Esileht Pereelu ja suhted Lahutus ja sellega toimetulek …

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Lahutus ja sellega toimetulek …

Postitas:

Tere!
Tean,et on tulemas lahutus… Oleme koos olnud 18 aastat.Neist 10 abielus,nüüd aga on suhe juba aasta allamäge läinud.Meil on kaks last 13 12 aastased.No tegelt ,mees on viimasel ajal väga kuri ja õel minu vastu.On hakanud ka rohkem jooma ,tean,et tal on keegi teine .On ka vahest mind terroriseerinud ja ka minu vastu käsi kasutanud.
Küsingi kuidas teie olete oma lahutuse üle elanud,ega kui ma vahest mõtlen on kahju ja teisipidi mõtlen kui läks nii siis läkski nii.Kas mul on sellist meest vaja…
Tean,et uut võimalust mul temaga pole…
Kui kaua teie oma lahutust üle elasite ja kuidas lapsed sellesse suhtusid.
Lapsed jäävad kindlalt minuga.
Info ja kogemused.
Olen 45 aastane.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 15:52; 30.10 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

läbikäidud teema. kõigil oli kergendus. lapsed ütlesid, et varem oleks võinud lahku minna. laste pärast pole mõtet kehvas suhtes olla, lapsed kannatavad selle pärast kõige rohkem.

ise leidsin poole aastaga uue kaaslase, kokku elama küll ei kiirustanud, lastega koos omavahel oli lihtsalt nii tore, küllap näed seda ise.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh!

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 15:52; 30.10 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Tean,et on tulemas lahutus… Oleme koos olnud 18 aastat.Neist 10 abielus,nüüd aga on suhe juba aasta allamäge läinud.Meil on kaks last 13 12 aastased.No tegelt ,mees on viimasel ajal väga kuri ja õel minu vastu.On hakanud ka rohkem jooma ,tean,et tal on keegi teine .On ka vahest mind terroriseerinud ja ka minu vastu käsi kasutanud.

Küsingi kuidas teie olete oma lahutuse üle elanud,ega kui ma vahest mõtlen on kahju ja teisipidi mõtlen kui läks nii siis läkski nii.Kas mul on sellist meest vaja…

Tean,et uut võimalust mul temaga pole…

Kui kaua teie oma lahutust üle elasite ja kuidas lapsed sellesse suhtusid.

Lapsed jäävad kindlalt minuga.

Info ja kogemused.

Olen 45 aastane.

Mul oli üsna samasugune lugu, ainult et abielus olime kauem ja mees vägivaldseks ei muutunud.
Alguses olin küll kurb, aga surusin laste pärast selle tunde alla. Päris kähku sain aru, et elu läks hoopis paremaks, nii mul kui lastel. Mehel ka tegelikult.
Kui eksmees peaks täna tulema jutuga, et hakkame uuesti paari, siis ma jookseks karjudes metsa, ei taha, ilma temata on ikka päris hea.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta sulle juba kallale tuleb, siis on viimane aeg põgeneda. Siin pole enam midagi arutada. Null lugupidamist naise suhtes, miks sellisega koos olla?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutuse psühholoogilisest poolest saad üle kiiremini kui sa praegu arvad. Kui aga mees hakkab rahaga jebima ja sa pead lastega närutama ja kohtusse minema, et sentide eest võidelda (eeldusel, et sa ise ei suuda üksinda kolme suud normaalselt toita), siis see piin muidugi kestab veel aastaid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ligi kuus aastat möödas ja ikka pole veel päris üle saanud. Meest tagasi ei igatse, aga kogu see kärgperendus jne on vastik. Lapsega kahekesi on hea olla, aga kurb on vaadata, kuidas maailma parimast isast sai aina rohkem eemalduv pühapäevaisa. Ajutisi suhteid on olnud, aga uut suurt armastust pole tulnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 08:21; 02.11 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ligi kuus aastat möödas ja ikka pole veel päris üle saanud. Meest tagasi ei igatse, aga kogu see kärgperendus jne on vastik. Lapsega kahekesi on hea olla, aga kurb on vaadata, kuidas maailma parimast isast sai aina rohkem eemalduv pühapäevaisa. Ajutisi suhteid on olnud, aga uut suurt armastust pole tulnud.

Kärgperendus on vastik küll, ilmselt kõigi osapoolt poolt vaadatuna on.
Sinu jaoks, sest laps on sisuliselt isa kaotanud ja sul puudub võimalus lapse isa peale loota.
Lapse isal on uus naine? Siis ilmselt ka tema jaoks, ei taha ükski naine naljalt võõrast last oma koju.
Lapse isa jaoks. Surve mitmelt poolt.
Lapse jaoks, kellel puudub normaalne elu perekonna näol ja kelle ellu ei ole hetkel veel tekkinud uut isakandidaati (usu, kui laps näeb, et nn pärisisa teda ei taha, on ta võimeline ema uue mehe võrdlemisi lihtsalt omaks võtma).
Tulevikus ka sinu uue mehe jaoks, kes ei saa alustada elu nullist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On hakanud ka rohkem jooma, tean, et tal on keegi teine. On ka vahest mind terroriseerinud ja ka minu vastu käsi kasutanud.

Eriti “tore” mehekandidaat sellele kellelegi teisele..
Ole õnnelik, et lahti saad. Tõsiselt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Tean,et on tulemas lahutus… Oleme koos olnud 18 aastat.Neist 10 abielus,nüüd aga on suhe juba aasta allamäge läinud.Meil on kaks last 13 12 aastased.No tegelt ,mees on viimasel ajal väga kuri ja õel minu vastu.On hakanud ka rohkem jooma ,tean,et tal on keegi teine .On ka vahest mind terroriseerinud ja ka minu vastu käsi kasutanud.

Küsingi kuidas teie olete oma lahutuse üle elanud,ega kui ma vahest mõtlen on kahju ja teisipidi mõtlen kui läks nii siis läkski nii.Kas mul on sellist meest vaja…

Tean,et uut võimalust mul temaga pole…

Kui kaua teie oma lahutust üle elasite ja kuidas lapsed sellesse suhtusid.

Lapsed jäävad kindlalt minuga.

Info ja kogemused.

Olen 45 aastane.

Mida sa küsid? Et kuidas tulla toime kui sind enam ei peksta, sind ei mõnitata, sinuga ei käituta halvasti? Tõsiselt küsid, et ei suuda sellega toime tulla? Siis tuleks otsida abi arstidelt, ilmselt on psühhiaatrit vaja.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutuse psühholoogilisest poolest saad üle kiiremini kui sa praegu arvad. Kui aga mees hakkab rahaga jebima ja sa pead lastega närutama ja kohtusse minema, et sentide eest võidelda (eeldusel, et sa ise ei suuda üksinda kolme suud normaalselt toita), siis see piin muidugi kestab veel aastaid.

Samas võib pärast lahutust näruselt käituv mees aidata sellest emotsionaalsest raskusest palju rutem üle saada, kui kenasti käituva mehe puhul saadaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui joob ja kallale tuleb, siis peaks siht selge olema. Lahkuminek ainuõige. Ülesaamine lahutusest võtab kindlasti mingi aja, sest oled senise eluga nii või teisiti harjunud, ja uus elu alles peab omaseks saama. Ära harju valuga, mida see mees sulle teeb,

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sitast mehest saad üle aasta-paariga. Hullem oleks see, kui mees on ideaalne abikaasa ja isa, peres on sinu teada kõik parimas korras ja siis ühel päeval ta lihtsalt tuleb ja teatab, et nüüd on kõik läbi (minu õel 6-7 aastat tagasi sedasi juhtus ja minu hinnangul ta üle saanud ei ole).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sitast mehest saad üle aasta-paariga. Hullem oleks see, kui mees on ideaalne abikaasa ja isa, peres on sinu teada kõik parimas korras ja siis ühel päeval ta lihtsalt tuleb ja teatab, et nüüd on kõik läbi (minu õel 6-7 aastat tagasi sedasi juhtus ja minu hinnangul ta üle saanud ei ole).

Jumala õige. Mina polegi sellepärast üle saanud, et mees oli väga hea. Elu ideaalne ja siis mees tuleb ja teatab lambist, et leidsin uue.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 08:21; 02.11 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aeg parandab kõik haavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahutus ja sellega toimetulek …