Esileht Pereelu ja suhted Lapsed eelmisest ja uuest kooselust: kas eraldi aja veetmine on ebaviisakas?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Lapsed eelmisest ja uuest kooselust: kas eraldi aja veetmine on ebaviisakas?

Postitas:

Sätiksin ennast selle uue naise rolli korraks;
Põnev oleks tutvuda kõigiga kohe nüüd ja preagu. Armunud. Mees teeb kõik, et asjad sujuks, seega kohe on vaja ennast tiba kehtestada, teda ja ta peret enda olemasolu tunnistama panna. Näha, mida tema pere mõtleb, kes nad on?
Ilmselt siin ongi see nurgake, ka see \”uus\” tunneb ennast tegelikult ebakindlat. Vennale on pigem oluline, et te võtaksite ta uue valiku omaks, mitte niivõrd see kutse ise.

Ise joonduks oma lapse sünnipäeval, oma lapse soovidest.
Venna naisega tutvuks teistes olukordades meelsasti. Võimalik, et ta ongi tore ja armas inimene, seda ka tama laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Appikene:) Uskumatuid elusid elatakse meie ùmber ikka. Su vennal on ikka 1 naine korraga, ma oletan?
Arusaamatu, miks venna eksnaine veel mingitel sünnipäevadel osaleb, mida venna naine sellest arvab ?

Ma ei kujuta ette, et ma veaks eksmeest kuhugi veel kaasa. Kui ta soovib mu sugulastega suhelda, jumala eest – palun. Aga arvan, et mu mees tunneks ennast suht vähetähtsana kardetavasti kui ma osadel ùritustel hoopis eksiga käiks.[/tsitaat]

Mis see vend siia puutub? Ex käib sõprade sünnipäeval, kuna ta on mulle väga armas inimene – tema lahkuminek mu vennast ei rikkunud kuidagi meie sõprussuhteid. Exnaise uute kavaleridega olen ka tuttav.
Vend käib oma uue naisega sugulaste peol.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 15:35; 04.03 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi kutsuks mõlemad lapsed mängutuppa, ilma vanemateta loomulikult. See on ju lastepidu eks.
Esiteks näitaks see sinu poolset tahet kõiki lapsi sõbralikult koos näha / kokku viia. Oleks ju tore, kui kõik lapsed saaksid omavahel sõbralikult läbi.
Milleks hakata ühte last eristama teisest. Kui vend on võtnud omale uue naise, siis minu jaoks ei oma tähtsust, kui kaua ta selle naisega on koos olnud, mina hakkan ikka kohe venna valikusse sõbralikult suhtuma. Samaaegselt saan ka venna exnaisega sõbralikult läbi.

Seega mina pean rohkem venna eksnaist manipulaatoriks: keelata koolilapsel oma isaga kohtumast ?? See on ju puhas jonn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nelja-aastast ilma vanemateta kutsuda – kas mõtlete seda tõsiselt? Ma ei tea, aga minu ringkonnas on vanemateta ehk 6-7aastased käinud, väiksemad küll mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nelja-aastast ilma vanemateta kutsuda – kas mõtlete seda tõsiselt? Ma ei tea, aga minu ringkonnas on vanemateta ehk 6-7aastased käinud, väiksemad küll mitte.[/tsitaat]

Selles asi ongi, et kui kutsuda kasulapse ka mängutuppa, siis kindlasti tulevad ka vend ja tema uus naine ka kaasa. Samuti tuleb ka eksnaine tütrega koos, kuna mängutuba asub nende kodust üsna kaugel. Loomulikult nad võivad lapsed tuua lihtsalt kohale ja ise selleks ajaks ära minna, kuid mina ei saa ju neile seda ette dikteerida. Vennal oleks muidugi kõige mõttekam tuua ise lapsed kohale (ilma naisteta), aga tema peab ju igale poole nüüd ainult oma uue naisega tulema – mitte et naine seda nõuaks, vaid ta on ise kogu aeg selline olnud. Ja miks peab nüüd tema enda tütar, kelle vanemad on alles hiljuti lahku läinud, vaatama kuidas ta isal on juba uus pere ja lapski tekkinud ja kui hästi neil kõik läheb. Minu arust oleks see lihtsalt lapse mõnitamine antud olukorras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 13:45; 03.03 14:30; 03.03 15:33; 03.03 18:53; 06.03 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selles asi ongi, et kui kutsuda kasulapse ka mängutuppa, siis kindlasti tulevad ka vend ja tema uus naine ka kaasa. Samuti tuleb ka eksnaine tütrega koos, kuna mängutuba asub nende kodust üsna kaugel. Loomulikult nad võivad lapsed tuua lihtsalt kohale ja ise selleks ajaks ära minna, kuid mina ei saa ju neile seda ette dikteerida. Vennal oleks muidugi kõige mõttekam tuua ise lapsed kohale (ilma naisteta), aga tema peab ju igale poole nüüd ainult oma uue naisega tulema – mitte et naine seda nõuaks, vaid ta on ise kogu aeg selline olnud. Ja miks peab nüüd tema enda tütar, kelle vanemad on alles hiljuti lahku läinud, vaatama kuidas ta isal on juba uus pere ja lapski tekkinud ja kui hästi neil kõik läheb. Minu arust oleks see lihtsalt lapse mõnitamine antud olukorras.[/tsitaat]Teemaalgataja, sulle on juba paljude poolt öeldud, et sinu enda plaanid on parimad, mida selles halvas olukorras teha saab. Järgi oma plaane (mis on ühtlasi ka sünnipäevalapse ehk päevakangelase soovid) ja ära kõhkle. Oma vend pane selles asjas paika, ära lase tal survet avaldada, ja näita oma vennale loogilise argumentatsiooniga (sellest saavad mehed enamasti aru), et hoopis tema ise on praegu kõige suurem manipulaator. Ja et sina ei kavatse manipulatsioonile ja survele alluda, vaid teed ikkagi nii, nagu õigeks pead, isegi kui see tähendab, et venna soovid ei saa 100% täidetud. Saagu hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.03 15:22; 03.03 16:07; 06.03 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuramuse keeruliseks elavad inimesed oma elu!

Liiga keeruliseks pole tõesti mõtet, seda sünnipäeva ajada.
Ise kutsuks loomulikult venna eksnaise ja tema tütre. Neid tunnete kauem, kui venna uut naist (kõigest 2 kuud) ja selle naise last. Venna kutsuks ka, kuna tema laps ju ka tuleb. Loomulikult kutsuks ta sinna üksinda, las mängib ja tegeleb oma lapsega. Või ärgu tulgu, kui seda ei soovi. Tema lapsel ju niigi, väga segane aeg on praegu. Imelik, et suur mees mossitab, kas ta ei mõtle, mida ta oma tütar tunneb.

Samas oleks ka imelik, et sugulaste peole, vend veaks võõra lapse kaasa aga oma lapsega ei tuleks. Oma laps ju siiski sugulane!

Tegelikult on mul kahju hoopis sinu venna tütrekesest, kes juba kaks kuud hiljem peab pealt vaatama, kuidas isa võõra lapse ja võõra naisega tegeleb. 2 kuud on ju ikka liiga lühike aeg, just lapse jaoks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapsed eelmisest ja uuest kooselust: kas eraldi aja veetmine on ebaviisakas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.