Esileht Ilu Kvaliteetsete teksapükste otsingul

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kvaliteetsete teksapükste otsingul

Postitas:
Kägu

Olen kvaliteetsete teksapükste otsingul. Hetkel pole kapis ühtegi paari. Viimased püksid pärit Zarast ning olid põhimõttelised ühekordseks kasutamiseks.

Seega Kambodžast, Vietnaamist pärit püsid ei tekita usaldust..

Palun soovitusi 🙂

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube raske on midagi soovitada – mul on kapis mitmeid paare Hilfigerilt, Levi’s’elt, Gant’ilt. G-Star’ilt etc ja igal firmal on täiesti erinevalt käituvaid pükse. Mõne paariga võib käia aastaid – teine jälle muutub juba paari kuuga veidraks. Kusjuures hinnaklass suhteliselt sama … ei saagi aru, milles küsimus 🙁 Istuvuselt on minu silmis parimad G-Star ja Hilfiger, aga ka see ei kehti kõigi mudelite puhul – enne tuleb ikka paar ämbrit ära kolistada kui mõnusad püksid jalga saab 🙂

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimased püksid pärit Zarast ning olid põhimõttelised ühekordseks kasutamiseks.

Mis mõttes? Ma olen jälle vastupidi, 500 maksvate pükste pealt Zara, Mango ja Stradivariuse odavate peale tulnud ning kestavad aastaid, kuni annetustesse viin. Katki kindlasti ei lähe.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimased püksid pärit Zarast ning olid põhimõttelised ühekordseks kasutamiseks.

Mis mõttes? Ma olen jälle vastupidi, 500 maksvate pükste pealt Zara, Mango ja Stradivariuse odavate peale tulnud ning kestavad aastaid, kuni annetustesse viin. Katki kindlasti ei lähe.

Pesed korra ja ongi lotakad, vormist väljas, värv tuhmunud..Zara kvaliteet ei ole muidugi ammu kellegile uudis..loterii on midagi head sealt saada, milles niidid ei jookse ja pesus kvaliteet ei kannata

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesed korra ja ongi lotakad, vormist väljas, värv tuhmunud..

Ole normaalne! Sa ei oska vist pesu pesta. Esiteks teksad ei lähe pesus suuremaks vaid väiksemaks. Ei tuhmu ka värv.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on teksapüksid nt kõik H&Mist ja mitte ükski pole pesus kaotanud ei värvi ega vormist väljas. Ja juba aastaid kestavad.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesed korra ja ongi lotakad, vormist väljas, värv tuhmunud..

Ole normaalne! Sa ei oska vist pesu pesta. Esiteks teksad ei lähe pesus suuremaks vaid väiksemaks. Ei tuhmu ka värv.

Oleneb ilmselt materjalist. 100% puuvill vs mingid kunstkiuga skinnyd. Need viimased, kui on kehva kvaliteediga, võivad pesumasinas imelikuks minna küll ja välja venida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on teksapüksid nt kõik H&Mist ja mitte ükski pole pesus kaotanud ei värvi ega vormist väljas. Ja juba aastaid kestavad.

sama siin – on tavalised, boyfriendid ja skinnid, kõik juba aastaid kandmises ja no ei lähe koledaks. Hind oli kõigil alla 50 euro. Kuidagi ei saa uusi osta kui vanad on ok…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesed korra ja ongi lotakad, vormist väljas, värv tuhmunud..Zara kvaliteet ei ole muidugi ammu kellegile uudis..loterii on midagi head sealt saada, milles niidid ei jookse ja pesus kvaliteet ei kannata

olen viimastel aastatel soetanud päris mitu Zara asja, ja kõik on ok kvaliteediga. Aga ma käin päris poes ja näen ning katsun tooteid, ilmselt e-poest on suurem risk jama saada. H&M samuti, koroona-ajal e-poest pooled asjad saatsin tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Levi’s

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole teksainimene, aga lemmikteksad (kaks paari) on Jensenilt – mugavamaid on raske ette kujutada, kvaliteet kõrge ja hind soodsapoolne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

raske on leida norm teksasid, mis ei vea risti volte sisse, ei kotita, istuvad hargivahel kenasti. Ja vahet pole kas on kallima v õi odavama klassi oma, tagant vaadates eriti, need risti voldid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen juba viimased kuus aastat kõik teksapüksid ostnud yooxist.

seal on kõikvõimalikke firmasid ja odava hinnaga. On õnnestunud osta sellised, mis ikka mitu aastat vastu peavad enne kui ribadeks kuluvad.

Viimati kandsin ribadeks ühed Atos Lombardini teksad, väga head ja mugavad olid. Aga ega niimoodi lampi firma järgi ei saa soovitada, sest igal firmal on ka mingeid paremaid ja kehvemaid teksasid.

Yooxi eelis on see, et kui mingil põhjusel ei sobi, siis on tagastamine väga mugav. Jalga/selga proovides ära lihtsalt enne lipikuid küljst ära võta kui oled kindel, et jätad endale. Seal on igas hinnaklassis asju, alates odavast Vero Modast kuni Dolce&Gabbanani.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostan allahindlusega Hugo Bossi teksaseid. Umbes nii 80 euroga saab kätte ja peavad vastu küll. Kuigi on erinevaid mudeleid, osad meeldivad rohkem kui teised.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostan teksad tavaliselt Demin Dreamist, lasen teenindajal otsida sobivaid paare ning ostan vahest 2 sobivat paari korraga ära. Ei ole siiani kahetsenud, püksid peavad kaua vastu, on jalas kenad, ei veni välja. Muidugi tule selleks u 10 paari jalga proovida. Kodus ongi 3 paari teksaseid – mustad, teksavärvi ja valged.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

raske on leida norm teksasid, mis ei vea risti volte sisse, ei kotita, istuvad hargivahel kenasti. Ja vahet pole kas on kallima v õi odavama klassi oma, tagant vaadates eriti, need risti voldid.

Isegi ei tea, millest räägid. Asi on sinu kehas.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

raske on leida norm teksasid, mis ei vea risti volte sisse, ei kotita, istuvad hargivahel kenasti. Ja vahet pole kas on kallima v õi odavama klassi oma, tagant vaadates eriti, need risti voldid.

Isegi ei tea, millest räägid. Asi on sinu kehas.

jälgi siis järgmine kord teksade istuvust jalas, kui ringi liigud, risti volte kisuvad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jälgi siis järgmine kord teksade istuvust jalas, kui ringi liigud, risti volte kisuvad.

Mingeid volte ei kisu kuskile, ei risti ega põiki. Ma ei saa üldse aru, millest sa räägid? Mul istuvad kõik teksad hargivahelt täiesti normaalselt ja mingeid imelikke volte kuskil pole. Ilmselt on sul siiski ebastandartne keha, et volte kuskile kisub. Või proovid äkki vale suurust?

Oskad ehk mõne foto panna nendest voltidest, et oleks aimu, mida sa silmas pead?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega neid “brändipükse” a la Boss, Hilfiger, Levi’s tehakse ka Vietnamis ja Kamdozas…enamasti

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jälgi siis järgmine kord teksade istuvust jalas, kui ringi liigud, risti volte kisuvad.

Osta endale õige lõige ja suurus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega neid “brändipükse” a la Boss, Hilfiger, Levi’s tehakse ka Vietnamis ja Kamdozas…enamasti

Nii? Materjal ja kvaliteet on see, mis on tähtis, mitte riik, kus neid toodetakse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kergelt ülekaaluline ja paksude kintsudega, seega enamus teksaseid mulle ei sobi. Zarast vüi muudest odavbrändidest pole mõtet vaadatagi, no ei istu kuidagi. Viimased 2 paari olen Leviseid ostnud, täpselt sama mudel ja number, aga vanad istuvad palju paremini. Kannan vanu ainult maale minnes või sarnastes oludes, sest on liiga kulunud et inimeste sekka minna. Mustangid on mul ka hästi istunud, aga Mustangi poodi enam pole ja ma ei tea, kas keegi neid üldse veel eestis müüb. Ükskord läksin kaubamaja teksaosakonda ja proovisin läbi mitu paari, mis müüja mulle kirjelduse järgi tõi. Lõpuks viis teise osakonda üjhe teise brandi juurde, et ilmselt see võiks sobida. Sobiski, aga kui mõned aastad hiljem uusi sarnaseid ostma läksin, siis enam sobivat ei leidnud (nimi hetkel ei meenu, midagi C tähega võis olla). Mulle sobivad teksad maksavad kõik ligi 100 eurot, aga ma kanna neid siis ka tavaliselt igapäevaselt kuni täiesti läbi kuluvad.

Lapsele, kes on sale ja pikk (praegu 190+) olen ostnud teksaseid ka näiteks New Yorkerist, seal on suhteliselt suur pikkuste valik ja 100 eurot ma kasvava lapse pükste peale ei tahaks kulutada. Need on kõik vähemalt aasta igapäevast kandmist välja kannatanud ja on pigem lühikeseks jäänud kui kusagilt kulunud vms. Seega kui ma oleks standardse kehaehitusega, siis julgeks ka endale sealt pükse osta, seal on selliseid odavpüksi välimusega kui ka täiesti klassikalise välimusega pükse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olen saanud ülihead teksad bershka meestepoolelt. esmapilgul tundub enamik seal kalts, aga teksad mulle sobivad. pese või iga päev. hoiavad vormi, head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesed korra ja ongi lotakad, vormist väljas, värv tuhmunud..

1 korra pesemise peale? Ja puuvillased (teksa)riided lähevad esimeses pesus VÄIKSEMAKS, mitte ei veni välja (nt ka tekikottidega on seda tähtis teada).

raske on leida norm teksasid, mis ei vea risti volte sisse, ei kotita, istuvad hargivahel kenasti.

Et siis niisugused on teksad sinu jalas, need “risti voldid”? (ja see on veel reklaampilt, kes ostab selle peale ometi…)

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka teksastega koguaeg mingi jama. Ja ma ostan ainult Hilfigeri teksaseid, sest need on kõige mugavamad ja paremini istuvad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas pesete musti teksaseid? Pesemiseks pööran küll tagurpidi, aga ikka kaotavad värvi. Millise programmi ja kuumusega pesete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas pesete musti teksaseid? Pesemiseks pööran küll tagurpidi, aga ikka kaotavad värvi. Millise programmi ja kuumusega pesete?

https://annestiil.delfi.ee/artikkel/93855283/puust-ja-punaseks-kui-tihti-ja-kuidas-peaks-teksaseid-pesema-et-need-kaua-ilusad-pusiksid

https://naine.postimees.ee/6953748/kuidas-ja-millega-teksapukse-pesta-et-tuhmumist-valtida

Ka kõik järgmised googeldatud artiklid soovitvad pesta võimalikult harva, masina asemel hoopis käsitsi ja külma või suht jaheda veega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka kõik järgmised googeldatud artiklid soovitvad pesta võimalikult harva, masina asemel hoopis käsitsi ja külma või suht jaheda veega.

Ma parem ostan neid teksaseid sagedamini, kui et hakkan selliseid asju käsitsi pesema. Juudas, kuidas see veel välja näeb, kui palju selleks loputusvett võiks kuluda? Kus ja kui kaua ma neid vettnirisevaid pükse kuivatan, kui ma elan linnas väikeses korteris? Olgem oma soovitustega siiski tänapäevas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka kõik järgmised googeldatud artiklid soovitvad pesta võimalikult harva, masina asemel hoopis käsitsi ja külma või suht jaheda veega.

Ma parem ostan neid teksaseid sagedamini, kui et hakkan selliseid asju käsitsi pesema. Juudas, kuidas see veel välja näeb, kui palju selleks loputusvett võiks kuluda? Kus ja kui kaua ma neid vettnirisevaid pükse kuivatan, kui ma elan linnas väikeses korteris? Olgem oma soovitustega siiski tänapäevas.

Kampsuneid pesed ka tavaprogrammi ja kuivatiga?

On täiesti olemas kaasaja leiutused nagu pesukott ja masina käsipesuprogramm. Kuivatada saab kas või vanni ääre peal või üle dušikardinatoru visates. Arvestades kui harva oleks õige teksasid pesta, ei ole see väga keeruline katsumus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häid ja odavaid teksapükse saab järgmiselt lingilt

Naiste Tumesinised Metersbonwe Teksapüksid • Happyfamly.ee

 

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Ilu Kvaliteetsete teksapükste otsingul