Esileht Koolilaps laps on beibe

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: laps on beibe

Postitas:

Tervist, selline mure siis, et mu 13 aastane tütar on siuke beibe, et sure või ära. Tütrel on peika ka, kellega koos ta käib RINNAHOIDJAID VALIMAS. No issand küll. Minu meelest see poiss on ikka väga kahtlane. Koolis käib tütar miniseelikute ja nabasärkidega. Kannab igapäevaselt, 24-7 punast huulepulka. Mida teha?

+2
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.09 12:38; 17.09 13:36; 22.09 21:19; 22.09 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist, selline mure siis, et mu 13 aastane tütar on siuke beibe, et sure või ära. Tütrel on peika ka, kellega koos ta käib RINNAHOIDJAID VALIMAS. No issand küll. Minu meelest see poiss on ikka väga kahtlane. Koolis käib tütar miniseelikute ja nabasärkidega. Kannab igapäevaselt, 24-7 punast huulepulka. Mida teha?

Mida sa ikka enam teha saad. Minu jaoks on küsimus, et miks sa oled lasknud oma 13a lapsel mingeid peikasid pidada ja riietuda selliselt. Kes talle neid riideid ja punaseid huulepulkasid ostab, sina ise ju annad raha.

+32
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see peika on sama vana kui tüdruk ise, nii et selline semutsemine ja täiskasvanulike suhete kompimine alles, ma ei paanitseks. Selles vanuses esimesed peikad ju tekivadki. Ja koos rinnahoidjate valimine ei pruugi olla ohu märk, see tähendab, et on usaldus, vbl tutvusringkonnan noored nii koos hängivadki jne. Riietuse ja huulepulga suhtes aga pead tütrega ise rääkima, et provotseerivalt koolis riides käia ei maksa, iga asi omal ajal ja kohas.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 13:14; 18.09 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole sugugi see, kes igas teemas “liba” hõikaks… Aga no kuulge – see teema on ju ilmselge liba. Muidugi võib kellelgi kuskil päriselt selline probleem olla, aga siin on ju tekstki kirjutatud sel viisil, et saada kätte vastus: nagu ema ees, nõnda tütar järgi.

+23
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist, selline mure siis, et mu 13 aastane tütar on siuke beibe, et sure või ära. Tütrel on peika ka, kellega koos ta käib RINNAHOIDJAID VALIMAS. No issand küll. Minu meelest see poiss on ikka väga kahtlane. Koolis käib tütar miniseelikute ja nabasärkidega. Kannab igapäevaselt, 24-7 punast huulepulka. Mida teha?

Mida sa ikka enam teha saad. Minu jaoks on küsimus, et miks sa oled lasknud oma 13a lapsel mingeid peikasid pidada ja riietuda selliselt. Kes talle neid riideid ja punaseid huulepulkasid ostab, sina ise ju annad raha.

Kusjuures, ei anna mina. Tema peika teeb talle välja.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.09 12:38; 17.09 13:36; 22.09 21:19; 22.09 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole sugugi see, kes igas teemas “liba” hõikaks… Aga no kuulge – see teema on ju ilmselge liba. Muidugi võib kellelgi kuskil päriselt selline probleem olla, aga siin on ju tekstki kirjutatud sel viisil, et saada kätte vastus: nagu ema ees, nõnda tütar järgi.

Ja 24/7 huulepulgaga. Et siis öösel magades ka? Või on püsimeik tehtud? See ju eriti kallis…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolis lubatakse nabakat ja huulepulka?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

90ndate keskpaigas käisid enamus tüdrukuid niimoodi koolis, siis oli moes veel paksud triibud juustes ja terve nägu meiki täis, mitte ainult huulepulk. Selles mõttes pole hullu, kasvab välja.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 21:26; 18.09 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu teksti lugedes on ju selge, et tütre beibesus on geneetiline.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siuke beibe, et sure või ära.

Sellise kõnepruugi järgi võib arvata, et nagu ema nii ka tütar.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleksin mures, kui teismeline tüdruk juuksed ja kulmud nulli ajaks ja suu mustaks värviks, tanksaapaid kandma hakkaks. Olen ka selliseid linnapildis näinud. Kuniks seda ei juhtu, las olla.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 21:26; 18.09 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleksin mures, kui teismeline tüdruk juuksed ja kulmud nulli ajaks ja suu mustaks värviks, tanksaapaid kandma hakkaks. Olen ka selliseid linnapildis näinud. Kuniks seda ei juhtu, las olla.

Ei ole ka see midagi hullu. 25 a tagasi olin ma ise, juuksed roheliseks värvitud, needid-rõngad, tanksaapad, mustaks värvitud juuksed jne. Nüüd olen täiesti tavaline 40+ naine, no riietumisstiil on endiselt veidi rokilik, aga äärmustega ei viitsi enam tegeleda 😀 Nii et kui on nabapluusiga ja mukitud-värvitud tibid, siis peab ju neile ka vastukaal olema. Kasvavad lõpuks välja, leiavad kõigest sellest oma stiili, saavad täiskasvanuks. Mures oleks ma siis, kui noor inimene ei tahagi omaenda “mina” leida.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 13:14; 18.09 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole sugugi see, kes igas teemas “liba” hõikaks… Aga no kuulge – see teema on ju ilmselge liba. Muidugi võib kellelgi kuskil päriselt selline probleem olla, aga siin on ju tekstki kirjutatud sel viisil, et saada kätte vastus: nagu ema ees, nõnda tütar järgi.

ei, mu teema pole kohe üldse “liba”. Miks sa seda arvad? See on väga ebaaus minusuguste suhtes!!!!!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.09 12:38; 17.09 13:36; 22.09 21:19; 22.09 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu teksti lugedes on ju selge, et tütre beibesus on geneetiline.

KUIDAS SA JULGED, NOORDAAM? waaaaat

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.09 12:38; 17.09 13:36; 22.09 21:19; 22.09 21:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps laps on beibe