Esileht Koolilaps lapsed hambaarstil/digilugu.ee

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: lapsed hambaarstil/digilugu.ee

Postitas:

Minu lapsed käisid see aasta ühe korra hambaarstil. Mõned nädalad tagasi avastasin, et hambaarst on teinud mitu kannet nagu lapsed oleksid mitu korda see aasta käinud hambaarstil ( ehk siis Haigekassalt küsinud suuremaid summasi).
Kas olete kunagi huvi tundnud digilugu.ee lehel olevate hambaraviarvete/kannete kohta? Soovitan pilk peale visata, sealt võib avastada nö palju valearveid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 20:25; 17.11 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatasin hoolikalt, kui see eelmine hk rahadega petmine oli (niine kliinikuga seoses). õnneks ei ole fiktiivseid kandeid leidnud.

loodan, et teavitad haigekassat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 20:38; 17.11 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on sisse kantud ka see, kui hambaarst lasteaias hambaid üle vaatamas käis. Kas teil mingit analoogset teemat ei või olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed käisid see aasta ühe korra hambaarstil. Mõned nädalad tagasi avastasin, et hambaarst on teinud mitu kannet nagu lapsed oleksid mitu korda see aasta käinud hambaarstil ( ehk siis Haigekassalt küsinud suuremaid summasi).

Kas olete kunagi huvi tundnud digilugu.ee lehel olevate hambaraviarvete/kannete kohta? Soovitan pilk peale visata, sealt võib avastada nö palju valearveid.

Teata haigekassale. Mis see onimeste teavitamine perekoolis snnab, haigekassa raha varastatskse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teata haigekassale. Mis see onimeste teavitamine perekoolis snnab, haigekassa raha varastatskse.

ma saan aru, et teemaalgataja soovis just inimesi teavitada, et teised ka digilukku vaataksid selle pilguga. hk teavitamine seda efekti ei anna.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 20:38; 17.11 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma kodanikukohause täitnud ja Haigekassat teavitanud. See oli jah teistele info andmiseks, sest enamus inimesi ei tule selle pealegi, et sellist asja saab vaadata.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 20:25; 17.11 16:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps lapsed hambaarstil/digilugu.ee

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.