Esileht Väikelaps lapse higistamine, kristalldeodorant

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: lapse higistamine, kristalldeodorant

Postitas:

Mu 6-aastane laps on hakanud higistamisel eritama higilõhna. Oskab keegi öelda, kas lapsed võivad kasutada kristalldeodoranti, mis peaks olema lõhnatu ja kahjutu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 09:06; 27.05 09:07; 28.05 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole lastele deodoranti enne teismeiga andnud. Kui higilõhn küljes, siis pessu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu seitsmene ka higistab. lihtsalt peseme kaenlaaluseid kaks, vahest kolm korda päevas. ja vahetame pluusi. deodoranti ma nii väiksega veel ei kasuta. vanemad lapsed hakkasid deodokat kasutama 12-13 aastaselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 09:39; 26.05 17:10; 27.05 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu 6-aastane laps on hakanud higistamisel eritama higilõhna. Oskab keegi öelda, kas lapsed võivad kasutada kristalldeodoranti, mis peaks olema lõhnatu ja kahjutu?

Minu arust pole päris normaalne, et 6.aastasel on higihais. Minu 6.aastane laps ka higistab aga pole mingit higihaisu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kristalldeodorant ajab lõpuks sügelema. Mul endal hakkab lõpuks, ei soovita eriti. Lapse nahk on nii õrn ka. Panen ise endale lausa niisutavat kreemi alla, et oleks õrnem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu 6-aastane laps on hakanud higistamisel eritama higilõhna. Oskab keegi öelda, kas lapsed võivad kasutada kristalldeodoranti, mis peaks olema lõhnatu ja kahjutu?

Minu arust pole päris normaalne, et 6.aastasel on higihais. Minu 6.aastane laps ka higistab aga pole mingit higihaisu.

mismõttes pole normaalne? lapsed erinevad, erivanuses erietapid arengus. kui mul 9aastaselt päevad hakkasid, tembeldad sina mind ebanormaalseks?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 09:39; 26.05 17:10; 27.05 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 8-aastane kasutab küll. mingit jubedat haisu tal veel pole, aga kui pikad trennipäevad, on lähedalt nuusutades küll kerge higilõhn. kasutab ökopoe omasid, kristalldeodorant on kindlasti liiga karm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõtlegi, et määrin lapse igapäevaselt deodorandiga sisse, sest kodus saab alati vajadusel ära pesta, aga kui nt minna külla, eriti kui tulevad soojemad ilmad, siis pole just meeldiv, kui higihais käib üle pea.

Miks kristalldeodorant karm on? Ma arvasin, et see peaks just olema kõige looduslikum ja ei tee midagi halba. Ilma igasugu lisaaineteta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 09:06; 27.05 09:07; 28.05 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõtlegi, et määrin lapse igapäevaselt deodorandiga sisse, sest kodus saab alati vajadusel ära pesta, aga kui nt minna külla, eriti kui tulevad soojemad ilmad, siis pole just meeldiv, kui higihais käib üle pea.

Miks kristalldeodorant karm on? Ma arvasin, et see peaks just olema kõige looduslikum ja ei tee midagi halba. Ilma igasugu lisaaineteta.

ma kunagi proovisin enda peal kristalldeodoranti, mul ajas see metsikult sügelema ja kolmandal päeval tekkisid sellised ümarad munakesed naha alla.
ma ise, koos lastega lasutame nivea men sport rullon deodoranti, peaks 7aastase peale ka proovima 😛

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 09:39; 26.05 17:10; 27.05 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel hakkas ka 6selt higi vängelt haisema. Ehmatasin lausa ära. Käisime ka arstil ja tema ütles, et iga laps on erinev ja ju siis minu laps on arengust teistest ees. Nüüd 9saselt on tal kaenlaall ka juba üsna märgatav karvakasv olemas. Käitumise järgi võib õelda, et ilmselt on alganud puberteet ka juba.

Loomulikult kodus saab ennast pesta tihedamini. Aga lasteaias/koolis ju mitte. Lapsele võib higihais häbi tekitada ja kui sõbrad ka tunnevad- võib keegi midagi õelda.

Pealegi minu lapsel on peale pesemist juba tunni pärast higihais platsis.

Osta võimalikult leebed ja nahasõbralikud tooted, ise kristalldeodoranti kasutanud ei ole! Aga tänapäeval õnneks paljud tooted sobivad ka lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastajaid. Mina olen ise kristalldeodoranti kasutanud ilma igasuguste kõrvalnähtudeta ja kuna see on ju puhtalt looduslik mineraalsool, enamasti ka lõhnatu, siis arvasin, et see võiks sobida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 09:06; 27.05 09:07; 28.05 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tütrel hakkas ka umbes 6-aastaselt higilõhn tunda andma. Seitsmeselt hakkas leebemaid deodorante kasutama. Perearstile rääkisin ka lapse higistamisest, tema ei näinud probleemi.
Eks see märk kiirest arengust ole. Minu lapsel hakkasid päevad nt 9-aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kristalli võib proovida, kuid kui hakkab kuivatama-kihelema on ka looduslikke deodorante kreemkujul olemas nt https://purecosmetics.ee/toode/tilk-hold-me-deodorantkreem-30ml/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps lapse higistamine, kristalldeodorant