Esileht Ilu ja tervis Kuumahood

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kuumahood

Postitas:
Kägu

Kas on teada käsimüügist mõnd ravimit, mis tõesti leevendaks kuumahooge?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on teada käsimüügist mõnd ravimit, mis tõesti leevendaks kuumahooge?

Ei ole.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain abi kuningakepiõlist, mis ei ole küll ravim, aga müügil apteegis ja soovitus tuli arstilt. Ka salveiteest olen abi saanud. Samuti müügil apteegis.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KLIMADYNON

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KLIMADYNON

Mul aitas ka see

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Foolhappetabletid ja B-kompleksvitamiinid.

 

Paar päeva olin võtnud ja rängad igapäevased kuumahood olid kadunud.

 

Eelmainitud preparaate hakkasin võtma hoopis muul põhjusel, aga boonusena juhtus see ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on teada käsimüügist mõnd ravimit, mis tõesti leevendaks kuumahooge?

Ei ole.

Kui sina ise ei tea ühtki, siis ei pea ju nii kindlalt vastama. Ma olen apteekrilt küsinud ja mõnest ikka abi ka saanud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sina ise ei tea ühtki, siis ei pea ju nii kindlalt vastama. Ma olen apteekrilt küsinud ja mõnest ikka abi ka saanud

Mina pole see, kes vastas, aga olen temaga nõus. Analoogset teemaalgatust on siin rubriigis olnud juba kümneid ja kümneid kordi, aga ei viitsita otsingut kasutada ja alustatakse jälle sama heietust. Igatahes on nendest teemadest välja tulnud, et peale HARi ei ole millelgi muul pikaajalist mõju, kuigi on proovitud ühte ja teist. Sa isegi kirjutad, et “mõnest ikka abi ka saanud”. Miks sa sellele esimesele siis kindlaks ei jäänud, kui see aitas?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind aitas see: https://www.apotheka.ee/terrapoint-rotklee-plus-caps-n30-pmm0074721ee

Valisin selle tema looduslike koostisosade poolest, ühtegi teist ei proovinudki üldse.
Enne võtma hakkamist oli mul 24/7 palav kogu aeg, otsaesine oli ka märg ja öösel higistasin meeletult.
Võtsin ca aasta, alguses 2tk, hiljem ühe ja kui jäi vahe sisse, siis alustasin uuesti kahega. Nüüd pole enam mitu kuud probleeme olnud.
Mina seega HAR-ist pääsesin 🙂
Muidugi ei ole kuskil garantiid, et ka teistele see mõjub.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga ei viitsita otsingut kasutada ja alustatakse jälle sama heietust. Igatahes on nendest teemadest välja tulnud, et peale HARi ei ole millelgi muul pikaajalist mõju, kuigi on proovitud ühte ja teist. Sa isegi kirjutad, et “mõnest ikka abi ka saanud”. Miks sa sellele esimesele siis kindlaks ei jäänud, kui see aitas?

Ma ei tea siin eelnevalt kirjutatust midagi, ka heietustest mitte. Sa küsid, miks ma esimesele kindlaks ei jäänud – polnudki esimest. Apteeker soovitas kohe kolme ja nii neid vaheldumisi võtsingi. Ma preparaatide nimetustele erilist töhelepanu ei pööranud, enam ei mäleta. aga need võtsid mul kõik tunnuused väga leebemaks. Ostsin kohe aastaks välja ja kasutasin pea 1,5 aastat – st mitte igal päeval, aga kuidas just meelde tuli. Rohkem polnud ka vaja.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannatan juba 6 aastat kuumahoogude all. Kõik looduslikud vahendid ja vitamiinid-toidulisandid ära proovitud, k.a. Femarelle  ja maka. Ravimitest proovitud ka  antidepressandid,  kasutegur null.

Hormoonsendusravi on mulle keelatud (rinnavähi oht).
Kohe kadedaks teeb lugedes, et looduslikud vahendid aitavad.
On mul saatusekaaslasi –  kuidas leevendate kuumahoogusid ja närvilisust, kui HAR keelatud  ja looduslikest pole üldse abi?
Mingid hingamistehnikad, jooga – on kellelgi  positiivseid kogemusi?
Praegu tunnen, et polegi lootust  neid mingiligi moel leevendada

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ema oli aastaid kohutavate menopausivaevustega hädas ja tõesti, tegelikku ja suurt abi ei olnud mitte ühestki nendest käsimüügipreparaatidest, mid apteekrid lahkelt soovitasid. Ja HAR pani mao tuksi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga olete teinud nt ka vereanalüüsi, et ega mõnest vitamiinist puudus pole? Närvilisus – B-grupi vitamiinid? Mõned muud ained? Ega pole viga toitumises hoopis, milliseid aineid iga päev omandate? Millel on ka päris suur mõju.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Kuumahood