Esileht Ilu ja tervis Leedukad tegid meile ära (rõdul suitsetamine)

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Leedukad tegid meile ära (rõdul suitsetamine)

Postitas:

https://maailm.postimees.ee/7075751/leedus-keelatakse-rodul-suitsetamine

Ootame suitsejate sisinaid.

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 15:27; 06.10 15:59; 14.10 14:32; 14.10 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul suitsetavad erinevad naabrid rõdul, aknal, köögis ja wc-s. Suitsuhaisu pressib mitu korda päevas sisse nii värskeõhuklappidest välisseinas kui ka ventilatsiooniavadest. Öäk, plaanin elukohta vahetada. Elan 5kordse maja viiendal korrusel.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See rõdudel suitsetamine on võrreldes toas suitsetamisega täiesti pseudoprobleem. Aga toas suitsetamist ei saa kellelgi ära keelata.
Kui mul naaber rõdul suitsetab, siis ma saan akna kinni panna või lihtsalt hajub see hais kiiresti.
Aga kui ta köögis suitsetab (mida ta ka vahel teeb), siis tuleb see kõik läbi ventilatsiooni mulle vannituppa. Ja vot see on juba rõve.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanas paneelikas tuleb suitsuhaisu veel põranda ja seina vahelt, ka pistikupesadest. Kujutage ette, et te ärkate selle peale, et koniving tungib ninna?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga toas suitsetamist ei saa kellelgi ära keelata.

Jah, nende jälkurite vasti ei saa midagi ette võtta.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 22:30; 14.10 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See rõdudel suitsetamine on võrreldes toas suitsetamisega täiesti pseudoprobleem. Aga toas suitsetamist ei saa kellelgi ära keelata.

Kui mul naaber rõdul suitsetab, siis ma saan akna kinni panna või lihtsalt hajub see hais kiiresti.

Aga kui ta köögis suitsetab (mida ta ka vahel teeb), siis tuleb see kõik läbi ventilatsiooni mulle vannituppa. Ja vot see on juba rõve.

just, las parem tossab rõdul kui toas. Leedukatele Pyrrhose võit.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ventilatsioonisüsteem kortermajas ei tööta siis tuleb selle omaniku poole pöörduda. Kui olete Kinnistusraamatus kirjas siis minge peegli ette ja pidage iseendaga monoloog: mida ma saan omanikuna teha suitsuhaisu vastu. Kui üldkoosolek vedu ei võta siis alates 2018 seadusemuudatusest saab nõude esitada KÜ (sisuliselt juhatuse liikmed hakkavad nihelema) vastu, kui te ise vent süsteemi oma raha eest korda teete ja seda raha teistelt kaasomanikelt soovite kätte saada.
Perekooli kurtmise postitamine ei vii kuhugi!

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 15:27; 06.10 15:59; 14.10 14:32; 14.10 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt arvamuse avaldus:
https://www.postimees.ee/7085722/ossinovski-rodul-suitsetamist-pole-motet-keelata

«Kuna väga paljud kortermajad on sellised, kus ventilatsioon ei ole tänapäevane, siis tegelikult see tubakasuits hakkab imbuma läbi ventilatsioonišahtide teistesse korteritesse ja selle mõju teiste inimeste tervisele võib olla veel negatiivsem,» märkis Ossinovski.

No aga muudame siis eluruumidele esitatavate nõuete määrust ja nõuame vähemalt uutel hoonetel vastavat ventilatsioonisüsteemi? Energiatõhususe osas ju samamoodi käitutud! Näiteid võib jätkata …

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 15:27; 06.10 15:59; 14.10 14:32; 14.10 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on seekord ometi Ossinovskil õigus.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 22:30; 14.10 15:53;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kahjuks on seekord ometi Ossinovskil õigus.

Arvamusevabadus.

Aga mida arvate diskussioonist, kus uutele hoonetele oleks vastavad nõuded, sest ilmselgelt keegi a la Lasnamäge ümber ehitama ei hakka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 15:27; 06.10 15:59; 14.10 14:32; 14.10 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti -toas suitsetamine on palju hullem, eriti WC-s. Las suitsetab rõdul parem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://maailm.postimees.ee/7075751/leedus-keelatakse-rodul-suitsetamine

Ootame suitsejate sisinaid.

Facebook on neid sisinaid täis 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Leedukad tegid meile ära (rõdul suitsetamine)