Esileht Pereelu ja suhted lapsed ühe mehega ja mehega siiani koos

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: lapsed ühe mehega ja mehega siiani koos

Postitas:

Abielu olime 25 aastat, 4 last. 18 aastane neiu ajas mehe pea segi ja nüüd oleme lahus. Kunagi poleks arvanud et ei ela oma esimese armastusega elu lõpuni koos. Kirjutasin sellepärast et pikk abielu ja palju lapsi ei tähenda kahjuks midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah. Abielus 35 aastat, 3 last. Ilmselt fantaasiavaesus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see statistika inimesele annab?
Julm, kui igav võib mõnel kodus olla:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hämmastun kuis inimesed ei suuda (pigem ei taha) rõõmustada teiste pärast. Pigem saaks selle rõõmu ümber lükata stiilis \”see ei tähenda veel midagi\” ja \”igav elu\”. Kas pikk kooselu peaks ilmtingimata igav olema ja igal juhul otsa lõppema…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 08:37; 09.02 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

7 last, 28 a. koos

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 5 last.Kõik erinevate meestega.Viimase mehega 10 aastat koos olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole mingi näitaja ma arvan.
Mu tädi on juba 30a abielus aga näe lapsi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

26 a. abielus (aprillis saab sõbrustama hakkamisest 29 a.), lapsi kolm. Mina rahul, mees rahul, lapsed rahul… (nüüd juba 3 a. ka poja tütarlaps meile lapse eest). Mugav ja turvaline, huvitav ja värvikirev. Nende aastatega on olnud nii päikest kui ka äikest ja üldjoontes palju pilvituid päevi. Ämmal-äial sai 46 a. täis ja ikka koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samuti 27a.abielu ja 5 last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusringkonda on tabanud laine lahutusi. Kooselud siis +20 ja enam. Mõni ei teadnud veel aasta tagasi, et asjad niivõrd halvad kohe kohe. Enamus põhjus selles, et mehed leidnud endale uue naise. Ja oodanud kuni lapsed täiskasvanuks saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos 18 aastat ja 3 last. Suhe hea ja aina paremaks läheb:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos 21 aastat, neist 17 aastat abielus, 2 last, kolmas tulekul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos 12 aastat ja 1 laps (7a).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie koos 11 a, lapsi koos 3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos 12a ja 2 last (4a ja 11k).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 22:48; 10.02 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielus 8 aastat, kaks last. Minul esimene abielu, mehel teine. Keeruline, kui väikesed lapsed, aga hetkel pingutame mõlemad. Näis, mis aastate pärast räägin 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kevadel saab 14a abielus oldud. Kolm last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul teemaväline küsimus neile, kes koos rohkem kui 10 aastat.

Kas mees on teid petnud? Kui ja, siis kas olete andestanud? Kui ei, siis kas ta ei ole vahele jäänud või pole petnud?

Niipalju kui pikaajalisi suhteid tean, pigistatakse ühise pika elu puhul silm kinni, samas kui mõneaastase suhte puhul minnakse oma teed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Koos elatud 18 aastat. Lapsi 3 (9-, 11- ja 13-a).
Kusjuures viimase lapse puhul, nii raseduse ajal kui titeeas, kui sai neid kohustuslikke arstivisiite tehtud a la puusaliigese düsplaasia kontroll jne, siis KÕIK arstid küsisid nagu muuseas, kas kõik lapsed on sama mehega ja pungitasid üllatunult silmi, kui said vastuseks JAH.[/tsitaat]
Mul oli täpselt sama teema. Kui noorimat ootama jäin, olid vanemad 10 ja 14 ja inimesed ei jaksanud ära imestada, et sama isa lastel.
Arvamus oli, et kui nii suur vahe ja nii vananana uus laps (olin 36), siis kindlasti teine abielu!
Aga, kui koos olime olnud 21 aastat, lagunes see abielu:( Põhjuseks ei olnud uus suhe vaid täielik võõrdumine teineteisest.

Vastuseks eelmisele küsijale petmiste kohta.
Jah, meil mõlemal oli abielu ajal eksimusi.
Andestasime mõlemad, mina suutsin ka unustada, tema siiski mitte ja see oli ka üks põhjus lahkuminekuks lõpuks. 11 aastat hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos varsti 15a, sellest abielus varsti 7. kolm last.
Minuteada ei ole keegi petnud, julgen oletada, et nii ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttavad juba 17 aastat, abielus sellest 11 aastat ja mõlemad lapsed sama mehega. Petmise kohapealt ei tea öelda, pole vahele jäänud, aga ei imesta millegi üle:)
PS!Vahele jäädes pole plaanis mahajätta, vaid tagasi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10a. abielus,kolm last.Ei ole ise küll petnud ja ei usu,et mees ka seda teinud oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

21a abielus. Neli last vahemikus 2- 21a.

Mehe klassi kokkutulekul oli ikka kõvasti imestatud. Enamasti on uus naine, kui selles vanuses pisike laps majas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu vanemad on koos juba 35 aastat AGA õnnelikud nad küll pole. Oleks ammu võinud ära lahutada aga ikka vaja head nägu teha ja punnitada.
Kindlasti on ka häid pikki abielusid, kuid omast kogemusest tean, et see pole ka alati saavutus omaette. Pikk õnnelik abielu on küll saavutus omaette.
Ise sama mehega koos olnud 8 aastat, pole veel nii pikk kooselu aga hambad risti punnitada kah pole alati mõtet.

Nüüd ei saanud üldse teemasse aga pikk kooselu ei võrdu alati õnneliku kooseluga, isegi kui kõik ümbritsevad arvavad teisiti.

Kuid õnnelikele pikakooselulistele soovin parimat edasiseks![/tsitaat]

Täpselt sama siin. Minu omad on ka koos elada punnitanud 37 aastat, elavad nagu kass ja koer, minu jaoks täiesti arusaamatu, miks nad ei lahutanud. Kodune atmosfäär oli kohutav, minu närvid on sellega tuksi keeratud, olin ääretult tundlik laps ja elasin pidevaid kodutülisid väga üle. Nüüd neelan aastaid depressiooni ja ärevushäire pärast antidepressante. Panen selle puhtalt oma vanemate süüks. Mind on mõlemad väga armastanud, vanematena on muidu head olnud, aga ometi on nad mu elu oma jubeda kooseluga ära rikkunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16 aastat abielu, 3 ühist last, mõnus ise loodud majapidamine. Ei ela nagu kass ja koer, vähemalt enamasti 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil koos elatud 15a (ei ole ametlikus abielus). 3 ühist last. Läbisaamine enamasti hea ja väga hea. No on ka pilvisemaid päevi ette tulnud, nii nagu igas kooselus 🙂

[tsitaat]Mul teemaväline küsimus neile, kes koos rohkem kui 10 aastat.

Kas mees on teid petnud?[/tsitaat]
Usun, et mees mind petnud pole. Vahele ta igatahes jäänud ei ole ja ka kahtlustada pole põhjust olnud.
Kui aga mingi kahtluseusike peaks närima hakkama, eks ma siis territaksin oma valvsust. 😉
Ka mina pole teda petnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul teemaväline küsimus neile, kes koos rohkem kui 10 aastat.

Kas mees on teid petnud? Kui ja, siis kas olete andestanud? Kui ei, siis kas ta ei ole vahele jäänud või pole petnud?

Niipalju kui pikaajalisi suhteid tean, pigistatakse ühise pika elu puhul silm kinni, samas kui mõneaastase suhte puhul minnakse oma teed.[/tsitaat]

Meie olime enne laste sündi mingil perioodil (so. siis umbes 3.-6. kooseluaastal) mõlemad ikka üsna vabameelsed. Tagantjärele mõeldes olid meie omavahelised suhted sel ajal pigem nagu sõpradel-korterinaabritel. Mõlemad teadsime, mis toimub, detailselt muidugi asju üksteisele ette ei kandnud. Olen aru saanud, et meie suhte alus ongi siiamaani tegelikult sõprus ja vastastikune austus, mitte suur armastus või kirg.
Aga kui praegu petaks – jah, pigistaks silma kinni. Usun miskipärast, et üheöösuhteid on tal olnud, aga see eriti ei häiri mind. Pikemaajaline häiriks, aga usun, et ma saaksin sellest ka üle. Mulle lihtsalt meeldib temaga koos elada ja meil on ühisprojekt – lapsed. Tegelikult ma olen isegi enam-vähem valmis selleks, et ta siis, kui see projekt läbi saab (lapsed suured on), ära läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 11:47; 10.02 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme koos 12a ja 2 ühistlast ( 4a ja 11k). Petnud ei ole mees mind ega mina teda. Ei usu,et olen naiivne uskudes,et mu mees ( õigemini elukaaslane) on olnud mulle truu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 22:48; 10.02 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et mees mind petnud pole, kahtlustada pole põhjust olnud.

Ka mina pole teda petnud.

Kui selgub, et eksin, eks siis selgub ka see, kuidas edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi lõpuks teema minule!:D Mina olen oma mehega olnud 20 aastat abielus, 2 last (suur ja väike), armastus väga suur:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )


Esileht Pereelu ja suhted lapsed ühe mehega ja mehega siiani koos

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.