Esileht Lapse ootamine livsane rasedustest

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: livsane rasedustest

Postitas:

Kas kellelgi on kogemusi Livsane rasedustestiga? Kas see teine triip võibki hele olla v peaks see ikka tumedaks minema, sama tumedaks kui kontrolltriip? Tegin üleeile testi- heleroosa teine triip ja täna samuti heleroosa, no ei ole tume 🙁 Kas see võib tähendada, et rasedus on peetunud v võibki see hele olla Livsane testil? Oskab keegi öelda? Täna tsükli 37. päev. Samas mul tsükkel on ebaregulaarne ja sageli üle 30 päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 09:45; 13.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt need kodutestid on pigem indikatiivsed. Kui soovid rasedusele kinnitust, mine lase vereproov võtta ja HCG-d mõõta. Nt Synlabis saab seda väga mugavalt jooksva järjekorra alusel teha nende verevõtupunktides.

https://minu.synlab.ee/toode/koorioni-gonadotropiin-hcg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jama on, et olen Hiiumaal ja sugulane töötab seal haiglas. Ei taha minna sinna veretesti tegema, pärast kõik saavad liiga vara teada… Eks pean vist teistsuguseid teste ostma ja lihtsalt ootama, kui tagasi Tallinna lähen ja arsti juurde saan. Ootaja aeg on pikk…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 09:45; 13.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ka livsane testiga. Triibud jäävad paljudel testidel heledamad. Rasedusega kõik korras 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanad livsane testid olid head. Praegused parajad kökatsid. Mul läks nädal, enne kui test tumedamaks hakkas muutuma (kuigi hcg oli veres juba ammu mitmekordistunud)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on kogemusi Livsane rasedustestiga? Kas see teine triip võibki hele olla v peaks see ikka tumedaks minema, sama tumedaks kui kontrolltriip? Tegin üleeile testi- heleroosa teine triip ja täna samuti heleroosa, no ei ole tume ???? Kas see võib tähendada, et rasedus on peetunud v võibki see hele olla Livsane testil? Oskab keegi öelda? Täna tsükli 37. päev. Samas mul tsükkel on ebaregulaarne ja sageli üle 30 päeva.

Mul juba kahe rasedusega sama teema. Samas need testid nii soodsad, tundlikud ja annavad kohe selle heleda triibu, kui vähegi hormooni on kehasse tekkinud. Aga jah, raseduse elujõulisuse pärast ma selle põhjal ei muretseks. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli mingi muu test(mingi Biocard äkki) aga teine triip oli ikkagist hele. Tegin erinevaid alguses(oli eelnev katkemine) ja mitte ühelgi ei olnud “rasvane tume” triip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine livsane rasedustest