Esileht Ilu ja tervis Langetame 10 kg

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Langetame 10 kg

Postitas:

Hei hopsti. Kellel veel plaanis 10kg kaotada- teeme seda koos 🙂 Kuidas kaalu langetate?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 12:10; 05.09 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

AUTOR: minul on pikkust 163 cm ja kaal hetkel 73 kg 11 kg olen juba 3 kuuga maha saanud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 12:10; 05.09 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Võtaksin kampa. Päris 10kg ehk ei tahakski kaotada, kuid 7kg kaotaks küll. Olen 166cm pikk ja hetkel 69kg raske. Alla olen võtnud 16kg ning nüüd need viimased kilod on rasked kaduma.

Jälgin hoolega toitumist ning treenin umbes 4 korda nädalas. Nüüd suvel läksid nii trenn kui toitumine natuke käest ära, kuid nüüd olen uue hooga alustamas.

Ja vanus on 29 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võtaks ka kampa, 175/76,5 plaanin maha saada 69 peale. Hakkan tänasest vähem sööma, proovin veel väljas ujumas käia kuni ilmad lubavad ja alustan tunniajaseid jalutusringe 3x nädalas. Vanus 50.
Võtan rahulikult, olen rahul kui detsembri alguseks olen normis 🙂

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hopsti! Päikest!

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käsi! Just 10 kg ongi liiast 🙂
43 a
173 cm
80 kg
Viis kilo on kenasti seljatatud. Jälgin mida suhu topin, toitun teadlikumalt, metsas kiirkõnd 5-7 korda nädalas, joon vett rohkem jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka u 10 kg üle – 176 cm ja 80 kg (48a)

umbes 5-6 kg võtsin möödunud aastal vaikselt maha, aga siis jäi kaal kuskil 78-79 juures seisma. mingeid radikaalseid dieete pole pidanud, kuid samas pole ka toitumise arvelt eriti kuskile liikuda, sest nt magusaid jooke ja lisatud suhkrut pole ma juba aastaid tarbinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kõige paremini toimiv tegevus on iga päev ca 10 min treening. Teen tööl lõunapausi ajal. Otsin youtubest 10-15 min workout ja iga päev teen midagi. Mõni päev mõtlen ise kava endale. Kõige tähtsam, et ükski päev ei jää vahele. Kui tööl ei jõua, teen õhtul kodus.
10-15 min on paras aeg, mis hoiab ainevahetuse korralikult töös. Muud trenni, jooksu teen ka kui aega on. Väikeste laste ja töö kõrvalt ei ole eriti kerge end ekstra trenni viia, aga 10-15 min ikka leiab iga päev.
Toitun enam-vähem, peamine, mida jälgin on toidukogused.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 10:17; 07.09 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Mina tulen ka kampa. Tehke palun üks korralik tabel, kuhu saaks siis iga nädal andmed kirja panna. Mina olen ilmselt siis siin kõige kogukam ja ehk ka kõige vanem, seda viimast muidugi ei tea. Kaal on 89,5 kg ja pikkus 171 cm Käin niiöelda kuuekümnendaid. 40-42-aastaselt kaalusin 80-82 kilo ja sooviks sinna tagasi jõuda. Olen olnud üsna suures ülekaalus, praeguse seisuga on oma 30 kg. kadunud aga umbes 8-10 kg. sooviks veel kaotada. Proovin süüa 1400 kcal päevas ja liikuda iga päev 15-20 minutit. Põlvevalu tõttu kiirkõndi teha ei saa, seega liigun aeglaselt. Ehk paneks mingi eesmärgi samuti kirja, siis on kuhu püüelda. Minu soov on olla 23.12.2018 84 kilo.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 07:50; 10.09 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kõige paremini toimiv tegevus on iga päev ca 10 min treening. Teen tööl lõunapausi ajal. Otsin youtubest 10-15 min workout ja iga päev teen midagi. Mõni päev mõtlen ise kava endale. Kõige tähtsam, et ükski päev ei jää vahele. Kui tööl ei jõua, teen õhtul kodus.

10-15 min on paras aeg, mis hoiab ainevahetuse korralikult töös. Muud trenni, jooksu teen ka kui aega on. Väikeste laste ja töö kõrvalt ei ole eriti kerge end ekstra trenni viia, aga 10-15 min ikka leiab iga päev.

Toitun enam-vähem, peamine, mida jälgin on toidukogused.

See on huvitav soovitus, räägi veidi lähemalt sellest 10 minuti trennist!
Kuidas sa täpselt tunned selle mõjusid, kas ainult enesetundele-ainevahetusele või välimusele-lihastele ka? Kui kaua seda teinud oled ja milliseid erinevusi näed varasemaga, kuidas/mida mõjutanud on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 minuti trennist. See ikka välimusele-lihastele ka. Esimese nädalaga on juba natuke tulemusi näha ja see motiveerib kõvasti. Esimene asi, mida tähele panin oli sangade vähenemine. Püksid hakkasid paremini jalas istuma. Kuu aega olen praeguseks teinud ja väga rahul, silmaga näha, et keha on ilusamaks muutunud.
Idee sain sellelt lehelt https://www.sharnyandjulius.fit/mum?gclid=CjwKCAjwoMPcBRAWEiwAiAqZhwiNDs-xyIdQ8C2k-A_aKj0f7_T9svPi5xlQNzzU-5FAJ-yi-IjMURoCO3EQAvD_BwE Ma ei liitunud sellega, lihtsalt kasutasin sama ideed ning leian ise omale harjutused. Youtube on neid 10-15 min workoute täis.

Toitumise koha pealt kõige hullem asi oli rasvad+suhkur kooslus. Näiteks jäätis. Või pärast tummist einet magusa söömine.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 10:17; 07.09 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hopsti! Päikest!

Tahtsin just sama kirjutada 😀

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei!
Hopsti-hopsti-hopsti!
Tuti-pluti!
Mina soovitav vähem õgida!

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks ka kaalu vähendada, aga praegune seis on pikkus 168cm ja kaal 97kg ja vanus 50+. Loomulikult on 10 kg vähe kaalulangetamiseks , aga kui sellegagi hakkama saaks oleks juba rõõmu väärt asi!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka tuleks kampa, aga keegi võiks tõesti teha googles sellise jagatava tabeli, kuhi siis näiteks iga nädal kaal kirja panna.
Omal hetkel vanust 45, pikkus 171 ja kaalu 69. Sooviks saada 62 kanti. Jälgin söömist, käin 5x nädalas vähemalt tund aega kõndimas. Proovin iga päev vähemalt 10tuhat sammu käia.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka! Olen 66kg, 160 cm. Regulaarset jõutrenni olen haiguse tõttu nagunii juba pikalt teinud, aga plaanin siis igasse päeva lisada kas 60 minutit kõndimist või pool tundi ellipsit/ujumist/ratast. Toitumist korrigeerin esialgu nii palju, et üritan süüa 3-4x päevas. Praegu kipub nii olema, et söön küll tervislikult, aga mõnel kiiremal päeval söön ainult õhtust, puhkepäeval tuleb jällegi mingeid snäkke vahele. Kokkuvõttes ei tea veel, kas mu eesmärk saab olema 56 või ikkagi kõrgem, sest kindlasti ei taha kaotada lihasmassi, aga paar kilo peki arvelt on kaotada küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 16:07; 17.09 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks ka kaalu vähendada, aga praegune seis on pikkus 168cm ja kaal 97kg ja vanus 50+. Loomulikult on 10 kg vähe kaalulangetamiseks , aga kui sellegagi hakkama saaks oleks juba rõõmu väärt asi!

Meie eas ei ole vähe. Siin ei arvestata üldse seda vanuselist koefitsienti. Olen uurinud teist riikide nn. tervislikku kaalu ja päris paljudes ei ole üldse nii, et kaal peaks olema pikkus -10 kg või siis võrdeline pikkusega ehk siis 168 pikkuse korral oleks tervislik kaal 68 kg ja alla selle. Nt. paari tabeli järgi tuleks selleks hoopis 78-83 kg, arvestades inimese vanust. Seega mina olen endale seadnud eesmärgi, et 171 pikkuse juures peaksin kaaluma alla 86 kilo ja siis oleksin igati tervislikus kaalus. EUs ilmselt on teised standardid, siis soovitakse, et kõik oleks piitspeenikesed aga tervise seisukohalt ei olegi see alati kõige parem. See 97 kg on muidugi veidi liig aga 10-12 kg langetada ja siis oleks juba igati tervislikus kaalus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 07:50; 10.09 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka! Olen 66kg, 160 cm. Regulaarset jõutrenni olen haiguse tõttu nagunii juba pikalt teinud, aga plaanin siis igasse päeva lisada kas 60 minutit kõndimist või pool tundi ellipsit/ujumist/ratast. Toitumist korrigeerin esialgu nii palju, et üritan süüa 3-4x päevas. Praegu kipub nii olema, et söön küll tervislikult, aga mõnel kiiremal päeval söön ainult õhtust, puhkepäeval tuleb jällegi mingeid snäkke vahele. Kokkuvõttes ei tea veel, kas mu eesmärk saab olema 56 või ikkagi kõrgem, sest kindlasti ei taha kaotada lihasmassi, aga paar kilo peki arvelt on kaotada küll.

Sama kägu olen. Kas keegi teine veel siin teemas jätkab? Mul selle nädala tulemus oli -700g, E-K ja R-L läks liikumisega plaanipäraselt, aga N ja P olid jube kiired ja jalutasin 60 minuti asemel 40… Toitumise osas veel hullem, lasin ikka sama rada, et vahepeal jäävad toidukorrad vahele kui kiire on ja samas ühel päeval isutas ja sõin jälle arutult. Mis seal ikka, kaalulanguse osas tegelikult niigi hästi, ei tahakski kiiremat langust, proovin sel nädalal uuesti ja paremini.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 16:07; 17.09 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on rohkem vaja. Olen 167 cm ja 88 kg. Riidesuurus on xl, varem oli m. Olen paks, sest söön palju ning ebatervislikult. Kui 10 kg maha saaks, motiveeriks see mind ka ülejäänut ette võtma. Ideaalis tahaks oma kaalul näha numbrit 59.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei!

Hopsti-hopsti-hopsti!

Tuti-pluti!

Mina soovitav vähem õgida!

9 inimesel juba puudub huumorieel 😀

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liituksin ka. Seni ei ole midagi teinud, alustaks aga kohe homme. Olen 50 a, 172 pikk ja kaal 73. Soovin jõuda 65-ni. Hetkel söön kõike, patustan saiatoodetega, joon veini, liigun suhteliselt vähe (paar korda nädalas rohkem, kõnnin – muud sporti ei tee). Arvan, et alustuseks võiks olla tervislikum toitumine – jätaks menüüst välja saiakesed, pitsad ja pastad; vähendaks veini ja limonaade, lisaks liikumist, hakkaks jooma vett (mida ma praktiliselt üldse ei tee).

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis Langetame 10 kg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.