbad faili alla ja koguaeg telefonis olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina tegin nii. Läpakaga (Win10) sisenesin digilugu.ee ja tekitasin endale selle tõendi. Salvestasin tõendi pdf-na läpaka kõvakettale. Trükkisin ka sealt paberile välja. Siis saatsin läpakast endale meili gmail.com peale. Telefoni jooksevad gmail.com kirjad sisse (arvutist saan muidugi ka neid vaadata). Telefonis avasin gmaili ja laadisin sealt tõendi telefoni. Nüüd vajadusel otsin telefonis failihaldurit kasutades tõendi välja. Samas on mul paberi kujul tõend kogu aeg auto kindalaekas. Olen haiglat külastades sealt paberil tõendi võtnud ja haigla uksel seda näidanud.

See on üks võimalus.

tegin samamoodi 🙂  Ja reisides on paberil ikka oluliselt mugavam – neil, kel telefonis, läks hullult aega kontrollis näitamisega. Eriti, kui samal ajal ka mingi pilet v pardakaart digitaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja reisides on paberil ikka oluliselt mugavam – neil, kel telefonis, läks hullult aega kontrollis näitamisega. Eriti, kui samal ajal ka mingi pilet v pardakaart digitaalselt.

Eriti mugav on see paber siis, kui ta ära kaob.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 17:05; 29.07 12:12; 29.07 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti mugav on see paber siis, kui ta ära kaob.

Ega telefon ju ei saa ära kaduda või tühjaks saada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 17:07; 29.07 12:16; 29.07 13:29; 29.07 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab kellegi teise paberit ka kasutada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, kuidas saab nii oskamatu olla?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui seda digitõendit teha, siis küsib emaili. Kas keegi on selle tõendi emailile ka saanud, ilma et salvestaks digiloost pdf-i ja siis saadaks emailile jne. Mis mõte sellel emaili küsimisel üldse oli? Mul tekkis juba kahtlus, et äkki ma tegin emaili sisestades mingi tähevea, aga uuesti sisestada ei luba, ütleb et juba on olemas.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui seda digitõendit teha, siis küsib emaili. Kas keegi on selle tõendi emailile ka saanud, ilma et salvestaks digiloost pdf-i ja siis saadaks emailile jne. Mis mõte sellel emaili küsimisel üldse oli? Mul tekkis juba kahtlus, et äkki ma tegin emaili sisestades mingi tähevea, aga uuesti sisestada ei luba, ütleb et juba on olemas.

Ei mäleta, et oleks emaili küsitud.
Võtsid ikka õige asja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.07 07:50; 29.07 14:31; 10.08 09:24; 10.08 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes PDF’ina seda tõendit iPhone’i küll salvestada ei saa. Tuleb eksportida jpg’na (resolutsioon panna 128 pixels/inch kohta) ja siis mailile saata ja fotode kausta alla laadida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.07 11:27; 29.07 13:24; 29.07 13:34; 07.08 12:52; 09.08 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes PDF’ina seda tõendit iPhone’i küll salvestada ei saa.

Apple tahvlisse küll sai, ma mobiili pole proovinud. Samas peaks mobiilsete seadmetega ühesugune teema olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 17:05; 29.07 12:12; 29.07 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes PDF’ina seda tõendit iPhone’i küll salvestada ei saa. Tuleb eksportida jpg’na (resolutsioon panna 128 pixels/inch kohta) ja siis mailile saata ja fotode kausta alla laadida.

Minu Iphone’s küll saab. Laed alla ja on ‘Files’ kaustas ilusti olemas. Pole vaja mingi jpg’sse eksportimisega jamada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 17:07; 29.07 12:16; 29.07 13:29; 29.07 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes PDF’ina seda tõendit iPhone’i küll salvestada ei saa. Tuleb eksportida jpg’na (resolutsioon panna 128 pixels/inch kohta) ja siis mailile saata ja fotode kausta alla laadida.

Minu Iphone’s küll saab. Laed alla ja on ‘Files’ kaustas ilusti olemas. Pole vaja mingi jpg’sse eksportimisega jamada.

No ei saa ikka küll. Võib-olla kasutad siis iCloud’i.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.07 11:27; 29.07 13:24; 29.07 13:34; 07.08 12:52; 09.08 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei saa ikka küll. Võib-olla salvestad siis iCloud’i.

No saan ikka küll. Ja ikka telefoni. Otsi oma telefonis ‘files’ kaust üles alustuseks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 17:07; 29.07 12:16; 29.07 13:29; 29.07 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

iPhone’is saab PDF faili ilma mingite lisaliigutusteta salvestada ka iBooks rakendusse ja sealt avada/näidata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu näha, siis rippmenüüst ta ei lasegi mul mingit kausta valida. Files kausta kui sellist ei olegi mul iPhone’is. Laadisin app store’ist alla Files app’i, ei lase ka sinna pdf’ina salvestada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.07 11:27; 29.07 13:24; 29.07 13:34; 07.08 12:52; 09.08 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu näha, siis rippmenüüst ta ei lasegi mul mingit kausta valida. Files kausta kui sellist ei olegi mul iPhone’is. Laadisin app store’ist alla Files app’i, ei lase ka sinna pdf’ina salvestada.

Ei peagi salvestama. Laed alla ja ongi olemas. Ja ilmselt oled kunagi selle Files kausta ära kustutanud. Kuna läbi perekooli on raske seletada, siis soovitan guugeldada, kuidas saada pdf iphone’i.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 17:07; 29.07 12:16; 29.07 13:29; 29.07 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes PDF’ina seda tõendit iPhone’i küll salvestada ei saa.

See on nüüd küll päris kõva antireklaam iPhonele oskamatu kasutaja poolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.07 07:50; 29.07 14:31; 10.08 09:24; 10.08 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes PDF’ina seda tõendit iPhone’i küll salvestada ei saa.

See on nüüd küll päris kõva antireklaam iPhonele oskamatu kasutaja poolt.

Miks antireklaam? Iga vähegi mobiilidega kursis olev inimene saab ju aru, et see pole usutav. See on ju ammu teada, et enamasti on viga tooli ja klaviatuuri vahel.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 17:05; 29.07 12:12; 29.07 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sel suvel palju reisinud. Saatsime mehega üksteisele oma sertifikaadid ja enne reisi teeme mõlemast lisaks screenshotid. Väga mugav on võtta lahti telefoni fotogalerii, avada kõrvuti 2 sertifikaati ja näidata juurde 2 ID kaarti. Kui vahepeal teeme uusi pilte, siis kustutame vanad screenshotid ära ja teeme enne mõnda piiriületust uued, et saaks 1 liigutusega kiiresti kätte.

Üks piirivalvur rääkis, et paberkandjal esitatud kood kipub ohtralt kasutamisel ära kuluma. Meil on need ka igaks juhuks olnud kuskile pakitud ja kaasas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on telefonis jpg, vanematele printisin välja ja panin kiletaskusse, neil nutitelefone pole. Kes ei oska telefoni tõmmata, laadige arvutisse see pdf, konventeerige seal jpg-ks ja saatke endale telefoni, kasvõi FB messengeri kaudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänasest Keskpäevatunnist sain teada, kuidas kõige õigem talitada: telefoni kaudu minge covidpass.eu ja siis tehke digiloo qr-koodist pilti, siis läheb walletisse tõend.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.07 11:27; 29.07 13:24; 29.07 13:34; 07.08 12:52; 09.08 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ise kasutan aktiivselt walletit, siis kiirelt ja mugavalt sai tõend sinna paigutatud. Laadisin PDF Files kausta ja siis   https://covidpass.marvinsextro.de/  (neid on erinevaid lehekülgi, kus seda teha saab) paar klikki ja tõend oligi walletis.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli mode hakkab jälle mind provotseerima. Ülalkirjeldatud minu variant lihtsam. Ärge hakake oma iPhone’i olematu files kaustaga jälle jaurama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.07 11:27; 29.07 13:24; 29.07 13:34; 07.08 12:52; 09.08 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänasest Keskpäevatunnist sain teada, kuidas kõige õigem talitada: telefoni kaudu minge covidpass.eu ja siis tehke digiloo qr-koodist pilti, siis läheb walletisse tõend.

Henrik Roonemaa juba Ringvaates näitas, et seda walletis olevat pilti ei suudeta hiljem kontrollimisel sisse skanneerida, .pdf osutus paremaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks antireklaam? Iga vähegi mobiilidega kursis olev inimene saab ju aru, et see pole usutav. See on ju ammu teada, et enamasti on viga tooli ja klaviatuuri vahel.

No just, aga neid “vigasid” seal tooli ja klaviatuuri vahel on väga suur hulk ja näiteks mina, kes pole iPhone’i varem omanud, mõtlen selle jutu peale, et liiga keeruline vist (muidu olen neis asjus enda arvates üsna osav)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.07 07:50; 29.07 14:31; 10.08 09:24; 10.08 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõendi mõtlesin pdf-ina riputada enda Google Drive’i, sellele kiire ligipääs telefoni kaudu vajadusel.
Ei mingit pildiks konvertimist ega failikausta tagaajamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.07 07:50; 29.07 14:31; 10.08 09:24; 10.08 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on iPhone’is pdf-ina iBooks’is. Tavaliselt igasugu ürituste piletid panen ka sinna. Lisaks on igaks juhuks pildina fotode all ning tagavaraks Dropboxis. Välja pole printinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu ja tervis Kustkohast saan välja trükkida vaktsineerituse tõendi?