Esileht Väikelaps Lasteaiakoht Lasnamäel

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Lasteaiakoht Lasnamäel

Postitas:

Tere!

Olen elanud Lasnamäel Katleri rajoonis u 4.aastat ja nüüd täna lapse sünniga kaasneb ka lasteaiakoha valimine. Aga kuhu lasteaeda laps panna?
Ma olen täiesti segaduses, sest ei tea mis oleks lapsele parim lasteaed? Palun soovitage enda isikliku kogemuse põhjal toredat lasteaeda 🙂
Netist logistiliselt uurides oleks läheduses need lasteaiavarjandid:
*Läänemere lasteaed
*Vormsi lasteaed
*Loitsu
*Linnamäe

Paekaare, Mahtra ja Kärberi, Kivila jääks juba kagele

Samas aga mida arvata Tallinna Laagna Lasteaed-põhikoolist?

Kõik vastused oodatud, kena päeva jätku:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 12:07; 08.06 23:43; 09.06 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie elame ka Lasnamäel, aga laps käib hoopis kesklinnas lasteaias, kuna me mõlemad mehega töötame kesklinnas ja oluline on jõuda lapsele võimalikult varakult järgi, mitte istuda tipptunni ajal kolmveerand tundi bussiga ummikus ja siis viimasena lasteaeda tormata. Kui muidugi töötad kodu ligidal, siis vahet pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Kihnu lasteaias. Olen siiani väga rahul, õpetajad on väga toredad, hoovis on palju ruumi mängimiseks. Asub Vormsi lasteaia kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laagna lasteaias on ka tavarühmi kuid peamiselt siiski moeldud erilasteaiana. Poeg seal, tasandusryhmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Laagna lasteaed-põhikoolis. Seal on põhikooliosa ainult erivajadustega lastele, lasteaia osa aga nii erivajadustega kui tavalistele lastele. Minu laps käib tavaliste laste aiarühmas. Meile see lasteaed sobib, nii asukoha kui olemuse poolest. Lasteaial on oma köök.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekib kohe küsimus, ega tavalapsed ei puutu kuidagi kokku erivajadustega lastega? Oma köök on ju super, värske toit lastel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 12:07; 08.06 23:43; 09.06 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekib kohe küsimus, ega tavalapsed ei puutu kuidagi kokku erivajadustega lastega? Oma köök on ju super, värske toit lastel.

Vimasel ajal on pea igas rühmas üks erivajadusega laps, samuti koolis (mulle tundub, et klassis on erivajadusega lapsi isegi rohkem, paar last klassi peale).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekib kohe küsimus, ega tavalapsed ei puutu kuidagi kokku erivajadustega lastega?

Miks sul selline küsimus tekkis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekib kohe küsimus, ega tavalapsed ei puutu kuidagi kokku erivajadustega lastega? Oma köök on ju super, värske toit lastel.

Erivajadus ei ole muide nakkushaigus.

VARIANT

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kollid. Kogemus puudub, lihtsalt küsisin. Aitäh vastamast 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 12:07; 08.06 23:43; 09.06 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan samuti katleris ja laps käis vormsi lasteaias. Paremat lasteaeda annab otsida. Igati soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kõik lapsed Läänemere lasteaias käinud. Väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan Läänemere lasteaia kõrval, siin siis eesti ja vene aed kõrvuti ja juba jupp aega vaatan, et vene lasteaias on lapsed hommikul kohe õues, võimlevad ja müttavad ringi aga eesti aed alati tühi. Mingi hetkel on siis vaikus hoovis ja uuesti õues aga eesti omas hommikupoolik alati lastest tühi. Miks selline erinevus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Lasteaiakoht Lasnamäel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.