Esileht Pereelu ja suhted Lihtne

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Lihtne

Postitas:

Mida arvata kõrgharidusega inimesest, kes näiteks võtab kõike öeldut tõsiselt, ei saa aru kui keegi teeb nalja või valetab?

+2
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 13:39; 19.08 22:15; 20.08 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu Holopainen seriaalist “Pulss”? Midagi ei arva, kõik ei peagi naljadest, valedest läbihammustama.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb inimesest. Mul oli kunagi selline töökaaslane, kes oli lihtsalt nii hea inimene (mitte peast “lihtne”, aga oligi läbinisti hea), et tema jaoks oli arusaamatu, et keegi mingil põhjusel valetab või rumalat nalja teeb.

Aga kindlasti on ka selliseid, kes haridusest hoolimata ikka juhmiks on jäänud.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida arvata kõrgharidusega inimesest, kes näiteks võtab kõike öeldut tõsiselt, ei saa aru kui keegi teeb nalja või valetab?

Arvan, et nad on väga ausad inimesed ja nende jaoks valetamist ei ole olemas. Kahjuks kõrgkoolis pole kursus sellest, et vähese haridusega inimesed valetavad nii, et see paistab tõesena. Nii et hea hariduse saanud, ausad inimesed.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised jooned on omased ka Aspergeri sündroomi kergemale variandile, ent kindlasti TA infost ei piisa, et siin diagnoosi panna ega midagi. Võibki olla, et tark, aga naiivne ja heasüdamlik inimene, nagu üks kirjutas.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida arvata kõrgharidusega inimesest, kes näiteks võtab kõike öeldut tõsiselt, ei saa aru kui keegi teeb nalja või valetab?

Ma isegi ei oska teemaalgataja kohta midagi tarka arvata. Ilmselt mingi kergem häire, kui sellised probleemid kummitavad.

Proovid mingile kutile külge lüüa ja see ei saa sinu lollidest naljadest aru?
Ja miks sa seal valetama pead? See ei ole ju naljakas.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.08 14:59; 15.08 17:04; 16.08 12:06; 19.08 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lepid või liigud edasi. Muuta pole võimalik.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lepid

AGA kui teemaalgatajal on samamoodi aspergerger?
Siis ta ei saa ju kuhugi sinu mõistes edasi liikuda…
Jääb sinna, kus ta on.

Aga samasugust debiili oma elus ei kannata….
Selles teema ongi, et mida siis teha.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.08 14:59; 15.08 17:04; 16.08 12:06; 19.08 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida su teema pealkiri tähendab? Panid kogemata oma nime pealkirjaks, et sinu nimi on peast_lihtne?

Igal juhul on inimeste huumoritaju erinev. Kõrgharidus ei sõltu huumoritajust. Nii mõnigi väga tark inimene võib olla nt asperegeri sündroomiga ning ta ei pruugi tõepoolest valetamist või kõik nalju mõista.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see kõrgharidus isiksuseomadustesse puutub?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sõbranna selline, kes teatud tüüpi naljadest aru ei saa – ta jääb lihtsalt “lollilt” vahtima või ignoreerib. Veidi võttis aega, et harjuda ja edaspidi olen vältinud neid.
Viga ei saa olla minu/teiste naljasoones, sest selliseid olukordi pole mul kunagi kellegi teisega tekkinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see haridus siia puutub. Selliseid inimesi on palju kes mingisugustki nalja ei mõista.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida arvata kõrgharidusega inimesest, kes näiteks võtab kõike öeldut tõsiselt, ei saa aru kui keegi teeb nalja või valetab?

Igasuguseid asju võid arvata. Näiteks, et on natuke pikkade juhtmetega. Või et see, kelle nalju ta ei mõista, ei oska tegelikult nalja teha. Aga kui su kirjeldus on objektiivne ja ta tõesti väga erinevate inimeste naljadest mitte kunagi aru ei saa, siis on tal tõenäoliselt Aspergeri jooni, mida on ka siin välja toodud. Tihti ongi sel juhul tegu just eriti vaimselt võimekate inimestega – kõrgem vaimne potentsiaal tuleb sotsiaalsete oskuste arvelt.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrgharidusega või kõrghariduseta, mina hoiaksin sellel inimesel kogu aeg sõbralikult silma peal, et ta pettuste või halbade kavatsustega inimeste ohvriks ei langeks. 🙂

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa ka naljast tihti aru, eriti sellisest labasest rahvanaljast- jalga perse või tordiga näkku naljast. samas kui ma nalja teen, pean tihti selllistele lihtsakestele, kes teiste huumorisoont arvustavad ja lolle nalju teevad, ütlema, et see on nali- lihtsalt muidu hakkab mõni nutma.
eks ma otsi omasuguseid.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida arvata kõrgharidusega inimesest, kes näiteks võtab kõike öeldut tõsiselt, ei saa aru kui keegi teeb nalja või valetab?

Ma arvan, et sa ise lihtsalt ei saa aru, et teda ei aja su II Eesti naljad naerma. Valetamist viisaka inimesena ilmselt lihtsalt ignoreerib.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saa aru kui keegi teeb nalja

Teemaalgataja, viska mingi näidisnali.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.08 14:59; 15.08 17:04; 16.08 12:06; 19.08 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvaksin, et see inimene on sattunud valesse seltskonda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida arvata kõrgharidusega inimesest, kes näiteks võtab kõike öeldut tõsiselt, ei saa aru kui keegi teeb nalja või valetab?

Aga millest konkreetselt kõnealune kõrgharidusega inimene aru ei saa?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millest konkreetselt kõnealune kõrgharidusega inimene aru ei saa?

Teemaalgataja ju pole kõrgharidusega.
Sa muidu eeldasid, et mõtlev inimene teeks sellise teema?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.08 14:59; 15.08 17:04; 16.08 12:06; 19.08 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks räägitakse talle mingi arutelu käigus oma riskirasedusest. Tema vastab sellele umbes nii, et tee veel vähemalt seitse last. Nagu ei saaks aru, mida on eelnevalt räägitud.

Talt küsitakse midagi lihtsat ja sellele tuleb mitu minutit pikk detailne vastus.

Naljade koha pealt teed mingi üsna kergelt läbi hammustatava nalja ja tema küsib, et kas see on päriselt nii?

Et suht lootusetu keiss vist.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 13:39; 19.08 22:15; 20.08 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa ka naljast tihti aru, eriti sellisest labasest rahvanaljast- jalga perse või tordiga näkku naljast. samas kui ma nalja teen, pean tihti selllistele lihtsakestele, kes teiste huumorisoont arvustavad ja lolle nalju teevad, ütlema, et see on nali- lihtsalt muidu hakkab mõni nutma.

eks ma otsi omasuguseid.

Ma olen vist sinu moodi huumorisoonega, aga ma olen aru saanud, et tegelikult ei peagi tegema nalju, mis teise inimese nutma võivad ajada. Olgu see inimene pealegi lihtsake. Mingi austus võiks olla. Sa oled muidu ikka kursis, et seda, kui kõik naeravad ja üks nutab, ei nimetata mitte naljaks, vaid kiusamiseks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks räägitakse talle mingi arutelu käigus oma riskirasedusest. Tema vastab sellele umbes nii, et tee veel vähemalt seitse last. Nagu ei saaks aru, mida on eelnevalt räägitud.

Talt küsitakse midagi lihtsat ja sellele tuleb mitu minutit pikk detailne vastus.

Naljade koha pealt teed mingi üsna kergelt läbi hammustatava nalja ja tema küsib, et kas see on päriselt nii?

Et suht lootusetu keiss vist.

Kle sa sonid siin, kullake. Anna juba raamat välja, nii ilusti tuleb välja sul see ????

Ma ei ole sulle mingi kullake.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 13:39; 19.08 22:15; 20.08 10:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Lihtne