Esileht Ilu Küünelakk

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Küünelakk

Postitas:

Olen viimased 4 aastat käinud iga kolme nädala tagant maniküüris ja kasutanud geellakki, aga kolimise tõttu vanas kohas enam käia ei saa, aga kõik uued, keda proovinud olen, on viinud mu selleni, et soovin geellakist loobuda ja jälle kodus ise oma käte eest hoolitsema hakata.
Oskate ehk soovitada küünelakke, mis katavad ja püsivad hästi ning kuivavad kiiresti ja on muidu mugavad kasutada? Poes on lakkide lett päris suur ja valiku tegemine suht keeruline.
Kui midagi eriti head pähe ei tule, siis võite ka kirjutada, milliseid lakke te ei soovita.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.05 10:07; 12.05 10:13; 02.02 14:56; 02.02 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvalistes toidupoodides wild mild geellakid on osutunud meeldivaks üllatuseks. Hinda pole ollagi ja katavad normaalselt. Need ei vaja mingit lampi ja püsivad hästi. Enamus neist, mingi heleroosa ei olnud nii hea.
Tumedamaid kannatab ka aluslakita kasutada ning küüned ei lähe kollaseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan ainult Mesauda ja Anny lakke. Mõlemad kuivavad ruttu ja katavad ka 1 kihiga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OPI Infinite Shine süsteem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvalistes toidupoodides wild mild geellakid on osutunud meeldivaks üllatuseks. Hinda pole ollagi ja katavad normaalselt. Need ei vaja mingit lampi ja püsivad hästi. Enamus neist, mingi heleroosa ei olnud nii hea.

Tumedamaid kannatab ka aluslakita kasutada ning küüned ei lähe kollaseks.

Räägi lähemalt 🙂 Kas tõesti geellakk ei vaja lampi? Ma olen neid vaadanud ja pole aru saanud, kuidas neid peaks tarvitama (pole üleliia süvenenud ka). Kui viitsid, kirjuta, kuidas neid Wild Mild geellakke kasutatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan igasuguseid värvilakke, aga kindlasti Depend aluslakki ja pealislakki. Depend pealislakk hõbedases pudelis on parim – aitab lakil kiiresti kuivada, ei jää mulle ja aitab ka värvilakil püsida.Teiste firmade pealislakkidega ei anna võrreldagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Küünelakk