Esileht Väikelaps Lapsel kõrva taga tuntav lümfisõlm

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lapsel kõrva taga tuntav lümfisõlm

Postitas:

Avastasin täna 1,5 aastasel lapsel kõrva taga väikse lümfisõlme. Katsudes tundub, et alla 1 cm. Selline piklik ka pehmem. Kas kellegil on kogemusi olnud , et millest see on? Homme helistan arstile aga hakkasin juba muretsema. Laps muidu rõõmus ja haige ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 22:52; 15.05 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pehmemat sorti alla 1 cm lümfisõlmed on lastel tavalised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on ka, kui on alla 1cm ja katsudes eest ära liigub, peaks okei olema, ütles arst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 08:29; 15.05 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ei liigu eest ära see sõlm,kui katsun siis ta ikka sama kohapeal aga pisike. Ta nagu pigem sõrme all liigub aga mitte nagu üles alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 22:52; 15.05 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ei liigu eest ära see sõlm,kui katsun siis ta ikka sama kohapeal aga pisike. Ta nagu pigem sõrme all liigub aga mitte nagu üles alla.

Mu omal ka pigem sõme all. Üles-alla ei liigu. Ju siis nii on okei, sest arst ka tookord katsus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 08:29; 15.05 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on ligi aasta juba mõlema kõrva taga, ühel isegi kaks. Liiguvad ka eest ära, avastasin ka juhuslikult, mitte üldse haigusega seotult. Arst tegi vereproovi, mis oli korras ja ütles, et lastel võib olla nii. Ise ka muretsen väga, aga proovin neid mitte palju näppida, tundub, et selle aja jooksul pole muutusi olnud ka tervis enamvähem korras olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Lapsel kõrva taga tuntav lümfisõlm