Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Lahkuminek.

Postitas:
Kägu

Tere

 

Mul on ees ootamas väga raske lahkuminek, kuidas selle valuga küll toime tulla ? 🙁

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teed otsuse, et lähed oma eluga edasi ja ei ela minevikus ja selles, et mis on katki, vaid tulevikus ja selles, mida täna oma tulevas elu heaks teha saad.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderdades!

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on raske lahutus siis see on nagu surm ja lein, raske on, aga elu läheb edasi ja mingi aja pärast parem. Lihtsalt tugev olla, mõtteid eemale viia, olla tegus ja teada, et mingi aeg läheb kõik paremaks.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teed otsuse, et lähed oma eluga edasi ja ei ela minevikus ja selles, et mis on katki, vaid tulevikus ja selles, mida täna oma tulevas elu heaks teha saad.

Sellest pole absoluutselt abi, mida sina siin soovitad. Kõik tunded tuleb justnimelt läbi tunda ja läbi elada, mitte alla suruda. Muidu rikud oma tuleviku ära, kui seda ei tee.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

raske lahkuminek

Mis selle siis nii raskeks ja keeruliseks teeb?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aainult aeg. Esimene lahkuminekuaastapäev tuleb väga valus, aga ülejäänud lähevad kergemalt. Muster on sisse tallatud, mustrit vaja edaspidi muuta, uued traditsioonid luua.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mul on ees ootamas väga raske lahkuminek, kuidas selle valuga küll toime tulla ? ????

Kas selgus, et see Soomes elav majaga mees on ikka päriselt ka suhtes? Tunnistas üles?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, nagu eelpool öeldud, siis ainult aeg teeb asjad lihtsamaks. Esimene aasta on kõige raskem, sest kogu aeg mõtled tagasi, et “aga samal ajal aasta tagasi, olime jõuludel koos” jms. Aitab, kui need sündmused või traditsioonid uutega “üle salvestada”. Tore on ka, kui sõbrad või pere toeks on, ning nendega rääkida saad.

Ma poleks seda uskunud, aga nüüd aastaid hiljem, olen õnnelik, et see valus otsus tehtud sai, ja kokkuvõttes oleme eraldi õnnelikumad kui kunagi koos. Vihast leppimiseni jõudmine võttis aga aastaid aega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, nagu eelpool öeldud, siis ainult aeg teeb asjad lihtsamaks. Esimene aasta on kõige raskem, sest kogu aeg mõtled tagasi, et “aga samal ajal aasta tagasi, olime jõuludel koos” jms. Aitab, kui need sündmused või traditsioonid uutega “üle salvestada”. Tore on ka, kui sõbrad või pere toeks on, ning nendega rääkida saad.

Ma poleks seda uskunud, aga nüüd aastaid hiljem, olen õnnelik, et see valus otsus tehtud sai, ja kokkuvõttes oleme eraldi õnnelikumad kui kunagi koos. Vihast leppimiseni jõudmine võttis aga aastaid aega.

Pole vihast ja solvumisest siiani üle saanud. Vahel olen terve päeva vihane, vahel ei tule meeldegi see suhe. Kõigun niimoodi ükskõiksuse ja emotsionaalsuse vahel. Õnnetundeni, et mul seda suhet enam pole, pole veel jõudnud. Tundub, et kunagi on ka see võimalik. Rääkinud olen palju. Viimasel ajal isegi usun, et suudan luua ka uue ja õnneliku suhte.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean , et selles olukorras on väga kerge nõu anda aga selle sees olla hoopis midagi muud.

Olime koos 7-aastat , võin öelda ,et nii palju pole üheski kooselus endast andnud. Lahkuminek mehe algatusel ja tean see lõplik. Mulle tundub , et suurt rolli mängisid ka tema sõbrad selles. Parimad 3 sõpra jäid ka nüüd vallaliseks ja tehti juba plaane kuhu reisida , kes kus keda sebib.

Hetkel põen veel raskelt Koroonat ja siis nüüd veel see 🙁 enne Jõule.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olime koos 7-aastat , võin öelda ,et nii palju pole üheski kooselus endast andnud. Lahkuminek mehe algatusel ja tean see lõplik.

Kel juba varemalt kooselud lörri läinud, see peaks ju karastunud olema. Ostad uue kalli ratta. Oled uhkusest lõhki minemas. Näed suurt koera, vajutad pedaalid põhja. Kett tuleb maha. Oled jännis ja kaitsetu. Asi siiski laheneb. Aga edaspidi tead, et ei tohi seda riista enam usaldada. Võib alt vedada. Nii ka kooseludes võib kett maha tulla

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean , et selles olukorras on väga kerge nõu anda aga selle sees olla hoopis midagi muud.

Olime koos 7-aastat , võin öelda ,et nii palju pole üheski kooselus endast andnud. Lahkuminek mehe algatusel ja tean see lõplik. Mulle tundub , et suurt rolli mängisid ka tema sõbrad selles. Parimad 3 sõpra jäid ka nüüd vallaliseks ja tehti juba plaane kuhu reisida , kes kus keda sebib.

Hetkel põen veel raskelt Koroonat ja siis nüüd veel see ???? enne Jõule.

Mul on kahju, aga sa oled tugev Eesti naine – sind need asjad ei murra. Lisaks sa oled palju paremat väät, kui mingit jobu, kes teeb oma valikuid sõprade järgi. Sellise peale ei saa never kindel olla. Seega, jumal tänatud, et s*tast lahti said.

Mina tegin kolm aastat tagasi selle kõik läbi. Tõesti, esimene aasta oli raske. Ma juba kahtlustasin, et ma ei saagi sellest töllist üle. Aga mida arg edasi, seda vähemaks valu läheb.
Nüüd olen ma teise mehega kihlatud ja plaanime ühist last. Ma olen väga õnnelik, et see töll mu maha jättis – ma sain võimaluse leida enda kõrvale kellegi, kes sobib mulle paremini.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mul on ees ootamas väga raske lahkuminek, kuidas selle valuga küll toime tulla ? ????

Ela selles usus, et peale rasket lahkuminekut, mis Sind kurnab ja musta auku viib ning täielikult laostab (ka majanduslikult kõigutab), ootab Sind paari aasta pärast kohtumine üksiku, vaba mehega, kes võtab Su oma ellu, juhul kui Sa oled tervenenud ja taastunud. Kui oled oma argipäeva korda seadnud ja paika loksutanud- siis ootab Sind ees suur õnn.  Ela nüüd nende päevade nimel. Pole suuremat väärtust kui nahahoidjast mees, kes ainult mugavat ja rahulikku elu otsib. Ta tuleb lõpuks, kui Sa oled tingimused täitnud.

 

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh toetuse eest.

Hetkel olen nädalaga 7kg kaotanud. Ilma pisarateta ei möödu ükski päev. Mis kõige valusam, tal kõik väga hästi, sööb/naerab/magab hästi.

Kolisin tütre tuppa , ei suuda tema nägu näha.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh toetuse eest.

Hetkel olen nädalaga 7kg kaotanud. Ilma pisarateta ei möödu ükski päev. Mis kõige valusam, tal kõik väga hästi, sööb/naerab/magab hästi.

Kolisin tütre tuppa , ei suuda tema nägu näha.

Ma tean seda tunnet, kui sa ise tunned end nii halvasti ja see teine pool kergusega oma elu jätkab. See tundub nii ebaaus.

Kõige tähtsam on see, et sa enda heaolu praegu ei unusta. Ürita korrapäraselt süüa, sest su keha vajab seda, et sa tema eest hoolitseksid, isegi kui hing on haige. Käi iga päev väljas jalutamas või jooksmas – ja võta tütar ka kaasa.

Saan ma õigesti aru, et see kellest lahku mindi, elab veel teiega? See teeb asju veelgi raskemaks, sest tegelikult on emotsionaalselt lihtsam kontaktid endise paarilisega miinimumi viia, nii vähe, kui laste pärast vajalik. Sotsiaalmeedias pole tarvis üksteist jälgida, sest siis jääbki mulje, et sina oled üksinda õnnetu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elame koos veel jah, ei tea kui kaua veel.  Ta ütles vaid, et suhtel lõpp ja tuleb vaadata kuidas edasi ja kooselu peab lõppema.

Hea meelega läheks jalutama või leiaks kuidagi jõudu end voodist püsti ajada aga palavik veel kõrge ja kõik liigesed valutavad. Peale sellist olukorda nüüd iiveldab igapäev, süüa ei suuda ja vett on ka raske juua. Kui raske see kõik ikka on 🙁

Kõige lähedasem inimene lõi noa selga. Mis kõige kummalisem, et käitub nii nagu mina olen midagi teinud. Tema käitumine ja suhtlus minuga on nii üleolev, nii külm ja halastamatu.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige lähedasem inimene lõi noa selga. Mis kõige kummalisem, et käitub nii nagu mina olen midagi teinud. Tema käitumine ja suhtlus minuga on nii üleolev, nii külm ja halastamatu.

Palun ole aus ja aval. Kui juba nimetuna, aga siiski nii isikliku teemaga välja tulid, siis kas tõesti üldse ei aima, mis on sinu mehe nii vastiku käitumise põhjused? Kui ise nii mõistev inimene oled, kuda siis sellise alatu ahviga kokku said ja nii kaua koos elasid. Kirjutad oma murtud lillekese kurbtusest pisaraid kiskuvaid jupikesi. Kõik kiidavad aina takka. Aga mina ei usu kohe, et tuli ja vasi senikaua koos elasid kuni tuli vee kuivaks kõrvetas. Ole nüüd tubli ja püüa kirjutada, mis ja miks temas muutused toimusid. Kuda lambist? saab üks normaalne abielu nii kulgeda? Halamise asemel paluks peatuda ka oma möödalaskmistel. Kusjuures need peaksid väga kaalukad olema

+5
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõige lähedasem inimene lõi noa selga. Mis kõige kummalisem, et käitub nii nagu mina olen midagi teinud. Tema käitumine ja suhtlus minuga on nii üleolev, nii külm ja halastamatu.

Väga tihti hakkavad nii käituma mehed, kes on uue leidnud. Ise saavad ka aru, et käituvad halvasti, siis hakkavad hoopis petetut süüdistama, sest ega endale ju tunnistada ei saa, et ise on mölakad. Igasugu dokumetnaalseriaalegi sel teemal tehtud, kuidas petturid kaksavad selle petetu üldse maha mingil ajal, sest tundub, et just tema on see, kes muidu ideaalse elu ära rikub.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub küll lörri läinud enesekehtestamisena. Lõpeb see nii nagu teistelgi see on lõppenud, pisarate ja töllitamisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tihti hakkavad nii käituma mehed, kes on uue leidnud. Ise saavad ka aru, et käituvad halvasti, siis hakkavad hoopis petetut süüdistama, sest ega endale ju tunnistada ei saa, et ise on mölakad. Igasugu dokumetnaalseriaalegi sel teemal tehtud, kuidas petturid kaksavad selle petetu üldse maha mingil ajal, sest tundub, et just tema on see, kes muidu ideaalse elu ära rikub.

Ei ole võimatu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige lähedasem inimene lõi noa selga. Mis kõige kummalisem, et käitub nii nagu mina olen midagi teinud. Tema käitumine ja suhtlus minuga on nii üleolev, nii külm ja halastamatu.

[/quote]

Ära üle dramatiseeri. Mees ole aus ja ütles, et ei näe sellel suhtel tulevikku ja soovib kooselu lõpetada. See pole noa selga löömine. Sa ei saagi eeldada, et mees, kes sinuga suhet ei soovi, käiks ja nunnutaks ümber sinu.

Keskendu paranemisele ja looda et teised haigeks ei jää. Kui tervis tagasi, siis arutage läbi, kuidas edasi. Kelle elamine, kes kolib välja jms.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära üle dramatiseeri. Mees ole aus ja ütles, et ei näe sellel suhtel tulevikku ja soovib kooselu lõpetada. See pole noa selga löömine. Sa ei saagi eeldada, et mees, kes sinuga suhet ei soovi, käiks ja nunnutaks ümber sinu.

Keskendu paranemisele ja looda et teised haigeks ei jää. Kui tervis tagasi, siis arutage läbi, kuidas edasi. Kelle elamine, kes kolib välja jms.

[/quote]
Ma arvan, et on natukene vale öelda sellises seisundis inimesele, et ta dramatiseerib üle. Lahkuminek ongi tihti shokk, mistõttu teemaalgatajale tundubki see noa selga löömisena. Lisaks sellele teeb ta olemise halvemaks see, et ta on haige.

Kui palju on inimesi, kes on suutnud sellistel rasketel hetkedel emotsioonid kõrvale heita? Ma pean ennast üsna ratsionaalseks inimeseks, ja mul on ka piinlik, kuidas ma lahku minnes käitusin. Sellest aru saab aga alles siis, kui olukord pole enam värske ning kõik on enda peas läbi seeditud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige lähedasem inimene lõi noa selga. Mis kõige kummalisem, et käitub nii nagu mina olen midagi teinud. Tema käitumine ja suhtlus minuga on nii üleolev, nii külm ja halastamatu.

Palun ole aus ja aval. Kui juba nimetuna, aga siiski nii isikliku teemaga välja tulid, siis kas tõesti üldse ei aima, mis on sinu mehe nii vastiku käitumise põhjused? Kui ise nii mõistev inimene oled, kuda siis sellise alatu ahviga kokku said ja nii kaua koos elasid. Kirjutad oma murtud lillekese kurbtusest pisaraid kiskuvaid jupikesi. Kõik kiidavad aina takka. Aga mina ei usu kohe, et tuli ja vasi senikaua koos elasid kuni tuli vee kuivaks kõrvetas. Ole nüüd tubli ja püüa kirjutada, mis ja miks temas muutused toimusid. Kuda lambist? saab üks normaalne abielu nii kulgeda? Halamise asemel paluks peatuda ka oma möödalaskmistel. Kusjuures need peaksid väga kaalukad olema

Neid inimesi, kes lahku lähevad, on sama palju kui neid, kes lahku ei lähe. Niisamuti on põhjused lahkuminekuks erinevad. Tagantjärele saad aru, et võib-olla asi polnudki selles, et tööd nii palju oli, et tööpäevad hilisõhtusse venisid, samal ajal kui sina oma tööka kaasa üle uhke olid.

Lisaks. Normaalse käitumiskavaga täiskasvanud inimene ei käitu teise inimesega üleolevalt ja vastikult, isegi kui see inimene temaga nii käitus. Eriti aga kui see inimene tema laste ema on või temaga aastaid koos on oldud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutav oleks elada ühe katuse all inimesega, kes peab armukest ja ütleb, et läksime lahku. Mina seda välja ei kannataks ja muudaks tema elu ka väljakannatamatuks, kui kuhugi minna ei oleks ja tema ka ära ei läheks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige lähedasem inimene lõi noa selga. Mis kõige kummalisem, et käitub nii nagu mina olen midagi teinud. Tema käitumine ja suhtlus minuga on nii üleolev, nii külm ja halastamatu.

Ära üle dramatiseeri. Mees ole aus ja ütles, et ei näe sellel suhtel tulevikku ja soovib kooselu lõpetada. See pole noa selga löömine. Sa ei saagi eeldada, et mees, kes sinuga suhet ei soovi, käiks ja nunnutaks ümber sinu.

Keskendu paranemisele ja looda et teised haigeks ei jää. Kui tervis tagasi, siis arutage läbi, kuidas edasi. Kelle elamine, kes kolib välja jms.

[/quote]
Jah, oli aus ja ütles. Veelgi ausam oleks ka tegutseda ja kiiremas korras välja kolida, mitte jääda justkui irvituseks määramata ajaks naisele kaela peale.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii imelik, et te kõik siin nii tõsiselt sellele kasutajale vastate. Kasutaja Mpaat on terve pereelu paksult täis kirjutanud oma pereelust.

Ühes teemas ta uurib, mida jõuluks kinkida oma 48-aastasele armastatule.

Teises teemas kurdab, kuidas tema Soomes elaval mehel on kirjaarmuke nimega Samatha Jones. Ja, kui mees on “Eeeesti” tulemas, siis plaanib selle Samanthaga kohtuda. Küsib: Kas usuksite, et nad kirjutavad niisama ja petta ei kavatse?

Järgmises teemas räägib, et praegu on ta mehega jõulupuhkust veetmas, aga mees on paha. On vaimselt vägivaldne, joob päevade kaupa ja sõimab.

Eelmine mees jättis ta koos lastega maha. Selle eest vihkab lisaks mehele ka oma eksämma, kes on oma poega halvasti kasvatanud.

Järgmises teemas teavitab perekooli, et tema Soomes elav, maja omav mees on fb-s kellegi naisterahvaga suhtes. See naisterahvas pole mõistagi tema. Küsib: kellel veel nii?

Mõni aeg tagasi uuris, kuidas saaks Kaubamajja tööle minna. Millegipärast hakkas ta samas teemas teise isikuna iseendale vastama ja oma valikut kiitma.

Tony teema all kiidab poisi peret, et nood on rahaga õigesti käitunud.

Iga päev tuleb teemasid  kui varrukast ja üldjuhul puudutavad need ikka tema uut kallat, kes millegipärast kipub pahale teele libisema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii imelik, et te kõik siin nii tõsiselt sellele kasutajale vastate. Kasutaja Mpaat on terve pereelu paksult täis kirjutanud oma pereelust.

Mina näen siin kasutajanimesid anonüümsena näiteks, mul pole aimugi, mis teemaalgataja kasutajanimi on, või mitu teemat ta siia teinud on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii imelik, et te kõik siin nii tõsiselt sellele kasutajale vastate. Kasutaja Mpaat on terve pereelu paksult täis kirjutanud oma pereelust.

Mina näen siin kasutajanimesid anonüümsena näiteks, mul pole aimugi, mis teemaalgataja kasutajanimi on, või mitu teemat ta siia teinud on.

No ajaviite all ei olda ju anonüümsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii imelik, et te kõik siin nii tõsiselt sellele kasutajale vastate. Kasutaja Mpaat on terve pereelu paksult täis kirjutanud oma pereelust.

Mina näen siin kasutajanimesid anonüümsena näiteks, mul pole aimugi, mis teemaalgataja kasutajanimi on, või mitu teemat ta siia teinud on.

No ajaviite all ei olda ju anonüümsed.

Aga pereelu all on. Nii et mille põhjal ma selle järelduse peaks tegema, et teemaalgataja just see inimene on, kes pidevalt teemadega trollib?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek.