Esileht Kodunurk Lilleväetist ka mujale?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Lilleväetist ka mujale?

Postitas:

Rumal küsimus, aga siiski…Kas amplitaimede ja potilillede vedelväetist tohib kasutada ka näiteks kasvuhoones või marjapõõsastel? On keegi seda katsetanud? Kanakakagraanulid said otsa, aga panin just viimased maitsetaimed ja porgandid maha, tahaks neid ka turgutada, samuti ei hakanud viimast väetist põõsastele raiskama. Olemas pudel vedelväetisega, kas tohib seda kasutada või rikub kõik ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib ikka kasutada. Iseasi on see, et esiteks on see palju kallim ja teiseks maitsetaimi ma küll oma koduaias ei väeta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 19:20; 06.06 08:24; 06.06 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui just maha panid siis u 2nädalat ära väeta…värskelt istutatut ei väetata, lastakse juurduda. Muidu ju võid. Aga, jah, maitsetaimi mina ka ei väeta otseselt…ok, lisan komposti küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutada võid, aga kas sa pärast neid sööma ka peaks, on iseasi.

Näiteks poes müüdavad dekoratiivsed paprikad potis on teoreetiliselt söödavad, aga praktiliselt ei soovitata just seetõttu, et neid on väetatud mitte-toidu-taimedele mõeldud väetistega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui alles külvasid, siis ei väetata, oota ikka kuni nad juba suuremad on. Ka äsjaistutatud taimi kohe ei väetata, nagu üks Kägu õigesti ütles.
Loe ka oma väetise pakendilt, paljudel on kirjas, et võib kasutada ka aiakultuuridel, marjapõõsastel (et on rohkem universaalväetis) jne, või siis, et on ainult dekoratiivtaimede väetis ja toidutaimedel kasutada ei tohi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 19:20; 06.06 08:24; 06.06 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olemas pudel vedelväetisega, kas tohib seda kasutada või rikub kõik ära?

Kas on võimalik, et täiskasvanud inimene ei ole kuulnud, et söödavatele taimedele iga suvalist kunstväetist ei kasutata? Mis krdi keskkonnas te kasvanud olete, et elementaarseid asju ei tea?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas amplitaimede ja potilillede vedelväetist tohib kasutada ka näiteks kasvuhoones või marjapõõsastel?

kui eesmärk on kasvatada õisi, siis ikka võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt roosid on väga väetiselembesed, ema puistab neile kõik vanade väetiste perad kotipõhjadest, olgu siis kartuliväetis vms, misiganes. Õitsevad nagu hullud.
Toidutaimedele vaataks ikka rohkem, mida panen. Ja niiii kiire selle väetamisega ju ka pole, et kui kanakaka otsa sai, ei jõua taimed oodata, millal uut väetist poest tuua saab, kohe ei pea ju suvalist pilduma peale. Pealegi on praegu niivõrd kuiv, et mina pole kevadel peaaegu aeda väetada saanudki, kuivale mullale ei pillu ju väetist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 19:20; 06.06 08:24; 06.06 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealegi on praegu niivõrd kuiv, et mina pole kevadel peaaegu aeda väetada saanudki, kuivale mullale ei pillu ju väetist.

Enamus inimesi ikka kastavad. Ma arvan, et muidu mul poleks seemned üles praegu tulnudki ja kõik oleks juba kutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Lilleväetist ka mujale?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.