Esileht Ilu ja tervis kuumahood

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: kuumahood

Postitas:

47. Päevad käivad väga täpselt (eelmine kuu vaid määris korraks 3 p enne päevi, aga viimane kuu korralikud kuumahood. Andke nõu, kuidas hakkame olete saanud/saate. Higistan ikka nii, et kõik märg, ka juuksed ja järjest jamamaks läheb. Kui vahepeal on kuiv olla, on see tõeline luksus. Kannate tööl mitmeid pluuse kaasas? Olete konditsioneeridega osanud end ära ka külmetada kui suurem osa ajast tilgute?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 15:46; 30.06 18:18;
To report this post you need to login first.

ongi 2 varianti – kas kannatad ära või hakkad tablette võtma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ongi 2 varianti – kas kannatad ära või hakkad tablette võtma.

Ja ärge unustage, et see võib kesta 10 aastat!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ongi 2 varianti – kas kannatad ära või hakkad tablette võtma.

Hormoone? Kas kellegil nö looduslikest apteegitablettidest ka abi olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 15:46; 30.06 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina proovisin looduslikega kuumahooge leevendada. Kokkuvõttes: raha raiskamine! Vaevlesin 4 kuud, iga kuu kulutasin umbes 60 eurot (kõige kallim oli vist Femarelle) looduslike vahendite peale (manustasin maksimaalses soovitatud doosis). Proovisin 6 erinevat preparaati, aga kasutegur oli 0.
Lasin günekoloogil kirjutada hormoonravimi retsepti. Peale 2-naädalast kasutamist magasinn nagu kott, higistamine ja närvilisus kadunud. Elukvaliteet tõusis märgatavalt peale 4-kuulist põrgut (igas tunnis 2-3 kuumahoogu, ööd magamata).
Tarvitasin hormoone 3 aastat, praegu olen “võõrutusfaasis”. Higistamishood on tagasi, aga leebemal kujul ja harvemini.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovinud erinevaid, perearst soovitas neid https://www.apotheka.ee/prefemin-tbl-20mg-n90-pmm0071084ee aitasid, krõbistasin vast pool aastat. Mõtlesin, et lõpetan, et kõik korras. Kas kokkusattumus või nii ongi, keegi kirjutas siin, et vahet sisse ei tohi teha, kõik alguses tagasi. 4- 5 kuud vaevlesin punetuse, kuumahoogude ja märjakaltsuna olemises. Alustasin uuesti nendega, ei aidanud enam, proovisin erinevaid, ka ei aidanud. Ja ikka võtsin jälle need arsti soovitatud käsile, täna viimane leht selles karbist ja kas julgen vahet teha ei teagi enam, info seal, et 3 kuud korraga teha kuuri. Ja jälle sain ikkagi neist abi, ei kuumahoogusid, ei näost punaseks ja higistamist. Mitte miski muu ei ole aidanud, ei naistearsti soovitatud ega sõbrannade nõuanded.
Esimene kord võttes, hakkas mõju avalduma vast nädala pärast, teisel korral ei aidanud ja kolmandal korral läks aega isegi vist peaaegu kolm nädalat või nõks vähem.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 13:18; 07.07 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei teinud looduslikud preparaadid midagi paremaks, HAR aitas, aga mingi aeg tekkisid megapeavalud, mida ei suutnud kannatada ning lõpetasin HAR-i tarvitamise. Peavalud kadusid, aga kuumahood jms tulid tagasi.
Nüüd võtan antidepressante, kuumahood pm puuduvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Prefemini, muud ei aidanud.
Mõjuma hakkas paari nädalaga, kui see poleks aidanud, oleksin kasutanud HARi.
Kuumahood on jubedad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Prefemin tõstab ka kehakaalu nagu HAR?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh kuidas ma kardan seda aega, miks peab naistel nii keeruline olema ma ei saa aru. Kui on aastakümneid mensesega seotud ebamugavused, võiks ju selle möödudes elu parim aeg olla, aga ei.
Olin kuulnud, et HAR on kuidagi kahjulik tervisele, aga arvasin, et see aitab lisaks sümptomite leevendamisele ka kaalu hoida. Tegelikult hoopis tõstab kaalu?
Kas üleminekuea vaevused ja nende ulatus on ka kuidagi ennustatavad, näiteks et kellel valulikud päevad, sel ka raske üleminekueas või vastupidi?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Prefemin tõstab ka kehakaalu nagu HAR?

ei saa aru, et tõstaks. Kaalu on juurde salamisi hiilinud küll, Preferminiga pole seotud, tõus algas juba varem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 13:18; 07.07 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh kuidas ma kardan seda aega, miks peab naistel nii keeruline olema ma ei saa aru. Kui on aastakümneid mensesega seotud ebamugavused, võiks ju selle möödudes elu parim aeg olla, aga ei.

Olin kuulnud, et HAR on kuidagi kahjulik tervisele, aga arvasin, et see aitab lisaks sümptomite leevendamisele ka kaalu hoida. Tegelikult hoopis tõstab kaalu?

Kas üleminekuea vaevused ja nende ulatus on ka kuidagi ennustatavad, näiteks et kellel valulikud päevad, sel ka raske üleminekueas või vastupidi?

Ette ei tasu karta – ei pruugi nii jube olla. Minul olid kuumahood vahelduvalt u 3 aastat ja lõppesid täpselt menopausi algusega, st kui sai 12 kuud viimasest mentsruatsioonist. Ei olnud märja kaltsu tunnet, et läinud ma näost punaseks ega üle keha higiseks – oli jah ebamugav ja palav kui hoog peale tuli, aga välja midagi ei paistnud ja hakkama sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis kuumahood