Esileht Hobinurk Lemmik eesti telelavastus?

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Lemmik eesti telelavastus?

Postitas:

Kolm rubiini – kusjuures see on kaugelt parem kui venelaste Ogarjovi 6, mis oli täielik huinamuina.

Armastus kolme apelsini vastu, Charlie tädi, Kummaline Mrs Savage, Unerohi, Pisuhänd, Voodi, Sõda algas homme (jällegi tunduvalt parem kui venelaste sama asi), Silme ees läheb mustaks, Puhkepäev, Kollane mask, Vanaema õunapuu otsas. Rudolfil ja Irmal polnud kah viga.

Mees, naine ja kontsert, aga see vanem versioon Baskini ja Everiga, mitte uuem Kreismanni ja Kilgasega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõda algas homme (jällegi tunduvalt parem kui venelaste sama asi)

Kusjuures “Amoraalne lugu” oli ka parem kui venelaste sama teose järgi tehtud film “Ununenud flöödiviis”. Baskin tegi suurepäraseid asju.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.01 23:30; 05.01 11:08; 05.01 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõda algas homme (jällegi tunduvalt parem kui venelaste sama asi)

Kusjuures “Amoraalne lugu” oli ka parem kui venelaste sama teose järgi tehtud film “Ununenud flöödiviis”. Baskin tegi suurepäraseid asju.

Aa, seda ma ei teadnud. Aga nt Don Juan Tallinnas on vaatamata rängale kriitikale siiski väga hea asi; kuid ma olen näinud ka ühte vene telelavastust (nime ei mäleta, aga mõlemad on tehtud Aljošini Tookord Sevillas järgi), mis on täielik kaka.  Või noh, muidu ehk ei olekski, aga no näitlejad olid täiesti kohatud – Don Juan mingi nipsakas plikanähvits ja komtuur kassivuntsidega ja rehahammastega sukkpükstes vanamees. No meie Jaak Tamleht ikka …!!!

Ma loeksin heameelega seda originaali, aga ei saa seda kuskilt kättegi. Peab uurima, äkki on kuskil netis ka täistekst olemas. Etenduse tekst on küll üsna suuris joonis sama, mis filmiski, aga kohati mängivad üle.

https://youtu.be/iE6m8Eoh5Hs

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju häid on nimetatud. Üks selline tükk oli veel 30 a tagasi nagu “Vana maja”. Noor Anu Lamp, Tõnu Oja, Enn Kreem…Vaatasin 2x kindlasti.

Enn Kraam oli seal.

Väga hea tükk oli Roman Baskini, Toomas Kalli “Lõunavaheaeg”. Suurepärased osatäitmised Aleksander Eelmaalt ja Viire Valdmalt. Väga soovitan err-i arhiivist vaadata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 20:48; 05.01 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enn Kraam oli seal.

Muidugi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.01 23:30; 05.01 11:08; 05.01 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kõiki siinnimetatud lavastusi omal ajal näinud ja kõik toona tegelikult meeldisid. Armastasin telelavastuste õhtuid! Ent olles nüüd proovinud neist mõnda uuesti vaadata, pean tunnistama, et need ei paku enam ligilähedaseltki samasuguseid emotsioone ega naudingut. Need lavastused kuuluvad siiski kuidagi tollesse aega ja tänapäeval enam samamoodi ei mõju. Enam neid vaadata ei kavatse, las jääda mõnusaks nostalgiaks.

Täpselt minu arvamus. Ei suuda neid enam vaadata. Kommenteerijad siin kõik 50+, kellel vist raske harjuda uute pealetulevate saadetetega. Vaatasin, need Normani šou kiitjad ka mutikesed fb s.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 03:41; 06.01 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Olen kõiki siinnimetatud lavastusi omal ajal näinud ja kõik toona tegelikult meeldisid. Armastasin telelavastuste õhtuid! Ent olles nüüd proovinud neist mõnda uuesti vaadata, pean tunnistama, et need ei paku enam ligilähedaseltki samasuguseid emotsioone ega naudingut. Need lavastused kuuluvad siiski kuidagi tollesse aega ja tänapäeval enam samamoodi ei mõju. Enam neid vaadata ei kavatse, las jääda mõnusaks nostalgiaks.

Täpselt minu arvamus. Ei suuda neid enam vaadata. Kommenteerijad siin kõik 50+, kellel vist raske harjuda uute pealetulevate saadetetega. Vaatasin, need Normani šou kiitjad ka mutikesed fb s.

Telelavastustest räägime, mitte niisama saadetest. Selliseid asju enam lihtsalt ei tehtagi. Või nimetad meile neid uue aja ägedaid telelavastusi? Jah siin on telelavastused nimetatud segiläbi teatri etendustega, mida on eemalt kaameraga üles võetud ja tehniline kvaliteet pole suurem asi, aga ikkagi. Neid uuemad etendusi telekast nagu ka eriti ei näidata.

Enam ei suuda vaadata? Ju ise ka vanuselt mutike. Noored pole neist telelavastustest kuulnudki.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 19:50; 03.01 20:59; 06.01 05:27; 09.01 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastelavastused “Rops” ja “Uus poiss” (Ene-Liis Semper oli peategelane seal) meenuvad kui lapsepõlve lemmikud. “Püha Katariina pöörane õhtusöömaaeg” meeldis ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ma olen ühe eeskõnelejaga selles suhtes nõus, et paljudel asjadel on siiski vaid nostalgiline väärtus, mitte, et asi ise nii hea oleks või praegu selliseid tundeid tekitaks. Klassikaline näide, kuigi riskin ebapopulaarseks saada – Leedi Windermere’i lehvik. Omal ajal oli see oh kui lahe asi, nüüd aga vaatad ja -kehitad õlgu, et mis see oli, mille pärast nii leilis oldi omal ajal. Noh, et kostüümidraama – neid tõesti palju ei olnud tookord. Ja kaheldamatult on Wilde’il häid ütlemisi, ja muidugi head näitlejad, eesotsas unustamatu Ülle Ullaga; aga muidu … nujah …

Tuli veel meelde üks vähenäidatud, aga väga südamesseminev asi – Tuli puus. Ja omas kerges jaburuses meeldis mulle ka Rakvere teatri Armastuse ja juhuse mäng.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasin ühe ära,  mida olen ka kordi vaadanud ja ikka meeldib. “1979” on nimi. Alles err-ist enne jõule vaatasin. Nii lahe tükk.
Keegi tundis siin sundust vanusele rõhuda. Tahaks öelda, et inimene, mis tähtus on vanusel. Sünniaastat me valida keegi ei saa. Kas sinu eesmärk on rääkida teemades kaasa või selgitada välja vastajate vanust?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 22:25; 06.01 09:55; 06.01 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm apelsini pole telelavastus, see oli omal ajal hiilgav teatrilavastus, mis lihtsalt kuidagimoodi hädiselt kaameraga üles võeti ja mille võlu on tajutav pigem neile, kes seda ka kohapeal vaatamas käisid.

Lapsena meeldis mulle “Puhkekodu nr 15” miskipärast kohutavalt. “Pisuhänd” muidugi ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsena meeldis mulle “Puhkekodu nr 15” miskipärast kohutavalt

See oligi “Puhkepäev” nime all.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 22:25; 06.01 09:55; 06.01 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Meri ja Orav”

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Tuli sinu  käes” – väga hea telelavastus oli kunagi.

“Ma armastasin sakslast” – huvitavad näitlejalahendused.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka praegu ka lavastusi, siin mainitud “Meri ja Orav “, samuti “Ilves ja Orav”. ???????????? Ja neid on veel… Nagu näha te ei tea, seega mutid mis mutid.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 03:41; 06.01 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsena meeldis mulle “Puhkekodu nr 15” miskipärast kohutavalt

See oligi “Puhkepäev” nime all.

Kas see oli see tükk, kus lakkamatult seltsimees Mjussovit otsiti, et ta tähtsatele paberitele alla kirjutaks?:)

Palju muid lapsepõlve lemmikuid olen ETV arhiivist ja Youtube’ist üles leidnud, aga seda veel mitte. Teadjamad, aidake palun! 🙂

Kägu, 43

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsena meeldis mulle “Puhkekodu nr 15” miskipärast kohutavalt

See oligi “Puhkepäev” nime all.

Kas see oli see tükk, kus lakkamatult seltsimees Mjussovit otsiti, et ta tähtsatele paberitele alla kirjutaks?:)

Palju muid lapsepõlve lemmikuid olen ETV arhiivist ja Youtube’ist üles leidnud, aga seda veel mitte. Teadjamad, aidake palun! ????

Kägu, 43

seesama jah

http://arhiiv.err.ee/vaata/puhkepaev

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

On ikka praegu ka lavastusi, siin mainitud “Meri ja Orav “, samuti “Ilves ja Orav”. ???????????? Ja neid on veel… Nagu näha te ei tea, seega mutid mis mutid.

Muidugi teame neid ka.  Ju need lihtsalt ei ole nii suured kõige-kõige suuremad lemmikud ja neid näidatakse piisavalt sageli. Tahaks just neid veel…. teada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 19:50; 03.01 20:59; 06.01 05:27; 09.01 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsena meeldis mulle “Puhkekodu nr 15” miskipärast kohutavalt

See oligi “Puhkepäev” nime all.

Minu arust oli just vastupidi. Omal ajal, kui lavastus välja tuli ja seda telekast näidati, oli see Puhkekodu nr 15. Nüüd on millegipärast Puhkepäev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Hobinurk Lemmik eesti telelavastus?