Esileht Väikelaps Lasteaia lõpupeo riietus

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Lasteaia lõpupeo riietus

Postitas:

Mida võiks poisslaps lasteaia lõpupeol selga panna? Ülikond on liig mu jaoks, kas siis nt viigipüksid, triiksärk, (vest?), lips..?
Mulle meeldivad heledamat tooni püksid, aga siis peaks vist kingad ka olema heledad..? Kust neid küll leida :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks heledad püksid (mu omadel on olnud linase-puuvilla segu ja villased viikarid, aga on ilusaid chino‘sid, linaseid jne) ja hele särk (mulle meeldib mandarin collar, ilma lipsuta). Jalatsitest kinnised sandaalid või need paeltega vabaajajalatsid (kingade ja tenniste vahepealsed, kuidasiganesneidkutsutakse). Minu arust on paljude lasterõivabrändide lookbook’is väga kenasid kombinatsioone, mis küll heledana pidulikud, aga piisavalt casual’id, et end õuepeol mugavalt tunda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuldne klassika.
Valged sukkpüksid, valge särk, mustad lakkkingad ja mustad traksidega lühikesed püksid. NB ära unusta peapeale panna nunnusid jänkukõrvu.
Sama vormiga saab minna ka 1 sept kooliaktusele.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mins ostsin oma pojale Debenhamsist pidulikud riided. Helehallid viigipüksid ja vesti. All on valge triiksärk ja tumehall lips. Jalas mustad kingad. Minu arvates on lasteaia lõpupidu ikka natuke rohkem pidulikkust väärt, kui nt emadepäevapidu, kus on särk ja chinod.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis püksid on chino-d?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guugelda, leiad kohe vaste:
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&biw=1440&bih=694&tbm=isch&sa=1&ei=sqnhXM6SC8KIrwT7wZyYAw&q=chino+boys&oq=chino+boys&gs_l=img.3..0i8i30l5.12727.13717..13959…0.0..0.70.317.5……1….1..gws-wiz-img…….0j0i30j0i19j0i5i30i19j0i30i19j0i8i30i19.b7HRh7m0qWc#imgrc=_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps lõpetas lasteaeda eelmisel aastal. Riietus oli seinast-seina. Oli teksad+triiksärk, oli ka ülikondi. Siiski heledaid pükse polnud kellegi. Peamiselt kanti tumedaid pükse ja heledat triiksärki ning heledat või tumedat vesti. Jalanõud olid alates tennistest kuni lakkkingadeni.
Pane oma laps riidesse täpselt nii nagu ise soovid. Ühte õiget varianti pole. Heledate pükstega võiks olla heledad jalanõud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 15:34; 13.06 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poiss paneb lasteaia lõpetamisele selga tumesinise pluuse (H&M), musta värvi teksad või beezid chiniod, Nike vabaaja jalatsid (hallid).

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 14:40; 22.05 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teksad ja Nike vabaaja jalatsid lõpetamisele panna on küll tase. Pole siis imestada et eest mees käib teatris teksadega ja peole minnakse tennis jalas.Kõik hakkab kodusest kasvatusest.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 06:46; 22.05 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teksad ja Nike vabaaja jalatsid lõpetamisele panna on küll tase. Pole siis imestada et eest mees käib teatris teksadega ja peole minnakse tennis jalas.Kõik hakkab kodusest kasvatusest.

Kõik teksad ei pea olema lõhkiste ja väljaveninud põlvedega ja Nike jalatsid ei pea ka ainult tossus olema. Väga piiratud vaade asjast mu arust.
Muideks minu lapsed on teatris käies ühed vähesed kes on alati pidulikumalt ja viisakamalt riides kui enamus külastajaid.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 14:40; 22.05 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg ka lõpetab käesoleval aastal lasteaia. Ma ei näe küll mõtet osta riideid, mida kannab ainult ühe korra. Läheb olemasolevatega, helehallid teksad ja triiksärk (kui selga läheb veel) või hele polosärk. Kuna õuepidu siis lapsel peab ikka mugav olema.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 11:52; 23.05 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kannab ühe korra? Kas ühelgi viisakal üritusel rohkem ei käivitu? Meil läheb aastas ikka üks 10 korda küll tarvis. Teatrid kontserdid,sünnipäevad. Koguaeg istute kodus?

Teiseks eelmisele vaatajale. Teksa on teksa.Olgu või terve. Ja pole kuulnud ,et Nike kingi teeb enamus hakanud ongi toss/mets/dennis.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 06:46; 22.05 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe poja enama võin öelda, et mul on kapis neid ühe-kahe korra ülikondi küll, lausa vist 4 komplekti. Lapsed kasvavad kiiresti, seega on selliste (üli)pidulike riiete ostmine totrus. Jah – pulma minekuks ja põhikooli/gümnaasiumi lõpetamiseks olen ülikonnad ostnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tulevad mustad teksad ja triiksärk, ma praegu kahtlen, kas ma hakkan selleks puhuks kingi ostma. Juunis-juulis pole ette näha ei teatrit, nii pidulikku kontserti ega pulma-sünnipäeva. Võibolla Käsmu folgi ajaks need püksid veel mahuvad jalga, aga kindel ma küll ei ole, kooli alguseks tuleb nagunii kõik uued osta. Ja laulupeole ja folgile ma talle kingi küll jalga ei suru, siis peab olema midagi ülimugavat. See riietus on selleks tunniks ajaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tumesinised linasemoodi (aga paksemast) materjalist püksid, helesinine LV triiksärk, hallid tennised, sinisetäpiline kikilips (ise tahtis nii väga, vaatasin, sobib hästi).
Tõenäoliselt samade riietega läheb ka 1. septembril aktusele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg ka lõpetab käesoleval aastal lasteaia. Ma ei näe küll mõtet osta riideid, mida kannab ainult ühe korra. Läheb olemasolevatega, helehallid teksad ja triiksärk (kui selga läheb veel) või hele polosärk. Kuna õuepidu siis lapsel peab ikka mugav olema.

Mina uuesti. Ei istu kodus, viimane sünnipäev oli spordisaalis, eelviimane kardirajal.
Ka teatris käib nn vaba aja riietusega. Eelistan lapse riietuses pigem mugavust, ausalt öeldes ei pane ka eriti tähele üritustel mis kellegil seljas on, kui just riietus ei karju.

Aga täpiline kikilips äge mõte. Minu lapsel on täiesti ükskõik mis seljas on peaasi, et kiiresti riidesse.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 11:52; 23.05 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poiss paneb lasteaia lõpetamisele selga tumesinise pluuse (H&M), musta värvi teksad või beezid chiniod, Nike vabaaja jalatsid (hallid).

Oo jaa – pluuse ????????????
Mõtlesin, et see sõnamutant on aastal 2019 juba ometi välja surnud, aga ei.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poiss paneb lasteaia lõpetamisele selga tumesinise pluuse (H&M), musta värvi teksad või beezid chiniod, Nike vabaaja jalatsid (hallid).

Oo jaa – pluuse ????????????

Mõtlesin, et see sõnamutant on aastal 2019 juba ometi välja surnud, aga ei.

Murdesõnad/vanemate/vanavanemate kasutatud sõnad ei sure niipea välja. Ja ehk pole sellepärast minestada vaja kah. Me teeme ikka pliita alla tuld, nagu mu vanaemagi. Vaatamata sellele, et me peres on mitu põlvkonda filolooge, täitsa kirjaoskajaid. Seda enam, hoiamegi vana kirjaviisi mälus, teadlikult.
Päris tore on lugeda, kui keegi veel tänapäevalgi nii kirjutab, mitte ainult ÕSist ei lähtu 🙂

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 01:47; 14.06 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaia lõpupidu on mänguline üritus, lapsed saavad veel viimast korda hoovis koos joosta. Seega pole akadeemilist pidulikku riietust vaja. Heledad vaba aja riided on igati sobilikud. Lühikeste varrukatega triiksärk, puuvillased püksid, vabaajajalatsid. Küll aga on akadeemiline 1. septembri aktus koolis ja sinna ikka valge triiksärk, tumedad viigipüksid ja kingad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaia lõpupidu on mänguline üritus, lapsed saavad veel viiamst korda hoovis koos joosta. Seega pole akadeemilist pidulikku riietust vaja. Heledad vaba aja riided on igati sobilikud. Lühikeste varrukatega triiksärk, puuvillased püksid, vabaajajalatsid. Küll aga on akadeemiline 1. septembri aktus koolis ja sinna ikka valge triiksärk, tumedad viigipüksid ja kingad.

Eks see oleneb lasteaiast ja vanematest, milliseks lasteaia lõpupidu kujuneb. Nt meil oli aktus (kõned, tunnistuste saamine, laulud), millele järgnes vabam olemine (näksimist ja etendus lastele, jooksid ka, aga mänguväljakule ei läinud keegi). Minu arvates oli aktus ikka pidulik üritus ja selga läks pidulik riietus. See, et mõnel teksad vms jalas olid, ei häirinud mind, igaüks riietab enda last nii, kuidas ise tahab.
Esimesel koolipäeval oli aktus ja klassijuhataja tund, peale seda jooksid samamoodi ringi nagu lasteaia lõpetamisel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 15:34; 13.06 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaia lõpupidu on mänguline üritus, lapsed saavad veel viiamst korda hoovis koos joosta. Seega pole akadeemilist pidulikku riietust vaja. Heledad vaba aja riided on igati sobilikud. Lühikeste varrukatega triiksärk, puuvillased püksid, vabaajajalatsid. Küll aga on akadeemiline 1. septembri aktus koolis ja sinna ikka valge triiksärk, tumedad viigipüksid ja kingad.

Meie mõlemal lapsel oli lõpuaktus väga pidulik üritus. Peeti kõnesid, lauldi, saadi aplausi ja tuši saatel “aukirjad”, nuteti. Nutmisega alustasid lapsed ise juba kõnede ajal, lõpuks töinasid nii emad kui ka mõned isad 🙂
Pärast aktust anti lastele ja õpetajatele lilli, tehti ühispilte ja sai ka peredega pildistada. Jäeti üksteisega pidulikult hüvasti.
Viimane koosolemise ja koosjooksmise üritus oli mõned päevad varem ühes lastesõbralikus turismitalus. Atraktsioonid, sportmängud, väike metsamatk ja söömine.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 01:47; 14.06 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see sõltub lasteaiast, meil oli pidulikum osa sees, millele järgnes piknik koos grillimisega lasteaia hoovis. Seal küll mustad lakk-kingad/ülikond väga sobiv riietus polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Väikelaps Lasteaia lõpupeo riietus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.