Esileht Koolilaps Lasteaia lõpupeol õhtujuht

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Lasteaia lõpupeol õhtujuht

Postitas:

Ma lihtsalt ei saa aru, mul esimene laps ja sõbrannadel sugulastel lapsi pole, ja küsin nõu: kas see on tavaline, lasteaias toimuvale paaritunnisele peole, kus on ka lapsevanemad ja õpetajad, tellitakse õhtujuht? Või siis mingi tegelane nagu Lotte vms. Kas seda on ka mujal juhtunud? Minu jaoks täielik absurd.
Ah soo, söök pidavat ka olema vajalik tellida väljaspoolt. Gatering ikka …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 00:18; 22.01 17:48; 22.01 17:51; 22.01 18:27; 22.01 18:31; 22.01 23:31; 23.01 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaias oli see tavaline (igal aastal), et telliti peole üllatuskülaline – see oli siis mõni kostümeeritud tegelane, kes kogu rühma lastega oma paar tundi tegeles, kuni vanemad söögilaua ääres jututasid. Cateringi asemel valmistasid uhke laua lapsevanemad ise, telliti ainult temaatiline tort.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.01 00:25; 22.01 10:52; 22.01 12:15; 22.01 12:59; 22.01 13:13; 22.01 13:18; 22.01 17:21; 22.01 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehakse nii ja naa. Meil oli aktus saalis,lapsed esinesid,said oma tunnistused ja kingi. Siis oli pildistamine sees ja väljas ja ära minek.
Koos käidi väljasõidul,oma söögid kaasas.
Sa proovi kohe vastuvaielda,sest sellised yritused lähevad palju maksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vastuvaidlemine tuleneb pere vaesusest, et pole võimalik seda kulutust teha? Sel juhul tuleb seda ka selgelt väljendada ja öelda, et te ei saa seda endale hetkel lubada. Mingi suvalise udu ajamine stiilis, et lastele pole seda vaja ja see on absurdne, on rumal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.01 00:25; 22.01 10:52; 22.01 12:15; 22.01 12:59; 22.01 13:13; 22.01 13:18; 22.01 17:21; 22.01 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen huvi, kui palju siinsed vanemad on arvestanud lõpupeo eest välja käia.
Olen kevadel lõpetava rühma õpetaja, tegin praegu kerge kalkulatsiooni, sain umbkaudu 35-40 eurot lapse kohta.
Selle summa sees siis
*Lõpuekskursioon
*Lõpupeole üllatuskülaline
*Album igale lapsele, kus on sees kõigi rühmakaaslaste portreed
*Tort ja kerged näksid (puuviljad, küpsised) lauale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 last lasteaia lõpetanud, kolmas käib lasteaias. Pole kunagi sellist asja olnud. No meil on fantastiline lasteaiapedagoogide kollektiiv ka. Absurd oleks tellida mingit tegelast kui oma lasteaias on näitering, õpetajad igas rühmas väga loovad, lavastavad alati aastas 2-3 etendust igas rühmas omakirjutatud muusika ja lauludega. Huvijuht on alati olnud põnev tegelane pidudel ja showd olnud kõigile. Nad on nii lahedad ja andekad, et pole olnud põhjust näitlejaid väljaspoolt sisse osta. Küll tean, et nad oma ansambliga ja etendustega on teistes kollektiivides tellimise peale esinemas käinud.

Nii et jah, kui kollektiiv koosneb ses suhtes andetutest, siis polegi neil ehk muud väljapääsu, kui sisse osta. Mõned ongi äpud ega saa oma peo juhtimisega hakkama. Ei kujuta küll ette, et lastekollektiivi eesotsas oleks selline isik, aga ju siis ikka kuskil on ka.Tunnen kaasa.
Meil õpetajad saanud kõigega fantastiliselt hakkama ja lapsi on iga kandi pealt arendatud.Tegemist ühe Tartu linna lasteaiaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 11:12; 22.01 11:15; 22.01 12:25; 22.01 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tunnen huvi, kui palju siinsed vanemad on arvestanud lõpupeo eest välja käia.
Olen kevadel lõpetava rühma õpetaja, tegin praegu kerge kalkulatsiooni, sain umbkaudu 35-40 eurot lapse kohta.
Selle summa sees siis
*Lõpuekskursioon
*Lõpupeole üllatuskülaline
*Album igale lapsele, kus on sees kõigi rühmakaaslaste portreed
*Tort ja kerged näksid (puuviljad, küpsised) lauale[/tsitaat]

siia tuleb juurde arvestada kindlasti 100 euri lapse kohta, et kõik kasvatajad-kokad, koristajad saaksid kingitustega ära tänatud. Kui juba catering ja näitlejad, siis tahetakse kindlasti ka kalleid kingitusi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 11:12; 22.01 11:15; 22.01 12:25; 22.01 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja limusiin??? ärge seda ometi unustage

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]2 last lasteaia lõpetanud, kolmas käib lasteaias. Pole kunagi sellist asja olnud. No meil on fantastiline lasteaiapedagoogide kollektiiv ka. Absurd oleks tellida mingit tegelast kui oma lasteaias on näitering, õpetajad igas rühmas väga loovad, lavastavad alati aastas 2-3 etendust igas rühmas omakirjutatud muusika ja lauludega. Huvijuht on alati olnud põnev tegelane pidudel ja showd olnud kõigile. Nad on nii lahedad ja andekad, et pole olnud põhjust näitlejaid väljaspoolt sisse osta. Küll tean, et nad oma ansambliga ja etendustega on teistes kollektiivides tellimise peale esinemas käinud.

Nii et jah, kui kollektiiv koosneb ses suhtes andetutest, siis polegi neil ehk muud väljapääsu, kui sisse osta. Mõned ongi äpud ega saa oma peo juhtimisega hakkama. Ei kujuta küll ette, et lastekollektiivi eesotsas oleks selline isik, aga ju siis ikka kuskil on ka.Tunnen kaasa.
Meil õpetajad saanud kõigega fantastiliselt hakkama ja lapsi on iga kandi pealt arendatud.Tegemist ühe Tartu linna lasteaiaga.[/tsitaat]

Meie lasteaias lavastati ka etendusi paar-kolm tükki aastas, aga üks pidu, ja lõpupidu sobib selleks suurepäraselt, võib olla selline, kus lapsed ei pea selleks kuude kaupa valmistuma, ettekandmisel vaeva nägema ja närveerima, kuidas välja tuleb. Meie hindame oma lapsi sedavõrd kalliks, et selle ühe peo aastas me laseme neil tunda tõeliste peo tähtedena, keda teenindatakse, kellele etendatakse ja kellele serveeritakse ja just selle tubli töö eest, mida nad kogu aasta või lasteaia perioodi jooksul teinud on. Samuti on teeninud õpetajad ära ühe sellise peo aastas, kus nad saavad lihtsalt puhata ja pidu nautida. Ma mõistan, et on inimesi, kes tahavad alati igal peol esineda ja kolm korda aastas näidendeid etendada, paraku enamik sellised ei ole.
Meil on kogu lõpupidu alati olnud lapsevanemate initsiatiiv ning korraldus, millega me avaldame tänu õpetajatele ja ka lastele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.01 00:25; 22.01 10:52; 22.01 12:15; 22.01 12:59; 22.01 13:13; 22.01 13:18; 22.01 17:21; 22.01 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie lasteaias lavastati ka etendusi paar-kolm tükki aastas, aga üks pidu, ja lõpupidu sobib selleks suurepäraselt, võib olla selline, kus lapsed ei pea selleks kuude kaupa valmistuma, ettekandmisel vaeva nägema ja närveerima, kuidas välja tuleb. Meie hindame oma lapsi sedavõrd kalliks, et selle ühe peo aastas me laseme neil tunda tõeliste peo tähtedena, keda teenindatakse, kellele etendatakse ja kellele serveeritakse ja just selle tubli töö eest, mida nad kogu aasta või lasteaia perioodi jooksul teinud on. Samuti on teeninud õpetajad ära ühe sellise peo aastas, kus nad saavad lihtsalt puhata ja pidu nautida. Ma mõistan, et on inimesi, kes tahavad alati igal peol esineda ja kolm korda aastas näidendeid etendada, paraku enamik sellised ei ole.
Meil on kogu lõpupidu alati olnud lapsevanemate initsiatiiv ning korraldus, millega me avaldame tänu õpetajatele ja ka lastele.[/tsitaat]

Mis rasket tööd need lapsed teil seal lasteaias siis rügavad ja sunniviisiliselt peavad esinema ja sunnitakse õppima. Pedagoogid on kehvad siis. Meie omad tegid kõike rõõmu ja lustiga, juhendajad olid väga profid, väga mitmekülgsete annetega.
Kuivikute puhul, kes ise ei suuda ja lapsi ei mõista sütitada, polegi muud, kui õnne ja rahuolu raha eest osta. Aga ostke ja peaasi, et ise rahul olete.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 11:12; 22.01 11:15; 22.01 12:25; 22.01 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis rasket tööd need lapsed teil seal lasteaias siis rügavad ja sunniviisiliselt peavad esinema ja sunnitakse õppima. Pedagoogid on kehvad siis. Meie omad tegid kõike rõõmu ja lustiga, juhendajad olid väga profid, väga mitmekülgsete annetega.
Kuivikute puhul, kes ise ei suuda ja lapsi ei mõista sütitada, polegi muud, kui õnne ja rahuolu raha eest osta. Aga ostke ja peaasi, et ise rahul olete. [/tsitaat]

Vinguv ja teisi halvustav teine Eesti ei saa sellest loomulikult aru, ta pole ilmselt kunagi kuulnud ka sõna rambipalavik. Meie lasteaias lapsed ka õppisid ja harisid end igas vallas, alates igakuistest kunstitundidest kunstiumuuseumis ning lõpetades pidevate esinemistega nii näidendite kui ansambliga väljaspool lasteaeda. Sina võid oma kodus oma lastega iga päev näidendeid harjutada, kui sinu lastele see kõige suurem rõõm on – minu lapsed teavad, et rõõm ja õnn seisnevad palju rohkemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.01 00:25; 22.01 10:52; 22.01 12:15; 22.01 12:59; 22.01 13:13; 22.01 13:18; 22.01 17:21; 22.01 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Teine Eesti ei saa sellest loomulikult aru, ta pole ilmselt kunagi kuulnud ka sõna rambipalavik. Meie lasteaias lapsed ka õppisid ja harisid end igas vallas, alates igakuistest kunstitundidest kunstiumuuseumis ning lõpetades pidevate esinemistega nii näidendite kui ansambliga väljaspool lasteaeda. Sina võid oma kodus oma lastega iga päev näidendeid harjutada, kui sinu lastele see kõige suurem rõõm on – minu lapsed teavad, et rõõm ja õnn seisnevad palju rohkemas.[/tsitaat]

Õige lähenemine, rõõm ja õnn seisnevad rahas, mille eest teenuseid osta! Istu, 5+ 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 13:02; 22.01 18:18; 22.01 18:38; 22.01 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas vastuvaidlemine tuleneb pere vaesusest, et pole võimalik seda kulutust teha? Sel juhul tuleb seda ka selgelt väljendada ja öelda, et te ei saa seda endale hetkel lubada. Mingi suvalise udu ajamine stiilis, et lastele pole seda vaja ja see on absurdne, on rumal.[/tsitaat]Ei, vastuvaidlemine tuleb põhimõtetest.
Tõlgin sulle:\”lastele pole seda vaja \” ja \”absurdne\” tähendab:
– peo suurusega on liialdatud. Lasteaia lõpupidu ei pea olema võrdväärne gümnaasiumi või ülikooli lõpetamisega, suure juubeli või pulmaga.
– lapsed ei pööra peol tähelepanu sellele, kas laua katsid vanemad või kallis firma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Õige lähenemine, rõõm ja õnn seisnevad rahas, mille eest teenuseid osta! Istu, 5+ 🙂 [/tsitaat]

Jõudu sulle ilma rahata õnnelik olemisel! Loomulikult seinevad õnn ja rõõm muuhulgas ka rahas – selles osas on lausa uuringud korraldatud: loe politoloog Ivi Masso arvamust (http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/masso-vaidlen-siim-kallasele-vastu-palk-on-inimeste-jaoks-tahtis.d?id=63803190). Alles alates 60000 US dollarilist aastapalka saava inimeste puhul ei lisandu kättesaadava rahasumma suurenemisel enam õnnetunne so teeb kuus 3865 eurot.
Soovitan end rohkem selles vallas harida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.01 00:25; 22.01 10:52; 22.01 12:15; 22.01 12:59; 22.01 13:13; 22.01 13:18; 22.01 17:21; 22.01 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]elenna kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ei, vastuvaidlemine tuleb põhimõtetest.
Tõlgin sulle:\”lastele pole seda vaja \” ja \”absurdne\” tähendab:
– peo suurusega on liialdatud. Lasteaia lõpupidu ei pea olema võrdväärne gümnaasiumi või ülikooli lõpetamisega, suure juubeli või pulmaga.
– lapsed ei pööra peol tähelepanu sellele, kas laua katsid vanemad või kallis firma.
[/tsitaat]

Ma saan aru, et sinu tutvusringkonnas tellitakse juubeliks või ülikooli lõpetamiseks Lotte paariks tunniks rahvaga tegelema. Mina ei oska lasteaia lõpupidu kuidagi juubeli või pulmaga võrrelda.
Aga eks laste pittu panustamine sõltub täpselt sellest, kui palju oma lastest tegelikult hoolitakse – kas viitsitakse toreda peo korraldamisega jännata või mitte. Meie laste lapsevanemad olid õnneks kõik hoolivad vanemad, kes viitsisid aeva näha, et pidu saaks meeleolukas ja et oleks maksimaalselt lõbus nii lastel kui täiskasvanutel.

Muuseas, kui rahaga kitsas ja arvate, et pidu võiks lihtsam olla – võiks ju lapsevanemad organiseeruda ja lastele seekord ise kostümeeritud näidendi ettevalmistada, sinna juurde mängud ja tegevused mõelda. Meil on ka see kogemus olemas. Oli ütlemata lõbus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.01 00:25; 22.01 10:52; 22.01 12:15; 22.01 12:59; 22.01 13:13; 22.01 13:18; 22.01 17:21; 22.01 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma saan aru, et sinu tutvusringkonnas tellitakse juubeliks või ülikooli lõpetamiseks Lotte paariks tunniks rahvaga tegelema. Mina ei oska lasteaia lõpupidu kuidagi juubeli või pulmaga võrrelda.[/tsitaat]Mitte samaväärne sisult, esinejatelt, vaid põhimõttelt, suuruselt, tähtsuselt.
[tsitaat]Aga eks laste pittu panustamine sõltub täpselt sellest, kui palju oma lastest tegelikult hoolitakse – kas viitsitakse toreda peo korraldamisega jännata või mitte. Meie laste lapsevanemad olid õnneks kõik hoolivad vanemad, kes viitsisid vaeva näha, et pidu saaks meeleolukas ja et oleks maksimaalselt lõbus nii lastel kui täiskasvanutel.[/tsitaat]Sinu esimest kommentaari arvestades peaksin siin vastu ironiseerima, et ei mõista, kuidas suurema summa maksmine suuremat hoolimist näitab. Või gateringi tellimine viitsimist toreda peo korraldamisega jännata.
[tsitaat]Muuseas, kui rahaga kitsas ja arvate, et pidu võiks lihtsam olla – võiks ju lapsevanemad organiseeruda ja lastele seekord ise kostümeeritud näidendi ettevalmistada, sinna juurde mängud ja tegevused mõelda. Meil on ka see kogemus olemas. Oli ütlemata lõbus.[/tsitaat]Seega oled sa ju minuga samal arvamusel – lastele saab lõbusa meeldejääva peo korraldada ka ilma suurejooneliste teenuste tellimiseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tunnen huvi, kui palju siinsed vanemad on arvestanud lõpupeo eest välja käia.
Olen kevadel lõpetava rühma õpetaja, tegin praegu kerge kalkulatsiooni, sain umbkaudu 35-40 eurot lapse kohta.
Selle summa sees siis
*Lõpuekskursioon
*Lõpupeole üllatuskülaline
*Album igale lapsele, kus on sees kõigi rühmakaaslaste portreed
*Tort ja kerged näksid (puuviljad, küpsised) lauale[/tsitaat]Soovitan raha kogumine hajutada, et väljaminekud poleks kõik ühest palgast. Ekskursiooni raha saab korjata vähemalt kuu varem. Ühe lapse klassijuhataja hakkas nt sügisel kohe 25 krooni kaupa koguma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakkab pihta:) eelmisel aastal lõpetas minu laps lasteaia ja meie perele läks see ligi 1000 EEK maksma. samas viimased jõulud läksid meil kahe lapse jõulupeod samuti 50 eur ehk 750 kr.

soovitus 1. leppige lastevanematega kokku, mis on see EELARVELINE summa, millega on enamus nõus. korraldage kasvõi anonüümne hääletus kus iga pere laseb kaste sildikese numbriga, kui palju on nende arvates normaalne lasteaia peo eelarve. kui eelarve summa paigas, hakake vaatama, MIDA SELLE EEST SAAB. võib ju tahta mida iganes – peo juhti ja cateringi jne, aga ARVESTADA TULEB SIISKI ÜLDISE NÕUSOLEKUGA. tavaliselt hoiavad oma suu kinni just need, kel on rahaliselt kitsas, sest nad ei taha sattuda häbisse. vahel leidub julgeid, kes ütlevad välja, mida nad summadest arvavad. need üldiselt pole inimesed, kes rahaliselt hädas, aga kel veidi mõistust säilinud;)

mina soovitan valjuhäälselt välja öelda, mida asjast arvad. igas lastevanemate grupis on inimesi, kes väljendavad end vaid RAHAGA. mida uhkem-kallim pidu, seda parem. oota vaid, kui jõuate veel personali kingitusteni;)

absoluutselt kõige mõttetumaks asjaks osutus lõpualbum, mis meil maksis umbes 30 eur. absurdne kulutus. teinekord ma enam ei telli seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul küll lapsed suured juba (nb! see on koolilapse foorum), kuid lasteaia lõpupeod olid nagu lasteaia peod ikka. ei tehtud sellest mingit glamuurset üritust. lõpuekskursiooni ka ei tehtud. milleks see üldse? ei näe pointi.
meil oli väga aktiivne muusikaõpetaja, igaks lõpupeoks lavastas väikese minimuusikali, kus igal lapsel oli oma etteaste. ei mäleta küll, et esinemispalavik oleks laste peomeeleolu rikkunud. selles vanuses ja õige ettevalmistusega ei tule nad selle pealegi.
pärast söödi torti ja laual oli veel küpsiseid-puuvilju. igati sobilik variant mu meelest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 14:32; 22.01 20:42; 22.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli kena pidu lasteaias (näidendiga) ja siis pidasime järgmisel nädalavahetusel ka piknikku – ise võtsime söögid kaasa ja grillisime – lapsed jooksid koos veel viimaseid jooksmisi – selleks nüüd küll õhtujuhti vaja ei olnud, lapsed tundsid nii sama suurt rõõmu koosolemisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]elenna kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mitte samaväärne sisult, esinejatelt, vaid põhimõttelt, suuruselt, tähtsuselt.
Sinu esimest kommentaari arvestades peaksin siin vastu ironiseerima, et ei mõista, kuidas suurema summa maksmine suuremat hoolimist näitab. Või gateringi tellimine viitsimist toreda peo korraldamisega jännata.
Seega oled sa ju minuga samal arvamusel – lastele saab lõbusa meeldejääva peo korraldada ka ilma suurejooneliste teenuste tellimiseta.[/tsitaat]

Ma olen seda meelt, et vahva peo saab ka ilma üllatuskülaliseta, aga selleks peavad vanemad märksa enam vaeva nägema ja pingutama. Tore, kui selliseid vanemaid on – paraku enamik lihtsalt ei viitsi ja siis peavad vaesed lapsed jälle näidendit tegema – juba viies kord aasta jooksul. Minu meelest see ei ole tore ja lastest hoolimine. Ma tean ainult kaht lapsevanemate kollektiivi, kes on oma lastele ise näidendi etendanud. Ja kui vanemate meelest on poest ostetud lehttaignaga küpsetatud viineripirukas peotoit, siis on nendest lastest mul siiralt kahju. Miks üldse eeldatakse, et ise korraliku peolaua ettevalmistamine tuleb odavam kui catering, lisaks jääb ära vaev ja mõtlemistöö ning organiseerimine, kes mida teeb ja toob. Toitlustusfirmad saavad toiduained hulgihinnaga, mis võib lõppkkkuvõttes kõvasti odavanm tulla. Meie oleme teinud nii ja naa. Mõnikord teinud ise ja siis on olnud lapsevanemate hulgas nt mõnede kokaraamatute autorid, kes on aidanud menüü koostada ja jaganud näpunäiteid. Ja tenekord on tellitud toit mõnest cateringfirmast ja pole see lõppkokkuvõttes kuidagi kallim tulnud.
Kenade pidude korraldamisega on sama, nagu igasuguste muude kogemustega – kui lapsed saavad selle kogemuse juba varakult, siis oskavad nad seda ka hinnata ja seda erakordseks pidada ning teatud sündmusi elus väärtustada. Ka lasteaiast lahkumine on lapsele ühe olulise etapi läbisaamine. Meie lasteaias praktiliselt vesistasid lõpupeol nii lapsed kui vanemad, sest kõigil oli kuidagi kurb lasteaiaga hüvasti jätta. Ja minu lapsed ei oskaks nt grillimist peoks pidada, sest see on suvel meie tutvusringkonnas täiesti tavaline söögikord ja ajaveetmise viis.
Ja oli ka selliseid lapsevanemaid, kes arvasid, et milleks lastele uhke pidu ja milleks raha raisata ning siis tulidki peole rakvere keeduvorsti jupp kaasas, mille nad siis kohapeal ära viilutasid ja lauale lõikasid, samas sõidavad selles peres nii isa kui ema mõlemad isikliku mersuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.01 00:25; 22.01 10:52; 22.01 12:15; 22.01 12:59; 22.01 13:13; 22.01 13:18; 22.01 17:21; 22.01 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps lõpetas kevadel lasteaia. Lapsed esinesid natuke, olid lühikesed kõned vanemate ja õpetajate poolt, tunnistuste-kingituste-lillede üleandmine, pildistamine. Väga kena üritus.
Pidulauda ei olnud, sest enamusel nagunii vanavanemad ja muud külalised saabunud ja igaüks läks pereringis seda tähistama. Mõned päevad hiljem sai terve rühm koos peredega kokku ja pidasime ühe toreda pikniku. Söögid-joogid võeti ise kaasa.
Kõik oli väga tore. Kingituste peale ei kulunud minu arust ka palju. Nii õpetajate kui laste (albumid) kingid kokku läksid u. 10 eurot.
Sel aastal lõpetab teine laps, eks näis mis sealt tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tunnen huvi, kui palju siinsed vanemad on arvestanud lõpupeo eest välja käia.
Olen kevadel lõpetava rühma õpetaja, tegin praegu kerge kalkulatsiooni, sain umbkaudu 35-40 eurot lapse kohta.
Selle summa sees siis
*Lõpuekskursioon
*Lõpupeole üllatuskülaline
*Album igale lapsele, kus on sees kõigi rühmakaaslaste portreed
*Tort ja kerged näksid (puuviljad, küpsised) lauale[/tsitaat]
Aga milleks kaks asja – ekskursioon ja pralle lasteaias? Kas pered pigem oma tuttavate ringis ei sooviks seda tähistada.

Ja sa õpetajana jätsid personali kingid arvestusest välja. seega sinu pakutud summa x 2 + riided ikka ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Vinguv ja teisi halvustav teine Eesti ei saa sellest loomulikult aru, ta pole ilmselt kunagi kuulnud ka sõna rambipalavik. Meie lasteaias lapsed ka õppisid ja harisid end igas vallas, alates igakuistest kunstitundidest kunstiumuuseumis ning lõpetades pidevate esinemistega nii näidendite kui ansambliga väljaspool lasteaeda. Sina võid oma kodus oma lastega iga päev näidendeid harjutada, kui sinu lastele see kõige suurem rõõm on – minu lapsed teavad, et rõõm ja õnn seisnevad palju rohkemas.[/tsitaat]

Täitsa mitte-vinguv kommentaar! Ilmselt üks lopsakas ja lustakas neegrimutt kirjutas selle 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 00:18; 22.01 17:48; 22.01 17:51; 22.01 18:27; 22.01 18:31; 22.01 23:31; 23.01 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul küll lapsed suured juba (nb! see on koolilapse foorum) [/tsitaat]

NB! Ma ei saaks lasteaia LÕPUpeo kogemusi küsida väikelapse foorumist, või mis, sa tark nb-taja?!
Enne mõtle, siis ütle – väga tark vanasõna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 00:18; 22.01 17:48; 22.01 17:51; 22.01 18:27; 22.01 18:31; 22.01 23:31; 23.01 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

NB! Ma ei saaks lasteaia LÕPUpeo kogemusi küsida väikelapse foorumist, või mis, sa tark nb-taja?!
Enne mõtle, siis ütle – väga tark vanasõna.[/tsitaat]

Miks ei saa? KOOLILAPS ta sul ju ka veel ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 13:02; 22.01 18:18; 22.01 18:38; 22.01 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka see enne mõtle, siis ütle! Kas mõtlesid hetkegi? Ilmselt mitte, ma siis seletan – no vaata, väikelapse emad ei ole veel kokku puutunud lastaia lõpupeoga. Nad ei oska vastata!

Ma muidugi vabandan, et ma niiiii kohhhutttava eksimusega hakkama sain. Selline eriline seltskond siin . eriti mõni, ja mina – kui häbematu, … tülitan siin koolilaste lugupeetud vanemaid neile absoluutselt sobimatu küsimusega.
Loodan, et see nii palju kedagi ei häiri, et VEEL sellest peaks rääkima! Või samas – räägime veel, ikkagi nii vales kohas küsisin… Teeks äkki eraldi teema?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 00:18; 22.01 17:48; 22.01 17:51; 22.01 18:27; 22.01 18:31; 22.01 23:31; 23.01 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul küll lapsed suured juba (nb! see on koolilapse foorum)[/tsitaat]

See inimene kirjutab vist hoopis enda kohta, et ta on siin vale – tal on ju SUURED lapsed, mitte koolilaps 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 00:18; 22.01 17:48; 22.01 17:51; 22.01 18:27; 22.01 18:31; 22.01 23:31; 23.01 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese Eliidi Eesti käole 😀
no meil on nii, et tavasünnipäevad lastel on see koht, kuhu Pipi või Lotte või muu stiilipeo teemal tegelased kutsutakse.Need on sellised keskpärased tegelased (minu silmis), sest MEIE lasteaias on latt ilmselgelt selliste tegelaste jaoks liiga kõrgele aetud. Me hindame paremat kvaliteeti kui mingi haltuura-näitleja 2 tunniks. Suhtumise vahe oma lastesse tuleb siinkohal välja. Meie jaoks ei kõlba selline \”käib-kah\” nagu selle ostame-tellime-maksame-käole.
Ma austan oma lapsi rohkem, kuigi sünnipäevajantidel on vahel olnud tõesti tellitud tegelane ja catering. 😀
Seda just siis kui endal oli kiire vastsündinuga ja polnud aega ega energiat ise laste peo korraldamisega jännata. Siis on tõesti kergema vastupanu teed mindud ja pidu raha eest ostetud.

Aga mida keegi väärtustab, on igaühe oma asi.
Lihtsalt selgituseks lopsakalt neegrimutilt EEE käole 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 11:12; 22.01 11:15; 22.01 12:25; 22.01 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ikka see enne mõtle, siis ütle! Kas mõtlesid hetkegi? Ilmselt mitte, ma siis seletan – no vaata, väikelapse emad ei ole veel kokku puutunud lastaia lõpupeoga. Nad ei oska vastata!

Ma muidugi vabandan, et ma niiiii kohhhutttava eksimusega hakkama sain. Selline eriline seltskond siin . eriti mõni, ja mina – kui häbematu, … tülitan siin koolilaste lugupeetud vanemaid neile absoluutselt sobimatu küsimusega.
Loodan, et see nii palju kedagi ei häiri, et VEEL sellest peaks rääkima! Või samas – räägime veel, ikkagi nii vales kohas küsisin… Teeks äkki eraldi teema?![/tsitaat]

Okei-okei, rahune maha nüüd! Juba lähen ja häbenen nurgas oma mõtlemisvõimetust 🙂

Muide, õhtujuhi koha pealt ole Sinuga täitsa nõus tegelikult! Kas tohin nüüd ühe silmaga edasi piiluda:P

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 13:02; 22.01 18:18; 22.01 18:38; 22.01 18:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Koolilaps Lasteaia lõpupeol õhtujuht

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.