Esileht Kodunurk Lapse uriini puhastamine laudpõrandalt

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Lapse uriini puhastamine laudpõrandalt

Postitas:

Kolisime korterisse, kus elas enne meid pere, kelle lapsel oli potitreening pooleli ja ühes toas on päris hull pissihais. Kuidas seda sealt ära saada?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 17:49; 15.06 23:49; 15.06 23:50; 16.06 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, millega see puupõrand on töödeldud. Lakk? Õli? Värv? Vaha?

Kui kannatab pesta, siis männiseebi veega+loputada+kuivatada. Või kui kannatab, siis aurupuhasti+ kuivaks imeda(kuivatada).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.tri-bio.com/site/product/lemmikloomade-lohna-ja-plekkide-eemaldaja-okoloogiline-probiootilised/

Toimib ülihästi, eemaldab nii lõhna kui ka plekid vaipadelt ja pehmelt mööblilt, puidult jne. Kasutan pidevalt. Pole vehet, kas lemmiklooma või lapse pissi või okse, kas piim autosse ümber läinud või muu orgaanilise ainega määrdunud koht.
See konkreetne on müügil pea igas suuremas marketis, ise ostan Maksimarketist.
Uskumatult hea abimees ka kõikvõimalike toiduplekkide puhul heledal vaibal 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 21:49; 15.06 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on auruga põrandapesur. Kui on olnud juhus, et piss või okse satub põrandale (laps, kass) siis olen puhastanud külmkapipuhastus spreiga (sisaldab alkoholi) ja aurutajaga korralikult üle lasknud.

Ma küll ei tea, kas see seisnud haisule mõjub.

Külmikupuhastaja mul selline: https://www.selver.ee/et/kulmkapi-puhastusvahend-dr-beckmann-250-ml

minu loogika on, et kui eemaldab haisu külmkapist, siis eemaldab ka põrandalt 😀 Ja seda mul on kodus alati nagunii, sest kui külmikus midagi maha läheb, siis sellega hea üle tõmmata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 22:46; 15.06 23:58; 16.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu loogika on, et kui eemaldab haisu külmkapist, siis eemaldab ka põrandalt

See loogika ei pruugi puidu puhul toimida – külmiku sisu on ju plastikust. Puidu puhastamine seevastu sõltub nii puidust endast kui teda katvast kihist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 21:49; 15.06 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puit on kunagi õlitatud, aga seda pole ilmselt aastaid üle tehtud, seega võib öelda et täitsa kaitseta. Aurupuhastiga ei julge küll üle käia, sellega ei jää puidust vist midagi alles?

Keegi soovitas äädikat ja soodat, see ka vist puidule hästi ei mõju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 17:49; 15.06 23:49; 15.06 23:50; 16.06 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on auruga põrandapesur. Kui on olnud juhus, et piss või okse satub põrandale (laps, kass) siis olen puhastanud külmkapipuhastus spreiga (sisaldab alkoholi) ja aurutajaga korralikult üle lasknud.

Ma küll ei tea, kas see seisnud haisule mõjub.

Külmikupuhastaja mul selline: https://www.selver.ee/et/kulmkapi-puhastusvahend-dr-beckmann-250-ml

minu loogika on, et kui eemaldab haisu külmkapist, siis eemaldab ka põrandalt ???? Ja seda mul on kodus alati nagunii, sest kui külmikus midagi maha läheb, siis sellega hea üle tõmmata.

Kas see külmkappide vahend on ise tugeva lõhnaga? Olen hästi tundlik nende keemiliste lõhnade vastu. Külmkapi võiks üle teha küll..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 17:49; 15.06 23:49; 15.06 23:50; 16.06 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui on räme kusekas, siis ilmselt on kusi mitte niivõrd imbunud lauda, kui pragude vahelt põranda alusmaterjali, mis siis mingis korteris selle puitpõranda all parasjagu on. põhimõtteliselt aitab ainult põranda üles võtmine ja kogu krempli uuega asendamine, kahjuks. Igasugu piserdamised ja aurutamised mõjuvad ikka ainult värske kuse koristamisel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see külmkappide vahend on ise tugeva lõhnaga? Olen hästi tundlik nende keemiliste lõhnade vastu. Külmkapi võiks üle teha küll..

ei ole tugeva lõhnaga, st minu meelest ei ole. Võrdluseks – pesupesemise vahendina kasutan ainult sensitive ja beebiversioone ja isegi need tunduvad kohati liiga lõhnavad.

külmkapi puhastajal on lõhn olemas, aga see hajub väga kiiresti, ei jää püsima. Ise avastasin selle vahendi ka siis, kui kord kolisin üürikorterisse ja seal oli väga jbe külmkapp. See külmikupuhastaja aitas. Lõi kenasti klaariks, võttis mingid liisunud piima haisud ära.

Mul on samuti täispuitpõrandad ja siiamaani on see külmikupuhastaja +aurutaja näiteks okse ja lapse pissi puhul hästi töötanud. Kass õnneks maha pole kusnud (ptüiptüiptüi), küll aga on ta oksendanud 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 22:46; 15.06 23:58; 16.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui on räme kusekas, siis ilmselt on kusi mitte niivõrd imbunud lauda, kui pragude vahelt põranda alusmaterjali, mis siis mingis korteris selle puitpõranda all parasjagu on. põhimõtteliselt aitab ainult põranda üles võtmine ja kogu krempli uuega asendamine, kahjuks. Igasugu piserdamised ja aurutamised mõjuvad ikka ainult värske kuse koristamisel.

jah, kui on mingisse aluspolstrisse läinud, siis ei aita. Koera kuse tõttu ükskord vahetasin esikus linoleumi ära, sest selle alumine kiht oli lihtsalt läbi imbunud (servast läks linoleumi alla).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 22:46; 15.06 23:58; 16.06 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See küll hea uudis pole, et vahetama peaks hakkama… :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 17:49; 15.06 23:49; 15.06 23:50; 16.06 00:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Lapse uriini puhastamine laudpõrandalt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.