Esileht Väikelaps Lapse sünnimärkide eemaldamine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lapse sünnimärkide eemaldamine

Postitas:

On keegi lasknud lapsel eemaldada ja mis vanuses ? Kas kõik sai seejärel korda ?

Küsin, kuna lapsel on see kindlasti ees, sest tal mõni sünnimärk ohtlikus hõõrdumise kohas.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 22:11; 21.01 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära lase kergekäeliselt eemaldada lihtsalt oma hinnangu järgi. Ikka arst otsustab, kas vaja eemaldada. Mis kohad need siis on väikelapsel, mis nii ohtlikult hõõrdumise kohad on? Täiskasvanud naistel on tavalisel trinnahoidja paelte alune see ebamugav koht. Aga lapsel ei ole. Aluspükste kumm? ehk aitab hoopis pükste lõike vahetamisest?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil tehti uuring 12-aastasele, et on healoomuline. öeldi, et enne täiskasvanuks saamist ei lõigata, sest see kasvab veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 08:09; 21.01 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil tehti uuring 12-aastasele, et on healoomuline. öeldi, et enne täiskasvanuks saamist ei lõigata, sest see kasvab veel.

minu sünnimärgid kasvavad ka 30-selt veel. Mida varem ja väiksema suurusena ära lõigata, seda vähem ju õmblusi tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 22:11; 21.01 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On keegi lasknud lapsel eemaldada ja mis vanuses ? Kas kõik sai seejärel korda ?

Küsin, kuna lapsel on see kindlasti ees, sest tal mõni sünnimärk ohtlikus hõõrdumise kohas.

Lähed näitad arstile ette. Kui ikka on kohas, kus pidevalt ette jääb, küll siis ka lõigatakse.
Mida tähendab ‘kas kõik sai korda’? Kas hetkel pole siis kõik korras? Sünnimärgi eemaldamine on lihtne protseduur ja tehakse kohaliku tuimestusega, ei usu et oleks just suur tüsistuste oht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil tehti uuring 12-aastasele, et on healoomuline. öeldi, et enne täiskasvanuks saamist ei lõigata, sest see kasvab veel.

minu sünnimärgid kasvavad ka 30-selt veel. Mida varem ja väiksema suurusena ära lõigata, seda vähem ju õmblusi tuleb.

Noh, mina ütlesin edasi, mis kaks arsti mulle rääkisid (perearst ja nahaarst). Need armid või õmblused äkki venivadki hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 08:09; 21.01 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles arst, et see hõõrdumise asi on müüt ja nüüd öeldakse, et see pole põhjus eemaldamiseks. Erandiks kui on kõrge ja segab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arst pole öelnud, et peaks eemaldama, siis selle pärast, et kunagi äkki hakkab hõõruma kuskil, ei ole praegu küll vaja üle mõelda. Saan aru, et praegu ei hõõru veel midagi ja ükski sünnimärk viga pole saanud ega nahaarstile kahtlane ei tundu. Nii et eemaldamine pole kuidagi teemaks veel.

Sünnimärgi eemaldamine iseenesest ei ole keeruline protseduur, kohaliku tuimestusega, pärast paar päeva see koht tuikab, kuni haav paraneb. Aga kui pole otsest ohtu, kõik on korras praegu, siis lapseeas lihtsalt selle pärast, et äkki tulevikus hakkab hõõruma, ei hakka keegi sünnimärki eemaldama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Lapse sünnimärkide eemaldamine