Esileht Koolilaps (Linna)laager Tartus või Lõuna-Eestis

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: (Linna)laager Tartus või Lõuna-Eestis

Postitas:

Tere!
Soovitage laagreid sügisel 7 aastasele tüdrukule. Ta pole veel üksinda kuskil laagris käinud mõtlesime aga sel suvel proovida.
Kuhu ise saadate laagrisse või millistet olete head kuulnud?

Aitäh vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 14:36; 25.04 21:49; 26.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed on käinud Tartus linnalaagrites: Haldjaperes, Ahhaas, Hullu Teadlase kabinetis ja mänguasjamuuseumis.
Uuri vastavatelt kodulehtedelt, nt Haldjaperre registreerimine juba käib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 19:03; 28.04 00:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti võiks minna koos mõne sõbraga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On äkki kellelgi veel soovitusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 14:36; 25.04 21:49; 26.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On äkki kellelgi veel soovitusi?

Mis laadi täpsemalt otsid? Väga head soovitused olid ju, aga sul on vist midagi teistsugust mõttes (mida siis?)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, mul ei ole mingeid kindlaid mõtteid, ootan lihtsalt veel ideid. Hea oleks ka ideid saada linnast väljas olevatele laagritele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 14:36; 25.04 21:49; 26.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÜ muuseumid on erinevatel aastatel laagreid teinud – nt minu laps käis kunagi Tähetorni laagris. Aga igal aastal pole olnud. On olnud ka kunstilaager Lille majas. Hullu teadlase laager ja Haldjapere on väga toredad olnud – nendes käis minu laps isegi mitmeid aastaid järjest. Kui hobused meeldivad, siis võib ka näiteks Ihastes ratsalaagris käia: http://ihastetall.ee/laagrisuvi-2019/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu ratsakoolil on ka linnalaager alati olnud muuhulgas päris alustajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, mul ei ole mingeid kindlaid mõtteid, ootan lihtsalt veel ideid. Hea oleks ka ideid saada linnast väljas olevatele laagritele.

Nu aga siis täpsusta 🙂 Sellises vanuses (hetkel siis 6a, jah) lapsed üldjuhul ei käi linnast väljaspool ööbimistega laagrites. Kui tegemist ei ole trenni vm hobi/huviga seotud treeningutega (nt iluvõimlemine, ujumine, kossu- jalkatrennid, tants jm).

Minul on üks laps väga suur laagerdaja olnud. Käinud läbi kõik eelnimetatud linnalaagrid, Haldjaperes olnud tõesti mitu aastat järjest. Lisaks siis trennidega seotud ööbimistega laagrid, kus alustas ka väga varakult. Kui juba koolilaps, siis panid klassikaaslastega pundi kokku (3.klassis) ja läksid pea teise Eesti otsa (Pivarootsi) laagrisse. Ka seal käisid mitu suve järjest. Näis, mis sel suvel plaanis.

Teine laps aga käib veel linnalaagrites (7a). Samuti käinud Haldjaperes mitu aastat järjest. Ööbimistega laagriteks on ilmselt veel vara. Ta natuke kodulembesem. On mitu x üritanud sõbranna juures ööbida, kuid hiljemalt südaööks on alati kõne tulnud, et palun, tahan koju.

nn päevaseid linnalaagreid väljaspool linna soovitada ei oska.

Edit: üks väga mõnus laager on veel sõudeklubi korraldatud linnalaager! Või siis mingi oli veel, mis sup-laudadega lapsed vee peale viib (anne kanalil). Mul on vanem laps mõlemas käinud. Kahel aastal emajõel sõudeklubiga (9a ja 10a-lt) ja ühel aastal (11a) siis käis niisama mõnikord õhtuti sup-lauaga anne kanalil (nad korraldavad õhtusi treeninguid ka- või noh, mis treening, pigem selline mõnus suppamine ja vesipalli mängimine).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 19:03; 28.04 00:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ööbimist ei karda, siis minu lapsed käisid aastaid Taevaskoja laagris, väga meeldis
http://www.taevaskoja.ee/taevaskoja-noortelaager/

Aga kardan, et seitsmene üksi on veel pisut liiga noor. Pigem võiks koos mõne sõbraga minna. Mul olid kaks last koos, kui esimest korda läksid, nii on lihtsam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps (Linna)laager Tartus või Lõuna-Eestis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.