Esileht Ilu Kvaliteetsete teksapükste otsingul

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kvaliteetsete teksapükste otsingul

Postitas:

Häid ja odavaid teksapükse saab järgmiselt lingilt

Naiste Tumesinised Metersbonwe Teksapüksid • Happyfamly.ee

Issand, milline rämpsupood.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostnud oma teksad Tallinna Kaubamajast. On vist üks kalleimaid kohti, kust osta, aga minu jaoks kõige mugavam koht. Kunagi sai ostetud siis, kui oli sünnipäeva allahindlus. Nüüd pole enam ammu Kaubamajas käinud. Mulle meeldis, et valik suur ja ei ole mingeid pealetükkivaid müüjaid. Mulle need Denim Dreami sarnased väikesed poed üldse ei meeldi.
Viimati ostsin vist püksid äkki 5 aastat tagasi. Üldse ei mäleta. Tavaliselt ostan mitu paari korraga. Aga kuna ma olen vaene, siis tihti ei osta. Kannan teksad praktiliselt ribadeks. Hetkel on kõige rohkem kasutusel ühed Levi Straussid. Need ikka nädalas mitu korda jalas. Alt sääred hakkavad õrnalt narmendama. Vastupidavus on nendel pükstel super olnud. Pesen tavalise programmiga ja kuivatist käivad ka läbi. Pole teksaseid kunagi pahupidi keeranud. Samal ajal ostetud Wranglerid enam jalga ei lähe. Need pole ka stretšid. Ma olen vahepeal mõned kilod juurde ka võtnud ja ühe lapsegi sünnitanud. Pepe Jeansi teksasid on 3 paari ja need ka mulle sobivad, aga kvaliteet on veidi viletsam võrreldes õigete teksafirmadega. Aga jah, mulle sobivad stretšid. Mõned lisakilod ei mõjuta midagi. Ikka mahuvad püksid jalga.
Hetkel seis selline, et peaks hakkama uusi teksaseid vaatama. Vanad on veidi aegunud väljanägemisega ja ajast, kui low waist oli moes. Minusugusele mutile need ei sobi enam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häid ja odavaid teksapükse saab järgmiselt lingilt

Naiste Tumesinised Metersbonwe Teksapüksid • Happyfamly.ee

Ma imestan, et see pood pole veel kinni pandud, sest nad müüvad võltskaupa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka kõik järgmised googeldatud artiklid soovitvad pesta võimalikult harva, masina asemel hoopis käsitsi ja külma või suht jaheda veega.

Ma parem ostan neid teksaseid sagedamini, kui et hakkan selliseid asju käsitsi pesema. Juudas, kuidas see veel välja näeb, kui palju selleks loputusvett võiks kuluda? Kus ja kui kaua ma neid vettnirisevaid pükse kuivatan, kui ma elan linnas väikeses korteris? Olgem oma soovitustega siiski tänapäevas.

Kampsuneid pesed ka tavaprogrammi ja kuivatiga?

On täiesti olemas kaasaja leiutused nagu pesukott ja masina käsipesuprogramm. Kuivatada saab kas või vanni ääre peal või üle dušikardinatoru visates. Arvestades kui harva oleks õige teksasid pesta, ei ole see väga keeruline katsumus.

Jap, kõik pesen masina ja kuivatiga, lihtsalt erinevate programmidega.

Isiklikult ostan ainult Guessi, Hilfigeri ja Armani Jeansi stretchteksasid. Igavesed.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

H&M, ilma naljata. Mul on ühed H&M sinised teksad, ostetud u 5 a tagasi, nö skinny-mudelid. Kuna kannan asju seni, kuni need veel kanda kõlbavad (st ei ole auku ega ka ülihõredaks kulunud), siis ootan juba ammu seda päeva, mil saaks need ära visata. Pole aga veel näha, et see päev selle aastanumbri sees saabub. Kannan mitu korda nädalas.

Samas ostsin ma u 3 a tagasi H&M-st mustad teksad, mis olid veel mingi kallima otsa omad H&M-i kohta. need kulusid kahjuks aastaga läbi. Seega vedamise asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Ilu Kvaliteetsete teksapükste otsingul