Esileht Pereelu ja suhted Leitud telefon

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Leitud telefon

Postitas:

Huvitav, kas mõtlen üle juba selle kodus passimisega. Leidsin garaazist mobiili, mis on nagu uus ja sellel on sim iluasti sees. Aku oli täis. Telefon oli välja lülitatud. Kuna oli sellise kasti põhjas, mida me tavaliselt ei kasuta tundus sew väga kahtlane, et mobiilil oli aku 97%. Kuna meil garaaz on külm siis ei tohiks seal telefoni aku pikalt täis olla.
Korra meenus, mehe jutt, et tema vennal oli armukeste jaoks ka lisa telefon….
Mis te arvate, mõtlen üle ?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 19:52; 30.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist varutelefoni nimetatakse meeste omavahelises slängis “litsifoniks” ja see on jah kas armukesega suhtlemiseks või prostituutidele helistamiseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõtle üle. Küll aga soovitan enne sae käima tõmbamist hästi hoolega mõelda, mida sa saadud infoga peale hakkad ja milline on sinu enda jaoks parim lahendus selles kehvas olukorras.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sisse ei saanudki telefoni?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 21:23; 30.03 10:10; 30.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõtle. Täitsa värskelt laaditud kah veel.
Ürita sisse lülitada.
Kahjuks su mehel on armuke.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 21:44; 30.03 00:45; 31.03 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Kui peidetud, siis on selle jaoks, mis nimetatud. Oleks lihtsalt lisatelefon, näiteks muu jaoks, kuhu oma tavalisega ei taha helistada, siis ei oleks peidetud. Teinekord peres ei taha alati inimene oma numbrilt helistada, no kui vastu ei võeta või muulpõhjusel. Aga siis ei peideta.
Mida teha, oleneb ikka sinust. Ma näiteks ei peaks ootamist õigeks. Tahaks teada. Ilmselt püüaks ise käima saada seda ja uurida. Ja kui see ei õnnestu, siis küsiks otse ja konkreetselt vastust.
Enne mõtleks, et kas on midagi teisiti, kahtlast ja takkajärgi vaatlusega imelik.
See, mida sa ei osanud mõeldagi. Võib paäjugi saada uue valguse.
Kui mina oleks sellise telefoni omanik ja mulle see ette pandaks, et räägi, mis see on. Kui ma pole süüdi, oleks minu eesmärk seda ka tõestada, et abikaasa ei tunneks halba tunnet ja saaks rahu.
Niisama edasi olla, kui midagi polekski, on ka imelik. Hpv, aids, jne.
Juurdlust toimetavad asjatundjad. Tõend on käes, ära seda kaduda lase. Mask maha!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 23:11; 29.03 23:16; 29.03 23:52; 30.03 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee katse, pane telefon nt kindlale kaugusele kasti servast (võib kasvõi joonlauaga mõõta). Või kui kast teiste asjade all, siis jäta täpne paigutus meelde. Pärast saab vaadata, et kas midagi on telefoni või teiste esemete paigutuses muutunud. Kui jah, siis jama lugu.

Nii võib see järgmiseks korraks juba läinud olla. See katse pole üldse vajalik. Täis aku näitab ju, et see just oli kasututusel. Selline katse on sama, kui lähed teist korda vihma kätte, et veenduda, et ikka tõesti sajab, kuigi oled juba märg.
Jääb ka võimalus, et ta on nii osav, et ütleb, et see pole tema oma.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 23:11; 29.03 23:16; 29.03 23:52; 30.03 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõrmejäljega avatav?
kui jah, oota, kuni mees magama jääb…
siis püüa see telefon ta sõrmega lukust lahti teha.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võibolla kasutab seda garaaži ka mõni muu inimene peale sinu ja mehe?
nt teismeline laps korraldab seal kohtumisi sõpradega?
võibolla käis öösel murdvaras ja kaotas ära?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 23:27; 29.03 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis variandid on veel leida oma kuurist peidetult uus täis akuga telefon? Lihtsalt pole muid variante kui armuke.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis variandid on veel leida oma kuurist peidetult uus täis akuga telefon? Lihtsalt pole muid variante kui armuke.

on küll variante veel. nt laps on kleptomaan. või narkodiiler.
või on peres kitsad olud, aga mees sai suure preemia ja ostsis omale, aga sulle räägib, et raha pole.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 23:27; 29.03 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma vist nii süütu, et mind absoluutselt ei huvitaks, mis telefon see on.läheks rõõmsalt tuppa, teataks, et leidsin garaazist telefoni.. paneks kohalikule saidile kuulutuse ja kui keegi välja ei ilmu, jätaks perele tagavara telefoniks.meil lapsed näiteks pidevalt kaotavad telefone, kogu aeg on üks tagavara oma kodus.
ennast piinama ja mingeid teooriad mõelda- eneseraiskamine. see, kui sa saad teada, et su mehel armuke- see ei muuda sinu elu küll kuidagi paremaks.sama on kahtlustamisega. milleks enda rõõmsat meelt kulutada.
ja kui isegi on- jumal tänatud, et ta hoolib sust nii palju, et püüab varjata. mööduv nähe. mida vähem sa tead, seda kergem sul endal on. sest sa ei saa seda muuta, teed vaid ennast õnnetuks.

+3
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 23:50; 30.03 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kui isegi on- jumal tänatud, et ta hoolib sust nii palju, et püüab varjata. mööduv nähe. mida vähem sa tead, seda kergem sul endal on. sest sa ei saa seda muuta, teed vaid ennast õnnetuks

Sellise salakavaluse juures pole see mingi mööduv nähe, hoopis elukestev topeltelu elamine. Ja neid inimesi on, see pole haruldane.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 23:11; 29.03 23:16; 29.03 23:52; 30.03 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peaks armukesega suhtlemiseks kohe eritelefon olema. Nutikad ju nagunii enamasti parooli all, saab ka ajalugu kustutada edukalt. Ja telefon ju kaasas ka nagunii igal pool. Aga see eksperiment telefoni paigutuse fikseerimisega tundub hea idee. Siis rohkem infot saad, kui tihti kasutab jne. Enne tee pilt laetud telefonist garaazhis, et oleks tunnistusmaterjal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peaks armukesega suhtlemiseks kohe eritelefon olema. Nutikad ju nagunii enamasti parooli all, saab ka ajalugu kustutada edukalt. Ja telefon ju kaasas ka nagunii igal pool.

Võib olla on mingi perepakett vms ja naine saaks võtta kahtluse korral kõneväljavõtte.
Äkki armuke helistab ebasobival ajal? Lihtsam on telefon väljas hoida, kui rääkida ei saa.
Armuke saadab sõnumeid-tavalises telefonis oleks see naisele näha, kui telefon laual.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 21:44; 30.03 00:45; 31.03 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei pruugi olla kohe armukest. Siin üks juba tõi välja, et su mees võib olla hoopis narkodiiler või telefone varastada. Veel võib ta olla mingi superkangelane või salaagent. Mõned siin aga kohe: armuke-armuke. Häbi peaks olema.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 01:08; 30.03 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te arvate, mõtlen üle ?

Loomulikult mõtled üle.
Selle asemel, et mehelt otse küsida, et kuule, kas sinu oma ei ole ja kuna vastus on 100% eitav, siis osta.ee-sse asi müüki.

Et vähekasutatud ja omale sain kingiks uue, sellepärast müün jne blä-blä juurde…
End of story ja edaspidi hoiad lihtsalt silmad rohkem lahti.

Kle, kas see SIM mingis teises, suvalises vanas lutsus, mis lukust lahti on, ei hakka tööle?
Nagunii on pin kood tehase oma…kui üldse on.
Äkki tsikk kogemata helistab ja küsib, et kus Vello on ja kes teie üldse olete ja miks te garaazis elate…
Teisel korrusel ju pidite elama ja eraldi voodites magama…

———

Tegelt saab selle sama aparaadi ka käima, aga see on edasijõudnutele, sest sa pead suutma googlesse sisestada üsna mmitu sõna järjest näiteks “how to open /tel mark/ without knowing the pin code/ ja mis kõige keerulise, pead loetust ka aru saama.
Ehk see las seekord jääda.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 02:08; 30.03 11:05; 30.03 12:39; 31.03 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma vist nii süütu, et mind absoluutselt ei huvitaks, mis telefon see on.läheks rõõmsalt tuppa, teataks, et leidsin garaazist telefoni.. paneks kohalikule saidile kuulutuse ja kui keegi välja ei ilmu, jätaks perele tagavara telefoniks.meil lapsed näiteks pidevalt kaotavad telefone, kogu aeg on üks tagavara oma kodus.

ennast piinama ja mingeid teooriad mõelda- eneseraiskamine. see, kui sa saad teada, et su mehel armuke- see ei muuda sinu elu küll kuidagi paremaks.sama on kahtlustamisega. milleks enda rõõmsat meelt kulutada.

ja kui isegi on- jumal tänatud, et ta hoolib sust nii palju, et püüab varjata. mööduv nähe. mida vähem sa tead, seda kergem sul endal on. sest sa ei saa seda muuta, teed vaid ennast õnnetuks.

Ei kujuta ettegi, kui meeleheitel selle kommentaari kirjutanud naine on. Ilmselt on elu suurim hirm ja häbi olla meheta naine. Olgu see mees siis niisugune või naasugune – peaasi, et jumala eest oleks olemas!

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 07:08; 30.03 07:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee katse, pane telefon nt kindlale kaugusele kasti servast (võib kasvõi joonlauaga mõõta). Või kui kast teiste asjade all, siis jäta täpne paigutus meelde. Pärast saab vaadata, et kas midagi on telefoni või teiste esemete paigutuses muutunud. Kui jah, siis jama lugu.

Minu arust on see hea mõte. Ma küll ei räägiks kohe midagi. Pigem vastupidi! Mõnda aega jälgiks mehe käitumist ja ühtlasi vaataks ka seda, kas telefoni on kasutatud. Tõenäoliselt saab sellisel moel kõik enda jaoks olulised vastused palju kindlamini kätte, kui juhul, kui mehele kohe enda avastusest ette kanda.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 07:08; 30.03 07:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma vist nii süütu, et mind absoluutselt ei huvitaks, mis telefon see on.läheks rõõmsalt tuppa, teataks, et leidsin garaazist telefoni.. paneks kohalikule saidile kuulutuse ja kui keegi välja ei ilmu, jätaks perele tagavara telefoniks.meil lapsed näiteks pidevalt kaotavad telefone, kogu aeg on üks tagavara oma kodus.

ennast piinama ja mingeid teooriad mõelda- eneseraiskamine. see, kui sa saad teada, et su mehel armuke- see ei muuda sinu elu küll kuidagi paremaks.sama on kahtlustamisega. milleks enda rõõmsat meelt kulutada.

ja kui isegi on- jumal tänatud, et ta hoolib sust nii palju, et püüab varjata. mööduv nähe. mida vähem sa tead, seda kergem sul endal on. sest sa ei saa seda muuta, teed vaid ennast õnnetuks.

Ei kujuta ettegi, kui meeleheitel selle kommentaari kirjutanud naine on. Ilmselt on elu suurim hirm ja häbi olla meheta naine. Olgu see mees siis niisugune või naasugune – peaasi, et jumala eest oleks olemas!

Hahahaa, mul küll mehest suht suva. Ma lihtsalt arvan, et kui armastan, siis usaldan ja ennast piinata ei viitsi. Küll ja küll neid masohistlikke kannatusi lugenud. Noh saad teada, et mees suhtleb teisega. Ja siis hakkab parem. Perekooli toetav kaagutusgrupp hakkab rääkima uhkusest, selle asemel, et õelda- tee asi selgeks ja ära piina end. Kui sa tegelikult pole valmis otsustama ja otsuste eest vastutust võtma, siis räägi mehega otse ja vaadake mis saab. Kõige nõmedam on enda piinamine jälgides ja lolle mõtteid mõteldes.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 23:50; 30.03 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks vist päris asjast välja tegemata elada. Kui olen leidnud, siis olen leidnud.
Eks ma pistaks mingeid imelikke repliike. Jälgiks, mis nägu teine läheb. Näiteks looks sama olukorra, aga läbi kellegi tuttava näitel. No näiteks. Nääd, üks rääkis, kuidas tal mees armetult vahele jäi. Lihtsalt soodake hoidis oma telefoni kuskil, naine avastas. Ja siis ahastaks ise suurehäälselt – no m i l l i n e idikas selline küll on. Ookeei, tahad hoorata, pole keelatud ju, mine selle libu juurde k o h e ja ela rõõmuga, eksju! Mida sa mõnitad oma perekonda! Lisaks oli libu ise veel kiidelnud kuskil külapeal ja mehe sisse rääkinud, et oh nüüd ainult aja küsimus, millal kodust “paha naise juurest, kellega nad ammu koos ei maga” jalga laseb.
Ühesõnaga, jätaks mulje, et ega kõik pole ilmas nii privaatne, nagu tahad arvata. Lits jääb litsiks, tal puudub moraal ka laiemas plaanis.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks vist päris asjast välja tegemata elada. Kui olen leidnud, siis olen leidnud.

Eks ma pistaks mingeid imelikke repliike. Jälgiks, mis nägu teine läheb. Näiteks looks sama olukorra, aga läbi kellegi tuttava näitel. No näiteks. Nääd, üks rääkis, kuidas tal mees armetult vahele jäi. Lihtsalt soodake hoidis oma telefoni kuskil, naine avastas. Ja siis ahastaks ise suurehäälselt – no m i l l i n e idikas selline küll on. Ookeei, tahad hoorata, pole keelatud ju, mine selle libu juurde k o h e ja ela rõõmuga, eksju! Mida sa mõnitad oma perekonda! Lisaks oli libu ise veel kiidelnud kuskil külapeal ja mehe sisse rääkinud, et oh nüüd ainult aja küsimus, millal kodust “paha naise juurest, kellega nad ammu koos ei maga” jalga laseb.

Ühesõnaga, jätaks mulje, et ega kõik pole ilmas nii privaatne, nagu tahad arvata. Lits jääb litsiks, tal puudub moraal ka laiemas plaanis.

sellise “mängu” peale kaob see telefon sealt peidust kiiresti ja teemaalgataja ei saa midagi teada.
sellel jutul on jumet juhul, kui naine seda telefoni sinna tagasi ei pane. kui siis mees närvi läheb, kui seda ei leia, siis on asi selge.

teemaalgataja, vaevalt Sa üle mõtled. aga asi ei pruugi tingimata armukeses olla võivad olla ka mingid kahltased ärid.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja kui isegi on- jumal tänatud, et ta hoolib sust nii palju, et püüab varjata. mööduv nähe. mida vähem sa tead, seda kergem sul endal on. sest sa ei saa seda muuta, teed vaid ennast õnnetuks.

Missugune proua Jaanalind, ime, et selline veel oma pead liiva alt kunagi kätte saab, nii sügavale on teine peakese surunud, et mitte “õnnetu olla”.

Mina võtaksin telefoni ära, läheksin sellega telefonipoodi ja ütleksin, et nii kahju, aga titt pani kogemata uue parooli ja ei mäleta seda enam jms. Või üritaks mehe tavaliste paroolidega avada seda telefoni jne, või oma telefoni simi panna, see nagunii kõnekaart (ainult täisidikas võtab armukese jaoks Perepaketti lisanumbri, kui naine iga hetk võib arveid vaadata). Või kui telefoni üldse sisse ei saa, võtaks lihtsalt telefoni sealt ära ja vaataks, kuidas mees käituma hakkab (kui see telefon ON tema oma ja ta teada saab, et naine selle üles leidis, kui palju ta teab jne püüab uurida. Või kui naine suudab uskuda, et telefon sinna müstiliselt tekkis, ehk siis härra Jaanalind veenab ennast, et telefon müstiliselt kadus 🙂 ).

läheks rõõmsalt tuppa, teataks, et leidsin garaazist telefoni.. paneks kohalikule saidile kuulutuse ja kui keegi välja ei ilmu,

Oota, kuidas sa seda ette kujutad, paned leiunurka kuulutuse, et leidsid oma garaazist kastipõhjast sellise ja sellise telefoni, kas keegi on sinna kaotanud?! 😀

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 21:23; 30.03 10:10; 30.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Mees töötab KAPOs?
2. Ütle, et näe mis ma garaažist leidsin – kuna meil mõlemal telefon on, siis kingin selle a’la vanaemale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees töötab KAPOs?

Kle, ole normaalne, kapokatel on teised käitumismudelid. Ja kui mees tõesti seal ka töötaks, siis naine poleks seda postitust ju teinud.
Vaid asja üldse puutumata jätnud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.03 02:08; 30.03 11:05; 30.03 12:39; 31.03 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin garaazist mobiili, mis on nagu uus ja sellel on sim iluasti sees. Aku oli täis. Telefon oli välja lülitatud.

Kui telefon oli välja lülitatud, kuidas sa tead selle aku täituvust?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te arvate, mõtlen üle ?

Oleneb, mida sa täpsemalt siis mõtled?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui telefon oli välja lülitatud, kuidas sa tead selle aku täituvust?

Kui telefon sisse lülitada, siis peaks seda nägema.
Ilmselt on mehel teine telefon mingite hämarate tehingute jaoks.
Äkki on narkodiiler?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin…. telefon sisselülitades tõesti näitabki 97% akut. Sim ei olnud enam kasutusel, kuna pin oli tehase oma siis tean. Ekraanilukust läbi ei saanud. Dual- sim telefon on. Mees väidab, et ta kunagi sõbralt laenas asendustelefoniks kuid ma ei usu, et selle aku garaazis nii kaua vastu peaks.
Ei ole kapost mees.
Hetkel on mul mõtet: 1. tal on teine sim veel ja kasutatava sim-i võttis ära kui peitis telefoni
2. Tal oli hiljuti armuke, suhe lõppes ja ta lülitas ise sim-i välja või siis leidis parema võimaluse jälgede segamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 19:52; 30.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on narkodiiler?

Või palgamõrvar? Aga teie mõtlete kohe kõige halvemat, et armuke…!

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 21:23; 30.03 10:10; 30.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Leitud telefon